Αρχική Greek Goodgame Empire - Περι του παιχνιδιού Ερωτήσεις πάνω στο παιχνίδι

μπεριμοντ

sakis41 (GR1)sakis41 (GR1) Αναρτήσεις: 2
επεξεργάστηκε 15.09.2015 σε Ερωτήσεις πάνω στο παιχνίδι

ρε παιδια μπεριμοντ πως σας φανικε???

Post edited by Enchantress on
«13

Σχόλια

• EnchantressEnchantress Αναρτήσεις: 2,845
    Το θέμα μετακινήθηκε στην κατάλληλη κατηγορία.
  • alextebre2001 (GR1)alextebre2001 (GR1) Αναρτήσεις: 716
    Οι ανταμοιβές δεν μου αρεσαν. Καλύτερες ήταν οι παλιές.

elite_alliance_logoszrke.jpg

EliteAlliance

Είσαι έξυπνος μέσα σε χαζούς; Παίξ' το χαζός. Είσαι χαζός μέσα σε έξυπνους; Μόνο έξυπνος μην το παίξεις γιατί θα σε καταλάβουν...
  • DDark (GR1)DDark (GR1) Αναρτήσεις: 631
    το περίμενα ότι θα είναι κάτι τέτοιο, μιαζει το στυλ των δώρον σαν της νομάδες (και το υποψιαζόμουν λόγο τον ξένων), τώρα ούτε διακοσμητικό ούτε τιμή ούτε κάτι που να  αξίζει
    DDark-4-ever
    Darkness-4-ever
  • νικήτας4 (GR1)νικήτας4 (GR1) Αναρτήσεις: 104
    επεξεργάστηκε 15.09.2015
    πολυ ωραιο μου αρεσει να και μια μαχη μου http://prntscr.com/8gl6j8
    Post edited by νικήτας4 (GR1) on
  • spuros13 (GR1)spuros13 (GR1) Αναρτήσεις: 7
    εγω ειμαι δευτερη θεση στα λιονταρια
  • alexTHEBEST (GR1)alexTHEBEST (GR1) Αναρτήσεις: 1,618
    Ο χρήστης spuros13 (GR1) είπε:
    θα σε περασω σε 10-15 λεπτα θα ειμαι 2 θεση!

επισης μεγαλη βλακεια ειναι που εβγαλαν τον εξοπλισμο που δεν εχω και το λιονταρι που δεν εχω την αρκουδα μονο εχω!δεν λεω ειναι περισσοτερη και πιο ευκολο τολμη αλλα,..
    Αγαπημενο τραγουδι John Legend,All of me
    Αγαπημενη σειρα Greys Anatomy
    Αγαπημενη περιοχη.κορινθια ολη!
    Χαρακτηρας https://www.youtube.com/watch?v=tXDA5Lu0w-M

Ονομα alexTHEBEST
    Επιπεδο 70
    Θρυλικο επιπεδο 87
    Βασιλιας alextTHEBEST ο Εκδικητικος
    Συμμαχια ΟΙ Βάραγγοι
    Πρωην συμμαχια Ε.Λ.Λ.Α.Σ
    Ρεκορ δοξας 137Κ
    Ττιλος τολμης alexTHEBEST ο Πλιατσικολογος!
    Ρεκορ τολμης 3210
    Μεγιστος τιτλος δοξας ο Αφοβος

εχει εξοπλισμο ομωςστους 70αρηδες

• sonkmp (GR1)sonkmp (GR1) Αναρτήσεις: 171
    Πολεμας με αλλους παιχτες η ειναι σαν τους Νομαδες
    sonkmp @ GR 1
  • spuros13 (GR1)spuros13 (GR1) Αναρτήσεις: 7
    με αλλους παιχτες γιωργο

• asteris_sparta (GR1)asteris_sparta (GR1) Αναρτήσεις: 119
    ειμαι με τα λιονταρια εχω 1 βαθμο μην γελατε θελω και αλλους ομαδικες επιθεσεις?
    asteris_sparta @ GR 1
  • coolvasilis (GR1)coolvasilis (GR1) Αναρτήσεις: 6
    ωραίο είναι. δεν χάνεις τιμή, είναι δωρεάν να μπεις και μπορείς να στρατολογείσεις
  • mike imitheos (GR1)mike imitheos (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 632
    ωραιο, ειδικα με τις αμοιβες στους τοπ 100.... ξερει κανεις πως συμπληρωνεται το σετ των 70αρηδων; μονο 2 αντικειμενα βλεπουμε, αλλα υπαρχουν αλλα 3 απο οτι λεει....
    mike imitheos @ GR 1
  • manos1995 (GR1)manos1995 (GR1) Αναρτήσεις: 2,183
    Ο χρήστης alexTHEBEST (GR1) είπε:

επισης μεγαλη βλακεια ειναι που εβγαλαν τον εξοπλισμο που δεν εχω και το λιονταρι που δεν εχω την αρκουδα μονο εχω!δεν λεω ειναι περισσοτερη και πιο ευκολο τολμη αλλα,..

Ακριβώς το αντίθετο...

Είναι πιο δύσκολο να κερδίσεις τόλμη στο καινούργιο μπέριμοντ από ότι ήταν στο προηγούμενο..

Για να πάρεις το διακοσμητικό στο προηγούμενο μπέριμοντ έπρεπε απλά να βαρέσεις πύργους κατόπτευσης 4 φορές μιας που έδεινε 50 τόλμη ο καθένας και το διακοσμητικό ήθελε 200.

Τώρα όμως το διακοσμητικό θέλει 50.000 τόλμη και παίρνεις περίπου 180 βαθμούς με κάθε επίθεση σε πύργους (χωρίς τα μπόνους από εργαλεία για βαθμούς τόλμης)..

Θα πούνε μερικοί ''ναι, αλλά εάν βγεις στους τοπ 250 θα πάρεις 250 βετεράνους φλογοβόλους και 250 βετεράνους τοξότες σύνθετου τόξου'' ...Και πάλι όμως, στρατιώτες είναι, κάποια στιγμή θα τους χάσεις..το διακοσμητικό όμως όχι.

Τέλος πάντων, έχει και θετικά και αρνητικά αυτή η αλλαγή του μπεριμοντ.
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Aπαγορεύονται τα greeklish!

Απαγορεύονται τα greeklish

Ελλάδα 1
    Συμμαχία: Barbarossa
    επίπεδο : 70
    όνομα : manos1995
    τίτλος: Πρίγκιπας
  • alexTHEBEST (GR1)alexTHEBEST (GR1) Αναρτήσεις: 1,618
    Ο χρήστης manos1995 (GR1) είπε:

Ακριβώς το αντίθετο...

Είναι πιο δύσκολο να κερδίσεις τόλμη στο καινούργιο μπέριμοντ από ότι ήταν στο προηγούμενο..

Για να πάρεις το διακοσμητικό στο προηγούμενο μπέριμοντ έπρεπε απλά να βαρέσεις πύργους κατόπτευσης 4 φορές μιας που έδεινε 50 τόλμη ο καθένας και το διακοσμητικό ήθελε 200.

Τώρα όμως το διακοσμητικό θέλει 50.000 τόλμη και παίρνεις περίπου 180 βαθμούς με κάθε επίθεση σε πύργους (χωρίς τα μπόνους από εργαλεία για βαθμούς τόλμης)..

Θα πούνε μερικοί ''ναι, αλλά εάν βγεις στους τοπ 250 θα πάρεις 250 βετεράνους φλογοβόλους και 250 βετεράνους τοξότες σύνθετου τόξου'' ...Και πάλι όμως, στρατιώτες είναι, κάποια στιγμή θα τους χάσεις..το διακοσμητικό όμως όχι.

και τοπ 100 στο λεβελ μου ειναι 700 δαιμονια μισα μισα εγω παλευω για ηρωα ειμαι πρωτος
    Αγαπημενο τραγουδι John Legend,All of me
    Αγαπημενη σειρα Greys Anatomy
    Αγαπημενη περιοχη.κορινθια ολη!
    Χαρακτηρας https://www.youtube.com/watch?v=tXDA5Lu0w-M

Ονομα alexTHEBEST
    Επιπεδο 70
    Θρυλικο επιπεδο 87
    Βασιλιας alextTHEBEST ο Εκδικητικος
    Συμμαχια ΟΙ Βάραγγοι
    Πρωην συμμαχια Ε.Λ.Λ.Α.Σ
    Ρεκορ δοξας 137Κ
    Ττιλος τολμης alexTHEBEST ο Πλιατσικολογος!
    Ρεκορ τολμης 3210
    Μεγιστος τιτλος δοξας ο Αφοβος

Ο χρήστης manos1995 (GR1) είπε:

Ακριβώς το αντίθετο...

και τοπ 100 στο λεβελ μου ειναι 700 δαιμονια μισα μισα εγω παλευω για ηρωα ειμαι πρωτος
    ωραιος εγω προσπαθω εκατοσταρα ειμαι στην 15
  • armys (INT1)armys (INT1) INT1 Αναρτήσεις: 237
    επεξεργάστηκε 15.09.2015
    ναι ρε φιλε εγινε για τα μπαζα το Μπεριμοντ μια χαρα ηταν πριν
    Post edited by Enchantress on
  • DDark (GR1)DDark (GR1) Αναρτήσεις: 631
    επεξεργάστηκε 15.09.2015
    ο υπόλοιπος εξοπλισμός που είναι ???
    μόνο δυο βλέπω

τρώει και πολλά εργαλεία
    DDark-4-ever
    Darkness-4-ever
  • EmperorG (GR1)EmperorG (GR1) Αναρτήσεις: 1,634
    Ο χρήστης manos1995 (GR1) είπε:

Ακριβώς το αντίθετο...

Δηλαδή πλέον σε αυτό το παιχνίδι για να πετύχεις το οτιδήποτε πρέπει ή να σκάσεις ένα κάρο ρουμπίνια ή να παίζεις 20 ώρες την ημέρα... έλεος επιτέλους, το έχουν ξεφτιλίσει εντελώς.
    Παίζω μόνος μου, χωριά πόρων δεν έχω, επιθετικά στρατολογώ πιο αργά και από την καθυστέρηση λόγω προστασίας, αλλά αυτό το έκανα 7 ώρες μετά την πτώση της πρωτεύουσάς μας στο Μπέριμοντ του Οκτωβρίου 2014: http://prntscr.com/4teyxx

EmperorG @ GR 1
  • pantelis35 (GR1)pantelis35 (GR1) Αναρτήσεις: 10
    εμενα παιδια μ αρεσει το μπεριμοντ αλλα δεν μου αρεσει πλεον που δεν κερδίζεις τιμη αλλα καταταλλα το εξελίξανε πολλυ
  • EnchantressEnchantress Αναρτήσεις: 2,845
    Ο χρήστης EmperorG (GR1) είπε:
    Δηλαδή πλέον σε αυτό το παιχνίδι για να πετύχεις το οτιδήποτε πρέπει ή να σκάσεις ένα κάρο ρουμπίνια ή να παίζεις 20 ώρες την ημέρα... έλεος επιτέλους, το έχουν ξεφτιλίσει εντελώς.
    Δηλαδή θα ήταν καλύτερα αν όλοι όσοι μπαίνανε παίρνανε το διακοσμητικό; Είναι ένα ΓΕΓΟΝΟΣ. Η συμμετοχή δεν είναι υποχρεωτική (όπως άλλωστε και το παιχνίδι) και είναι προφανώς για τους ενεργούς παίκτες που έχουν διάθεση να κυνηγήσουν κάποια παραπάνω βραβεία. Ο στρατός και ο εξοπλισμός μπορούν να κερδιθούν και από παίκτες που δεν παίζουν όλη μέρα, μιας και οι κατατάξεις χωρίζονται και σε επίπεδα αλλά και είναι ξεχωριστές για κάθε οίκο. Επιπλέον στους πύργους είναι εύκολο να κάνεις όσες επιθέσεις θέλεις χωρίς να τους κυνηγάς ή να περιμένεις πότε θα σβήσουν. Ας μην τα ισοπεδώνουμε όλα...

Σχολιάστε

Έντονη γραφήΠλάγια γραφήΔιαγραφήOrdered listΜη ταξινομημένη λίστα
Χαρακτήρες Emoji
Εικόνα
Στοίχιση αριστεράΣτοίχιση στο κέντροΣτοίχιση δεξιάΕναλλαγή προβολής HTMLΕναλλαγή πλήρους σελίδαςΕναλλαγή φωτισμού
τοποθέτησε την εικόνα/αρχείο