Bejelentkezési probléma!

The Red Baron (HU2)The Red Baron (HU2) Bejegyzések: 83
szerkesztette ezt: 30.08.2015 itt: Technikai problémák és bugok
Ha valaki nem tud belépni akkor a következők szerint járjon el:

Goodgame Empire

29213a332463570.jpg 5272bb332463574.jpg

Ha valakinek így sem megy akkor a következőket még kipróbálhatja:

- Először is győződj meg arról, hogy az Adobe Flash legújabb verziója van-e telepítve a gépedre. Az alábbi linken megtalálhatod a legfrissebb verziót:
http://www.adobe.com/software/flash/about/

- Ellenőrizd azt is, hogy az böngésződnek is a legfrissebb verziója legyen telepítve.

- Néhány böngészőplugin vagy -kiegészítő, mint a ScriptSafe és a NoScript problémákat okozhat a Flash lejátszóval, kérlek, győződj meg róla, hogy ezek ki vannak kapcsolva.

- Töröld a böngésződ gyorsítótárát és frissítsd az oldalt (az F5 vagy a Ctrl + F5 billentyűkkel). A gyorsítótárat általában a böngésződ beállítások menüjében tudod törölni (pl. a „Böngészési adatok törlése”, „Böngészési előzmények törlése” opción, majd azon belül a gyorsítótár kiválasztásán keresztül).
Post edited by The Red Baron (HU2) on
«1346

• szerkesztette ezt: 11.06.2014
    Szia!

Köszi az ötletet!
  • tubi992tubi992 Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 11.06.2014
    Milyen klassz, dezertáltak a prémium katonáim ! Köszi szépen !!!
    tubi99 @ hu 2
  • Choder2Choder2 Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 12.06.2014
    azt szeretném megtudni hogy mivel nem hagyott belépni többszöri próbálkozásra sem mi a gond.
    Ahogy mutattták beléptem és újra kezdte a játékot choder2. névvel.
    Kérdem hogy hova lett em? miért nincs meg a Choder név alatt futó magas szinten játszott stratégiám?

Frankó!
    megoldottam
    csak nem választotam ki a szervert
    Choder @ WWW 1
  • szerkesztette ezt: 12.06.2014
    Choder2 írta: »
    azt szeretném megtudni hogy mivel nem hagyott belépni többszöri próbálkozásra sem mi a gond.
    Kérdem hogy hova lett em? miért nincs meg a Choder név alatt futó magas szinten játszott stratégiám?

Frankó!
    megoldottam

Szia,

nekem is egyszer volt ilyen! (Egyszer beakartam máshol lépni és nem a Magyar 2-es szerver volt kiválasztva :D

Üdv(özlettel),
    TheKornel_HU
  • WarriorJoeWarriorJoe Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 13.06.2014
    sziasztok nekem van 1 próblémám a kaland játék befagyott sajna megcsináltam az elsöt utána megált közben költöztem uj helyre ijenkor mitt lehet csinálni hogy elinduljon ujra???Elöre is köszi a segitséget!
    WarriorJoe @ hu 2
  • HeroBalazsb2040HeroBalazsb2040 Bejegyzések: 207
    szerkesztette ezt: 16.06.2014
    Choder2 írta: »

Frankó!
    megoldottam

Volt már így nekem is. HU2 helyett WWW2. És player0 néven 0 szint "Az alsó" címmel, és -800 érdemmel.. xD
    Sziasztok!

Én már nem játszok! Lehet fosztogatni!
  • Betryx (HU2)Betryx (HU2) Bejegyzések: 3
    szerkesztette ezt: 17.06.2014
    Négy kastélyt viszek(másoknak is segítek), és egyikkel se tudok belépni..felhasználónév..jelszó hibás ? Reggel még ment,most már nem? Hogy is van ez kérem szépen?
    Betryx @ hu 2
  • The Red Baron (HU2)The Red Baron (HU2) Bejegyzések: 83
    szerkesztette ezt: 17.06.2014
    Betryx írta: »
    Négy kastélyt viszek(másoknak is segítek), és egyikkel se tudok belépni..felhasználónév..jelszó hibás ? Reggel még ment,most már nem? Hogy is van ez kérem szépen?

Szia

Ha követed a fent leírtakat akkor be tudsz lépni.
    Ott vannak a képek, írd be pontosan a felhasználónevet és a jelszót és ne felejtsd el beállítani azt se, hogy melyik szerveren játszol.

Üdv!
  • Delfin2 (HU2)Delfin2 (HU2) Bejegyzések: 6HU2
    szerkesztette ezt: 25.06.2014
    Egyik társam ( eigner2 ) jelezte felém , hogy a gyorsítótár ürítése után bejelentkezésnél egy kezdő várat kapott, holott 70-es szintű karija van, nem mellesleg rettenetes.Ez , hogy lehet, kérlek segítsetek neki. Előre is köszönöm . Delfin2

Megoldódott a probléma :))Köszi
    Delfin2 @ hu 2
  • Jesse James (HU2)Jesse James (HU2) Bejegyzések: 373
    szerkesztette ezt: 25.06.2014
    Delfin2 írta: »
    Egyik társam ( eigner2 ) jelezte felém , hogy a gyorsítótár ürítése után bejelentkezésnél egy kezdő várat kapott, holott 70-es szintű karija van, nem mellesleg rettenetes.Ez , hogy lehet, kérlek segítsetek neki. Előre is köszönöm . Delfin2

Megoldódott a probléma :))Köszi

Szia!

Megint ugrál bejelentkezésnél a szerver választó menü alul. Állítsa vissza magyar 2-re és valószínűleg jó lesz.
    Jesse o:)
  • mikolausmikolaus Bejegyzések: 2
    szerkesztette ezt: 26.06.2014
    ELTŰNT A VÁRAM !
    Sziasztok

Eltünt az 53 szintü váram felháborító ,a gép a játékot ugyan azzal a jelszóval újrakezdte,kérem vissza a váramat és ennek a dolognak a kivizsgálását.
    mikolaus
    mikolaus @ hu 2
  • Willy WonkaWilly Wonka Bejegyzések: 2
    Kedves Moderátor!

Az általad felsorolt teendők el vannak végezve és mégsem tudok bejelentkezni! Nagyon szépen kérlek titeket korrigáljátok a hibát.
    Minden egyes karbantartástól már szinte félek hogy tudok e még játszani vagy sem!!!!

Üdv:
    Willy Wonka
    Willy Wonka @ hu 2
  • mormopoci2mormopoci2 Bejegyzések: 1
    én sem tudok belépni!!!!már megcsináltam mindent amit javasoltak.
    mormopoci @ hu 1
    A képeket megnéztétek? Alul kiválasztottátok a megfelelő szervert? Azt ahol játszotok?
    Ha a leírtakat követitek be tudtok lépni!
  • Papas2Papas2 Bejegyzések: 1
    Szervusztok
    Hol lehet a szervert kíválasztani?
    Papas @ hu 1
  • krisztian69 (HU2)krisztian69 (HU2) Bejegyzések: 711HU2
    Papas2 írta: »
    Szervusztok
    Hol lehet a szervert kíválasztani?

A képek közül a 2.-at tekintsd meg, kérlek, az szerintem mindent elárul. :)
  • robeszka74robeszka74 Bejegyzések: 3
    Ezzel az URL-el sikerülni fog.
    http://empire.goodgamestudios.com/?country=HU
    robeszka74 @ hu 2
  • BidámBidám Bejegyzések: 3
    ÜDVÖZLET!

Én Bidám a Pengeszövetség vezetője beszeretnék jelneteni egy nagyon nagy problémát!
    ma2014.06.26-án(csütörtökön)kb.20:00 eltünt kb 800 védőm visszaúton társaimtól!
    Ugyanis küldtem nekik katonai segítséget visszahívtam őket és eltüntek és NEM A CSATÁBAN HALTAK MEG!

Katonáimat visszavárom!!!

Tisztelettel Bidám
    Bidám @ hu 2
  • Tora Ziyal (HU2)Tora Ziyal (HU2) Bejegyzések: 8
    Nálunk két tagnál is ez a probléma áll fenn!
    Régóta játszanak, és most ha bejelentkeznek, egy kezdetleges kastélyt kapnak. Ha én ,vagy bármelyik másik tagunk jelentkezik be az ő nevükben, minden rendben, de a saját gépükről valamiért nem sikerül nekik belépni a játékba. Egyikük meg tudta oldani, hogy egy másik gépen lép be, de a másik nem, és nem is biztos, hogy ez lenne a megoldása a problémának!

A fent leírt tanácsok sajnos egyiküknél sem működtek!
    Tora Ziyal @ hu 2
    Tora Ziyal írta: »
    Nálunk két tagnál is ez a probléma áll fenn!
    Régóta játszanak, és most ha bejelentkeznek, egy kezdetleges kastélyt kapnak. Ha én ,vagy bármelyik másik tagunk jelentkezik be az ő nevükben, minden rendben, de a saját gépükről valamiért nem sikerül nekik belépni a játékba. Egyikük meg tudta oldani, hogy egy másik gépen lép be, de a másik nem, és nem is biztos, hogy ez lenne a megoldása a problémának!

A fent leírt tanácsok sajnos egyiküknél sem működtek!

A szervert beállítottátok megfelelően? Úgy ahogy az a második képen látható?
Sign In to comment.