FŇĎoldal‚Äļ Technikai probl√©m√°k √©s bugok

√öj moder√°torokra van sz√ľks√©g√ľnk!

Moder√°torCsapatunkba folyamatosan keres√ľnk tehets√©ges embereket. Azaz √©ppen t√©ged! Ha √ļgy gondolod, tudn√°l nek√ľnk seg√≠teni a szervez√©sben √©s a t√°j√©koztat√°sban a k√∂z√∂ss√©g√ľnk sz√°m√°ra, √©s k√∂zben a sz√≥rakoztat√≥ oldaladat is megfelelŇĎen tudod haszn√°lni, k√©rj√ľk, jelentkezz. A f√≥rumon, a bejelent√©sekkel k√∂zz√©tett kulisszatitkokn√°l, a Discordon √©s a k√∂z√∂ss√©gim√©dia-csatorn√°inkon is sz√ľks√©g√ľnk van emberekre.

Ha felkeltett√ľk az √©rdeklŇĎd√©sedet, kattints IDE.

ūüĒĎ Bejelentkez√©si probl√©ma! ūüĒĎ

The Red Baron (HU2)The Red Baron (HU2) Bejegyzések: 83
szerkesztette ezt: 18.09.2020 itt: Technikai problémák és bugok
Ha valaki nem tud bel√©pni akkor a k√∂vetkezŇĎk szerint j√°rjon el:

Goodgame Empire

29213a332463570.jpg 5272bb332463574.jpg

Ha valakinek √≠gy sem megy akkor a k√∂vetkezŇĎket m√©g kipr√≥b√°lhatja:

- ElŇĎsz√∂r is gyŇĎzŇĎdj meg arr√≥l, hogy az Adobe Flash leg√ļjabb verzi√≥ja van-e telep√≠tve a g√©pedre. Az al√°bbi linken megtal√°lhatod a legfrissebb verzi√≥t:
http://www.adobe.com/software/flash/about/

- EllenŇĎrizd azt is, hogy az b√∂ng√©szŇĎdnek is a legfrissebb verzi√≥ja legyen telep√≠tve.

- N√©h√°ny b√∂ng√©szŇĎplugin vagy -kieg√©sz√≠tŇĎ, mint a ScriptSafe √©s a NoScript probl√©m√°kat okozhat a Flash lej√°tsz√≥val, k√©rlek, gyŇĎzŇĎdj meg r√≥la, hogy ezek ki vannak kapcsolva.

- T√∂r√∂ld a b√∂ng√©szŇĎd gyors√≠t√≥t√°r√°t √©s friss√≠tsd az oldalt (az F5 vagy a Ctrl + F5 billentyŇĪkkel). A gyors√≠t√≥t√°rat √°ltal√°ban a b√∂ng√©szŇĎd be√°ll√≠t√°sok men√ľj√©ben tudod t√∂r√∂lni (pl. a ‚ÄěB√∂ng√©sz√©si adatok t√∂rl√©se‚ÄĚ, ‚ÄěB√∂ng√©sz√©si elŇĎzm√©nyek t√∂rl√©se‚ÄĚ opci√≥n, majd azon bel√ľl a gyors√≠t√≥t√°r kiv√°laszt√°s√°n kereszt√ľl).
Post edited by BM Rot on
¬ę1347

• szerkesztette ezt: 11.06.2014
    Szia!

Köszi az ötletet!
  • tubi992tubi992 Bejegyz√©sek: 1
    szerkesztette ezt: 11.06.2014
    Milyen klassz, dezertáltak a prémium katonáim ! Köszi szépen !!!
    tubi99 @ hu 2
  • Choder2Choder2 Bejegyz√©sek: 1
    szerkesztette ezt: 12.06.2014
    azt szeretném megtudni hogy mivel nem hagyott belépni többszöri próbálkozásra sem mi a gond.
    Ahogy mutattt√°k bel√©ptem √©s √ļjra kezdte a j√°t√©kot choder2. n√©vvel.
    Kérdem hogy hova lett em? miért nincs meg a Choder név alatt futó magas szinten játszott stratégiám?

Frankó!
    megoldottam
    csak nem v√°lasztotam ki a szervert
    Choder @ WWW 1
  • szerkesztette ezt: 12.06.2014
    Choder2 √≠rta: ¬Ľ
    azt szeretném megtudni hogy mivel nem hagyott belépni többszöri próbálkozásra sem mi a gond.
    Kérdem hogy hova lett em? miért nincs meg a Choder név alatt futó magas szinten játszott stratégiám?

Frankó!
    megoldottam

Szia,

nekem is egyszer volt ilyen! (Egyszer beakartam máshol lépni és nem a Magyar 2-es szerver volt kiválasztva :D

Üdv(özlettel),
    TheKornel_HU
  • WarriorJoeWarriorJoe Bejegyz√©sek: 1
    szerkesztette ezt: 13.06.2014
    sziasztok nekem van 1 próblémám a kaland játék befagyott sajna megcsináltam az elsöt utána megált közben költöztem uj helyre ijenkor mitt lehet csinálni hogy elinduljon ujra???Elöre is köszi a segitséget!
    WarriorJoe @ hu 2
  • HeroBalazsb2040HeroBalazsb2040 Bejegyz√©sek: 207
    szerkesztette ezt: 16.06.2014
    Choder2 √≠rta: ¬Ľ

Frankó!
    megoldottam

Volt m√°r √≠gy nekem is. HU2 helyett WWW2. √Čs player0 n√©ven 0 szint "Az als√≥" c√≠mmel, √©s -800 √©rdemmel.. xD
    Sziasztok!

√Čn m√°r nem j√°tszok! Lehet fosztogatni!
  • Betryx (HU2)Betryx (HU2) Bejegyz√©sek: 3
    szerkesztette ezt: 17.06.2014
    Négy kastélyt viszek(másoknak is segítek), és egyikkel se tudok belépni..felhasználónév..jelszó hibás ? Reggel még ment,most már nem? Hogy is van ez kérem szépen?
    Betryx @ hu 2
  • The Red Baron (HU2)The Red Baron (HU2) Bejegyz√©sek: 83
    szerkesztette ezt: 17.06.2014
    Betryx √≠rta: ¬Ľ
    Négy kastélyt viszek(másoknak is segítek), és egyikkel se tudok belépni..felhasználónév..jelszó hibás ? Reggel még ment,most már nem? Hogy is van ez kérem szépen?

Szia

Ha követed a fent leírtakat akkor be tudsz lépni.
    Ott vannak a képek, írd be pontosan a felhasználónevet és a jelszót és ne felejtsd el beállítani azt se, hogy melyik szerveren játszol.

√údv!
  • Delfin2 (HU2)Delfin2 (HU2) HU2 Bejegyz√©sek: 6
    szerkesztette ezt: 25.06.2014
    Egyik t√°rsam ( eigner2 ) jelezte fel√©m , hogy a gyors√≠t√≥t√°r √ľr√≠t√©se ut√°n bejelentkez√©sn√©l egy kezdŇĎ v√°rat kapott, holott 70-es szintŇĪ karija van, nem mellesleg rettenetes.Ez , hogy lehet, k√©rlek seg√≠tsetek neki. ElŇĎre is k√∂sz√∂n√∂m . Delfin2

Megoldódott a probléma :))Köszi
    Delfin2 @ hu 2
  • Jesse James (HU2)Jesse James (HU2) Bejegyz√©sek: 373
    szerkesztette ezt: 25.06.2014
    Delfin2 √≠rta: ¬Ľ
    Egyik t√°rsam ( eigner2 ) jelezte fel√©m , hogy a gyors√≠t√≥t√°r √ľr√≠t√©se ut√°n bejelentkez√©sn√©l egy kezdŇĎ v√°rat kapott, holott 70-es szintŇĪ karija van, nem mellesleg rettenetes.Ez , hogy lehet, k√©rlek seg√≠tsetek neki. ElŇĎre is k√∂sz√∂n√∂m . Delfin2

Megoldódott a probléma :))Köszi

Szia!

Megint ugr√°l bejelentkez√©sn√©l a szerver v√°laszt√≥ men√ľ alul. √Āll√≠tsa vissza magyar 2-re √©s val√≥sz√≠nŇĪleg j√≥ lesz.
    Jesse o:)
  • mikolausmikolaus Bejegyz√©sek: 2
    szerkesztette ezt: 26.06.2014
    ELTŇįNT A V√ĀRAM !
    Sziasztok

Elt√ľnt az 53 szint√ľ v√°ram felh√°bor√≠t√≥ ,a g√©p a j√°t√©kot ugyan azzal a jelsz√≥val √ļjrakezdte,k√©rem vissza a v√°ramat √©s ennek a dolognak a kivizsg√°l√°s√°t.
    mikolaus
    mikolaus @ hu 2
  • Willy WonkaWilly Wonka Bejegyz√©sek: 2
    Kedves Moder√°tor!

Az √°ltalad felsorolt teendŇĎk el vannak v√©gezve √©s m√©gsem tudok bejelentkezni! Nagyon sz√©pen k√©rlek titeket korrig√°lj√°tok a hib√°t.
    Minden egyes karbantartástól már szinte félek hogy tudok e még játszani vagy sem!!!!

√údv:
    Willy Wonka
    Willy Wonka @ hu 2
  • mormopoci2mormopoci2 Bejegyz√©sek: 1
    én sem tudok belépni!!!!már megcsináltam mindent amit javasoltak.
    mormopoci @ hu 1
    A k√©peket megn√©zt√©tek? Alul kiv√°lasztott√°tok a megfelelŇĎ szervert? Azt ahol j√°tszotok?
    Ha a leírtakat követitek be tudtok lépni!
  • Papas2Papas2 Bejegyz√©sek: 1
    Szervusztok
    Hol lehet a szervert kíválasztani?
    Papas @ hu 1
  • krisztian69 (HU2)krisztian69 (HU2) HU2 Bejegyz√©sek: 711
    Papas2 √≠rta: ¬Ľ
    Szervusztok
    Hol lehet a szervert kíválasztani?

A k√©pek k√∂z√ľl a 2.-at tekintsd meg, k√©rlek, az szerintem mindent el√°rul. :)
  • robeszka74robeszka74 Bejegyz√©sek: 3
    Ezzel az URL-el siker√ľlni fog.
    http://empire.goodgamestudios.com/?country=HU
    robeszka74 @ hu 2
  • Bid√°mBid√°m Bejegyz√©sek: 3
    √úDV√ĖZLET!

√Čn Bid√°m a Pengesz√∂vets√©g vezetŇĎje beszeretn√©k jelneteni egy nagyon nagy probl√©m√°t!
    ma2014.06.26-√°n(cs√ľt√∂rt√∂k√∂n)kb.20:00 elt√ľnt kb 800 v√©dŇĎm vissza√ļton t√°rsaimt√≥l!
    Ugyanis k√ľldtem nekik katonai seg√≠ts√©get visszah√≠vtam ŇĎket √©s elt√ľntek √©s NEM A CSAT√ĀBAN HALTAK MEG!

Katon√°imat visszav√°rom!!!

Tisztelettel Bid√°m
    Bid√°m @ hu 2
  • Tora Ziyal (HU2)Tora Ziyal (HU2) Bejegyz√©sek: 8
    Nálunk két tagnál is ez a probléma áll fenn!
    R√©g√≥ta j√°tszanak, √©s most ha bejelentkeznek, egy kezdetleges kast√©lyt kapnak. Ha √©n ,vagy b√°rmelyik m√°sik tagunk jelentkezik be az ŇĎ nev√ľkben, minden rendben, de a saj√°t g√©p√ľkrŇĎl valami√©rt nem siker√ľl nekik bel√©pni a j√°t√©kba. Egyik√ľk meg tudta oldani, hogy egy m√°sik g√©pen l√©p be, de a m√°sik nem, √©s nem is biztos, hogy ez lenne a megold√°sa a probl√©m√°nak!

A fent le√≠rt tan√°csok sajnos egyik√ľkn√©l sem mŇĪk√∂dtek!
    Tora Ziyal @ hu 2
    Tora Ziyal √≠rta: ¬Ľ
    Nálunk két tagnál is ez a probléma áll fenn!
    R√©g√≥ta j√°tszanak, √©s most ha bejelentkeznek, egy kezdetleges kast√©lyt kapnak. Ha √©n ,vagy b√°rmelyik m√°sik tagunk jelentkezik be az ŇĎ nev√ľkben, minden rendben, de a saj√°t g√©p√ľkrŇĎl valami√©rt nem siker√ľl nekik bel√©pni a j√°t√©kba. Egyik√ľk meg tudta oldani, hogy egy m√°sik g√©pen l√©p be, de a m√°sik nem, √©s nem is biztos, hogy ez lenne a megold√°sa a probl√©m√°nak!

A fent le√≠rt tan√°csok sajnos egyik√ľkn√©l sem mŇĪk√∂dtek!

A szervert be√°ll√≠tott√°tok megfelelŇĎen? √ögy ahogy az a m√°sodik k√©pen l√°that√≥?
Sign In to comment.