Αρχική Greek Goodgame Empire – Κοινότητα Συστάσεις παιχτών

Μα,,,τι θελουν πια???

fotisael2fotisael2 Αναρτήσεις: 90
επεξεργάστηκε 03.09.2015 σε Συστάσεις παιχτών
Ρε παιδιά δεν ξέρω εάν σας έχει συμβεί αλλά, εμένα ναι:cursing:!!! Εχω μπλέξει με δύο παίχτες από την ύπουλη φιγούρα, μου κανουν επιθέσεις τους κάνω και εγώ, είτε νικάω είτε όχι:cursing:! Ακούστε όλη την ιστορία! Μου βγάζει μία μέρα την ύπουλη φιγούρα και ξέρετε τι λέει, και μου είπε και τον παίχτη! Έκαν μια επίθεση, έχασα, αλλά αργότερα ο συγκεκριμένος παίχτης μαζί με έναν σύμμαχο- φίλο του, μου το ανταπόδωσαν κάνοντας μου και οι 2 επιθέσεις, αλλά όχι μόνο και σε εμένα! Και στο σύμμαχό μου!!! Με σαμπόταραν επίσης, και τους συμμάχους μου, ε δεν έκανα τίποτα! Αργότερα ο σύμμαχός μου του έκανε μιά επίθεση σε έναν από τους δύο έχασε,ο παίχτης του έκανε και αυτός, έχασε και αυτός και έρχησε πάλι η ίδια ιστορία! Δεν έμεινα έτσι! Του έκανα στο αδύνατο σημεό του, στον πάγο! Νίκησα αλλά πάλι ο φίλος του και αυτός μου έκαναν επιθέσεις!

Έλαιος! Συμπέρασμα, χάσιμο τιμής, χαλασμός αμυνών, κτλ!:cursing:

Και πάλι συμπέρασμα ότι, η ύπουλη φιγούρα προκαλεί πόλεμο και αναγκάζει τους παίχτες να αγοράσουν εργαλεία, ρουμπίνια, στρατό! Όσοι όμως δεν μπορούν να αγοράσουν, ζορίζονται, λυπούνται , και πολοι παρατανε το παιχνίδι! Άρα χάσιμο πελατών εταιρίας!:(

Καταλάβατε? Αυτό είναι όλο! Αλλά εγώ δεν πρόκειται να το παρατήσω το παιχνίδι!

Ευχαριστώ για τον χρόνο σας! Συγνώμη αν σας ζάλισα!

Και να ξέρετε, όλα αυτά κάνουν το παιχνίδι βαρετό!

ΙΣΟΤΗΤΑ
ΤιΠοΤα
ΑΛΛΟ
Post edited by fotisael2 on
ΙΣΟΤΗΤΑ
ΤIΠΟΤΑ
ΑΛΛΟ

goodgames_empire_kingdom_fb71f2bc-5eb7-11e4-b80f-f04da23e17c1.png
Παίζω: Στο Διεθνής 2
Είμαι:Επίπεδο 26
Βρίσκομαι: Στην ''ΑΖΑΝΙA 2''
Έχω: 2 οχυρά και 1 χωριό πόρων
Επίσης: Έχω 5.650 Βαθμούς Ισχ.

ROCK OR BUST
ΤΕΛΕΙΟ ΔΕΙΤΕ ΤΟ!

«1

Σχόλια

• akis16 (GR1)akis16 (GR1) Αναρτήσεις: 407
    επεξεργάστηκε 30.08.2015
    για να μην προκαλούνται πόλεμοι ανάμεσα σε συμμαχίες λόγο της ύπουλης καλό είναι όποιον έχεις να τον ρωτάς εάν μπορείς να του κάνεις επίθεση με λίγους στρατιώτες..εάν πάρεις το ΝΑΙ πηγαίνεις εάν δεν το πάρεις δεν πηγαίνεις
    Στην αρχή σε αγνοούν,
    μετά σε χλευάζουν,μετά σε
    πολεμούν και στο τέλος νικάς.
    Mahatma Gandhi

Η ζωή
    δεν είναι πρόβα.
    Η κάθε μέρα
    είναι πρεμιέρα.

imagesqtbnANd9GcRTKDPIMvrYY0pi3tCpteZ_NJRaQGoMkYlAv2PR8bWSTgzmuTk4
    level:70
    Username:akis16
    Server:Ελλάδα 1

• KostasGamer903KostasGamer903 Αναρτήσεις: 308
    επεξεργάστηκε 30.08.2015
    Φίλε λογικό είναι να σε κάψουν όταν ο αλλος χανει τον στρατο του απο την επιθεση σου εσενα δεν σε νοιαζει..
    ε ναι λοιπον ...σου το ανταπωδοσε και εκεινος
    φυσικο ειναι.
    Ένα κοπάδι νυχτερίδες κοιμάται σε ένα δέντρο κατά τον γνωστό τρόπο δηλαδή ανάποδα.
    Ξαφνικά η μία γυρίζει και στέκεται όρθια πάνω στο κλαδί.
    Ανήσυχη μια δεύτερη που βλέπει το σκηνικό, σκουντάει τη διπλανή της και με αγωνία της λέει<<Ρε Μήτσο, ξύπνα ρε, ο Θανάσης λιποθύμησε>>!

• fotisael2fotisael2 Αναρτήσεις: 90
    επεξεργάστηκε 30.08.2015
    akis162 έγραψε: »
    για να μην προκαλούνται πόλεμοι ανάμεσα σε συμμαχίες λόγο της ύπουλης καλό είναι όποιον έχεις να τον ρωτάς εάν μπορείς να του κάνεις επίθεση με λίγους στρατιώτες..εάν πάρεις το ΝΑΙ πηγαίνεις εάν δεν το πάρεις δεν πηγαίνεις

συμφωνω μαζι σου ομως ξερεις κανανα που θααφησει τον αλλονα του καψει το στρατο?
    ΙΣΟΤΗΤΑ
    ΤIΠΟΤΑ
    ΑΛΛΟ

ROCK OR BUST
    ΤΕΛΕΙΟ ΔΕΙΤΕ ΤΟ!

• nikosp2 (GR1)nikosp2 (GR1) Αναρτήσεις: 516
    επεξεργάστηκε 30.08.2015
    fotisael2 έγραψε: »
    Ρε παιδιά δεν ξέρω εάν σας έχει συμβεί αλλά, εμένα ναι:cursing:!!! Εχω μπλέξει με δύο παίχτες από την ύπουλη φιγούρα, μου κανουν επιθέσεις τους κάνω και εγώ, είτε νικάω είτε όχι:cursing:! Ακούστε όλη την ιστορία! Μου βγάζει μία μέρα την ύπουλη φιγούρα και ξέρετε τι λέει, και μου είπε και τον παίχτη! Έκαν μια επίθεση, έχασα, αλλά αργότερα ο συγκεκριμένος παίχτης μαζί με έναν σύμμαχο- φίλο του, μου το ανταπόδωσαν κάνοντας μου και οι 2 επιθέσεις, αλλά όχι μόνο και σε εμένα! Και στο σύμμαχό μου!!! Με σαμπόταραν επίσης, και τους συμμάχους μου, ε δεν έκανα τίποτα! Αργότερα ο σύμμαχός μου του έκανε μιά επίθεση σε έναν από τους δύο έχασε,ο παίχτης του έκανε και αυτός, έχασε και αυτός και έρχησε πάλι η ίδια ιστορία! Δεν έμεινα έτσι! Του έκανα στο αδύνατο σημεό του, στον πάγο! Νίκησα αλλά πάλι ο φίλος του και αυτός μου έκαναν επιθέσεις!

Και πάλι συμπέρασμα ότι, η ύπουλη φιγούρα προκαλεί πόλεμο και αναγκάζει τους παίχτες να αγοράσουν εργαλεία, ρουμπίνια, στρατό! Όσοι όμως δεν μπορούν να αγοράσουν, ζορίζονται, λυπούνται , και πολοι παρατανε το παιχνίδι! Άρα χάσιμο πελατών εταιρίας!:(

ΙΣΟΤΗΤΑ
    ΤιΠοΤα
    ΑΛΛΟ

πολεμικο παιχνιδι ειναι, τι θα λεμε τωρα... βγαλε αμυνα αν χανεις... βαλε φυλακια αν σου κανουν σαμποταζ... και θα ηθελες να υπηρχε πολεμικο παιχνιδι χωρις πολεμους;;;; βαλε προστασια φιλος, τι να πω... δεν ειναι αναγκκη να το λες στο φορουμ ομ ως.
    ευχαριστω
    Ο χρόνος είναι ένα δημιούργημα του μυαλού....
    Μόνο παρόν υπάρχει...
    Το παρελθόν και το μέλλον, κρύβονται στο παρόν.
    Απολαύστε το χωρίς να μετράται τον χρόνο...

name:nikosp2
    level:69 -70
    server: greece1
    alliance: Α.Ε.Κ.

XRONOS-FEYGEI-XIROMERONEWS.jpg
  • fotisael2fotisael2 Αναρτήσεις: 90
    επεξεργάστηκε 30.08.2015
    ε ηδη 4 φυλακια ενα στο 2
    ΙΣΟΤΗΤΑ
    ΤIΠΟΤΑ
    ΑΛΛΟ

ROCK OR BUST
    ΤΕΛΕΙΟ ΔΕΙΤΕ ΤΟ!

επεξεργάστηκε 30.08.2015
    ε ηδη 4 φυλακια ενα στο 2

ωραια.... αλλη φορα ρωτα για να κανεις επιθεση σε υπουλη
    Μόνο παρόν υπάρχει...

• dimitris890 (GR1)dimitris890 (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 601
    επεξεργάστηκε 30.08.2015

ΙΣΟΤΗΤΑ
    ΤιΠοΤα
    ΑΛΛΟ
    Τι λες ρε φιλε?Επειδη εσυ κανεις επιθεση σε οποιον να νε θα πεις οτι προκαλει πολεμο η υπουλη φιγουρα?Εσυ τοτε γιατι δεν συνενοηθηκες με τον πεχτη που σου εβγαλε η υπουλη να του κανεις μια μικροεπιθεση για να παρεις χρηματα η καλυτερα να αλλαξεις πεχτη?Δεν κανουμε επιθεση σε οποιον να νε.Φυσικα θα σου εκανε και αυτος επιθεση.Αν ειμουν εγω στη θεση του τα ιδια θα σου εκανα.
    dimitris890 @ GR 1
  • bezilys (GR1)bezilys (GR1) Αναρτήσεις: 1,608
    επεξεργάστηκε 30.08.2015

ΙΣΟΤΗΤΑ
    ΤιΠοΤα
    ΑΛΛΟ

Πριν κάνουμε επίθεση σε καποιον που μας δείχνει στην ύπουλη των ρωτάμε πρώτα αν μπορούμε για να βγάλει κι αυτός της άμυνες να μην πάθει πολύ ζημιά και νομίζω είναι άγραφος νόμος αλλά εσύ που έκανες επίθεση λογικό είναι να αδιδραση και όχι μόνο αυτός αλλά και να μπλέξεις και την σημαχεια σου σε πόλεμο με την άλλη
    [email protected]
    GUARDIANS ||
    ΤΙΤΛΟΣ:ΚΟΜΗΣ Παλατινος
    ΕΠΙΠΕΔΟ:61

[email protected]
    ΤΙΤΛΟΣ: ΔΟΥΚΑΣ
    ΕΠΙΠΕΔΟ 41

---
    [email protected]
    ΤΊΤΛΟΣ:ΜΙΚΡΟΣ ΔΟΥΚΑΣ
    ΕΠΙΠΕΔΟ:58
    ---
    [email protected]
    ΤΙΤΛΟΣ: ΑΡΧΙΔΟΥΚΑΣ
    ΕΠΙΠΕΔΟ:60

~~~Ο ΕΠΙΜΈΝΩΝ ΝΙΚΆ~~~

imagesqtbnANd9GcTF9OJm8zyf7fRUNnjG4BE7n4fLCa69EytiDRYlu3XWPQ-5XY_I
  • akis16 (GR1)akis16 (GR1) Αναρτήσεις: 407
    επεξεργάστηκε 30.08.2015
    συμφωνω μαζι σου ομως ξερεις κανανα που θααφησει τον αλλονα του καψει το στρατο?
    νομίζω πως για 3-5 φωτιές δεν θα υπάρχει θέμα εκτος εάν είσαι κομπλεξικός
    Στην αρχή σε αγνοούν,
    μετά σε χλευάζουν,μετά σε
    πολεμούν και στο τέλος νικάς.
    Mahatma Gandhi

Η ζωή
    δεν είναι πρόβα.
    Η κάθε μέρα
    είναι πρεμιέρα.

imagesqtbnANd9GcRTKDPIMvrYY0pi3tCpteZ_NJRaQGoMkYlAv2PR8bWSTgzmuTk4
    level:70
    Username:akis16
    Server:Ελλάδα 1

• fotiskolovos (GR1)fotiskolovos (GR1) Αναρτήσεις: 136
    επεξεργάστηκε 30.08.2015
    η υπουλη φιγορα το μονο που κανει είναι να διμιουργει πολεμο τωρα αν ρωτήσεις τον αλλον παιχτη δεν υπαρχει λογικη αφου θα σου πει όχι
    georgem03 @ GR 1
  • manos1995 (GR1)manos1995 (GR1) Αναρτήσεις: 2,183
    επεξεργάστηκε 30.08.2015

Δεν σου καίει τον στρατό...τον διώχνεις όλον και βγάζεις τα αντικείμενα από τον πυργοδεσπότη, έτσι μένουν μόνο οι αγρότες..οπότε δεν χάνεις τίποτα..

Το μόνο που πρέπει να κάνεις είναι να σβήσεις 2-3 φωτιές.
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Aπαγορεύονται τα greeklish!

Απαγορεύονται τα greeklish

Ελλάδα 1
    Συμμαχία: Barbarossa
    επίπεδο : 70
    όνομα : manos1995
    τίτλος: Πρίγκιπας
  • panos12310panos12310 Αναρτήσεις: 38
    επεξεργάστηκε 30.08.2015
    παιδια συμφωμω σε ολα εκτος απο ενα σημειο οτι δημιουργει πολεμους αν ροτατε πρωτα δεν συμβαινει τιποτα αλλα ο εγωισμος κθριε φωτη κυριαρχει στους ανθρωπους οταν ανταποδωσε αυτος γιατι εσυ και ο φιλος σου δεν σταματησατε
    panos123 @ GR 1
  • PhantomIsHerePhantomIsHere Αναρτήσεις: 1
    επεξεργάστηκε 31.08.2015
    καλησπέρα είμαι καινούργιος πρώτη φόρα έρχομαι φόρουμ έμενα φίλε που με πολέμησε ο george038 χωρίς να του έχω πει καλημέρα και με έκανε στάχτη ρωτησται όποιων θελεται εγώ τω παραταω τω παιχνηδει δεν εχει ποια νόημα όσο για την ύπουλη φιγούρα είναι κακό ιβεντ γιατί προκαλούνται επιθέσεις αυτω εχω να πω καλη σας συνεχεια :(:(:(:(
    PhantomIsHere @ GR 1
  • mplek (GR1)mplek (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 29
    επεξεργάστηκε 31.08.2015
    κρίμα Θανάση θα σε θυμάμαι φίλε μου πως ήσουν ο καλύτερος παίχτης από την αρχή του παιχνιδιού μου συμπαρασταθηκες ειλικρινά κρίμα ο τύπος είχε πρόβλημα τέλος πάντων καλή σου συνέχεια Θανάση εύχομαι να βρεις αυτό που θέλεις:d:(:(:(:(
    mplek @ GR 1
  • zzz_lapzzz_lap Αναρτήσεις: 294
    επεξεργάστηκε 31.08.2015
    bezilys έγραψε: »
    Πριν κάνουμε επίθεση σε καποιον που μας δείχνει στην ύπουλη των ρωτάμε πρώτα αν μπορούμε για να βγάλει κι αυτός της άμυνες να μην πάθει πολύ ζημιά και νομίζω είναι άγραφος νόμος αλλά εσύ που έκανες επίθεση λογικό είναι να αδιδραση και όχι μόνο αυτός αλλά και να μπλέξεις και την σημαχεια σου σε πόλεμο με την άλλη

Συμφωνώ..,
    You
    Only
    Live
    Once
    επεξεργάστηκε 31.08.2015
    PhantomIsHere έγραψε: »
    καλησπέρα είμαι καινούργιος πρώτη φόρα έρχομαι φόρουμ έμενα φίλε που με πολέμησε ο george038 χωρίς να του έχω πει καλημέρα και με έκανε στάχτη ρωτησται όποιων θελεται εγώ τω παραταω τω παιχνηδει δεν εχει ποια νόημα όσο για την ύπουλη φιγούρα είναι κακό ιβεντ γιατί προκαλούνται επιθέσεις αυτω εχω να πω καλη σας συνεχεια :(:(:(:(

καλη συνεχεια σε οτι κανεις φιλε...
    Μόνο παρόν υπάρχει...

• hadi55 (generic1)hadi55 (generic1) Αναρτήσεις: 8
    επεξεργάστηκε 31.08.2015

ΙΣΟΤΗΤΑ
    ΤιΠοΤα
    ΑΛΛΟ
    Φιλε ηρεμησε,πολεμικο παιχνιδι ειναι!

Titan Wolf Pack 4ever...

Peace is a lie,there's only passion.
    Through passion,I gain strength.
    Through strength,I gain power.
    Through power,I gain victory...
  • bezilys (GR1)bezilys (GR1) Αναρτήσεις: 1,608
    επεξεργάστηκε 31.08.2015
    hadi55 έγραψε: »
    Φιλε ηρεμησε,πολεμικο παιχνιδι ειναι!

Και εκτός από πολεμικό το βασικότερο είναι στρατηγικής!!και δεν κάνουμε κινήσεις όπου θέλουμε πρώτα πρέπει να σκεφτόμαστε της συνέπειες που θα έχει αν χτυπήσουμε στον τάδε.......
    [email protected]
    GUARDIANS ||
    ΤΙΤΛΟΣ:ΚΟΜΗΣ Παλατινος
    ΕΠΙΠΕΔΟ:61

[email protected]
    ΤΙΤΛΟΣ: ΔΟΥΚΑΣ
    ΕΠΙΠΕΔΟ 41

---
    [email protected]
    ΤΊΤΛΟΣ:ΜΙΚΡΟΣ ΔΟΥΚΑΣ
    ΕΠΙΠΕΔΟ:58
    ---
    [email protected]
    ΤΙΤΛΟΣ: ΑΡΧΙΔΟΥΚΑΣ
    ΕΠΙΠΕΔΟ:60

~~~Ο ΕΠΙΜΈΝΩΝ ΝΙΚΆ~~~

imagesqtbnANd9GcTF9OJm8zyf7fRUNnjG4BE7n4fLCa69EytiDRYlu3XWPQ-5XY_I
  • Sage (GR1)Sage (GR1) Αναρτήσεις: 1,619
    επεξεργάστηκε 02.09.2015
    bezilys έγραψε: »
    Και εκτός από πολεμικό το βασικότερο είναι στρατηγικής!!και δεν κάνουμε κινήσεις όπου θέλουμε πρώτα πρέπει να σκεφτόμαστε της συνέπειες που θα έχει αν χτυπήσουμε στον τάδε.......

και εγω ετσι σκεφτομαι παντα,αλλα τωρα τελευταια παιζω περισσοτερο αμυντικα παρα επιθετικα

οταν επαιζα επιθετικα παλια σκεφτομουν παντα καθε κινησει μου

αυτα τα ειδους παιχνιδια παρτε τα σαν το σκακι(οχι ακριβως)
    οπως το σκακι θελει ταξη και ηθικη,ετσι ειναι και το παιχνιδια στρατηγικης

αν δεν καταλαβατε:
    πρεπει να ειστε χαλαροι οχι μεσα σε τρομο με την παραμικροι επιθεση που δεχεστε
    θελει χαλαρωση και σκεψει,πρεπει να σκεφτεσε πολυ καλα την καθε κινηση σου και την κινηση του αντιπαλου

ελπιζω να συμφωνητε

Hakuma το νέο μου κάστρο...

• nickjohn6nickjohn6 Αναρτήσεις: 274
    επεξεργάστηκε 03.09.2015
    ακου επρεπε να στειλεισ μυνημα να βγαλει το στρατο του να κανεισ επιθεση με αμυντικουσ και μετα ;να μην γινοταν τπτ
    Συμμαχία:ΕΝΩΣΗ
    Επίπεδο:58
    Αγαπημένο χόμπι:Να νικάω νομάδες
    Αγαπημένο φαγητό:Δεν έχω το τρώνε όλο οι στρατιώτες

Όταν οι πλούσιοι κάνουν πόλεμο, είναι οι φτωχοί που πεθαίνουν.

images?q=tbn:ANd9GcS1hJyPcOVoSf4EvTD4za0XF3TQOGAyXTBwZ6OHPkkXMhhW8Thp

Σχολιάστε

Έντονη γραφήΠλάγια γραφήΔιαγραφήOrdered listΜη ταξινομημένη λίστα
Χαρακτήρες Emoji
Εικόνα
Στοίχιση αριστεράΣτοίχιση στο κέντροΣτοίχιση δεξιάΕναλλαγή προβολής HTMLΕναλλαγή πλήρους σελίδαςΕναλλαγή φωτισμού
τοποθέτησε την εικόνα/αρχείο