Αρχική Greek Goodgame Empire - Περι του παιχνιδιού Τεχνικά προβλήματα & σφάλματα

Θέμα παραπόνων blacklist

146

Σχόλια

• tonakis2108 (GR1)tonakis2108 (GR1) Αναρτήσεις: 2,871
    επεξεργάστηκε 23.04.2015
    Όταν βγει σχετική ανακοίνωση πάνω στο θέμα τότε θα ενημερωθούμε όλοι μας έστω και ως συντονιστές δεν έχουμε παραπάνω δικαιώματα από τους υπόλοιπους παίκτες. Μην γράφετε ότι το παιχνίδι θα κλείσει καθώς η πληροφορία δεν έχει αναφερθεί τίποτα τέτοιο από την εταιρία.
    Μην σκέφτεσαι τον πόνο, ο πόνος είναι η "αδυναμία" που φεύγει από το σώμα, το αποτέλεσμα είναι που πραγματικά μετράει, Ότι δε σε σκοτώνει σε κάνει πιο δυνατό!
    [SIGPIC][/SIGPIC]
  • begar (INT2)begar (INT2) Αναρτήσεις: 28
    επεξεργάστηκε 23.04.2015
    Μια λύση είναι η χρήση proxy server ή vpn

Πηγαίνεις εδώ:

https://www.hidemyass.com/

γράφεσαι συνδρομητής, κατεβάζεις το λογισμικό τους και μπαίνεις σε όποιο site θέλεις, μέσω ενδιάμεσου proxy server.

στοιχίζει βέβαια 7 δολάρια το μήνα, αλλά έχεις πρόσβαση και σε άλλες υπηρεσίες, όπως για παράδειγμα συνδρομητικές υπηρεσίες που παρέχονται μόνο σε αμερικανούς κλπ

empireplayer.com 

A Site for Serious Goodgame Empire Players

επεξεργάστηκε 23.04.2015
    Μπορείς να χρησιμοποιήσεις και το openvpn, tor κ.α αλλά πρέπει να ξέρεις τι κάνεις... Δεν ξέρω αν είναι καλό να εμφανίζονται άλλες IP από άλλα μέρη αλλά σε αυτήν την περίπτωση δεν νομίζω πως υπάρχει άλλη λύση μέχρι να διορθωθεί το πρόβλημα.
    Μην σκέφτεσαι τον πόνο, ο πόνος είναι η "αδυναμία" που φεύγει από το σώμα, το αποτέλεσμα είναι που πραγματικά μετράει, Ότι δε σε σκοτώνει σε κάνει πιο δυνατό!
    [SIGPIC][/SIGPIC]
  • GamerAngelo (GR1)GamerAngelo (GR1) Αναρτήσεις: 22
    επεξεργάστηκε 24.04.2015
    παιδια μεγαλο θεμα και σε εμας....προς το παρων εχουν αποκλειστει παιχτες με συνδεση cyta και wind.....η εταιρια πρεπει να μας δωσει μια απαντηση γιατι ορισμενοι εχουν ριξει πολυ χρημα
    GamerAngelo @ GR 1
  • whutewhute Αναρτήσεις: 327
    επεξεργάστηκε 24.04.2015
    μαλλον ειμαι απο τους λιγους που μπορουν αν μπουν ακομα στο παιχνιδι (λογο οτε) και λεω ακομα γιατι ενας ενασ οι παροχοι προχορανε σε απαγορευση τησ σελιδας τησ ggs.κατα την γνωμη μου πηστευω οτι το παιχνιδι θα τερματισει εδω δεν θα το επαναφερουν.(παντα δικια μου γνωμη)αλλα αν το επαναφερουν τι σκοπο εχουν να κανουν με τις αποζημιωσεις?λογαριασμοι που εχουν παθει τεραστιες ζημιες(λιποτακτεσ,γεονοτα που τρεχουν και μενουν ανολοκλιροτα ,ρουμπινια χαλασμενα, νομισματα,κτλπα?)
    [SIGPIC][/SIGPIC]
    επεξεργάστηκε 24.04.2015
    Εδώ θα μπουν τα θέματα που σχετίζονται με το θέμα της Μαύρης Λίστας έτσι ώστε να υπάρχει ένα συγκεντρωμένο αρχείο το οποίο μπορεί να εξεταστεί γρηγορότερα, έχουν ανοιχτεί αρκετά θέματα πάνω στο συγκεκριμένο ζήτημα οπότε θα τα ενώσω με το παρόν θέμα.
    [SIGPIC][/SIGPIC]
  • SuperPlayer4733 (GR1)SuperPlayer4733 (GR1) Αναρτήσεις: 204
    επεξεργάστηκε 24.04.2015
    εγω αντιμετωπιζω προβλημα συνδεσης αλλα μπαινω απο το μοζιλα με ενα προγραμματακι που αλλαζει το ιπ γραψτε στο γοογλε hide ip και πατηστε το πρωτο αλλα δεν το κατεβασα εγω ενασ χακερας φιλος μου οποτε δεν ξερω πως δουλευει...
    each soldier has two families,those you raise with and those you raise hell with...
    Kill em all.... για παντα!!
    Η σημαία π'αγαπώ
    έχει ένα λευκό σταυρό
    και θα την υπηρετώ
    μέχρι να με βρουν νεκρό!

ΕΛΛΑΔΑ ΕΙΣΑΙ ΜΙΑ,ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΑΛΛΗ ΚΑΜΙΑ!!!
    ΕΛΛΑΔΑ Σ'ΑΓΑΠΩ

image.php?u=149930&type=sigpic&dateline=1370086142
  • barutbarut Αναρτήσεις: 261
    επεξεργάστηκε 24.04.2015
    συμφωνω με αυτα που γραφετε φιλοι μου .Εδω και 4 μερες προσπαθουσα να μπω στο παιχνιδι χωρις κανενα αποτελεσμα .τελικα τα καταφερα σημερα.ας ελπισουμε οτι το θεμα εχει λυθει για ολους
    barut @ GR 1
  • TheJohnReturns (GR1)TheJohnReturns (GR1) Αναρτήσεις: 223
    επεξεργάστηκε 24.04.2015
    +1 ειδη σιμαντικα μελη της σιμαχιας μου δν μπορουν να μπυν!μερικοι δν θιμουνται το email για να επικινονισουν με την ιποστηρηκση
    DarkSide
    Επιπεδο:54
    τιτλος:ο Ατιθασος
    Συμμαχια:παραφρονες
    Server:Ελλαδα 1

The Republic will be reorganized into the FIRST GALACTIC EMPIRE for a secure and a safe galaxy-Seev Palpatime-Darth Sidious
  • cool-bluecool-blue Αναρτήσεις: 1
    επεξεργάστηκε 25.04.2015
    Καλημερα εγω εχω cyta και μπαινω απο άλλον browser.Μπορει κάποιος να μου πει αν ειναι διαφορετικη η εισοδος απο pc και διαφορετικη απο tablet?
    cool-blue @ GR 1
  • makis117makis117 Αναρτήσεις: 2
    επεξεργάστηκε 25.04.2015
    το ιδιο πρόβλημα έχω και εγώ !!! απλα μπαίνω στο http://hola.org/ με firefox σου κατεβάζει ενα add on και μπαίνεις μέσω ....Αμερικής
    makis117 @ WWW 1
  • TheGreekGlad12TheGreekGlad12 Αναρτήσεις: 4
    επεξεργάστηκε 25.04.2015
    Αυτο που δεν μπορειτε να μπειτε ειναι επειδη ειστε απο δικτυο cosmote,vodafone κλπ
    Αυτο ειναι το σωστο νομιζω αλλα δεν ειμαι σιγουρος,εγω μπαινω κανονικα παντως
    [SIGPIC][/SIGPIC] TheGreekGlad1
  • PANOSSK2PANOSSK2 Αναρτήσεις: 3
    επεξεργάστηκε 26.04.2015
    Είναι απαράδεκτο από την Εταιρεία να μας παίρνουν τα χρήματα (μηλάμε για χιλιάδες ευρο από Ελλάδα) χωρίς να έχουν κανονική άδεια. Θα έπρεπε να παρατήσουμε όλοι το παιχνίδι και να τους αφήσουμε το server άδειο, και να ζητήσουμε και αποζημίωση για τα λεφτά που δώσαμε.
    Εγώ πάντως μέχρι να διορθωθεί το Θέμα δεν ΞΑΝΑ ΑΓΟΡΑΖΩ ρουμπίνια.
    Το ίδιο προτρέπω να κάνετε και εσείς ώς μέτρο πίεσης προς την Εταιρεία να πληρώσει αυτά που πρέπει.
    Η ΕΤΑΙΡΕΙ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΛΥΣΗ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΥΝΤΟΜΟΤΕΡΟ
    PANOSSK @ GR 1
  • HeroSas (GR1)HeroSas (GR1) Αναρτήσεις: 61
    επεξεργάστηκε 26.04.2015
    Πάρτε αυτό που είναι και τσάμα http://www.cyberghostvpn.com μέσο wint αλλα και cyta μπαίνω κανονικά
    HeroSas ELITE StarkAcdm

image.php?type=sigpic&userid=262078&dateline=1426259651
    Όνομα : HeroSas Gr1

Τίτλος : Σκληρόκαρδος

Ρεκόρ δοξας : 79.000
  • min epitithestemin epititheste Αναρτήσεις: 236
    επεξεργάστηκε 26.04.2015
    Υπαρχουν πολλες φημες τελευταια που λενε οτι το παιχνιδι θεωρειται τυχερο παιχνιδι και υπαρχει στην νεα εκδοση της blacklist της Επιτροπης Εποπτειας και Ελεγχου Παιγνιων.Λενε οτι μαλλον ο Ελληνικος σερβερ θα κλεισει λογω ανυπαρκτης αδειας.(Απαντηση στον vangelis82.)
    min epititheste @ GR 1scale.php?img=MS84LzMvOS8xLTgyNjkwNTYtMTgzOTc5MC5qcGc&ctype=1&v=4&q=81&xs=620&ys=383&sig=a5578d3e5174c666febb48e25e6710f238a07191
  • dimi78 (GR1)dimi78 (GR1) Αναρτήσεις: 44
    επεξεργάστηκε 26.04.2015
    Δεν καταλαβαίνετε όλοι εσείς που λέτε ανακρίβειες και μυθοπλασίες ότι σπέρνετε τον πανικό σε ανθρώπους που δεν ξέρουν και υιοθετούν αυτά που λέτε???
    Αν δεν ξέρετε κάτι καλύτερα να ρωτήσετε για να μάθετε παρά να λέτε πράγματα που δεν έχουν καμία σχέση με την πραγματικότητα!!!!
    dimi78 @ GR 1
  • billy-bo (GR1)billy-bo (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 1,979
    επεξεργάστηκε 27.04.2015
    Ραφαήλ κανα νέο σχετικά με το blacklist μήπως έχουμε ;
    Si vis pacem para bellum
    Αν επιθυμείς ειρήνη, προετοίμαζε πόλεμο.
  • barutbarut Αναρτήσεις: 261
    επεξεργάστηκε 27.04.2015
    billy-bo έγραψε: »
    Ραφαήλ κανα νέο σχετικά με το blacklist μήπως έχουμε ;

βεβαια αυτο μας ενδιαφερει τωρα και τιποτα αλλο ,ποτε θα μας πουν τι γινετε με την εταιρια !!!!!
    barut @ GR 1
  • Αρίσταρχος (GR1)Αρίσταρχος (GR1) Αναρτήσεις: 4
    επεξεργάστηκε 27.04.2015
    Μην αναστατόνεστε τόσο, όλα αυτά έγιναν επειδή η cyta δεν πλήρωσε τους Γερμανούς, όσοι έχουν πρόσβαση cyta και δεν μπορούν αν μπουν μπορούν να κατεβάσουν κάποια προγράμματα που ουσιαστηκαά συνδέεστε από άλλλη χώρα...Και έτσι μπορείτε να ξανασυνδεθείτε
    ΆρχωνΣωτήριος @ GR 1
  • apextos5apextos5 Αναρτήσεις: 1
    επεξεργάστηκε 28.04.2015
    gia sas ti ginete an ena pextis alos vrizi kai apili eyxaristo eixa ena alo kasto 38 level kai se ekino evrise kai apilise parakalo na moy apantisete h sintetaxmenes toy kirioy einai 560:493 mixalis zotos exw ola ta minimata toy
    apextos5 @ GR 1
Αυτή η συζήτηση έχει κλείσει.