Αρχική Goodgame Empire - Περι του παιχνιδιού Τεχνικά προβλήματα & σφάλματα

Goodgame studios ΧΑΛΙΑ ΡΕ ΧΑΛΙΑ

tsianakas (INT2)tsianakas (INT2) Αναρτήσεις: 172
επεξεργάστηκε 02.07.2014 σε Τεχνικά προβλήματα & σφάλματα
Την τρέλα μου μέσα , θα μας τρελάνετε ρε ????

Αν δεν μπορείτε ρε να κάνετε σωστά την δουλεία σας να μας το πειτε ώστε να σας δώσουμε απαλλακτικό ... κάθε μα κάθε φορά που κάνετε κάτι νέο ΠΑΝΤΑ μας πετάτε το hotfix δηλαδή τι δεν έχουμε δουλειές να κάνουμε και θα ασχολούμαστε με αυτά ... μια το ένα μια το άλλο ε μα πια ... ΣΑΣ ΕΧΟΥΜΕ ΒΑΡΕΘΕΙ
Post edited by tsianakas (INT2) on
T.C.Stoch (Tsianakas Chris)
[SIGPIC][/SIGPIC]
«1

Σχόλια

• p-galacticap-galactica Αναρτήσεις: 356
    επεξεργάστηκε 24.06.2014
    αυτήν την στιγμή, κάνουν επίθεση σε έναν σύμμαχό μου, αλλά δεν κάνω έτσι. σέβομαι την προσπάθεια που κάνουν να γίνει το παιχνίδι καλύτερο, και περιμένω.
    p-galactica @ GR 1
    επίπεδο:28
    τίτλος: Κόμης Παλατίνος
    συμμαχία:galactinators
    θέση:αρχηγός
  • ChampionΠαναιChampionΠαναι Αναρτήσεις: 4,225
    επεξεργάστηκε 24.06.2014
    σέβομαι την προσπάθεια που κάνουν να γίνει το παιχνίδι καλύτερο, και περιμένω.
    Συμφωνω...:)
    [SIGPIC][/SIGPIC]
  • ΙΠΑΣ (INT1)ΙΠΑΣ (INT1) Αναρτήσεις: 294
    επεξεργάστηκε 24.06.2014
    αυτο το χοτφιξ το βαζουν σσυνεχως!
    Theoooo
  • Scar (GR1)Scar (GR1) Αναρτήσεις: 217
    επεξεργάστηκε 24.06.2014
    Εγώ πάλι απορώ τι φτιάξανε.. Τα ίδια σφάλματα βλέπω ! Μόνο το σφάλμα με τα ρουμπίνια του πόσα δίνουν στις συμμαχίες φτιάξανε.

http://prntscr.com/3vxpf9 Αυτό παραμένει όπως και άλλα ακόμα.
    p-galactica έγραψε:
    αυτήν την στιγμή, κάνουν επίθεση σε έναν σύμμαχό μου, αλλά δεν κάνω έτσι. σέβομαι την προσπάθεια που κάνουν να γίνει το παιχνίδι καλύτερο, και περιμένω.

Χειρότερο το κάνουν όχι καλύτερο.
    “Be proud of your scars. They remind you that you have the will to live.”
    GR 1
  • sise160sise160 Αναρτήσεις: 562
    επεξεργάστηκε 24.06.2014
    tsianakas έγραψε: »

Αν δεν μπορείτε ρε να κάνετε σωστά την δουλεία σας να μας το πειτε ώστε να σας δώσουμε απαλλακτικό ... κάθε μα κάθε φορά που κάνετε κάτι νέο ΠΑΝΤΑ μας πετάτε το hotfix δηλαδή τι δεν έχουμε δουλειές να κάνουμε και θα ασχολούμαστε με αυτά ... μια το ένα μια το άλλο ε μα πια ... ΣΑΣ ΕΧΟΥΜΕ ΒΑΡΕΘΕΙ

Από τη μία όμως να τους ευχαριστήσεις που τουλάχιστον το κάνουν. Δηλαδή θα μπορούαν να μην το κάνουν και να έχουμε πολλά προβλήματα. :)
    Goodgame Empire, one of the biggest games in the World with more than 50.000.000 users in all the places around the world.

Oχι Greeklish. Όλοι μαζί ενωμένοι μπορούμε.
  • tsianakas (INT2)tsianakas (INT2) Αναρτήσεις: 172
    επεξεργάστηκε 24.06.2014
    sise160 έγραψε: »
    Από τη μία όμως να τους ευχαριστήσεις που τουλάχιστον το κάνουν. Δηλαδή θα μπορούαν να μην το κάνουν και να έχουμε πολλά προβλήματα. :)

τι θα πει φίλε μου να μην το κάνουν ??
    η δουλειά τους είναι αυτή αλλά από οτι φαίνεται την κάνουν λάθος!
    [SIGPIC][/SIGPIC]
  • sise160sise160 Αναρτήσεις: 562
    επεξεργάστηκε 24.06.2014

Δικό τους παιχνίδι είναι. Κάνουν ό,τι επιθυμούν. Αν δεν σου αρέσει μην το παίξεις απλά.
    Goodgame Empire, one of the biggest games in the World with more than 50.000.000 users in all the places around the world.

Oχι Greeklish. Όλοι μαζί ενωμένοι μπορούμε.
    επεξεργάστηκε 24.06.2014

Τα έχουμε δει όλα πλέον..
    GR 1
    επεξεργάστηκε 24.06.2014
    sise160 έγραψε: »
    Δικό τους παιχνίδι είναι. Κάνουν ό,τι επιθυμούν. Αν δεν σου αρέσει μην το παίξεις απλά.

τώρα με μιλάς σοβαρά?? ΑΝ ΘΕΛΟΥΝ ΛΕΦΤΑ ΑΣ ΣΟΒΑΡΕΥΤΟΥΝ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ
    [SIGPIC][/SIGPIC]
  • manos1995 (GR1)manos1995 (GR1) Αναρτήσεις: 2,183
    επεξεργάστηκε 24.06.2014

δεν φτιαξανε τιποτα που ηταν τυχον bug>.....προσθεσαν τα δωρα (τα κουτια ) που για να το παρεις πρεπει να περιμενεις 4-5 ωρες....και αν εχεις βαρεθει την εταιρια και τα προβληματα της, τοτε ειναι απλο, σταματα να παιζεις το παιχνιδι αν σε νευριαζει τοσο ( δεν ισχυει μονο για εσενα αυτο)
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Aπαγορεύονται τα greeklish!

Απαγορεύονται τα greeklish

Ελλάδα 1
    Συμμαχία: Barbarossa
    επίπεδο : 70
    όνομα : manos1995
    τίτλος: Πρίγκιπας
    επεξεργάστηκε 24.06.2014
    manos1995 έγραψε: »
    δεν φτιαξανε τιποτα που ηταν τυχον bug>.....προσθεσαν τα δωρα (τα κουτια ) που για να το παρεις πρεπει να περιμενεις 4-5 ωρες....

Και τι κερδίσαμε? 500 ξύλο, 500 πέτρα και 1 ώρα προνομιακού χρόνου, όλοι το ίδιο ανεξαρτήτου επιπέδου.

Ω! τι θυμήθηκα τώρα !
    Τα δώρα μπορεί να διαφέρουν από παίκτη σε παίκτη και από επίπεδο σε επίπεδο.

Ακόμα μια φορά μας κορόιδεψαν, εκτός αν κάνω λάθος?
    GR 1
  • billy-bo (GR1)billy-bo (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 1,979
    επεξεργάστηκε 24.06.2014
    Scar έγραψε: »
    Και τι κερδίσαμε? 500 ξύλο, 500 πέτρα και 1 ώρα προνομιακού χρόνου, όλοι το ίδιο ανεξαρτήτου επιπέδου.

Ω! τι θυμήθηκα τώρα !

Ακόμα μια φορά μας κορόιδεψαν, εκτός αν κάνω λάθος?

Si vis pacem para bellum
    Αν επιθυμείς ειρήνη, προετοίμαζε πόλεμο.
    επεξεργάστηκε 24.06.2014
    billy-bo έγραψε: »

Καλώς.. Τότε θα δείξει στο μέλλον !
    GR 1
  • Charis123Charis123 Αναρτήσεις: 483
    επεξεργάστηκε 24.06.2014
    billy-bo έγραψε: »

ολοι το ιδιο πηρανε
    [SIGPIC][/SIGPIC]
    Είμαστε παντού!Δεν το περιμένεις από πουθενά!Είμαστε οι Μετεωρίτες
  • EmperorG (GR1)EmperorG (GR1) Αναρτήσεις: 1,634
    επεξεργάστηκε 24.06.2014
    Εγώ οφείλω να πω πως από τότε που παίζω τρία προβλήματα-bug ανέφερα στην υποστήριξη και τα 2 τα φτιάξανε. Αργήσανε μεν αρκετά, αλλά τα φτιάξανε.

Το θέμα είναι ότι προσπαθούν να βγάζουν αναβαθμίσεις κάθε μήνα και αυτό όπως και να το κάνεις οδηγεί σε βιαστικές επεμβάσεις με μεγάλη πιθανότητα για bug. Από τη μια είναι καλό που προσπαθούν να κάνουν και κάτι καινούριο τόσο συχνά, αλλά από την άλλη δε χάλασε και ο κόσμος αν το αργήσουν λίγες μέρες παραπάνω για να το τεστάρουν καλύτερα.
    Παίζω μόνος μου, χωριά πόρων δεν έχω, επιθετικά στρατολογώ πιο αργά και από την καθυστέρηση λόγω προστασίας, αλλά αυτό το έκανα 7 ώρες μετά την πτώση της πρωτεύουσάς μας στο Μπέριμοντ του Οκτωβρίου 2014: http://prntscr.com/4teyxx

EmperorG @ GR 1
  • NewLEON1 (AU1)NewLEON1 (AU1) Αναρτήσεις: 3,244
    επεξεργάστηκε 24.06.2014
    EmperorG έγραψε: »
    Εγώ οφείλω να πω πως από τότε που παίζω τρία προβλήματα-bug ανέφερα στην υποστήριξη και τα 2 τα φτιάξανε. Αργήσανε μεν αρκετά, αλλά τα φτιάξανε.

Το θέμα είναι ότι προσπαθούν να βγάζουν αναβαθμίσεις κάθε μήνα και αυτό όπως και να το κάνεις οδηγεί σε βιαστικές επεμβάσεις με μεγάλη πιθανότητα για bug. Από τη μια είναι καλό που προσπαθούν να κάνουν και κάτι καινούριο τόσο συχνά, αλλά από την άλλη δε χάλασε και ο κόσμος αν το αργήσουν λίγες μέρες παραπάνω για να το τεστάρουν καλύτερα.

Τελευταία με αυτά που κάνουν, καλύτερα να σταματήσουν τις υποβαθμίσεις...
  • apoelin2apoelin2 Αναρτήσεις: 750
    επεξεργάστηκε 24.06.2014
    εγω βαρεθηκα να χανω 10.000 νομισματα την ημερα για 5-6 την ημερα για 5-6 στρατιωτες πριν δυο καλες μερες εδινα τοσα για 20 και δινει 1 απο καθε ειδο αν συνεχισει ετσι θα εχουμε ολοι ολους τους στρατιωτες του empire αλλα 1 απο τον καθενα

Συμμαχία:ΛΕΟΝΤΕΣ-ΙΚΑΡΙΑ
    ονομα:apoelin

Ας έχουμε περάσει εβδομάδες... Ας έχουν περάσει μήνες... Ας έχουν περάσει χρόνια...!
    Λέμε ΟΧΙ στον καινούργιο χάρτη.
    Όλοι μαζί μπορούμε

Untitled.pngΛΕΜΕ ΟΧΙ ΣΤΟΝ ΤΡΟΜΟΝΟΜΟ
  • ΔΗΜΗΤΡΗΣΑΕΚ1924ΔΗΜΗΤΡΗΣΑΕΚ1924 Αναρτήσεις: 77
    επεξεργάστηκε 25.06.2014
    Επείσης συμφωνώ.
    ΔΗΜΗΤΡΗΣΑΕΚ1924 @ GR 1
    επεξεργάστηκε 25.06.2014
    Παιδιά με τα όσα δίνουμε εδώ σε σχέση με αυτά που μας δίνουν είναι ψίχουλα ... αυτό είναι παιχνίδι και καταντήσαμε να χάνουμε την μισή μέρα εδώ , χρήμα , ηρεμία , υγεία αυτά εμένα ποιος θα με τα δώσει πίσω ????

ας σταματήσουνε λοιπόν τα κόλπα τους .. και να κάνουν τις ενημερώσεις σωστές και οχι να τους βγαίνει συνέχεια bug
    [SIGPIC][/SIGPIC]
  • p-galacticap-galactica Αναρτήσεις: 356
    επεξεργάστηκε 25.06.2014
    αν συνεχίσει έτσι θα έχουμε όλους τους στρατιώτες του empire αλλά 1 από τον καθένα

ναι, και, με πολλά είδη στρατιωτών, αλλά λίγους από το κάθε είδος δεν μπορεί να γίνει επίθεση.
    p-galactica @ GR 1
    επίπεδο:28
    τίτλος: Κόμης Παλατίνος
    συμμαχία:galactinators
    θέση:αρχηγός
Sign In to comment.