Αρχική Greek Goodgame Empire - Περι του παιχνιδιού Ερωτήσεις πάνω στο παιχνίδι

κεντρα εξουσιας στον Gr1

jim86jim86 Αναρτήσεις: 603
επεξεργάστηκε 22.09.2014 σε Ερωτήσεις πάνω στο παιχνίδι
Θα μπορούσα να έχω ενα screenshot της κατάταξης εξουσιας, του ελληνικού server ;

ευχαριστώ
ΕΛΛΑΣ !!!

HB SPARTANS, ΔΙΕΘΝΗΣ 1
ΕΠΙΠΕΔΟ 70

images?q=tbn:ANd9GcQsiQ9M5XCt71aTq9STmrvVimmkYIUCdTMVLoPKEHP6Xu1NbDXe

είσαι Έλληνας ;
τι προσκυνάς ;
σηκώσου επάνω!
εμείς και στους θεούς,
ορθοι μιλούμε

Θεόδωρος Κολοκοτρώνης
Post edited by jim86 on

Σχόλια

• LordVarangian (GR1)LordVarangian (GR1) Αναρτήσεις: 559
    επεξεργάστηκε 21.09.2014
    The Varangians shall never die. The empire will always live. WE SHALL RESTORE THE EMPIRE

• UltraDream (GR1)UltraDream (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 400
    επεξεργάστηκε 21.09.2014
    Δεκαπλάσιος ο διεθνής..

Attachment not found.
  • jim86jim86 Αναρτήσεις: 603
    επεξεργάστηκε 21.09.2014
    coolvasilis585 έγραψε: »

Δεν κατάλαβες. Εννοώ την κατάταξη όλου του server. Τους βαθμούς εξουσίας που έχει η κάθε συμμαχία.
    Δεκαπλάσιος ο διεθνής..

attachment.php?attachmentid=3100&d=1411300395&thumb=1

Ευχαριστω. Ο διεθνης εχει 30.000 βαθμους συνολο :P
    Attachment not found.
    Attachment not found.

Το θεμα μπορει να κλειδωσει
    ΕΛΛΑΣ !!!

HB SPARTANS, ΔΙΕΘΝΗΣ 1
    ΕΠΙΠΕΔΟ 70

είσαι Έλληνας ;
    τι προσκυνάς ;
    σηκώσου επάνω!
    εμείς και στους θεούς,
    ορθοι μιλούμε

Θεόδωρος Κολοκοτρώνης
  • tina2tina2 Αναρτήσεις: 143
    επεξεργάστηκε 21.09.2014
    Skapis99992 έγραψε: »
    ειδατε εσεις του ελληνικου ποσο "δικαια" ειναι μειρασμενος ο διεθνης;;
    εσυ φιλε μου που θελεις να δεις την Elite ηττημενη,και κοπτεσαι για το δικαιο μοιρασμα του σερβερ,θα σε παρακαλουσα ιδιαιτερα να σταματησεις τις "φιλοφρονησεις" σου,σε καθε ευκαιρια και να κοιταξεις το παιχνιδακι σου..αρκετα εχουμε ανεχτει τις χαζομαρες σου..και στο κατω κατω αν εχεις τα κοτσια,ελα να κανεις το μοιρασμα δικαιο κατα την γνωμη σου..αλλιως σταματα να μιλας για την Elite σε οτι θεμα γραφεις..
    [SIGPIC][/SIGPIC]
    [email protected]
  • i58 (INT2)i58 (INT2) Αναρτήσεις: 330
    επεξεργάστηκε 21.09.2014
    να και του διεθνη 2:
    Attachment not found.
    η κατανομη των κεντρων εξουσιας δεν εχει να αλλαξει εδω και αρκετο καιρο, ετσι μαλλον θα παραμεινει η ιδια για αρκετο καιρο ακομα(η τουλαχιστον μεχρι καποια καινουρια συμμαχια να ανεβει στην καταταξη που το βρισκω πρακτικα αδυνατο γιατι τα κεντρα εξουσιας στον διεθνη 2 σπανιως αλλαζουν χερια).επιπλεον τινα2 δεν ακουσα τον skapis να ανφερεται στην ελιτ αλλα γενικα!ειπε καθαρα οτι:
    τωρα αν υπονοουσε οτι η ελιτ φταει για την μη σωστη κατανομη των κεντρων εξουσιας στον gr1 αυτο δεν μπορεις να το ξερεις καθως δεν το ειπε.
    βεβαια η κατανομη της εξουσιας και στους δυο σερβερ διεθνη 1 και gr1 δεν ειναι αυτο που λεμε 'ιδανικη'.στην πρωτη περιπτωση εχετε πολλες συμμαχιες με εξουσια(που μαλλον σημαινει ξεσπασματα πολλων οχι ομως μεγαλου μεγεθους πολεμων) και στην δευτερη πολυ λιγες(λιγοι αλλα πολυ μεγαλoi πολεμοι)!
    Υ.Γ.αναφερατε τον διεθνη 1 και ειπα να βαλω και του διεθνη 2
    Υ.Γ.2 τινα2 δεν ειπα τιποτα κατα της ελιτ η κατα κανενος απο τον gr1,μην αρχισεις να ξαναλες:γιατι ανακατευεται αυτος ο i58 ενω δεν ειναι απο τον gr1?!'
    Υ.Γ.3για τον gr1 γνωριζω για τον μεγαλο πολεμο για την κατακτηση των κεντρων εξουσιας ισως οχι αρκετα καλα για αν τον απαγειλω οπως η τινα2(θεωριτικα) αλλα κατι ξερω μεσω του φορουμ(επαναλαμβανω για να μην ξαναφωναζετε,λιγα).ομως για τον διεθνη 1 δεν εχω ακουσει τιποτα ετσι αν εκανα λαθος skapis διορθωσε με(για τους πολλους-μικρους πολεμους.εγω μονο μια υποθεση εκανα βλεποντας την καταξη που εδειξε ο jim86).
    i58 ww2 level 70 legendary level 96
    NEXUS PK
    Κάνουμε πόλεμο έτσι ώστε να ζούμε με ειρήνη. = We make war so that we may live in peace.
    Αριστοτέλης = Aristotle
    He who fights with monsters might take care lest he thereby become a monster. And if you gaze for long into an abyss, the abyss gazes also into you.
    Friedrich Nietzsche, German philosopher 
    Do your duty in all things. You could never do more, you should never wish to do less.
    Robert Edward Lee, U.S. and C.S. general

Barksdale's charge, Battle of Gettysburg, July 2nd 1863 by Don Troiani
  • EmperorG (GR1)EmperorG (GR1) Αναρτήσεις: 1,634
    επεξεργάστηκε 21.09.2014
    i58 έγραψε: »
    βεβαια η κατανομη της εξουσιας και στους δυο σερβερ διεθνη 1 και gr1 δεν ειναι αυτο που λεμε 'ιδανικη'.στην πρωτη περιπτωση εχετε πολλες συμμαχιες με εξουσια(που μαλλον σημαινει ξεσπασματα πολλων οχι ομως μεγαλου μεγεθους πολεμων) και στην δευτερη πολυ λιγες(λιγοι αλλα πολυ μεγαλoi πολεμοι)!

Τι εννοείς "ιδανική"; Δεν υπάρχουν ιδανικές συνθήκες σε αυτά τα πράγματα. Όποιος καταφέρει να αποκτήσει και να υπερασπίζεται κέντρο εξουσίας μπράβο του, με γεια του και χαρά του.
    Παίζω μόνος μου, χωριά πόρων δεν έχω, επιθετικά στρατολογώ πιο αργά και από την καθυστέρηση λόγω προστασίας, αλλά αυτό το έκανα 7 ώρες μετά την πτώση της πρωτεύουσάς μας στο Μπέριμοντ του Οκτωβρίου 2014: http://prntscr.com/4teyxx

EmperorG @ GR 1
    επεξεργάστηκε 21.09.2014
    EmperorG έγραψε: »
    Τι εννοείς "ιδανική"; Δεν υπάρχουν ιδανικές συνθήκες σε αυτά τα πράγματα. Όποιος καταφέρει να αποκτήσει και να υπερασπίζεται κέντρο εξουσίας μπράβο του, με γεια του και χαρά του.

συμφωνω με αυτο που λες απλα εδωσα εμφαση πανω στο μεγεθος και την πληθορα των πολεμων αναλογα με την διανομη των κεντρων εξουσιας ανα συμμαχια.το 'ιδανικο'(για αυτο και το εβαλα σε εισαγωγικα) δεν ειναι παρα μια θεωριτικη κατασταση,φανταστικη.οπως ειπες και εσυ οποιος πηρε το κεντρο πρωτος και το κρατησε καλα εκανε!
    Υ.Γ.ειναι επιπλεον τι θεωρει κανεις καλο τους πολλους η τους λιγους πολεμους.εγω προσωπικα υποστηριζω μια μεσσαια κατασταση ουτε πολυ λιγους πολεμους για να βαριεμαι αλλα ουτε και παρα πολλους πολεμους για να με καινε συνεχεια οι πιο δυνατοι απο εμενα.
    NEXUS PK
    Κάνουμε πόλεμο έτσι ώστε να ζούμε με ειρήνη. = We make war so that we may live in peace.
    Αριστοτέλης = Aristotle
    He who fights with monsters might take care lest he thereby become a monster. And if you gaze for long into an abyss, the abyss gazes also into you.
    Do your duty in all things. You could never do more, you should never wish to do less.

επεξεργάστηκε 21.09.2014
    Υ.Γ.3για τον gr1 γνωριζω για τον μεγαλο πολεμο για την κατακτηση των κεντρων εξουσιας ισως οχι αρκετα καλα για αν τον απαγειλω οπως η τινα2(θεωριτικα) αλλα κατι ξερω μεσω του φορουμ(επαναλαμβανω για να μην ξαναφωναζετε,λιγα).ομως για τον διεθνη 1 δεν εχω ακουσει τιποτα ετσι αν εκανα λαθος skapis διορθωσε με(για τους πολλους-μικρους πολεμους.εγω μονο μια υποθεση εκανα βλεποντας την καταξη που εδειξε ο jim86).

Αγαπητέ i58, εδω και μερικές εβδομάδες η Bad Boys, με την BB Pirates χτυπάνε HW ELITE. Σήμερα μπήκαμε και εμείς, οι BB Spartans. Όλες οι παραπάνω συμμαχίες είναι 65 μελών, με πρωτεύουσες και τα σχετικά. Δεν τον χαρακτηρίζεις και 'μικρό-πόλεμο'...

Υ.Γ. :
    skapis, δεν χρειάζεται να ανακατεύεσαι παντου και να ανάβεις φιτίλια.

Φιλικά
    Jim.
    ΕΛΛΑΣ !!!

HB SPARTANS, ΔΙΕΘΝΗΣ 1
    ΕΠΙΠΕΔΟ 70

είσαι Έλληνας ;
    τι προσκυνάς ;
    σηκώσου επάνω!
    εμείς και στους θεούς,
    ορθοι μιλούμε

Θεόδωρος Κολοκοτρώνης
    επεξεργάστηκε 21.09.2014
    ειπα αν δεν το προσεξες οτι δεν ξερω για τον διεθνη 1 και εβγαλα μονο μια υποθεση απο την καταταξη που ειδα σε σχεση με τα κεντρα εξουσιας των συμμαχιων του διεθνη 1.παντως ευχαριστω που με διορθωσες αυτο ηθελα και εγω ετσι και αλλιως οπως ανεφερα και στο πρωτο ποστ μου(αν εκανα λαθος να μου ελεγε καποιος το σωστο).
    Υ.Γ.καλες μαχες στον διεθνη 1
    NEXUS PK
    Αριστοτέλης = Aristotle

επεξεργάστηκε 21.09.2014
    i58 έγραψε: »
    ειπα αν δεν το προσεξες οτι δεν ξερω για τον διεθνη 1 και εβγαλα μονο μια υποθεση απο την καταταξη που ειδα σε σχεση με τα κεντρα εξουσιας των συμμαχιων του διεθνη 1.παντως ευχαριστω που με διορθωσες αυτο ηθελα και εγω ετσι και αλλιως οπως ανεφερα και στο πρωτο ποστ μου(αν εκανα λαθος να μου ελεγε καποιος το σωστο).
    Υ.Γ.καλες μαχες στον διεθνη 1

Το σχόλιο μου ήταν καθαρά ενημερωτικό. Κατάλαβα εξ αρχής τι εννοούσες…

Ευχαριστούμε.
    ΕΛΛΑΣ !!!

HB SPARTANS, ΔΙΕΘΝΗΣ 1
    ΕΠΙΠΕΔΟ 70

είσαι Έλληνας ;
    τι προσκυνάς ;
    σηκώσου επάνω!
    εμείς και στους θεούς,
    ορθοι μιλούμε

Θεόδωρος Κολοκοτρώνης
  • LordVarangian (GR1)LordVarangian (GR1) Αναρτήσεις: 559
    επεξεργάστηκε 21.09.2014

εδω δεν ειιναι παιχνιδι που μηραζεις. εδω ειναι παιχνιδι που ο καθενας μαχετε για δοξα και τιμη για να γινει ο καλητερος παιχτης
    The Varangians shall never die. The empire will always live. WE SHALL RESTORE THE EMPIRE

• LegendaryOrfusLegendaryOrfus Αναρτήσεις: 506
    επεξεργάστηκε 22.09.2014
    ειδατε εσεις του ελληνικου ποσο "δικαια" ειναι μοιρασμενος ο διεθνης;;
    τι εννοεις δικαια μοιρασμενος? ο καθενας εχει οσα μπορει να παρει και να υπερασπιστει, σε σχεση με τον αντιπαλο
    ισως εννοεις οτι υπαρχει μεγαλυτερη ισσοροπια, λογω πολλων ισοπαλων συμμαχιων

αλλα και παλι αυτοι του ελληνικου τι θες να κανουν? να ξεκινησουν να μοιραζουν αυτα που εχουν στους αντιπαλους, μεχρι να γινει το πραγμα δικαιο?

γενικοτερα η προταση σου δεν βγαζει πολυ νοημα
    [SIGPIC][/SIGPIC]
  • NobleLancelotNobleLancelot Αναρτήσεις: 508
    επεξεργάστηκε 22.09.2014
    jim86 έγραψε: »
    Αγαπητέ i58, εδω και μερικές εβδομάδες η Bad Boys, με την BB Pirates χτυπάνε HW ELITE. Σήμερα μπήκαμε και εμείς, οι BB Spartans. Όλες οι παραπάνω συμμαχίες είναι 65 μελών, με πρωτεύουσες και τα σχετικά. Δεν τον χαρακτηρίζεις και 'μικρό-πόλεμο'...

Υ.Γ. :
    skapis, δεν χρειάζεται να ανακατεύεσαι παντου και να ανάβεις φιτίλια.

Φιλικά
    Jim.

κατι μου λεει ομως jim....,οτι η Hw elite εκανε καποια υπογεια κ υπουλη συμφωνια με τους rat pack...

εχετε το υποψιν αυτο,γιατι καποια πραγματα τωρα τελευταια,μαλλον δεν ειναι κ τοσο τυχαια...
    NobleLancelot @ WWW 1
  • Skapis9999 (generic1)Skapis9999 (generic1) Αναρτήσεις: 2,287
    επεξεργάστηκε 22.09.2014
    Απαντησεις σε ολους
    Τινα: Οποιος εχει την μυγα μυγιαζεται.. και δεν ειπα οτι θελω να δω την ελιτ ηττημενη. Ειπα οτι θα ηταν περιεργο και ενδιεφερον
    LegendaryOrfus: ειπα οτι ειναι πολυ μονοπλευρος ο surver. Αυτο ισως να συμβανει επειδη ο ελλαδα 1 ειναι μικρος surver.
    jim: τι να κανω... το εχω το ταλεντο να λεω συνεχεια καυστικα σχολεια και να κανω πολλους εχθρους..... Αλλα ευτυχως κανω και πολλους φιλους
  • tina2tina2 Αναρτήσεις: 143
    επεξεργάστηκε 22.09.2014
    Απαντησεις σε ολους
    Τινα: Οποιος εχει την μυγα μυγιαζεται.. και δεν ειπα οτι θελω να δω την ελιτ ηττημενη. Ειπα οτι θα ηταν περιεργο και ενδιεφερον
    LegendaryOrfus: ειπα οτι ειναι πολυ μονοπλευρος ο surver. Αυτο ισως να συμβανει επειδη ο ελλαδα 1 ειναι μικρος surver.
    jim: τι να κανω... το εχω το ταλεντο να λεω συνεχεια καυστικα σχολεια και να κανω πολλους εχθρους..... Αλλα ευτυχως κανω και πολλους φιλους

την επομενη φορα που θα εκφερεις αποψη,να προσεχεις τον τροπο με τον οποιο το κανεις..αυτοαναιρεισαι..
    http://prntscr.com/4p7st6
    και μην ξεχνας φιλε skapis οτι :Verba volant, scripta manent (τα λογια πετουν τα γραπτα μενουν)..
    [SIGPIC][/SIGPIC]
    [email protected]
  • Skapis9999 (generic1)Skapis9999 (generic1) Αναρτήσεις: 2,287
    επεξεργάστηκε 22.09.2014
    tina2 έγραψε: »
    την επομενη φορα που θα εκφερεις αποψη,να προσεχεις τον τροπο με τον οποιο το κανεις..αυτοαναιρεισαι..
    http://prntscr.com/4p7st6
    και μην ξεχνας φιλε skapis οτι :Verba volant, scripta manent (τα λογια πετουν τα γραπτα μενουν)..
    Σου λειπει φαινεται η ευγενη αμιλα τινα. Συγχερεις τους εχθρους, τους φιλους και τους ουδετερους, φυσικα αν χρησιμοποιησαν θεμητα μεσα. Οπως ειπες και στο αλλο θεμα συμφωνω οτι εσεις δεν χανετε τα "περιουσιακα" σας στοιχεια και οι αλλοι τα χανουν. Φυσικα θα τους συγχαιρω αν σας νικησουν. Ειναι πραγματικος αθλος.
Αυτή η συζήτηση έχει κλείσει.