Αρχική Greek Goodgame Empire – Κοινότητα Διάφορα

Δεν σεβοντε και οχι μονο!

Darkila132Darkila132 Αναρτήσεις: 3
επεξεργάστηκε 27.08.2015 σε Διάφορα
Για σας ειμαι ο Darkila13 καπιοι απο εσας με ξερεται αλλα καπιοοι οχι! ξελον σπαντον.
Σημερα εγηνε κατι που ειναι ανικουστο χθες 11:00 καναμε πολεμο σε εναν ηταν στην συμαχια απο αλους και το πρωι μπηκε σε μια συμαχια και αυτην με εκαναν πολεμο στα οχυρα στο κντρικο στο παγετονα στην αμμο και στις πηρηνες κορηφες ενω εγω και η συμαχια μου του καναμε μονο στα οχυρα εγω εδωσα 20 ευρω και αυτη μου εκανα πολεμο ακηρος αυτο κανονηκα ειναι κλεψειμο εξαπατηση και απετο την 20 paysafecard αμμα το θεορητε πητε να μου δοσουν τα λευτα!

αμμα δεν καταλαβατε σας το εξηγο εδω πιο κατο!

ενοω οτι εσυ εισαι σε μια συμαχια και τον αλλο τον κανεις πολεμο και μετα παει σε μια πιο δηνατη συμαχια ειναι λογικο να σε κανουν πολεμο εεε ειναι λογικο αυτος ο πολεμο ειναι αναμεσα εσενα και τον αλλον αμμα αλλαξη συμαχια δεν εχει κανενα δηκαιο μα να σε καμη πολεμο η συμαχια του!

αυτο ενοω ! και επισεις για οσους δεν ξερουν που πουλαν μαγκες κατι 70 level εσεις που σεβεστε καθαριστετους καθε ατομα μαζι σας θα ειναι μετα θα σας εχουν σαν Admin
Post edited by Darkila132 on
Darkila13 @ GR 1

Σχόλια

• UserΓΙΩΡΓΟΣUserΓΙΩΡΓΟΣ Αναρτήσεις: 141
    επεξεργάστηκε 28.06.2015
    Μπορεί ο συγκεκριμένος παικτης να ήταν σε κάποια ακαδημία και μετά να πήγε στην μητρική επίσης λεφτά δεν επί στρέφονται
    UserΓΙΩΡΓΟΣ @ GR 1 ΑΕΚ ΜΟΝΟ ΑΕΚ ELITE
    image.php?u=156385&dateline=1426907356&type=profile
  • Dr.FunDr.Fun Αναρτήσεις: 150
    επεξεργάστηκε 28.06.2015
    Καλα να παθεις,δεν θα κανετε ολοκληρη συμμαχια πολεμο σε εναν παικτη!
    <<Ατλαντίδα,
    ένα όνομα,ένα μέρος,ένα μυστήριο,όλα σε ένα...
    Πάντα με γοήτευε το μυθικό αυτό νησί,και ονειρευόμουν με
    ένα μαγικό καράβι να πάω να εξερευνήσω τα μυστικά του και
    να ανακαλύψω όσα είναι χαμένα τόσο καιρό>>
    Τ.Α. Μπάρον...
  • TheJohnReturns (GR1)TheJohnReturns (GR1) Αναρτήσεις: 223
    επεξεργάστηκε 28.06.2015
    φιλε μου τα λεφτα δν επιστρεφονται οτι και να κανεισ ΝΟΜΟΣ!!!:)
    DarkSide
    Επιπεδο:54
    τιτλος:ο Ατιθασος
    Συμμαχια:παραφρονες
    Server:Ελλαδα 1

The Republic will be reorganized into the FIRST GALACTIC EMPIRE for a secure and a safe galaxy-Seev Palpatime-Darth Sidious
  • manos1995 (GR1)manos1995 (GR1) Αναρτήσεις: 2,183
    επεξεργάστηκε 28.06.2015
    1ον, πιστεύω πως έδρασαν έτσι όπως έπρεπε.... Πήγατε μία ολόκληρη συμμαχία επίθεση σε έναν παίκτη ; Για ποιόν λόγο;; Έτσι για την πλάκα;;

Και εγώ το ίδιο θα σας είχα κάνει.... Ο παίκτης, καλά έκανε και υπερασπίστηκε τον εαυτό του και ζήτησε και βοήθεια έτσι όπως έπρεπε..Δεν πας στα ξαφνικά και κάνεις επιθέσεις σε έναν παίκτη , σε όλα του τα οχυρά χωρίς λόγο, οπότε καλά να πάθεις..

2ον, έδωσες 20 ευρώ για να μην κάνετε πόλεμο(επειδή αυτό κατάλαβα) ;;

Για ποιόν λόγο;; Τα λεφτά σου τώρα δεν μπορείς να τα πάρεις πίσω...
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Aπαγορεύονται τα greeklish!

Απαγορεύονται τα greeklish

Ελλάδα 1
    Συμμαχία: Barbarossa
    επίπεδο : 70
    όνομα : manos1995
    τίτλος: Πρίγκιπας
  • Anastasis_13 (GR1)Anastasis_13 (GR1) Αναρτήσεις: 157
    επεξεργάστηκε 28.06.2015
    manos1995 έγραψε: »
    1ον, πιστεύω πως έδρασαν έτσι όπως έπρεπε.... Πήγατε μία ολόκληρη συμμαχία επίθεση σε έναν παίκτη ; Για ποιόν λόγο;; Έτσι για την πλάκα;;

Και εγώ το ίδιο θα σας είχα κάνει.... Ο παίκτης, καλά έκανε και υπερασπίστηκε τον εαυτό του και ζήτησε και βοήθεια έτσι όπως έπρεπε..Δεν πας στα ξαφνικά και κάνεις επιθέσεις σε έναν παίκτη , σε όλα του τα οχυρά χωρίς λόγο, οπότε καλά να πάθεις..

2ον, έδωσες 20 ευρώ για να μην κάνετε πόλεμο(επειδή αυτό κατάλαβα) ;;

Για ποιόν λόγο;; Τα λεφτά σου τώρα δεν μπορείς να τα πάρεις πίσω...
    Ακριβώς!Είστε άξιοι της τύχης σας...Εάν εσένα μες τα καλά καθούμενα εμφανιστεί κάποιος και σου κάνει επίθεση σε όλα τα κάστρα τι θα κάνεις;;;
    Κι όσο για τα λεφτά σου ισχύει το ρητό που λεεί ότι μετά την απομάκρυνση από το ταμείο ουδέν λάθος αναγνωρίζεται :d
    Anastasis_13 @ GR 1
  • lucky lukelucky luke Αναρτήσεις: 9
    επεξεργάστηκε 28.06.2015
    γιατι δεν λες ρε φιλε νταρκιλα οτι ειναι η κατεπαναληψη προσπαθεια σου να ΚΛΕΨΕΙΣ ΤΑ ΟΧΥΡΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ 3 οχταρια οχυρα με φουρνους 8 και 6αρι και οτι συνεχεια του κανεις επιθεσεις????......ερωτηση ???...εαν ερχοταν καποιως και σας εσφασε ετσι στα ξαφνικα τα επιθετικα σας δαιμωνες ,περιπλανωμενα ,θανασιμου τρομου ΤΙ ΘΑ ΤΟΥ ΚΑΝΑΤΕ ????....ΥΠΟΨΗ οχυρο με τα αμυντικα την γλυτωσε .....http://prntscr.com/7mei8p http://prntscr.com/7meixi ΑΓΑΠΗΤΑ ΜΕΛΗ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ΤΙ ΘΑ ΤΟΥ ΚΑΝΑΤΕ ????
    lucky luke @ GR 1
  • Sage (GR1)Sage (GR1) Αναρτήσεις: 1,619
    επεξεργάστηκε 28.06.2015
    Darkila13 , δεν ηταν σωστο να επιτεθητε σε 1 ατομο ολη η συμμαχια , και σε εμενα το ειχατε κανει αυτο οταν ειμασταν σε πολεμο , οποτε , να προσεχεις την επομενη φορα :-)

Hakuma το νέο μου κάστρο...

• Chania-7-Chania-7- Αναρτήσεις: 126
    επεξεργάστηκε 29.06.2015
    1ον για να στο πω απλα μια σου και μια του .!!! Ποτε δεν κανουμε επιθεσεις σε οχειρά και μάλιστα ολοκηρη συμαχια σε εναν .!!! και φιλαρακο ενα παιχνιδι ειναι ..... αμα δεν εχεις σκοπο να χασεις λεφτα μην τα βαζεις καν.! παίζουμε για να το διασκεδασουμε αμα ειναι να νικας πάντα χωρις να χανεις και κατι τι ουσια εχει το παιχνιδι....

Edit by mod: Δεν βρίζουμε στο φόρουμ.
    ElderScrolls_Logo.png
    Level 59
    Elder Scrolls
    Chania-7- @ GR 1
  • lucky lukelucky luke Αναρτήσεις: 9
    επεξεργάστηκε 29.06.2015
    Νταρκιλα ακουω για λεφτα?? εξηγησε μας που εδωσε λεφτα ???......σου ζητησε κανεις απο την συμαχεια μας ???? η μηπως ειχες φωτιες και τις εσβεισες αγοραζοντας ρουμπινια
    lucky luke @ GR 1
  • EnchantressEnchantress Αναρτήσεις: 2,845
    επεξεργάστηκε 29.06.2015
    Sage έγραψε: »
    Darkila13 , δεν ηταν σωστο να επιτεθητε σε 1 ατομο ολη η συμμαχια , και σε εμενα το ειχατε κανει αυτο οταν ειμασταν σε πολεμο , οποτε , να προσεχεις την επομενη φορα :-)

Εάν θέλεις να κάνεις κάποια διόρθωση στο ποστ σου μπορείς να πατήσεις Επεξεργασία μηνύματος που βρίσκεται κάτω δεξιά από κάθε ποστ που κάνεις.
    lucky luke έγραψε: »
    ΑΚΟΥΩ ΓΙΑ ΛΕΦΤΑ ΤΙ ΛΕΦΤΑ ΕΔΩΣΕΣ ....ΓΙΑ ΕΞΗΓΗΣΕΤΩ ΜΑΣ ΠΟΥ ΤΑ ΕΔΩΣΕΣ ???

Δε γράφουμε με κεφαλαία στο φόρουμ.
  • DarkGIWRGOSDarkGIWRGOS Αναρτήσεις: 79
    επεξεργάστηκε 30.06.2015
    τα ειθελες και τα επαθες...!! οπως λενε και τα παιδια δεν επαιξες ωραια και εξυπνα πρωτον οπως λενε πανω χτυπισατε οχυρα που δεν επιτρεπετε ενα ειναι αυτο δευτερον αν ο παιχτης δεν παρατισει το καστρο του δν επρεπε να πατε...!! το βρισκω αδικο αυτο που εκανες και πιστευω να εβαλες μυαλο τωρα..!!
    DARKGIWRGOS ALHTEIA PANTOY SALONICA CITY.. GR 1
    επεξεργάστηκε 22.07.2015
    Καλά να πάθεις τώρα

Σόρρυ κιόλας

δεν έχεις δίκαιο

και αυτό που μας είπες με τα λεφτά,είναι μεγάλο λάθος

εσύ έκανες λάθος,τα λεφτά δεν επιστρέφονται

συμφωνώ με τους άλλους8)

ααααα σόρρυ λίγο θέλω να πώ κάτι ακόμα.....

Για πιον λόγο βάζεις τους άλλους σε κόπο αντί να λύσεις το πρόβλημα μόνος σου

γιατί να μπλέξουν οι άλλοι και όχι εσύ:huh:

• Μηνας 7 (GR1)Μηνας 7 (GR1) Αναρτήσεις: 68
    επεξεργάστηκε 25.08.2015
    Sage έγραψε: »
    Καλά να πάθεις τώρα

Σόρρυ κιόλας

δεν έχεις δίκαιο

και αυτό που μας είπες με τα λεφτά,είναι μεγάλο λάθος

εσύ έκανες λάθος,τα λεφτά δεν επιστρέφονται

συμφωνώ με τους άλλους8)

ααααα σόρρυ λίγο θέλω να πώ κάτι ακόμα.....

Για πιον λόγο βάζεις τους άλλους σε κόπο αντί να λύσεις το πρόβλημα μόνος σου

γιατί να μπλέξουν οι άλλοι και όχι εσύ:huh:

Πολυ σωστα!
    Μηνας 7
    GR1
    Αγαπημενο γεγονος: Ξενοι
    Αγαπημενο βασιλειο: Μεγαλη αυτοκρατορια
    Μεγιστη σημερινη δοξα: 31.320

• VASILIS 13 (GR1)VASILIS 13 (GR1) Αναρτήσεις: 361
    επεξεργάστηκε 27.08.2015
    φιλε καλα να παθεις αμα κανεις πολεμο υπαρχει και αυτο το ενδεχομενο.Απο οτι καταλαβα στο ποστ σου εσυ θες μονο να νικας τους αλλους χωρις να μπορουν να κανουν κατι να σε νικησουν επειδη ειναι λιγο πιο κατω απο της δυναμης σου σαν καστρο.Το ανθρωπο που μπηκε σε καλυτερη συμμαχεια και σε εκαψε τον συνχαιρω το ιδιο θα εκανα και εγω σε τυπους σαν εσενα κανενα ελεος!!!!:cursing::cursing::cursing:οχι να κανεις πολεμο για να καις! να κανεις πολεμο και για να καιγιαισε

Συμμαχεια: KAMELOT
    imagesqtbnANd9GcSk7rrLEbwl0BvpXKJbaRYEzxFf3hpbpzfxJQKRCLZar-PBJicE
    επεξεργάστηκε 27.08.2015
    VASILIS 13 έγραψε: »
    φιλε καλα να παθεις αμα κανεις πολεμο υπαρχει και αυτο το ενδεχομενο.Απο οτι καταλαβα στο ποστ σου εσυ θες μονο να νικας τους αλλους χωρις να μπορουν να κανουν κατι να σε νικησουν επειδη ειναι λιγο πιο κατω απο της δυναμης σου σαν καστρο.Το ανθρωπο που μπηκε σε καλυτερη συμμαχεια και σε εκαψε τον συνχαιρω το ιδιο θα εκανα και εγω σε τυπους σαν εσενα κανενα ελεος!!!!:cursing::cursing::cursing:οχι να κανεις πολεμο για να καις! να κανεις πολεμο και για να καιγιαισε

συμφωνω απολυτα!!!εγω ποτε δεν ηθελα να νικαω παντα,παιχνιδι ειναι δεν μπορουμε να νικαμε παντα

για μια ηττα ανοιγεις ολοκληρη φασαρια,για τον darkilla13 το λεω

• lukasmantzas (GR1)lukasmantzas (GR1) Αναρτήσεις: 88
    επεξεργάστηκε 27.08.2015
    χωρις λογο ανοιγεις θεμα?? να μην αγοραζει ρουμπινια!!! το να αγορασεις δεν παει να πει πως τους εχεις ολους ανετα... και θελεις να παρει ςπισω και λεφτα!χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχστηλτους τηλεσηγραφω και αν σου απαντησουν να με καψεις 200 φορες
    lukasmantzas @ GR 1

Σχολιάστε

Έντονη γραφήΠλάγια γραφήΔιαγραφήOrdered listΜη ταξινομημένη λίστα
Χαρακτήρες Emoji
Εικόνα
Στοίχιση αριστεράΣτοίχιση στο κέντροΣτοίχιση δεξιάΕναλλαγή προβολής HTMLΕναλλαγή πλήρους σελίδαςΕναλλαγή φωτισμού
τοποθέτησε την εικόνα/αρχείο