Home Groups GGE - Czech+Slovakia

Volná diskuze

28

Comments

  • Zoe napsal(a):
    Sstyx napsal(a):
    Zasahovat tu můžeme :P 
    Tak do našich zpráv jo, ale založit oznámení nemůžeš ne? :D
    Můžeme úplně všechno co ty :p 

    A prosím o odpovědi na moje otázky, potřebuju je k životu! :D  

    Zoe napsal(a):
    A démone, ty mi můžeš (jakožto velitel skupiny) upravit tohle téma, nebo ne? + jaký možnosti úpravy (ať už tady nebo v "ofiku") máš? :D

    Nemůžu upravit ničí příspěvek (ve vláknu)ani tady ani na fóru :D Ale v této skupině můžu smazat všechny diskuze, oznámení ať jsou nebo nejsou moje. Dále můžu upravit příspěvek každého hráče včetně BM ale můžu upravit pouze vrchní příspěvek, tedy příspěvek zakladatele tématu (př. Pokud zoe založí téma, můžu upravit název a text toho příspěvku ale nemůžu upravit příspěvky pod tím vrchním). Pak ještě můžu oznámit diskuzi, tedy pokud někdo založí diskuzi, můžu ji přesenout do oznámení ale bude v diskuzích, tedy udělám takovou kopii :D A pak ještě můžu jako vy BM uzavřít diskuzi :)
  • Martin VIII (CZ1)Martin VIII (CZ1) CZ1 Posts: 3,960
    Tak to sú riadne veľké právomoci. :smiley:
    Ešte otázka na Zoe, aké sú podmienky pre to, aby som sa stal BM? :smiley:

  • ZoeZoe Posts: 16,984
    edited 01.09.2016
    Zoe napsal(a):
    Sstyx napsal(a):
    Zasahovat tu můžeme :P 
    Tak do našich zpráv jo, ale založit oznámení nemůžeš ne? :D
    Můžeme úplně všechno co ty :p 

    A prosím o odpovědi na moje otázky, potřebuju je k životu! :D  

    Zoe napsal(a):
    A démone, ty mi můžeš (jakožto velitel skupiny) upravit tohle téma, nebo ne? + jaký možnosti úpravy (ať už tady nebo v "ofiku") máš? :D

    Nemůžu upravit ničí příspěvek (ve vláknu)ani tady ani na fóru :D Ale v této skupině můžu smazat všechny diskuze, oznámení ať jsou nebo nejsou moje. Dále můžu upravit příspěvek každého hráče včetně BM ale můžu upravit pouze vrchní příspěvek, tedy příspěvek zakladatele tématu (př. Pokud zoe založí téma, můžu upravit název a text toho příspěvku ale nemůžu upravit příspěvky pod tím vrchním). Pak ještě můžu oznámit diskuzi, tedy pokud někdo založí diskuzi, můžu ji přesenout do oznámení ale bude v diskuzích, tedy udělám takovou kopii :D A pak ještě můžu jako vy BM uzavřít diskuzi :)
    Super, díky :D 

    Do těch pravidel bych doporučovala přihodit, že ve skupinách stále platí směrnice pro komunitu :)

    Tak to sú riadne veľké právomoci. :smiley:
    Ešte otázka na Zoe, aké sú podmienky pre to, aby som sa stal BM? :smiley:

    Znalost hry, nějaká aktivita na fóru, přijatelná úroveň psaní, musíš chtít pomáhat (teda předpoklad je, že se nechceš stát BM proto, abys měl modrý text :D),  je potřeba mít alespoň částečně fungující mozek a znalost angličtiny alespoň s pomocí překladače není podmínkou, ale vřele doporučuji (vzhledem k tomu, že v angličtině teď probíhá veškerá důležitá komunikace)....

    GGS pak vyžaduje podepsání dokumentu o ochraně osobních údajů (nebo tak něco) a poslání kopie občanky.

    To bude snad všechno :)
  • gussepe (CZ1)gussepe (CZ1) CZ1 Posts: 514

    Tak tedy ahoj všem ve skupině :)

    Když už se tu mluvilo o kastíkovi z Kaliny, mám z každého turnaje jeden a půl vybavení :-)

    A jak vám jinak dupou králíci?

  • ZoeZoe Posts: 16,984
    Vííítej ve skupině o:)
  • Lien Rag (CZ1)Lien Rag (CZ1) CZ1 Posts: 2,205
    gussepe (CZ1) napsal(a):

    Tak tedy ahoj všem ve skupině :)

    Když už se tu mluvilo o kastíkovi z Kaliny, mám z každého turnaje jeden a půl vybavení :-)

    A jak vám jinak dupou králíci?

    Více méně si to vystihl. Jen já z toho prvního pro svou laxnost vyjezdil půlku. Ten druhý jsem sjel až nakonec do kompletu. Není to nic moc. Proč to neříct. Nedokážu to co jiní, sjet to za pár dní. Ale zkusil jsem to dokončit v rámci lhůty. Není to snadné, přesto to jde. Obdivuju borce co to dokážou do pár dní. Smekám. To nedokážu. Přesto príma ;-)
  • gussepe (CZ1)gussepe (CZ1) CZ1 Posts: 514
    Lien Rag (CZ1) napsal(a):
    gussepe (CZ1) napsal(a):

    Tak tedy ahoj všem ve skupině :)

    Když už se tu mluvilo o kastíkovi z Kaliny, mám z každého turnaje jeden a půl vybavení :-)

    A jak vám jinak dupou králíci?

    Více méně si to vystihl. Jen já z toho prvního pro svou laxnost vyjezdil půlku. Ten druhý jsem sjel až nakonec do kompletu. Není to nic moc. Proč to neříct. Nedokážu to co jiní, sjet to za pár dní. Ale zkusil jsem to dokončit v rámci lhůty. Není to snadné, přesto to jde. Obdivuju borce co to dokážou do pár dní. Smekám. To nedokážu. Přesto príma ;-)

    první kalinu jsem udělal během týdne, měl jsem totiž dovolenou a nemohl jsem riskovat, že bych to pak nezvládnul :) tak jsem makal jak vzteklí
  • Martin VIII (CZ1)Martin VIII (CZ1) CZ1 Posts: 3,960
    Ja som prešiel kalinu asi za 4 dni a do skončenia akcie som mal 1,5 akcie hotovej :smiley:

  • Ja som prešiel kalinu asi za 4 dni a do skončenia akcie som mal 1,5 akcie hotovej :smiley:

    V tvém levelu to máš mít 2krát za den :p 
  • Martin VIII (CZ1)Martin VIII (CZ1) CZ1 Posts: 3,960
    Leafeon (CZ1) napsal(a):
    V tvém levelu to máš mít 2krát za den :p 
    Ja som si ten založil len kvôli fóru :smiley:
    A dokončil som to 1,5-krát keď som bol level 25 :smiley:

  • Lien Rag (CZ1)Lien Rag (CZ1) CZ1 Posts: 2,205
    Ups, nevím jak je to níže, ale trošku si člověk musí máknout. Aspon na  ty body které jsou požadovány pro levely 70+. Není to nemožné, jde to.Pokud to někdo označí za lehké,. Ano, pro někoho lehké pro jiného těžší. Každý hraje na své úrovni. Všichni nedokážou všechno lehce. Hlavní je se u toho bavit. Pokud lze označit ježdění akce za zábavu. Pokud to ovšem někdo chce, pak ho to asi musí bavit. Jinak by to nedělal :)
  • Lien Rag (CZ1) napsal(a):
    Ups, nevím jak je to níže, ale trošku si člověk musí máknout. Aspon na  ty body které jsou požadovány pro levely 70+. Není to nemožné, jde to.Pokud to někdo označí za lehké,. Ano, pro někoho lehké pro jiného těžší. Každý hraje na své úrovni. Všichni nedokážou všechno lehce. Hlavní je se u toho bavit. Pokud lze označit ježdění akce za zábavu. Pokud to ovšem někdo chce, pak ho to asi musí bavit. Jinak by to nedělal :)
    Níže je to o dost lehčí, ani ne tak na body jako na obtížnost nepřátel. V zásadě všechny akce jdou jet klidně automatem a vojska je na to víc, než zvládneš živit, takže tě v podstatě omezuje jen doba cesty a případně urychlováky. Ideální je na nízkém levelu Berimond na trávě, tam se to dá fakt dojet za den i dvakrát :-) 
  • Lien Rag (CZ1)Lien Rag (CZ1) CZ1 Posts: 2,205
    Zřejmě si "Bývalý Šakale" zkušenější než já. To je v pohodě. Všechno nevím. Zatím to hraju. Snad to ještě nějaký čas vydržím :)
  • Nevím, jestli zkušenější, spíš jsem jen častěji začínal od začátku :D 
  • Ahoj,
    DemonGames děkuju za pozvání :)
    Tady taky můžu něco psát, jo? Aspoň někde :D
  • Martin VIII (CZ1)Martin VIII (CZ1) CZ1 Posts: 3,960
    Nechceli by ste si dať do podpisu takú istú fotku, akú mám ja? :smiley:

  • Rose (CZ1) napsal(a):
    Ahoj,
    DemonGames děkuju za pozvání :)
    Tady taky můžu něco psát, jo? Aspoň někde :D
    Ahoj, ano tady je takové mini fan fórum :D Nevládne tu CM ani BM ale Já :D Zatím je tu jen jedna diskuze, tahle Volná Diskuzuje ale jestli chcete jinou na něco zaměřenou klidně si založte :D 

    Nechceli by ste si dať do podpisu takú istú fotku, akú mám ja? :smiley:

    Ani ne, ale vypadá to dobře :DD
  • Nechceli by ste si dať do podpisu takú istú fotku, akú mám ja? :smiley:

    Máš to pěkný ale to by bylo kopírování, a je v tvém vlastním zájmu býti originál :D
  • Lien Rag (CZ1)Lien Rag (CZ1) CZ1 Posts: 2,205
    Zas není třeba se snažit za každou cenu být originálem. Je to v poho  :)
  • ZoeZoe Posts: 16,984
    Rose (CZ1) napsal(a):
    Ahoj,
    DemonGames děkuju za pozvání :)
    Tady taky můžu něco psát, jo? Aspoň někde :D
    Ahoj, ano tady je takové mini fan fórum :DNevládne tu CM ani BM ale Já :D Zatím je tu jen jedna diskuze, tahle Volná Diskuzuje ale jestli chcete jinou na něco zaměřenou klidně si založte :D
    Na tvým místě bych se nevytahovala, nebo udělám převrat a rázem tu vládnout nebudeš :p:D
Sign In to comment.