Αρχική Greek Goodgame Empire - Περι του παιχνιδιού Ιδέες, έπαινοι και κριτική

Γερανός με πόρους

2

Σχόλια

• kingofdarkkingofdark Αναρτήσεις: 19
    επεξεργάστηκε 09.07.2014
    τοτε θα περιμενες 18 μηνες
    kingofdark @ GR 1
    επεξεργάστηκε 09.07.2014
    εγω δεν λεω κανεναν χαζο και το ξαναλεω εσεις σκεφτεστε μονο τον εαυτο σας οι αλλοι δεν σας νοιαζουν επισης μερικοι κανατε παραπονα και εγω πρσπαθω να βρω λυση αλλα κερδιζω μονο αρνητηκες κριτικες
    kingofdark @ GR 1
    επεξεργάστηκε 09.07.2014
    δειτε αυτο : Συζήτηση σχετικά με την Ενημέρωση (ειναι θεμα)και μετα αρχιστε αρχιστε να λετε το πρωτοτυπο(δηλαδη αυτοι που πληρωσαν ρουμπινια για τον γερανο ειναι χαζοι?)
    kingofdark @ GR 1
  • ChampionΠαναιChampionΠαναι Αναρτήσεις: 4,225
    επεξεργάστηκε 09.07.2014
    Να μου δοσει η εταιρια τα 7.000 ρουμπινια που μου κοστιζε για να τον χτισω και μετα βαζω +1...Και αν φυσικα δεν δοθουν τα ρουμπινια -1
    [SIGPIC][/SIGPIC]
  • Ghost of SpartaGhost of Sparta Αναρτήσεις: 366
    επεξεργάστηκε 09.07.2014
    Θα έβαζα +1 αν επιστρέφονταν πίσω τα 25.100 ρουμπίνια που έδωσα για τον γερανό αλλιώς όπως και ο ChampionΠαναι -1.
    επεξεργάστηκε 09.07.2014
    οπως καταλαβαινεις μετα θα σου κοστισει τον γερανο :s θα προσπαθησω να τους πεισω ομως το μονο προβλημα ειναι οτι δεν ξερω με ποιον να επικοινωνησω :s:s
    kingofdark @ GR 1
    επεξεργάστηκε 09.07.2014
    αν ξερεται καποιο ατομο πες τε το μου να τον πεισω
    kingofdark @ GR 1
  • manos1995 (GR1)manos1995 (GR1) Αναρτήσεις: 2,183
    επεξεργάστηκε 09.07.2014
    kingofdark έγραψε: »
    δεν χαρακτηριζω κανεναν χαζο επισης εσυ θα χαλαγες λεφτα για να αγοραζεις?θα καθοσουν 18 μηνες να μαζευεις ρουμπινια για εναν γερανο?

18 μηνες για 7.000 ρουμπινια;;;;αχαχαχαχαχαχαχ.....το ανεκδοτο της ημερας......7.000 ρουμπινια αν ξερεις να παζεις, τα βγαζεις σε 7-10 μερες....ακου εκει 18 μηνες......ασε που σου δινει παρα πολλα ρουμπινια οταν ξεκινας το παιχνιδι και σου δινει αλλα 300 αν επιβεβαιωσεις τον λογαριασμο σου....

και επισης εκανες τριπλο και μετα διπλο ποστ = σπαμ.....
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Aπαγορεύονται τα greeklish!

Απαγορεύονται τα greeklish

Ελλάδα 1
    Συμμαχία: Barbarossa
    επίπεδο : 70
    όνομα : manos1995
    τίτλος: Πρίγκιπας
  • zef.zef. Αναρτήσεις: 44
    επεξεργάστηκε 09.07.2014
    εχω δεν το εχω αγορασει ουτε εχω πληρωσει για να παρω ρουμπινια και θα με συμφερε να πω +1 αλλα θα πω -1 πρωτον γιατι η εταιρια δεν θα βγαλει λεφτα αφου κανεις δεν θα χρειαζεται να το παει λβλ 2 αρκει το λβλ 1 επιπλεον ολοι αυτοι που εχουν πληρωσει τι θα απογινουν??θα συμφωνησω μονο εαν η εταιρια τους αποζημιωσει για τα λεφτα που εδωσαν εδω θα ηθελα να κανω μια παραλαγη της αρχικης ιδεας.να μιωσουν το ποσο και να το κανουν 1000-2000 ρουμπινια και οσοι εχουν πληρωσει να παρουν τα λεφτα τους πισω.
    image.php?s=61dee884cb07f2ff5bbf8608b3d697e9&type=sigpic&userid=295346&dateline=1404931827

"Ο ανώτερος άνθρωπος έχει απαιτήσεις από τον εαυτό του. Ο κατώτερος άνθρωπος από τους άλλους."[/FONT][/FONT]Koμφούκιος

zef. @ GR 1
    επεξεργάστηκε 09.07.2014
    ναι βλεπις λεω ανεκδοτα!!μαλλον ειχα ξεχασει να το προσθεχω αυτο στους υπολογισμους μου
    kingofdark @ GR 1
    επεξεργάστηκε 09.07.2014
    καλα φιλε ομως να ξερεις οτι πολλα ατομα δυαμαρτυρονται και θελουν τα ρουμπινια τους πισω
    kingofdark @ GR 1
  • apoelin2apoelin2 Αναρτήσεις: 750
    επεξεργάστηκε 09.07.2014
    LEON1 έγραψε: »
    Και οι παίκτες που έχουν δώσει ρουμπίνια για το πρώτο επίπεδο είναι χαζοί; -1
    αφου θα τους επιστραφουν αν γινει αυτο αφου στην ανακοινοση για την αναβαθμηση ο γερανος ελεγε οτια οι παικτες που ενοικιασαν υποδοχη θα τους επιστραφουν τα ρουμπινια τους

Συμμαχία:ΛΕΟΝΤΕΣ-ΙΚΑΡΙΑ
    ονομα:apoelin

Ας έχουμε περάσει εβδομάδες... Ας έχουν περάσει μήνες... Ας έχουν περάσει χρόνια...!
    Λέμε ΟΧΙ στον καινούργιο χάρτη.
    Όλοι μαζί μπορούμε

Untitled.pngΛΕΜΕ ΟΧΙ ΣΤΟΝ ΤΡΟΜΟΝΟΜΟ
  • marios8022marios8022 Αναρτήσεις: 20
    επεξεργάστηκε 09.07.2014
    +1 πολη καλο
    marios802 @ GR 1
  • jim86jim86 Αναρτήσεις: 603
    επεξεργάστηκε 09.07.2014
    -1 . για τους παραπανω λογους
    ΕΛΛΑΣ !!!

HB SPARTANS, ΔΙΕΘΝΗΣ 1
    ΕΠΙΠΕΔΟ 70

images?q=tbn:ANd9GcQsiQ9M5XCt71aTq9STmrvVimmkYIUCdTMVLoPKEHP6Xu1NbDXe

είσαι Έλληνας ;
    τι προσκυνάς ;
    σηκώσου επάνω!
    εμείς και στους θεούς,
    ορθοι μιλούμε

Θεόδωρος Κολοκοτρώνης
  • NewLEON1 (AU1)NewLEON1 (AU1) Αναρτήσεις: 3,244
    επεξεργάστηκε 09.07.2014
    apoelin2 έγραψε: »
    αφου θα τους επιστραφουν αν γινει αυτο αφου στην ανακοινοση για την αναβαθμηση ο γερανος ελεγε οτια οι παικτες που ενοικιασαν υποδοχη θα τους επιστραφουν τα ρουμπινια τους
    Έχουμε πει ότι αξιολογούμε την ιδέα, όχι πως θα το κάνει η εταιρία. Στην ιδέα δεν γράφει κάτι τέτοιο.
  • jonypepony (GR1)jonypepony (GR1) Αναρτήσεις: 383
    επεξεργάστηκε 09.07.2014
    ποτε τους ειπε χαζους?εσεις το ειπατε +1
    jonypepony @ GR 1
  • tasosthewooltasosthewool Αναρτήσεις: 19
    επεξεργάστηκε 09.07.2014
    egw tha elega -10 oxi -1
    tasosthewool @ GR 1
  • akokosakokos Αναρτήσεις: 228
    επεξεργάστηκε 10.07.2014
    -1 γιατι θα ειναι αδικια για οσους εχουν βαλει ρουμπινια για να τον φτιαξουν
    akokos GR1

ΑΗΤΤΗΤΟΙ
  • manos1995 (GR1)manos1995 (GR1) Αναρτήσεις: 2,183
    επεξεργάστηκε 10.07.2014
    tasosthewool έγραψε: »
    egw tha elega -10 oxi -1

απαγορευονται τα greeklish...
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Aπαγορεύονται τα greeklish!

Απαγορεύονται τα greeklish

Ελλάδα 1
    Συμμαχία: Barbarossa
    επίπεδο : 70
    όνομα : manos1995
    τίτλος: Πρίγκιπας
  • Alexander2003Alexander2003 Αναρτήσεις: 280
    επεξεργάστηκε 10.07.2014
    LEON1 έγραψε: »
    Και οι παίκτες που έχουν δώσει ρουμπίνια για το πρώτο επίπεδο είναι χαζοί; -1
    συμφωνω -1
    kingofdark έγραψε: »
    εγω δεν λεω κανεναν χαζο και το ξαναλεω εσεις σκεφτεστε μονο τον εαυτο σας οι αλλοι δεν σας νοιαζουν επισης μερικοι κανατε παραπονα και εγω πρσπαθω να βρω λυση αλλα κερδιζω μονο αρνητηκες κριτικες

τι λες ρε φιλε σκεφτομαστε μονο τον εαφτο μας ετσι οπως τα λες εσυ δεν βγαζει νοημα χερω πολυ σκεφτομαστε μονο τον εαυτο μας μπες εσυ στη θεση μας εσυ προφανος δεν εχεις δοσει 10αρα στο πεχνιδη κι για αυτο το λες.Εμεις θα δινουμε λεφτα τζαμπα και σεις θα τα περνετε στο χερι αυτο δεν λεει ουτος ιαλος την ετερεια δεν την συμφερει οποτε τζαμπα το λες να ξερεις οτι οσοι εδωσαν λεφτα στο πεχνιδη θα βαλουν -1 κι οταν λες οτι εμεις εχουμε λεφτα πως σου βγηκε απο το μυαλό αυτο στην ελλαδα κανεις δεν εχει λεφτα γιαα πεχνιδια απλος εγω βαζω 1 φορα το χρονο δεν σημενει οτι εχω λεφτα.τελος παντων μονο αυτοι που δεν μπορουν ναα δοσουν λεφτα θα συμφωνησουν στην ιδεα σε λιγο θα μας λες να περνουμε φουρνο σε ολα τα λεβελ με 20000 ιλες δεν λεει ρε φιλε
    Alexander2003 @ GR 1
    Μερικες φορες ο κοσμος δεν θελει εναν ηρωα αλλα ενα τερας
    σε σκωτωσα για πανταhttp://prntscr.com/1zc318
    σε εψαχνα παντα http://prntscr.com/1zc3a7
    με αλλαξα για πανταhttp://prntscr.com/1zc3gq
    σε φυλακισα για πανταhttp://prntscr.com/1zc3mv
    θα νε αυτοι μαζι μου για πανταhttp://prntscr.com/1zc421

Σχολιάστε

Έντονη γραφήΠλάγια γραφήΔιαγραφήOrdered listΜη ταξινομημένη λίστα
Χαρακτήρες Emoji
Εικόνα
Στοίχιση αριστεράΣτοίχιση στο κέντροΣτοίχιση δεξιάΕναλλαγή προβολής HTMLΕναλλαγή πλήρους σελίδαςΕναλλαγή φωτισμού
τοποθέτησε την εικόνα/αρχείο