Home Groups Romania - GGE

Buna ziua! Daca nu va supar cu o intrebare puteti sa imi raspundeti?

 Sunt umpic nervos pe international 3 si evenimentele mi-as dori sa fie valabile :neutral: . Pentru ca eu ca persoana sunt satul sa tot vad oameni care azi au lvl 5 si peste noapte lvl 70 legendar 10 cu trupe,cu tot ce se poate.Nu ma pot plange ca nu am turnuri barbare sau talhari pentru gold da e enervant cand vine un copil de lvl 70 legendar x sa ma atace pe mine cu 1500 off doar sa imi omoare trupele si sa ma dea in flacari. Aliantele care sunt pe international 3 deja sunt fara sens si fara rost. Doar uitativa cate aliante de acelasi fel sunt sub protectia lor. Phoenix de nu are peste 5-6 aliante cu acelasi nume si cu o continuare diferita la care sunt sub protectia lor si Games of Trhones uitativa cate aliante au iei sub protectia lor pe bune acuma. Doar Phoenix si games of trhones vad pe mapa. Si daca nu faci parte din una din aceste doua aliante te ataca cine vrea sa fie ,,smecher,,. Acest sv a devenit conflict de interese si e enervant pe bune. Ca sa poti intra in alianta principala din games of trones trebuie sa te cunoasca liderul. Daca vrei in Phoenix la fel. Si mereu se spune daca nu mai sunt locuri aici sa intre in academie. Pai bosilor is vreo 7-9 academii pe bune! 65 inmultit cu 9=585 de persoane care ar face parte din games of trones si la fel si la Phoenix pe bune! Pe international 3 ma cheama Mihai II, putere 180k.
Sign In to comment.