Αρχική Greek Goodgame Empire – Κοινότητα Διάφορα

Έχει αρχίσει να καταντάει σπαστικό.....

Dark King2002 (GR1)Dark King2002 (GR1) Αναρτήσεις: 22
επεξεργάστηκε 03.09.2015 σε Διάφορα
Αυτό το πράγμα δεν αντέχετε όλες οι συμμαχίες μικρές μικρές μεγάλες έχουν μια ακόμη μεγαλύτερη συμμαχία να τους προστατεύει. Τη θα γίνει επιτέλους δεν μπορεί να υπάρξει πόλεμος από τις συμμαχίες μεσαίου βαθμού διότι πάντα θα βρίσκουμε μπροστά μας μια συμμαχία που είναι αδελφική με την τάδε που είναι αδελφική με την τάδε που αυτή είναι ακαδημία τη μια μεγάλης συμμαχίας....
Το ξέρω πως αυτό που λέω ακούγετε αρκετά έως πολλή παράλογο άλλα πιστεύω ότι μια συμμαχία δεν πρέπει να έχει πάνω από δυο ακαδημίες.
Και ίσως αν ψηφίζαμε θα μπορούσε να καθιερωθεί ως άγραφος νόμος;
Τη λέτε λοιπόν; :s
Dark King2002 @ GR 1
Post edited by Dark King2002 (GR1) on

Σχόλια

• manos1995 (GR1)manos1995 (GR1) Αναρτήσεις: 2,183
    επεξεργάστηκε 03.09.2015
    Ναι, είναι κάπως το να έχεις πόλεμο με μία συμμαχία και ξαφνικά να έχεις και με άλλες 2-3 μεγάλες, αλλά έτσι είναι, δεν μπορείς να το αλλάξεις.

Από την στιγμή που μία μεγάλη συμμαχία έχει ακαδημία, πρέπει να την προστατεύει και να πράττει έτσι όπως πρέπει για να την βοηθήσει να ανέβει ψηλά..

Επίσης, εάν θέλετε πόλεμο για δόξα, τότε υπάρχουν οι ξένοι με τους οποίους, φυσικά, δεν δημιουργούνται παρεξηγήσεις κ.λ.π και τώρα με την κατάκτηση συμμαχιών, παίρνουμε και δωρεάν τις σημαίες....
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Aπαγορεύονται τα greeklish!

Απαγορεύονται τα greeklish

Ελλάδα 1
    Συμμαχία: Barbarossa
    επίπεδο : 70
    όνομα : manos1995
    τίτλος: Πρίγκιπας
  • Sage (GR1)Sage (GR1) Αναρτήσεις: 1,619
    επεξεργάστηκε 03.09.2015
    συμφωνω κι εγω
    αλλα ετσι ειναι,παντα μια συμμαχια προστευεται απο την αλλη

αλλα υπαρχουν και αλλες συμμαχιες που ειναι οι ακαδημιες τους ειναι αστα να πανε

the knights ειναι το παραδειγμα που θελω να σας πω

Hakuma το νέο μου κάστρο...

Σχολιάστε

Έντονη γραφήΠλάγια γραφήΔιαγραφήOrdered listΜη ταξινομημένη λίστα
Χαρακτήρες Emoji
Εικόνα
Στοίχιση αριστεράΣτοίχιση στο κέντροΣτοίχιση δεξιάΕναλλαγή προβολής HTMLΕναλλαγή πλήρους σελίδαςΕναλλαγή φωτισμού
τοποθέτησε την εικόνα/αρχείο