Home Groups GGE - Czech+Slovakia

Nováček

Ahoj, jsem nová, jestli vám to teda nevadí že jsem sem přišla, takže jsem jitrocel, jinak mé pravé jméno je Jitka a ještě jsem v žádné skupině nebyla, jinak ahoj všem. Jitrocel-Jíťa

Comments

  • Tak ahoj ja som tu tiež nový síce som na slovenskom servery a jak tak pozerám tak ste tu češi večšina :D ale veď si rozumieme čiže pohodka :) ....... Také malé predstavenie na úvod :D ....... Volám sa jano ak niekto hra Slovensko1 tak sa volam McEdeem mam 17r :D lvl 21 :D ... A neviem kam to dať tak sa idem informovať že či sa neda spraviť niečo aby ma "nešikanovali" hráči zopár lebo nie je veľmi zábavná tá hra ak sa pozriete na hru a všetko vojsko je fuč a pol hradu horý :D a horý furt lebo čo to všetko opravím tak ho mám sabotovaný zas :D:D a trapim sa potom celý deň s vojskom a na druhý deň znova fuč.... dá sa s tým niečo robiť???
  • Pomoc mi můžeš, ale ještě se úplně nevyznám, třeba ještě úplně nevím k čemu je ta skupina :neutral: 
  • Pomoc mi můžeš, ale ještě se úplně nevyznám, třeba ještě úplně nevím k čemu je ta skupina :neutral: 
    Skupina je tu od toho, aby se mi fórum čas od času mohlo bezdůvodně přepnout na Německé :D  Jinak je celkem k ničemu, protože sem stejně nikdo nechodí xD 
Sign In to comment.