Home Groups GGE - Czech+Slovakia

Volná diskuze

138

Comments

  • Zoe napsal(a):
    Rose (CZ1) napsal(a):
    Ahoj,
    DemonGames děkuju za pozvání :)
    Tady taky můžu něco psát, jo? Aspoň někde :D
    Ahoj, ano tady je takové mini fan fórum :DNevládne tu CM ani BM ale Já :D Zatím je tu jen jedna diskuze, tahle Volná Diskuzuje ale jestli chcete jinou na něco zaměřenou klidně si založte :D
    Na tvým místě bych se nevytahovala, nebo udělám převrat a rázem tu vládnout nebudeš :p:D
    Nebylo by to zneužití pravomocí? Jo, já zapomněl, to tu už vlastně nemá kdo řešit, takže diktátorka Zoe může přijít :-) 
  • Leafeon (CZ1) napsal(a):
    Zoe napsal(a):
    Rose (CZ1) napsal(a):
    Ahoj,
    DemonGames děkuju za pozvání :)
    Tady taky můžu něco psát, jo? Aspoň někde :D
    Ahoj, ano tady je takové mini fan fórum :DNevládne tu CM ani BM ale Já :D Zatím je tu jen jedna diskuze, tahle Volná Diskuzuje ale jestli chcete jinou na něco zaměřenou klidně si založte :D
    Na tvým místě bych se nevytahovala, nebo udělám převrat a rázem tu vládnout nebudeš :p:D
    Nebylo by to zneužití pravomocí? Jo, já zapomněl, to tu už vlastně nemá kdo řešit, takže diktátorka Zoe může přijít :-) 
    Stále ale jsem vrchní a mám možnost zoe vyhodit tudíž už tu nebude mít žádnou moc :D Ale to bych naší zoe neudělal :D
  • Lien Rag (CZ1)Lien Rag (CZ1) CZ1 Posts: 2,205
    Zoe, ty můžeš dělat převraty. Tobě to každý promine a moéžná i schválí :dizzy:

    Jste fajn tým BM :)
  • ZoeZoe Posts: 16,984
    Leafeon (CZ1) napsal(a):
    Zoe napsal(a):
    Rose (CZ1) napsal(a):
    Ahoj,
    DemonGames děkuju za pozvání :)
    Tady taky můžu něco psát, jo? Aspoň někde :D
    Ahoj, ano tady je takové mini fan fórum :DNevládne tu CM ani BM ale Já :D Zatím je tu jen jedna diskuze, tahle Volná Diskuzuje ale jestli chcete jinou na něco zaměřenou klidně si založte :D
    Na tvým místě bych se nevytahovala, nebo udělám převrat a rázem tu vládnout nebudeš :p:D
    Nebylo by to zneužití pravomocí? Jo, já zapomněl, to tu už vlastně nemá kdo řešit, takže diktátorka Zoe může přijít :-) 
    Hmm... možná bylo... a kontrolovat to sice nemá kdo (věřím, že MBee a Sstyx by mě nenaprášily :D), ale furt to můžete nahlásit přes zprávy zahraničním CM... takže si píšu, v případě převratu dát Leafeonovi pro jistotu ban, aby si nemohl stěžovat  >:)

    Leafeon (CZ1) napsal(a):
    Zoe napsal(a):
    Rose (CZ1) napsal(a):
    Ahoj,
    DemonGames děkuju za pozvání :)
    Tady taky můžu něco psát, jo? Aspoň někde :D
    Ahoj, ano tady je takové mini fan fórum :DNevládne tu CM ani BM ale Já :D Zatím je tu jen jedna diskuze, tahle Volná Diskuzuje ale jestli chcete jinou na něco zaměřenou klidně si založte :D
    Na tvým místě bych se nevytahovala, nebo udělám převrat a rázem tu vládnout nebudeš :p:D
    Nebylo by to zneužití pravomocí? Jo, já zapomněl, to tu už vlastně nemá kdo řešit, takže diktátorka Zoe může přijít :-) 
    Stále ale jsem vrchní a mám možnost zoe vyhodit tudíž už tu nebude mít žádnou moc :D Ale to bych naší zoe neudělal :D
    Ehm... Já mám moc i ve skupinách, ve kterých nejsem připojená :p a mimo to mám možnost změnit vedoucího skupiny (akorát mám pocit, že ostatní BM psali, že to aktuálně nefunguje... takže při rychlosti Vanilly budeš velet ještě minimálně půl roku :D)

    Lien Rag (CZ1) napsal(a):
    Zoe, ty můžeš dělat převraty. Tobě to každý promine a moéžná i schválí :dizzy:

    Jste fajn tým BM :)
    Samozřejmě čistě kvůli tomu, jak moc se mě všichni bojí  B)

    Děkujeme :blush:
  • Zoe napsal(a):
    Leafeon (CZ1) napsal(a):
    Zoe napsal(a):
    Rose (CZ1) napsal(a):
    Ahoj,
    DemonGames děkuju za pozvání :)
    Tady taky můžu něco psát, jo? Aspoň někde :D
    Ahoj, ano tady je takové mini fan fórum :DNevládne tu CM ani BM ale Já :D Zatím je tu jen jedna diskuze, tahle Volná Diskuzuje ale jestli chcete jinou na něco zaměřenou klidně si založte :D
    Na tvým místě bych se nevytahovala, nebo udělám převrat a rázem tu vládnout nebudeš :p:D
    Nebylo by to zneužití pravomocí? Jo, já zapomněl, to tu už vlastně nemá kdo řešit, takže diktátorka Zoe může přijít :-) 
    Hmm... možná bylo... a kontrolovat to sice nemá kdo (věřím, že MBee a Sstyx by mě nenaprášily :D), ale furt to můžete nahlásit přes zprávy zahraničním CM... takže si píšu, v případě převratu dát Leafeonovi pro jistotu ban, aby si nemohl stěžovat  >:) 
    Mně? Co si o mně myslíš, já bych tě tu přeci samozřejmě uvítal 
  • ZoeZoe Posts: 16,984
    Leafeon (CZ1) napsal(a):
    Mně? Co si o mně myslíš, já bych tě tu přeci samozřejmě uvítal 
    Tak víš co, jistota je jistota :smirk:
  • Lien Rag (CZ1)Lien Rag (CZ1) CZ1 Posts: 2,205
    Já se ve hře s mnohými nesetkal. S některými jistě ano. Moc príma pokec. Strašně je mi líto rozhodnutí Hansse odejít. Snad vyjímčnějšího borce jsem ve hře nepotkal. Obecně není problém bavit se s kýmkoiliv. Hanse jsem měl oblíbeného. Nejde jen o něj, ale o ztrátu spousty skvělých lidiček. Bohužel, život jde dál.
  • Martin VIII (CZ1)Martin VIII (CZ1) CZ1 Posts: 3,960






  • Mám ho též, akorát mix kalina+beri :D

  • Martin VIII (CZ1)Martin VIII (CZ1) CZ1 Posts: 3,960
    Mám ho též, akorát mix kalina+beri :D


    Ja zas chcem spraviť mix beri+koleso šťastia :smiley:

  • Mám ho též, akorát mix kalina+beri :D


    Ja zas chcem spraviť mix beri+koleso šťastia :smiley:

    Tak hodně štěstí a velkou výplatu :D
  • Martin VIII (CZ1)Martin VIII (CZ1) CZ1 Posts: 3,960
    edited 03.09.2016
    Tak hodně štěstí a velkou výplatu :D
    Artefakt už z kolesa šťastia mám :smiley:

  • Tak hodně štěstí a velkou výplatu :D
    Artefakt už z kolesa šťastia mám :smiley:

    Já mám taky artefakt z kola, ale na kastloše, kdybych měl víc štěstí a kliknul v jacpotu na jinou kartu už mám i půlku velitele z kola :D
  • Martin VIII (CZ1)Martin VIII (CZ1) CZ1 Posts: 3,960
    Ja som zas mohol mať ten okrasný prvok :smiley:

  • Ja som zas mohol mať ten okrasný prvok :smiley:

    Já dneska taky :D Ale jako vždy nevyšlo :D

  • V kole je prý nějaký systém, při určitém složení odměn se už do něj zvládnu trefit, ale občas v tom něco dělá bordel :-D Chtělo by to někdy podrobněji vypozorovat, jen kdybych nebyl tak línej :D 
  • Lidi, pořád se tu bavíme (bavíte) o hře a je to celkem logické když je to forum ke hře patřící, ovšem co váš osobní život? Tak například jaké je tu věkové složení? :D
  • Rose (CZ1) napsal(a):
    Lidi, pořád se tu bavíme (bavíte) o hře a je to celkem logické když je to forum ke hře patřící, ovšem co váš osobní život? Tak například jaké je tu věkové složení? :D
    My radši nerdíme než žijeme :D Ale jestli tě zajímá věk, mě je 15, menší vzrůst, hubený, neustále se starám o vlasy a rád nakupuji jídlo :) Teď ty :D
  • Tak o mě už něco málo víš ale přeci jen se "pochlubím" :D Je mi 17, studuji ekonomii +cestovní ruch a díky tomu jsem se naučila mluvit na zájezdech srozumitelně do mikrofonu :D Žiju plnohodnotný život, trochu sportuji abych si udržela postavu. Před rokem jsem si založila blog ve kterém jsem stále aktivní.V empire jsem měla v jednu chvíli vysoké ambice ale nechci aby se ze mě stal nějaký velký gamer takže teď to mám spíš jako takovou oddechovku. Miluju jídlo ale bohužel kvůli dlouhodobé nemoci (crohnova choroba) jsem musela seškrtat asi půlku jídelníčku :D

  • Vlník Šakalí (CZ1)Vlník Šakalí (CZ1) CZ1 Posts: 2,778
    edited 04.09.2016
    Rose (CZ1) napsal(a):
    Lidi, pořád se tu bavíme (bavíte) o hře a je to celkem logické když je to forum ke hře patřící, ovšem co váš osobní život? Tak například jaké je tu věkové složení? :D
    Zatím 20 let a v aliancích si s tím většinou připadám až moc mladě :D 
Sign In to comment.