Főoldal Hungarian Játékos bemutatkozások

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

👋 Új vagy az Empireben? Mutatkozz be a közösségnek! 👋

125

• olgi6 (INT1)olgi6 (INT1) Bejegyzések: 3
    Sziasztok bár már három hónapja játszok a HB warionsz szövetségbe ezek szerint még mindig újnak számítok Sok tudni való igazából nincs 42 éves vagyok és olginak hívnak..
  • jozsef.izso (HU2)jozsef.izso (HU2) Bejegyzések: 3
    Űdv mindenkinek :) már régen kezdtem a játékot és nagyon rabja lettem :) Igyekeztem magam fejlődni és hű maradni a szőviben ahol kezdtem AMBROSIA ! Sokszor égtem és oltottam .Kőzben eggyesűlt a szővi az Isten ostora szővivel !! Jó csapattá fejlődtűnk ,ami fő hogy ősszetartóbb lett a szővi !! Remélem még sokáig részt tudok venni eme izgalmas és a fejlesztő gárdának kőszönhetö játéknak !! :)
  • Str1ker (HU2)Str1ker (HU2) Bejegyzések: 3
    Szint:28 Érdem:1308 
  • cselsea6 (HU2)cselsea6 (HU2) Bejegyzések: 2
    Marci9082 mondta:
    49-es szint és 670 érdem.
    én dávid vagyok cselsea a váram neve  15szintü vagyok és 500érdem
  • szemi53 (HU2)szemi53 (HU2) Bejegyzések: 1
    Bár,ilyen várat elfogadok!
    • :)

• Perzeus (HU2)Perzeus (HU2) Bejegyzések: 4
    Sziasztok!

Játéknevem: Perzeus, a való életben Bokor Attilának hívnak. Baranya megyében, Komló városában élek, nős vagyok, 2 gyermekem van.
    Hobbim a stratégiai játékok, korábban 3 évig klánháborúztam.
    Rátaláltam erre a játékra, szinte nem tudom abbahagyni.

Ha bárkinek a segítségére tudok lenni, csak szóljon.

Mindenkinek sikeres játékot kívánok!

Perzeus

• Bethlen3 (HU2)Bethlen3 (HU2) Bejegyzések: 1
    Daniel49 vagyok, 3-as szintű. Többszöri újrakezdő. Csak azért, hogy bosszút álljak.
    3 évvel ezelőtt Bakter001 elvállalta, ha kell, ránéz a váramra. Másnap sikerült géphez jutnom, és már nem tudtam belépni. Azóta köszönöm a szívességét.
    Csak szólok, benn voltam a szövijében, többször. Tudom, több vára mindegyiknek. Vigyázzatok vele. kértem a supporttól, ellenőrizze. de nem tették. ja, ahol egy lakásban többen laknak...
    Daniel49 vagyok, illetve voltam. Barátom gépéről, akit szintén elárultak. 
  • Liliah (HU2)Liliah (HU2) Bejegyzések: 3
    Sziasztok! Tegnap kezdtem a játékot, egyelőre még csak úgy csinálgatom a dolgokat, fejlődöm, de egyedül érzem magam, aki hasonlóan érez az írjon rám, fogjunk össze, hogy jobbak legyünk!!!
  • Sanczi63 (HU2)Sanczi63 (HU2) Bejegyzések: 4
    Tisztelt Liliah!
    Keress a környékeden egy szövit ami szimpatikus vagy ha távol van olyan csak,költözz oda ha megbeszélted hogy beléphetsz a csapatba vagy alapítasz egy szövit de ez nagy mértékben függ a környékeden levő játékosok aktivitásától is...
    Sanczi63 @ hu 2
  • WarriorHunterHU (HU2)WarriorHunterHU (HU2) HU2 Bejegyzések: 544
    Tisztelt Liliah!
    Keress a környékeden egy szövit ami szimpatikus vagy ha távol van olyan csak,költözz oda ha megbeszélted hogy beléphetsz a csapatba vagy alapítasz egy szövit de ez nagy mértékben függ a környékeden levő játékosok aktivitásától is...
    JAH, javasold csak, h alapítson új szövetséget, nincs is belőle vagy 1000, mindben 2-3 játékos, ami akár a saját "barát" klónja.....
    Szint: 70
    Legendás szint: 800
    Nemesi cím: Vakmerő
    Érdem: Változó
    Szövetség: Hűség követei (50)
    Rang: Vezető

WarriorHunterHU @ hu 2
  • Ulv (HU2)Ulv (HU2) Bejegyzések: 14
    Liliah (HU2) mondta:
    Sziasztok! Tegnap kezdtem a játékot, egyelőre még csak úgy csinálgatom a dolgokat, fejlődöm, de egyedül érzem magam, aki hasonlóan érez az írjon rám, fogjunk össze, hogy jobbak legyünk!!!
    Egyetértek az előttem felszólalóval. Túl sok a semmiféle szövetség és egyre több, akik ezek miatt ( is) abba hagyják. Sok szövetség, mint pl A Savaria-légió pedig új tagokat vár, de nem..inkább két három tagú szövetségek alakulnak,, amik aztán előbb vagy utóbb megszűnnek létezni. Javaslom, hogy  inkább egy meglévő nagy szövetséghez csatlakozz, mint pl. hozzánk.
    Vidar @ hu 2
  • 04peti20 (HU2)04peti20 (HU2) Bejegyzések: 5
    Liliah (HU2) mondta:
    Szia! Magyarország kettőn játszol?

• Don Roen (HU1)Don Roen (HU1) Bejegyzések: 3
    Ákos197 mondta:
    De behalok mindenki aki új hu2 hu2 hu2 hu2 hu2 hu2
    Én is új vagyok :smile: 
    És HU1es XD megelégedtél? ;)
  • zürlény (HU2)zürlény (HU2) HU2 Bejegyzések: 348
    én 41-es szintü vagyok érdempontom 1050
  • barnusbár (HU2)barnusbár (HU2) Bejegyzések: 27

sziasztok!

39 szinten tartok

• Sziasztok nekem van két karakterem egyik 19-es és 12 érdemje van a másik 65-ös 476 érdemje van.
    Nem a játékod szintje számít hanem a tapasztalatod a játékban.Jegyezd meg!
  • jOLLyjOKEr mondta:
    HELLÓ IDEGENEK.
    én körülbelül 7 perce kezdtem a játékot már nagyon tetszik most is, miről szól ez a játék egyébként? és látom bal oldalon felül van valami ilyesmi:
    2
    159XP
    lovag
    120
    100

mik ezek?

az elő a 2 szám az a szinted
    a második az a 159Xp az a tapasztalati pontjaid száma
    a harmadik az a dicsőség címed
    a negyedik az a rubinjaid száma
    az ötödik meg a pénzed száma
    Nem a játékod szintje számít hanem a tapasztalatod a játékban.Jegyezd meg!
  • barnusbár (HU2)barnusbár (HU2) Bejegyzések: 27
    sziasztok 70- es szintű vagyok és fél éve játszok kb
  • Ser Loras (HU2)Ser Loras (HU2) Bejegyzések: 1
    34 szintű es 1440 érdem:)
  • Szint 50 Érdem 132

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt