Αρχική Greek Goodgame Empire - Νέα Συζήτηση σχετικά με επίσημες ανακοινώσεις

Συζήτηση σχετικά με την ενημέρωση "Ο Πόλεμος των Κόσμων"

1821

Σχόλια

• DRAGOUN29DRAGOUN29 Αναρτήσεις: 35
    επεξεργάστηκε 26.06.2014
    οταν εχω νευρα γραφω οπως να νε χαχαχα συγνωμη για την συνταξη των λεξεων
    [SIGPIC][/SIGPIC]DRAGOUN29 @ GR 1
  • Scar (GR1)Scar (GR1) Αναρτήσεις: 217
    επεξεργάστηκε 26.06.2014
    Τώρα αν αρχίσω πάλι το κράξιμο ΑΧΡΗΣΤΟΙ, θα έρθει ο tonakis να με ξανά κάνει ban οπότε δεν χρειάζεται.
    Ένα πράγμα θα σας πω, καταστρέψατε ένα ωραίο παιχνίδι.
    “Be proud of your scars. They remind you that you have the will to live.”
    GR 1
  • KostasxaikalisG (GR1)KostasxaikalisG (GR1) Αναρτήσεις: 43
    επεξεργάστηκε 26.06.2014
    +1:thumbup:
    KostasxaikalisG @ GR 1
    Συμμαχια:power play
  • NewLEON1 (AU1)NewLEON1 (AU1) Αναρτήσεις: 3,244
    επεξεργάστηκε 26.06.2014
    DRAGOUN29 έγραψε: »
    οταν εχω νευρα γραφω οπως να νε χαχαχα συγνωμη για την συνταξη των λεξεων
    Αυτό μας έλειπε. Να ζητάμε συγνώμη για την σύνταξη των λέξεων.
    Αυτοί προκαλούν πανικό όλη την ημέρα και ούτε ένα συγνώμη...
  • tsianakas (INT2)tsianakas (INT2) Αναρτήσεις: 172
    επεξεργάστηκε 26.06.2014
    Ας συνεχίσουν έτσι με τέτοια event να δούνε μετά πόσοι θα παίζουνε ... η τουλάχιστον τα event να είναι με επιλογή αν θες μπαίνεις η οχι ... αντε μας κουράσατε πλέον φρικτά!
    T.C.Stoch (Tsianakas Chris)
    [SIGPIC][/SIGPIC]
  • ΣΤΑΥΡΟΣ4x4 (INT2)ΣΤΑΥΡΟΣ4x4 (INT2) Αναρτήσεις: 18
    επεξεργάστηκε 26.06.2014
    Ιππολύτη έγραψε: »

Αν εχεις λιποτακτες οταν ξανανοιξει ο σερβερ κρατα το μηνυμα και στειλτο στην υποστηριξη αλλα να φαινεται η ωρα και η μερα

αυτο θα κανω αν εχουν λιποτακτησει τωρα που μας ενημερωσε να ξερουμε ενταξει :)
  • uajouajo Αναρτήσεις: 53
    επεξεργάστηκε 26.06.2014
    Τι να πω......αναρωτιέμαι ποιος είχε αυτή την ιδέα!Αναγκαστικό γεγονος,χιλιάδες νέα bug και μια κατάσταση απ'την οποία χρειάζεσαι ρουμπίνια για να την αποφύγεις!Πολλά ρουμπίνια!Ευτυχώς που είναι μόνο για τρεις μέρες...
    [SIGPIC][/SIGPIC]Sir Uajo of the Black Shadow
    "When a man wants to murder a tiger he calls it sport; when a tiger wants to murder him he calls it ferocity."

George Bernard Shaw
  • NobleLancelotNobleLancelot Αναρτήσεις: 508
    επεξεργάστηκε 26.06.2014
    ποσες ωρες θα κανουν σημερα εργασιες κ συντηρηση?Οποτε προσπαθησα να συνδεθω ολο το απογευμα,μου εβγαζε μυνημα "εργασιες σε εξελιξη"!!!Ετσι κ μπω κ δω επιθεσεις κ τιποτα καμενα καστρα,ισα που σταματαω....
    NobleLancelot @ WWW 1
  • orfeaslobby (GR1)orfeaslobby (GR1) Αναρτήσεις: 49
    επεξεργάστηκε 26.06.2014
    Αυτό το παιχνίδι υποτίθεται πως είναι στρατηγικής και όχι επιτραπέζιο jenga που ότι προσθέσεις καταστρέφει τη προηγούμενη μορφή. Καμία στρατηγική και κανένας προγραμματισμός παίχτη δε μπορεί να πραγματοποιηθεί όταν κάθε τρεις και λίγο κάνετε ένα hotfix για να διορθώσετε σφάλματα που έχετε προκαλέσει οι ίδιοι και στο καπάκι hotfix για να διορθώσετε τα ήδη εσφαλμένα σας hotfix. Ο ερασιτεχνισμός στη πλήρη του μορφή. Σοβαρευτείτε. Σε κάθε σας αναβάθμιση χρειάζεστε +5 μέρες για διορθώσεις, διορθώστε την αναβάθμιση πριν την εγκαταστήσετε και αλλάξτε πολιτική, εκτίθεστε ανεπανόρθωτα. Και δείξτε επιτέλους τον πρέπον σεβασμό στους πελάτες σας από αυτούς ζείτε
    [SIGPIC][/SIGPIC]
    orfeaslobby @ GR 1
  • marmiliamarmilia Αναρτήσεις: 63
    επεξεργάστηκε 26.06.2014
    κοντευουμε 2 ωρες hotfix..
    κι οταν τελειωσει θα βρουμε σταχτη και μπουρμπερη..
    μεγαλη προχειροτητα της εταιρειας στις αναβαθμισεις
    ειχαμε ηδη τοσα bug, στρατιες ολοκληρες αξαφανιζονται κι επανεμφανιζονται την τελευταια βδομαδα και προχωρουν σε επιπλεον αναβαθμιση χωρις να λυσουν τα υπαρχοντα προβληματα
    τι αλλο να πει κανεις..:
    marmilia @ GR 1
    ELITE II
  • Μιχαλης Γριμ16Μιχαλης Γριμ16 Αναρτήσεις: 911
    επεξεργάστηκε 26.06.2014
    Εμένα, μπορεί να το παρατήσω γιατί:
    1.) Έτσι και έχει χαθεί ο στρατός μου.
    2.) Δεν μου αρέσει και τίποτα από τις τελευταίες υποβαθμίσεις.

Μπήκαμε.
    ΑΗΤ-ΟΙ
    Όνομα: Μιχαλης Γριμ16
    Επίπεδο: 60
    Ομάδα: Ολυμπιακός
    Συμμαχία για πάντα: ΟΙ ΑΘΑΝΑΤΟΙ .
    Minecraft IGN: Mixalisgr
  • panAdamspanAdams Αναρτήσεις: 6
    επεξεργάστηκε 26.06.2014
    ΛΥΠΑΜΑΙ ΚΥΡΙΟΙ! ειστε απαραδεκτοι σε ολους τους τομεις! εαν αρχισω και απαριθμω τις πατατες ........που εχετε κανει τον τελευταιο καιρο........!
    Ενα ακομα βημα στο να παρατησω ποιο γρηγορα το παιχνιδι!
    ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!
    μολις φαω τα ρουμπινια μου (τα τελευταια) σας χαιρετησα!
    (νιωθω πολυ ηλιθιος για τα χρηματα που χαλασα.........(ας προσεχα))!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    panAdams @ GR 1
  • Ιππολύτη (GR1)Ιππολύτη (GR1) Αναρτήσεις: 922
    επεξεργάστηκε 26.06.2014
    Ανοιξαν οι σερβερ
    angel_signature_by_rreplica-d4qhveo.jpg
  • marmiliamarmilia Αναρτήσεις: 63
    επεξεργάστηκε 26.06.2014
    ωραια !
    ξαναβρηκαμε το στρατο μας, να γυριζει απραγος
    μονο πουγια μια επιθεση ηταν 4 ωρεσ στο δρομο ανευ λογου και αιτιας και χωρις αποτελεσμα
    και τωρα τι πρεπει να κανουμε δηλαδη να την ξαναστειλουμε?
    τι ειμαστε?
    ηλιθιοι?
    να πεταμε χρυσα και ρουμπι ετσι?
    marmilia @ GR 1
    ELITE II
  • DRAGOUN29DRAGOUN29 Αναρτήσεις: 35
    επεξεργάστηκε 26.06.2014
    εμη μην ξεχνας κια τα ρουμπινια μεταφορας που δοσαμε..τα ρουμπινια που στειλαμε τον στρατο αντι για 3 ορες να παει 1.34.....ολα αυτα τα κανεμ δωρο :) den πειραζει να βαλουμε μυαλο ισως......κια φυσηκα δεν με βλεπω να κανω επιθεση σε αχιρενια καστρα ετσι..οπιος αυστραλος θελει ας ερθει¨)
    [SIGPIC][/SIGPIC]DRAGOUN29 @ GR 1
  • Sport BillySport Billy Αναρτήσεις: 165
    επεξεργάστηκε 26.06.2014
    Μετά και τις εξηγήσεις για το τι ακριβώς είναι αυτή η αναβάθμιση νομίζω πως πρόκειται για μεγαλύτερη αθλιότητα από αυτό που είχα καταλάβει...
    Sport Billy @ GR 1
  • thoth (GR1)thoth (GR1) Αναρτήσεις: 9
    επεξεργάστηκε 26.06.2014
    Ωραία….. πραγματικά αυτή τη φορά ξεπεράσατε τον εαυτό σας… και δεν αναφέρομαι καν στο όλο μπάχαλο που δημιουργήσατε με την ανικανότητά σας να κάνετε μια σοβαρή αναβάθμιση… Δηλαδή οι δυο επιθέσεις που είχα στείλει πόσο δύσκολο ήταν να τις κρατήσετε ανέπαφες.. όχι φυσικά τα παιδάκια που είναι στα γραφεία της εταιρίας θεώρησαν ότι ξέρουν καλύτερα οπότε είπαν να αλλάξουν τις επιθέσεις κατά δική τους βούληση και να στείλουν το στρατό και το διοικητή της μιας στην άλλη… Το αποτέλεσμα εννοείτε πανωλεθρία.. τα χαμένα φαντάρια που προκύψαν από ένα ακόμα λάθος σας φυσικά εμείς δεν θα τα ξαναδούμε πίσω ποτέ.. τζάμπα όλο τον προηγούμενο μήνα ρίχναμε πόρους και χρόνο στα αγκάθια… ότι πήραμε από εκεί το χάσαμε κατευθείαν επειδή για μια ακόμα φορά δεν ήταν ικανοί για τη δουλειά για την οποία πληρώνονται από όλους εμάς….
    Και φυσικά ότι έχουμε κερδίσει στο γεγονός ακόμα άφαντο (αν θυμάμαι καλά ήταν ένας από τους λόγους του τελευταίου Hot fix σας)…. Τα συγχαρητήρια μου σε όλο το team των προγραμματιστών εκεί στην εταιρία σας, για μια ακόμα αφορά μας απέδειξαν πόσο πολύ μας υποτιμάνε και πόσο αγνώμονες είναι για όλους εμάς τους πελάτες τους..…
    thoth @ GR 1
  • GamerAngelo (GR1)GamerAngelo (GR1) Αναρτήσεις: 22
    επεξεργάστηκε 26.06.2014
    Κυριοι σοβαρευτητε επιτελους...και η υπομονη εχει τα ορια της....τετοιες ασυναρτησιες και μαλιστα μες το καλοκαιρι ειναι απαραδεκτες......
    GamerAngelo @ GR 1
  • ant1981 (INT2)ant1981 (INT2) Αναρτήσεις: 30
    επεξεργάστηκε 26.06.2014
    Δωσε μου φιλε μου τα ρουμπινια και θα το βαλω.
    Ακου Λογικη
    Φιλε σου δινουν προμηθεια?
    SPARTACOS έγραψε: »
    η γνώμη μου είναι ότι αν δεν θέλει κάποιος, να βάλει το περιστεράκι σε λειτουργία
    ant1981 @ WWW 2
  • ant1981 (INT2)ant1981 (INT2) Αναρτήσεις: 30
    επεξεργάστηκε 26.06.2014
    Φιλε ασε μην απαντηασεις στο προηγουμενο καταλαβαμε
    SPARTACOS έγραψε: »
    Αν δεν θες να τρως επιθέσεις ή και να στέλνεις επιθέσεις ,που αυτός είναι για μένα ο σκοπός του παιχνιδιού λυπάμαι που θα σου το πω αλλά παίζεις σε λάθος παιχνίδι .
    ant1981 @ WWW 2
Sign In to comment.