FŇĎoldal‚Äļ Technikai probl√©m√°k √©s bugok

√öj moder√°torokra van sz√ľks√©g√ľnk!

Moder√°torCsapatunkba folyamatosan keres√ľnk tehets√©ges embereket. Azaz √©ppen t√©ged! Ha √ļgy gondolod, tudn√°l nek√ľnk seg√≠teni a szervez√©sben √©s a t√°j√©koztat√°sban a k√∂z√∂ss√©g√ľnk sz√°m√°ra, √©s k√∂zben a sz√≥rakoztat√≥ oldaladat is megfelelŇĎen tudod haszn√°lni, k√©rj√ľk, jelentkezz. A f√≥rumon, a bejelent√©sekkel k√∂zz√©tett kulisszatitkokn√°l, a Discordon √©s a k√∂z√∂ss√©gim√©dia-csatorn√°inkon is sz√ľks√©g√ľnk van emberekre.

Ha felkeltett√ľk az √©rdeklŇĎd√©sedet, kattints IDE.

ūüĒĎ Bejelentkez√©si probl√©ma! ūüĒĎ

14547¬Ľ

• icka (HU2)icka (HU2) HU2 Bejegyz√©sek: 225
    Most pr√≥b√°ltam ki flash-verzi√≥ban, ott siker√ľlt √°tl√©pnem! Teh√°t egy√©rtelmŇĪ a HTML5 hiba!
    icka @ hu 2
    A Haz√°√©rt! sz√∂vets√©g vezetŇĎje
  • Lorant96 (HU2)Lorant96 (HU2) HU2 Bejegyz√©sek: 435
    Vagy szándékosan nem engedik a várak közti átlépdelést.
    Amit ugye a GGE szab√°lyzata is tilt.
    Lorant96 @ hu 2
  • patrik78 (HU2)patrik78 (HU2) HU2 Bejegyz√©sek: 225
    √Čn a h√©ten saj√°t kast√©lyomba sem tudok bel√©pni elsŇĎ (az alapzene sz√≥l, de csak feh√©r fel√ľletet l√°tni valami √≠r√°ssal(jobbra lent) amire nem eml√©kszem √©s ez a helyzet a t√°voli vil√°gok-ba val√≥ √°t √©s visszajelentkez√©skor is. Ilyenkor mindig ujra kell t√∂ltenem ami kicsit zavar√≥, de megoldja.

Honnan tudom, hogy flash-t vagy html5-öt használok?

√Čn a h√©ten saj√°t kast√©lyomba sem tudok bel√©pni elsŇĎ (az alapzene sz√≥l, de csak feh√©r fel√ľletet l√°tni valami √≠r√°ssal(jobbra lent) amire nem eml√©kszem √©s ez a helyzet a t√°voli vil√°gok-ba val√≥ √°t √©s visszajelentkez√©skor is. Ilyenkor mindig ujra kell t√∂ltenem ami kicsit zavar√≥, de megoldja.

A be√°ll√≠t√°sokn√°l van √°tkapcsol√°si lehetŇĎs√©g!¬† icka
    icka @ hu 2
  • Rhiannon (HU2)Rhiannon (HU2) HU2 Bejegyz√©sek: 125
    N√°lam is pont ugyanaz van, mint Patrikn√°l! Nagyon d√ľh√≠tŇĎ, ez a html lehet, mert a t√°voliba bel√©p√©sekn√©l csin√°lja folyamatosan.
    Patrik, ha a j√°t√©k linkben nincs f√∂l√ľl a .com/ ut√°n, hogy flash, akkor a html verzi√≥ban vagy.
    köszönöm a válaszokat

Sziasztok!

¬†Szer√©ny v√©lem√©nyem szerint Bug, az ha flash verzi√≥b√≥l nyersanyagot k√ľldhetek viharra, berimondra,... viszont csak html5-ben haszn√°lhatom. Ezt az opci√≥t ki√ľthetn√© a suport mivel nyilv√°n m√°sn√°l is okoz(hat) pr√≥bl√©m√°t

icka (HU2) mondta:

A be√°ll√≠t√°sokn√°l van √°tkapcsol√°si lehetŇĎs√©g!¬† icka

A flash-ben minden gond megsz√ľnt, ez√©rt nem irigylem az Informatikusokat amit a html5-re val√≥ √°t√°ll√°s jelent. M√©gegyszer k√∂sz√∂n√∂m.

Ma reggelre rendbe j√∂tt HTML5-√∂n is, probl√©ma megszŇĪnt! K√∂sz√∂n√∂m!
    icka @ hu 2
  • rizsa2 (HU2)rizsa2 (HU2) HU2 Bejegyz√©sek: 9
    Sziasztok a ma firissit√©s √≥ta lehetetlen haladni a berivel √©s a nom√°ddal az eszk√∂z√∂ket elnyeli nagyon keveset hoznak az eventek a foszt√°s pedig egyenlŇĎ a null√°val nagyon szomor√ļ,¬† hogy frissit√©s ut√°n ilyen nagy probl√©m√°k vannak egyszerŇĪen nemlehet j√°tszani a j√°t√©kkal sz√∂rnyŇĪ.Ez sz√∂vi szinten megjelenik sajnos. Elveszti a j√°t√©k az √∂r√∂m lehetŇĎs√©g√©t, √©s ez nem egyedi eset. nagyon sokszor elŇĎfordul.
  • Patrik200903 (HU2)Patrik200903 (HU2) HU2 Bejegyz√©sek: 20
    Sziasztok!

Nem tudom m√°snak is van -e ilyen probl√©m√°ja, de engem rendszeresen kidob a j√°t√©k. M√°r sokszor arra sincs idŇĎm hogy megn√©zzem a katijaim sz√°m√°t √©s m√°ris kidobott.¬† A legd√ľh√≠t√∂bb amikor t√°mad√°skor nem tudok v√©dekezni emiatt.¬† Legt√∂bbsz√∂r akkor fordul elŇĎ amikor a m√°sik vil√°gokba szeretn√©k √°tl√©pni. A k√©rd√©sem az, lehet e¬† valamit tenni ez ellen hogy j√°tszhat√≥ legyen a program.

√údv Patrik
  • Patrik200903 (HU2)Patrik200903 (HU2) HU2 Bejegyz√©sek: 20
    igen
  • adrin (HU2)adrin (HU2) HU2 Bejegyz√©sek: 10
    sziasztok.nem enged bejelentkezni a jatek beirom a nevem a kodom es mikor ramegyek a bejelentkezesre semmi nem tortenik
  • BM YodaBM Yoda Moderator Bejegyz√©sek: 317
    ElŇĎzm√©nyek tŇĎrl√©se valamint a s√ľtik (gyors√≠t√≥t√°r - cookies) t√∂rl√©se , majd egy √ļjra ind√≠t√°s legt√∂bbsz√∂r seg√≠t.
  • harcizombi (HU2)harcizombi (HU2) HU2 Bejegyz√©sek: 477
    Yoda!!! Kérlek segíts! Nem tudok belépni a karakterembe. Ugyan az a probléma áll fenn, de hiába frissítgetek.
  • BM YodaBM Yoda Moderator Bejegyz√©sek: 317
    Nem tudok mit mondanni erre csak amit m√°r m√°skor is le √≠rtam - prob√°ld meg ujra ind√≠tani a rendszert is, miut√°n t√∂r√∂lted az elŇĎzm√©nyeket , s√ľtiket.
    Minden háttérben futó fölösleges programot zárj be mielött probáloznál csatlakozni.
    Rem√©llem siker√ľl.
    K√∂szi :) Siker√ľlt! :)
    Valaki leszedhetné már rólam azt a börtönt, vagy még nem telt le az egy hét? Nem tudom... De szerintem már rég óta ott van :D

Hagyj √ľzenetet!

VastagDŇĎlt√Āth√ļzottOrdered listSz√°mozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt