Főoldal Technikai problémák és bugok

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

🔑 Bejelentkezési probléma! 🔑

247

• csaba1202692csaba1202692 Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 26.06.2014
    Sziasztok!! Sajnos igy sem tudok belépni!! Ezek szerint valószinű,hogy a játék részemről véget ér!! Nem vagyok hajlandó megint ujra kezdeni az egészet!! Nem értek a számitógéphez programozói szinten sajnos!! Nekem ez az átirányitás magas!! Nem értem,hogy az eredeti szinteket miértnem lehet lefixálni,hogy ne tünjön el minduntalan!! Sajnos szerintem még leszünk egy páran!! sziasztok!!
    csaba120269 @ hu 1
  • The Red Baron (HU2)The Red Baron (HU2) Bejegyzések: 83
    Ha az első hozzászólásban lévő dolgokat, figyelmesen és alaposan átolvassátok és követitek a képeken lévő dolgokat akkor biztos, hogy be tudtok lépni!
  • Tora Ziyal (HU2)Tora Ziyal (HU2) Bejegyzések: 8
    Maverick írta: »
    A szervert beállítottátok megfelelően? Úgy ahogy az a második képen látható?

Igen, kipróbáltuk a fent leírtakat de nem megoldás. A szervert átállítva kiírja, hogy hibás felhasználónév vagy jelszó, és nem lép be a játékba, Magyarország 2 szerveren belép, de a problémánk az, hogy teljesen elölről kezdik a játékot, az oktatójátékkal együtt! Mint mondtam, mi, akik a saját gépünkről lépünk be hozzájuk a meglévő, fejlett várukat kapjuk, azon a szinten ahova ők eljutottak, ők a saját gépükről viszont egy kezdetleges várral találkoznak össze. Egyikőjük meg tudta oldani, hogy más gépről lép be, és úgy neki is sikerült használni a rendes, meglévő várát, de a másik tagunknak nincs lehetősége egy másik gépről belépni, így ő nem is tud játszani. Mint laikus arra tudok gondolni, hogy az IP címeket szállhatta meg valami...
    Tora Ziyal @ hu 2
  • szerkesztette ezt: 26.06.2014
    Tora Ziyal írta: »
    Igen, kipróbáltuk a fent leírtakat de nem megoldás. A szervert átállítva kiírja, hogy hibás felhasználónév vagy jelszó, és nem lép be a játékba, Magyarország 2 szerveren belép, de a problémánk az, hogy teljesen elölről kezdik a játékot, az oktatójátékkal együtt! Mint mondtam, mi, akik a saját gépünkről lépünk be hozzájuk a meglévő, fejlett várukat kapjuk, azon a szinten ahova ők eljutottak, ők a saját gépükről viszont egy kezdetleges várral találkoznak össze. Egyikőjük meg tudta oldani, hogy más gépről lép be, és úgy neki is sikerült használni a rendes, meglévő várát, de a másik tagunknak nincs lehetősége egy másik gépről belépni, így ő nem is tud játszani. Mint laikus arra tudok gondolni, hogy az IP címeket szállhatta meg valami...

Ne legyetek már ennyire értetlenek:)
    töröljetek a böngészőben mindent
    Aztán írjátok be a keresőbe a goodgame empire-t
    És onnan lépjetek be a megfelelő szerverre.
  • Harlaus2Harlaus2 Bejegyzések: 2
    szerkesztette ezt: 29.06.2014
    Hello

Valaki segítene mert elfelejtettem a jelszóm és az email címemét is és ez előt azt irta hogy ki vagyok zárva 18:30-ig és be tudok jelentkezni mert a gépem elmentett a jelszót csak nem tudom megváltoztatni a jelszót mert nem tudom a régit és ez nagyon szívás nemtom mit kell ilyenkor csinálni?
    Harlaus @ hu 2
    szerkesztette ezt: 29.06.2014
    Harlaus2 írta: »
    Hello

Valaki segítene mert elfelejtettem a jelszóm és az email címemét is és ez előt azt irta hogy ki vagyok zárva 18:30-ig és be tudok jelentkezni mert a gépem elmentett a jelszót csak nem tudom megváltoztatni a jelszót mert nem tudom a régit és ez nagyon szívás nemtom mit kell ilyenkor csinálni?

Szia!

Ha a "géped" vagyis a böngésződ elmentette a régi jelszavadat akkor azt meg tudod nézni.

Megnyitod az adott böngészőt (ez böngészőként eltérhet) és valami ilyesmit kell keresned:

Eszközök --> Beállítások --> Mentett jelszavak --> Jelszavak megjelenítése

Itt lehet látni a felhasználónevedet és a jelszavadat is.

Ha ez nem menne akkor írj a supportra!

Üdv!
  • isti57isti57 Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 30.06.2014
    Üdv.
    Nekem lenne egy olyan problémám h volt egy kastélyom már
    és nem tudok belépni ezért csináltam egy újat isti5 volt a kastély neve és most is isti5 a neve és engedélyezett csinálni egy újat ugyan azzal a névvel a másik kastélyomat nem is találom sehol.
    mit kell tenni ilyenkor? köszönöm.
    isti5 @ WWW 1
  • krisztian69 (HU2)krisztian69 (HU2) HU2 Bejegyzések: 711
    szerkesztette ezt: 30.06.2014
    Nem hu2-es a másik kastélyod, és most hu 1-re van beállítva? Az lehet a gond... :)
  • szerkesztette ezt: 01.07.2014
    köszke a tanácsot..:D
  • suba5suba5 Bejegyzések: 2
    szerkesztette ezt: 07.07.2014
    Kérek segitséget nem tudok belépni a cseki75 nevü kastélyomba a szövetségünk egyszerüen megszünt hayabusa szövetség

Próbáltam már másik gépröl is de de semmi eredmény.De a szövetségünk is megszünt..
    suba5 @ hu 2
    suba5 írta: »
    Kérek segitséget nem tudok belépni a cseki75 nevü kastélyomba a szövetségünk egyszerüen megszünt hayabusa szövetség

Próbáltam már másik gépröl is de de semmi eredmény.De a szövetségünk is megszünt..

Szia!

Az aláírásodban az van, hogy suba5 hu2, vagyis ezen a néven játszol a Magyarország 2 szerveren.
    Megnéztem és ezen a néven van játékos, suba5, Gróf, 49-es szint, ez szerintem Te vagy...és nem a hayabusa szövetségben vagy hanem az Uni HUN 2 nevű szövetségben.

Ha nem tudsz belépni akkor próbáld ki az első hozzászólásban lévőket, nézd a képeket, azok sokat tudnak segíteni.
    Ha sehogy nem megy a belépés akkor írj a supportnak.

SUPPORT

Üdv!
  • suba5suba5 Bejegyzések: 2
    köszi igen beléptem az Uni HUN2 be nem akarok mindent veszni hagyni a suba5 a lányomé köszi...
    suba5 @ hu 2
  • szucspne (HU2)szucspne (HU2) Bejegyzések: 14
    Sziasztok!
    A szövim egyik tagja :D nem tud belépni a játékba... a "kardok élesítéséig" eljut a betöltés, és megakad.
    Némi infós vérrel a pucámba végigvettük a "protokollt", de semmi. Viszont/és/de még ide a fórumra sem tud fellépni!
    - Flash Player utolsó verzió van fent.

Kérlek segítsetek, mert kezd morci lenni (JOGOSAN!)

Üdv: Szucspne
    szucspne2 írta: »
    Sziasztok!
    A szövim egyik tagja :D nem tud belépni a játékba... a "kardok élesítéséig" eljut a betöltés, és megakad.
    Némi infós vérrel a pucámba végigvettük a "protokollt", de semmi. Viszont/és/de még ide a fórumra sem tud fellépni!
    - Flash Player utolsó verzió van fent.

Kérlek segítsetek, mert kezd morci lenni (JOGOSAN!)

Üdv: Szucspne

Szia!

Ennek sok oka lehet, szóval így látatlanban, pár mondat után nem biztos, hogy tudok segíteni.

De ezeket még kipróbálhatja:
    - Lehet, hogy gyenge a gépe és a játéknak nem jut elég memória, A felesleges alkalmazásokat zárja be
    - Próbálkozzon több böngészőfajtával is. (Mindig a legfrissebb verzió legyen feltelepítve!)
    - A böngésző gyorsítótárát törölje.
    - Próbáljon más számítógépről belépni.

Ha ezek közül egyik sem működik akkor nincs több ötletem.

Üdv!
  • Adamx120Adamx120 Bejegyzések: 13
    szerkesztette ezt: 08.07.2014
    tubi992 írta: »
    Milyen klassz, dezertáltak a prémium katonáim ! Köszi szépen !!!
    Say Goodbye! Say Hello!
    Játékosnév : Adamx120
    PvP : Baronet
    Szint : 31
    Szerver : Magyarország @ 2

​Szövetség: Fehér Farkasok
  • kismanókismanó Bejegyzések: 3
    szerkesztette ezt: 09.07.2014
    sziasztok!
    kislányom elfelejtette a jelszavát és már 25-ös szintű volt(nem szeretné újra kezdeni!). Hiába kattintok az elfelejtette a jelszó gombra, mely a megadott email cím után azt írja ki, hogy elküldtük az új jelszót, semmilyen új jelszót nem kapunk az email címre!
    ez már tegnap reggel volt(már régóta úgy játszott, hogy elfelejtette a jelszót, de a gép mindig behozta neki a játékot, de tegnap reggel kérte a jelszót), délután írtam a megadott helyre, ahova ilyenkor fordulni kell, onnan jött egy levél, hogy jeleztem a problémát, de azóta (már 1 nap eltelik lassan) semmilyen válasz nem jött, próbáltuk azóta többször az új jelszó kérést is, de semmilyen emailt nem kapunk.
    Kérdés: ilyen lassú a rendszer és csak várjunk türelemmel, vagy valami nem stimmel?(a megadott email cím helyes, mert minden más levél beérkezik, csak innen nem jön az új jelszó:(
    kérem, aki tud segítsen, mert nagyon el van keseredve.
    Köszi!
    kismanó @ hu 2
    kismanó írta: »
    sziasztok!
    kislányom elfelejtette a jelszavát és már 25-ös szintű volt(nem szeretné újra kezdeni!). Hiába kattintok az elfelejtette a jelszó gombra, mely a megadott email cím után azt írja ki, hogy elküldtük az új jelszót, semmilyen új jelszót nem kapunk az email címre!
    ez már tegnap reggel volt(már régóta úgy játszott, hogy elfelejtette a jelszót, de a gép mindig behozta neki a játékot, de tegnap reggel kérte a jelszót), délután írtam a megadott helyre, ahova ilyenkor fordulni kell, onnan jött egy levél, hogy jeleztem a problémát, de azóta (már 1 nap eltelik lassan) semmilyen válasz nem jött, próbáltuk azóta többször az új jelszó kérést is, de semmilyen emailt nem kapunk.
    Kérdés: ilyen lassú a rendszer és csak várjunk türelemmel, vagy valami nem stimmel?(a megadott email cím helyes, mert minden más levél beérkezik, csak innen nem jön az új jelszó:(
    kérem, aki tud segítsen, mert nagyon el van keseredve.
    Köszi!

Szia!

Van néhány e-mail szolgáltató ami egyáltalán nem kapja meg ezeket az emaileket vagy ha meg is kapja akkor a spamek közé kerül. Nézd meg, hogy ott van-e a jelszó emlékeztető mail.
    Ha sehogy sem kapod meg az emailt írjatok a supportra, ők tudnak neked segíteni.

Support

Üdv!
    Szia!

- Azt tudom javasolni, hogy próbáld meg többször kérni egymás után.
    - Sajnos egyes Email szolgáltatók nem érzékelik, ha a Goodgame-sek küldenek a címre üzenetet, azt hiszem a Citromail, és a Freemail köztük van.

Moderátorok, egy kérés hozzátok: Írjátok már be melyek ezek, ha ti nem, akkor legalább a játékosok tudjanak segíteni másik társuknak. Köszöntem.

Üdv. :)

Szia Rick!
    Ezek szerint te sem tudod, melyek ezek, Kapa egyszer leírta, de sehogy sem találom. :(
    (Azért írtam be én is a választ, mert nem láttam, hogy közben te is üzentél. :D)
    Nem mondom másnak mi a tapasztalata, de én úgy tudom, hogy a CitroMail és a FreeMail nem nagyon kapja meg ezeket a jelszó emlékeztető mail-eket. De pl volt már olyan is, hogy a GMail egyből a spam-ek közé pakolta, tehát nem lehet semmi biztosat mondani.
    A lényeg az, hogy többször kell kérni egymás után, a próbálkozások között pár órát érdemes várni, meg kell nézni a spamek között és ha nem jön meg és a spamek között sincs akkor írni kell a supportnak.
    Maverick írta: »
    Nem mondom másnak mi a tapasztalata, de én úgy tudom, hogy a CitroMail és a FreeMail nem nagyon kapja meg ezeket a jelszó emlékeztető mail-eket. De pl volt már olyan is, hogy a GMail egyből a spam-ek közé pakolta, tehát nem lehet semmi biztosat mondani.
    A lényeg az, hogy többször kell kérni egymás után, a próbálkozások között pár órát érdemes várni, meg kell nézni a spamek között és ha nem jön meg és a spamek között sincs akkor írni kell a supportnak.
    Köszönöm, lejegyzeteltem. :)

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt