Αρχική Greek Goodgame Empire - Περι του παιχνιδιού Τεχνικά προβλήματα & σφάλματα

ΕΠΘΕΣΗ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΗΝ ΒΛΕΠΩ ...

sakiscoachsakiscoach Αναρτήσεις: 11
επεξεργάστηκε 01.10.2014 σε Τεχνικά προβλήματα & σφάλματα
ΣΤΙΣ 18,25 ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΧΤΗΚΑ ΜΙΑ ΕΠΙΘΕΣΗ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΗΝ ΒΛΕΠΩ ΔΕΝ ΕΔΕΙΧΝΕ ΤΟ ΚΕΡΑΣ ΕΙΝΑΙ Η ΔΕΥΤΕΡΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΓΙΝΕΤΕ..ΖΗΤΑΩ ΤΟ ΣΤΡΑΤΟ ΜΟΥ ΠΙΣΩ ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΣΒΗΣΕΤΕ ΤΙΣ ΦΩΤΙΕΣ..ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΛΛΑ ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΥΝΕΧΗΣΩ
Post edited by sakiscoach on
sakiscoach @ GR 1

Σχόλια

• billy-bo (GR1)billy-bo (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 1,979
    επεξεργάστηκε 26.09.2014
    sakiscoach έγραψε: »
    ΣΤΙΣ 18,25 ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΧΤΗΚΑ ΜΙΑ ΕΠΙΘΕΣΗ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΗΝ ΒΛΕΠΩ ΔΕΝ ΕΔΕΙΧΝΕ ΤΟ ΚΕΡΑΣ ΕΙΝΑΙ Η ΔΕΥΤΕΡΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΓΙΝΕΤΕ..ΖΗΤΑΩ ΤΟ ΣΤΡΑΤΟ ΜΟΥ ΠΙΣΩ ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΣΒΗΣΕΤΕ ΤΙΣ ΦΩΤΙΕΣ..ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΛΛΑ ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΥΝΕΧΗΣΩ

Τι Δ/τή είχε?
    Si vis pacem para bellum
    Αν επιθυμείς ειρήνη, προετοίμαζε πόλεμο.
  • Arghths (INT1)Arghths (INT1) INT1 Αναρτήσεις: 2,872
    επεξεργάστηκε 26.09.2014
    δε το εδειξε καθολου ή το εδειξε σε λιγα δευτερολεπτα;
  • i58 (INT2)i58 (INT2) Αναρτήσεις: 330
    επεξεργάστηκε 27.09.2014
    μαλλον δεν μπορουσε να δει καθολου την επιθεση για να γραφει το θεμα.αν ειναι οντως ετσι τοτε ειναι πιθανοτατα bug του παιχνιδιου(με τις νεες αναβαθμισεις ολο και κατι θα παει στραβα).επικοινωνησε με την υποστηριξη και περιμενε,νομιζω ειναι το καλυτερο που εχεις να κανεις.
    i58 ww2 level 70 legendary level 96
    NEXUS PK
    Κάνουμε πόλεμο έτσι ώστε να ζούμε με ειρήνη. = We make war so that we may live in peace.
    Αριστοτέλης = Aristotle
    He who fights with monsters might take care lest he thereby become a monster. And if you gaze for long into an abyss, the abyss gazes also into you.
    Friedrich Nietzsche, German philosopher 
    Do your duty in all things. You could never do more, you should never wish to do less.
    Robert Edward Lee, U.S. and C.S. general

Barksdale's charge, Battle of Gettysburg, July 2nd 1863 by Don Troiani
  • sakiscoachsakiscoach Αναρτήσεις: 11
    επεξεργάστηκε 28.09.2014
    ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΔΕΙΞΕ ΚΑΘΟΛΟΥ.. ΟΥΤΕ ΣΕ ΕΜΕΝΑ ΟΥΤΕ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΑΛΛΟ ΜΕΛΟΣ ΤΗΣ ΣΥΜΜΑΧΙΑΣ ΜΟΥ...ΕΧΩΣ ΣΤΕΙΛΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΣΥΝΒΑΝΤΑ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΑΞΙΟΘΟΥΝ ΝΑ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΟΥΝ ΣΤΟ ΕΜΑΙΛ ΜΟΥ...
    sakiscoach @ GR 1
  • manos1995 (GR1)manos1995 (GR1) Αναρτήσεις: 2,183
    επεξεργάστηκε 28.09.2014
    ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΔΕΙΞΕ ΚΑΘΟΛΟΥ.. ΟΥΤΕ ΣΕ ΕΜΕΝΑ ΟΥΤΕ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΑΛΛΟ ΜΕΛΟΣ ΤΗΣ ΣΥΜΜΑΧΙΑΣ ΜΟΥ...ΕΧΩΣ ΣΤΕΙΛΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΣΥΝΒΑΝΤΑ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΑΞΙΟΘΟΥΝ ΝΑ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΟΥΝ ΣΤΟ ΕΜΑΙΛ ΜΟΥ...

δειξε τον διοικητη του...αλλιως δεν μπορουμε να σε βοηθησουμε.....εαν ειχε 90 αποκρυψη τοτε μπορει να ηρθε η καμπανα στα 3-5 λεπτα και να μην το προσεξε κανεις..
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Aπαγορεύονται τα greeklish!

Απαγορεύονται τα greeklish

Ελλάδα 1
    Συμμαχία: Barbarossa
    επίπεδο : 70
    όνομα : manos1995
    τίτλος: Πρίγκιπας
  • sakiscoachsakiscoach Αναρτήσεις: 11
    επεξεργάστηκε 30.09.2014
    ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΔΕΙΞΩ ΤΟΝ ΔΙΟΙΚΗΤΗ ΜΕ ΠΡΙΝ ΣΚΡΙΜ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΠΟΚΡΥΨΗ...
    ΕΞΑΛΛΟΥ ΕΧΕΤΕ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΩΡΑ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΤΗΝ ΔΕΙΤΕ ΤΗΝ ΕΠΙΘΕΣΗ...ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΝΕΤΕ ΚΑΙ ΜΕ ΤΑΛΑΙΠΩΡΕΙΤΑΙ ΤΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ..ΕΑΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΘΑ ΣΑΣ ΤΗΝ ΕΔΕΙΧΝΑ ΑΛΛΑ ΣΥΓΝΩΜΗ ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΕΙ
    sakiscoach @ GR 1
  • Arghths (INT1)Arghths (INT1) INT1 Αναρτήσεις: 2,872
    επεξεργάστηκε 30.09.2014
    ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΔΕΙΞΩ ΤΟΝ ΔΙΟΙΚΗΤΗ ΜΕ ΠΡΙΝ ΣΚΡΙΜ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΠΟΚΡΥΨΗ...
    ΕΞΑΛΛΟΥ ΕΧΕΤΕ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΩΡΑ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΤΗΝ ΔΕΙΤΕ ΤΗΝ ΕΠΙΘΕΣΗ...ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΝΕΤΕ ΚΑΙ ΜΕ ΤΑΛΑΙΠΩΡΕΙΤΑΙ ΤΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ..ΕΑΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΘΑ ΣΑΣ ΤΗΝ ΕΔΕΙΧΝΑ ΑΛΛΑ ΣΥΓΝΩΜΗ ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΕΙ

απο εδω στο φορουμ δεν μπορει να κανει κανεις τιποτα. παιχτες ειμαστε κι εμεις. οτι ζητανε τα παιδια ειναι για να προσπαθησουν να σε βοηθησουν σε περιπτωση που δεν ηταν σφαλμα του παιχνιδιου. αν ειχε διοικητη με αποκρυψη για παραδειγμα και δεν εχεις κατοπευση και εισαστε και σε πολεμο με συμμαχια που εχει τερματισμενη την ταχυτητα επιθεσης, η επιθεση θα φαινοταν δευτερολεπτα πριν φτασει στο καστρο σου.

για να το ελεγξουν μπορουν μονο απο την υποστηριξη. ειχα την εντυπωση οτι σου ειχε πει πως να επικοινωνησεις μαζι τους ο EmperorG αλλα δε το βλεπω πλεον. εκτως και αν ανοιξες 2 ιδια θεματα και σου απαντησε στο αλλο..

αν πατησεις τα μπλε γραμματα στην υπογραφη μου θα βρεις αναλυτικο οδηγο στο πως να το κανεις. αν και κατα πασα πιθανοτητα θα αρχισουν να σου λενε οτι τους κατεβει, θα σε τσαντισουν και στην τελικη δε θα κανουν απολυτως τιποτα. πρεπει να ειναι εντελως ασχετοι με το παιχνιδι και τον τροπο λειτουργιας τους και να μην εχουν κανενα απολυτως τροπο να ελεγξουν το οτιδηποτε. αλλιως δεν εξηγειται τετοια ανιδεοτητα! μονο οτι εντολη τους δωσουν απο τα "κεντρικα" τους στη γερμανια εκτελουν. κατα τα αλλα εξυπηρετηση 0...
  • giannhs100giannhs100 Αναρτήσεις: 116
    επεξεργάστηκε 01.10.2014
    δεν γράφουμε σε ολόκληρο το κείμενο κφαλαία γράμματα
    giannhs100 @ WWW 2
  • ΡαφαήλΡαφαήλ Αναρτήσεις: 851
    επεξεργάστηκε 01.10.2014
    Γεια σας,

Θα σε παρακαλούσα να επικοινωνήσεις με την υποστήριξη του παιχνιδιού για αυτό το θέμα.

Το θέμα κλείνει.

Φιλικά,
    Ραφαήλ
    Επικοινωνία με την Ελληνική υποστήριξη των Goodgame Studios εδώ

Αυτή η συζήτηση έχει κλείσει.