FŇĎoldal‚Äļ Technikai probl√©m√°k √©s bugok

√öj moder√°torokra van sz√ľks√©g√ľnk!

Moder√°torCsapatunkba folyamatosan keres√ľnk tehets√©ges embereket. Azaz √©ppen t√©ged! Ha √ļgy gondolod, tudn√°l nek√ľnk seg√≠teni a szervez√©sben √©s a t√°j√©koztat√°sban a k√∂z√∂ss√©g√ľnk sz√°m√°ra, √©s k√∂zben a sz√≥rakoztat√≥ oldaladat is megfelelŇĎen tudod haszn√°lni, k√©rj√ľk, jelentkezz. A f√≥rumon, a bejelent√©sekkel k√∂zz√©tett kulisszatitkokn√°l, a Discordon √©s a k√∂z√∂ss√©gim√©dia-csatorn√°inkon is sz√ľks√©g√ľnk van emberekre.

Ha felkeltett√ľk az √©rdeklŇĎd√©sedet, kattints IDE.

ūüĒĎ Bejelentkez√©si probl√©ma! ūüĒĎ

1347

• kisman√≥kisman√≥ Bejegyz√©sek: 3
    szerkesztette ezt: 09.07.2014
    krisztian692 √≠rta: ¬Ľ
    Szia!

- Azt tudom javasolni, hogy próbáld meg többször kérni egymás után.
    - Sajnos egyes Email szolg√°ltat√≥k nem √©rz√©kelik, ha a Goodgame-sek k√ľldenek a c√≠mre √ľzenetet, azt hiszem a Citromail, √©s a Freemail k√∂zt√ľk van.

Moder√°torok, egy k√©r√©s hozz√°tok: √ćrj√°tok m√°r be melyek ezek, ha ti nem, akkor legal√°bb a j√°t√©kosok tudjanak seg√≠teni m√°sik t√°rsuknak. K√∂sz√∂ntem.

√údv. :)

Szia Rick!
    Ezek szerint te sem tudod, melyek ezek, Kapa egyszer leírta, de sehogy sem találom. :(
    (Az√©rt √≠rtam be √©n is a v√°laszt, mert nem l√°ttam, hogy k√∂zben te is √ľzent√©l. :D)

igen, freemail a c√≠m...√©s m√°r rengetegszer k√©rt√ľk, m√°rmint kb 7-10x tegnap √≥ta

igen, oda √≠rtam m√°r tegnap d√©lut√°n √©s az√≥ta se √≠rtak semmit.. az email c√≠mre tŇĎl√ľk megkaptuk azt a formanyomtatv√°nyos emailt, hogy fogadt√°k a probl√©m√°t √©s majd √ľzennek...na de mikor...
    erre kérdeztem, hogy ez mindig ilyen lassan megy, hogy reagálnak a kérdésekre??
    köszi
    kismanó @ hu 2
  • The Red Baron (HU2)The Red Baron (HU2) Bejegyz√©sek: 83
    szerkesztette ezt: 09.07.2014
    kisman√≥ √≠rta: ¬Ľ
    igen, freemail a c√≠m...√©s m√°r rengetegszer k√©rt√ľk, m√°rmint kb 7-10x tegnap √≥ta

igen, oda √≠rtam m√°r tegnap d√©lut√°n √©s az√≥ta se √≠rtak semmit.. az email c√≠mre tŇĎl√ľk megkaptuk azt a formanyomtatv√°nyos emailt, hogy fogadt√°k a probl√©m√°t √©s majd √ľzennek...na de mikor...
    erre kérdeztem, hogy ez mindig ilyen lassan megy, hogy reagálnak a kérdésekre??
    köszi

Att√≥l f√ľgg, hogy mennyi dolguk van, mennyi √ľzenet √©rkezik be hozz√°juk.
    Minden √ľzenetre v√°laszolnak, csak idŇĎ k√©rd√©se.

Megn√©zted m√°r a Spam -ek vagy k√©retlen levelek k√∂z√∂tt a jelsz√≥ eml√©keztetŇĎ mailt?
  • pepi0772pepi0772 Bejegyz√©sek: 1
    szerkesztette ezt: 10.07.2014
    igen, ott sincs:(

ja bocsi kisman√≥ vagyok, csak a kisfiam nev√©n √≠rtam(nem n√©ztem, hogy most ŇĎ volt bejelentkezve)
    pepi0772 @ hu 2
  • kisman√≥kisman√≥ Bejegyz√©sek: 3
    szerkesztette ezt: 11.07.2014
    m√©g mindig semmi vissazjelz√©s, se √ļj jelsz√≥, √©s a moder√°torok(√ľgyf√©lszolg√°lat vagy nem tudom minek h√≠vjam) sem √≠rt m√©g vissza semmit
    a spamek között sincs semmi
    :(
    kezdje √ļjra a j√°t√©kot, vagy van m√©g rem√©ny v√°rni??
    kismanó @ hu 2
    szerkesztette ezt: 11.07.2014
    Kedves kisman√≥, mi moder√°torok nem tudunk ez √ľgyben semmit sem csin√°lni.
    Az √ľgyedet most jelezt√ľk nemr√©g az illet√©keseknek.

Rem√©lhetŇĎleg hamarosan megoldj√°k a probl√©m√°dat.
  • david870david870 Bejegyz√©sek: 88
    szerkesztette ezt: 14.07.2014
    Sziasztok!
    Nekem is van egy problémám elfelejtettem a jelszavamat!:(
    Rámentem arra,hogy elfelejtetted jelszavadat , de már nem tudom melyik email címemen van az a kastély ?
    Mit tegyek?
    Ja és nem tudom email címem jelszavát se!:(:(
    név:david870
    szerver:m1[SIGPIC][/SIGPIC]
    david870 √≠rta: ¬Ľ
    Sziasztok!
    Nekem is van egy problémám elfelejtettem a jelszavamat!:(
    Rámentem arra,hogy elfelejtetted jelszavadat , de már nem tudom melyik email címemen van az a kastély ?
    Mit tegyek?
    Ja és nem tudom email címem jelszavát se!:(:(

Szia!

Egy j√≥ tan√°cs! √ćrd fel valahov√° a jelszavaidat! :)

Az viszont nagy probléma, hogy még az email-edbe se tudsz belépni!
    De talán egy megoldás még létezik.
    √ćrj a supportnak, tal√°n ŇĎk tudnak kezdeni valamit a helyzettel.

SUPPORT

√údv!
  • david870david870 Bejegyz√©sek: 88
    Oké köszi!
    név:david870
    szerver:m1[SIGPIC][/SIGPIC]
  • cs balics bali Bejegyz√©sek: 1
    allul ahova a jelszót irod az alatt és az ország kiválasztása mellet jobbra:p
    cs bali @ hu 2
  • bati67 (HU2)bati67 (HU2) Bejegyz√©sek: 4
    szerkesztette ezt: 25.07.2014
    Kedves Maverick!

Sajnos én el se jutok a név/jelszó beírásáig! :-( több gépen is próbáltam, amiken hét elején még ment! A 'játékelemek betöltése' feliratnál leáll és semmi! (de az animáció megy a háttérben)

√Čs ezt egy olyan g√©pen is csin√°lja, ami a m√ļlt h√©ten lett √ļjratelep√≠tve (teh√°t √ļj a b√∂ng√©szŇĎ is √©s a flash is)! √Čs ezen is futott a h√©t elej√©n... (i5, 4 GB RAM, win7 32 bit, chrome, opera)
    bati67 @ hu 2
  • WarriorHunterHU (HU2)WarriorHunterHU (HU2) HU2 Bejegyz√©sek: 544
    JAjh de j√≥, hogy elindult a Kir√°lys√°gok H√°bor√ļja... Cser√©be kifagyott a j√°t√©k, √©s nem tudok visszal√©pni... Csak gratul√°lni tudok...
    Szint: 70
    Legend√°s szint: 800
    Nemesi c√≠m: VakmerŇĎ
    √Črdem: V√°ltoz√≥
    Sz√∂vets√©g: HŇĪs√©g k√∂vetei (50)
    Rang: VezetŇĎ

WarriorHunterHU @ hu 2
  • PriscillaPriscilla Bejegyz√©sek: 29
    bati67 √≠rta: ¬Ľ
    Kedves Maverick!

Sajnos én el se jutok a név/jelszó beírásáig! :-( több gépen is próbáltam, amiken hét elején még ment! A 'játékelemek betöltése' feliratnál leáll és semmi! (de az animáció megy a háttérben)

√Čs ezt egy olyan g√©pen is csin√°lja, ami a m√ļlt h√©ten lett √ļjratelep√≠tve (teh√°t √ļj a b√∂ng√©szŇĎ is √©s a flash is)! √Čs ezen is futott a h√©t elej√©n... (i5, 4 GB RAM, win7 32 bit, chrome, opera)

Szia!
    Ennek n√©ha az interneted idŇĎszakos lass√ļs√°ga is lehet oka. A m√°sik leggyakoribb ok, hogy a flash player s√ľtijei r√©giek, m√©g a j√°t√©k friss√≠t√©se elŇĎttiek, (ezen a h√©ten t√∂bbsz√∂r is m√≥dos√≠tottak a j√°t√©kon) √©s az√©rt nem t√∂lt be vele rendesen. A b√∂ng√©szŇĎ gyors√≠t√≥t√°r√°nak √ľr√≠t√©se nem t√∂rli a flash player s√ľtijeit is. A player friss√≠t√©sekor pedig nem mindig t√∂rli a megl√©vŇĎ s√ľtiket, ez√©rt ha bet√∂lt√©si hiba van, √©rdemes t√∂r√∂ln√ľnk az ezen oldalon le√≠rt m√≥dszer szerint a kor√°bbr√≥l megl√©vŇĎ flash player s√ľtiket: Hogyan kell t√∂r√∂lni a Flash Player s√ľtijeit
    Illetve az al√°bbi oldalon lehet t√∂r√∂lni a flash s√ľtiket, nem √°rt elk√∂nyvjelzŇĎzni, mert minden j√°t√©k friss√≠t√©s ut√°n √©rdemes megcsin√°lni: Flash Player s√ľtik t√∂rl√©se itt Az adott oldalon kattints az adatt√°bla panelban a Delete all sites feliratra!
    Ha ez sem oldja meg, √©s az internetsebess√©ged is megfelelŇĎ, akkor val√≥sz√≠nŇĪleg m√°r csak a support seg√≠thet. De elŇĎtte √©rdemes kipr√≥b√°lnod m√°s helyen l√©vŇĎ g√©prŇĎl is a bejelentkez√©st, √©s ha √ļgy sem siker√ľlne, akkor nem n√°lad van a hiba.
    Priscilla @ hu 2
  • bati67 (HU2)bati67 (HU2) Bejegyz√©sek: 4
    szerkesztette ezt: 30.07.2014
    Dr√°ga Priscilla!

K√∂sz√∂n√∂m sz√©pen a seg√≠ts√©ged!!! MŇĪk√∂dik! :-)

Teljesen le vagyok nyŇĪg√∂zve... annyira, h ez√ļton megk√©rem a kezedet! M√°r int√©zem, h √°tt√©rjek a muzulm√°n hitre! :-)
    bati67 @ hu 2
  • krisztian69 (HU2)krisztian69 (HU2) HU2 Bejegyz√©sek: 711
    dr√°ga priscilla!

teljesen le vagyok nyŇĪg√∂zve... Annyira, h ez√ļton megk√©rem a kezedet! M√°r int√©zem, h √°tt√©rjek a muzulm√°n hitre! :-)
    :d:d:d:d:d:d:d:d
  • PriscillaPriscilla Bejegyz√©sek: 29
    Dr√°ga Priscilla!

Teljesen le vagyok nyŇĪg√∂zve... annyira, h ez√ļton megk√©rem a kezedet! M√°r int√©zem, h √°tt√©rjek a muzulm√°n hitre! :-)
    Kedves Attila!
    √Ėr√ľl√∂k ha seg√≠thettem... de a kezemre magamnak is sz√ľks√©gem van :) √Ėrvendetes ha √°tt√©rsz a muzulm√°n hitre, ennek gondolom fŇĎk√©nt a nejed √∂r√ľl! :))) Viszonz√°sul seg√≠thetn√©l te is nekem abban, hogy melyik orsz√°g, illetve vall√°s az, ahol a t√∂bb f√©rjŇĪs√©get engedik? Mert nekem meg arra k√©ne √°tt√©rnem ;)
    Priscilla @ hu 2
  • Jesse James (HU2)Jesse James (HU2) Bejegyz√©sek: 373
    Priscilla √≠rta: ¬Ľ
    Kedves Attila!
    √Ėr√ľl√∂k ha seg√≠thettem... de a kezemre magamnak is sz√ľks√©gem van :) √Ėrvendetes ha √°tt√©rsz a muzulm√°n hitre, ennek gondolom fŇĎk√©nt a nejed √∂r√ľl! :))) Viszonz√°sul seg√≠thetn√©l te is nekem abban, hogy melyik orsz√°g, illetve vall√°s az, ahol a t√∂bb f√©rjŇĪs√©get engedik? Mert nekem meg arra k√©ne √°tt√©rnem ;)

Van n√©h√°ny orsz√°g ahol elfogadott volt(vagy m√©g az is, ezt nem tudom). Olyan helyeken ahol kev√©s a nŇĎ de sok a f√©rfi. L√°togass el Nep√°lba √©s v√°logass kedvedre. :)
    Jesse o:)
  • WarriorHunterHU (HU2)WarriorHunterHU (HU2) HU2 Bejegyz√©sek: 544
    szerkesztette ezt: 07.08.2014
    √Čljen a ggs. Most j√∂n 3 t√°mad√°s egyszerre a berimondin, kidobott, √©s nem tudok visszal√©pni. Ez√©rt v√©deni se, ki fog ez√©rt k√°rp√≥t√≥lni?
    Szint: 70
    Legend√°s szint: 800
    Nemesi c√≠m: VakmerŇĎ
    √Črdem: V√°ltoz√≥
    Sz√∂vets√©g: HŇĪs√©g k√∂vetei (50)
    Rang: VezetŇĎ

WarriorHunterHU @ hu 2
  • szerkesztette ezt: 07.08.2014
    √Čn se tudok bel√©pni.
  • thunder8thunder8 Bejegyz√©sek: 294
    M√°r j√≥, a szok√°sos 10 perces akci√≥, ami sok eg√©sz √≥r√°ban (vagy f√©lkor) elŇĎ szokott fordulni...
    thunder8 @ hu 2
  • gwildiko (HU2)gwildiko (HU2) Bejegyz√©sek: 19
    Sziasztok ! M√°r beenged :)
    gwildiko @ hu 2

Hagyj √ľzenetet!

VastagDŇĎlt√Āth√ļzottOrdered listSz√°mozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt