Αρχική Greek Goodgame Empire - Νέα Συζήτηση σχετικά με επίσημες ανακοινώσεις

Συζήτηση σχετικά με την ενημέρωση "Ξέσπασμα πολέμων και Φόρος Υποτέλειας"

1913

Σχόλια

• ??????? 35 (GR1)??????? 35 (GR1) Αναρτήσεις: 188
    επεξεργάστηκε 20.05.2014
    ενα μεγαλο μπραβω σε αυτους που σκεφτηκαν αυτη την ιδεα τι να πω δεν ξερω απο τοτε που το βαλανε αυτο εχουμε με τρεις συμαχιες πολλεμο 8|.πιο καλη ιδεα δεν εχει ξαναγινει απο τοτε που παιζω το παιχνιδι ηλικρινα δεν ξερω τι να πω μπραβω σας.:
    [SIGPIC][/SIGPIC]
  • Charis123Charis123 Αναρτήσεις: 483
    επεξεργάστηκε 20.05.2014
    θα κλισει το σερβερ σε λιγα λεπτα για την διορθωση καποιων σφαλματων......μην ξεχασετε να βγαλετε και την υποβαθμιση απο το παιχνιδι
    [SIGPIC][/SIGPIC]
    Είμαστε παντού!Δεν το περιμένεις από πουθενά!Είμαστε οι Μετεωρίτες
  • tonakis2108 (GR1)tonakis2108 (GR1) Αναρτήσεις: 2,871
    επεξεργάστηκε 20.05.2014
    kostaspunto3 έγραψε: »
    τον αλλον τον πειραξαν τα ΚΑΦΑΛΑΙΑ. οχι που εχουν κανει το παιχνιδι μπαχαλο. τι να πει κανεις......

Η δουλειά μου δεν είναι να συντηρώ το παιχνίδι αλλά τα φόρουμ.
    Μην σκέφτεσαι τον πόνο, ο πόνος είναι η "αδυναμία" που φεύγει από το σώμα, το αποτέλεσμα είναι που πραγματικά μετράει, Ότι δε σε σκοτώνει σε κάνει πιο δυνατό!
    [SIGPIC][/SIGPIC]
  • manoysos2manoysos2 Αναρτήσεις: 1
    επεξεργάστηκε 20.05.2014
    ετσι οπως το κανανε δεν γινεται αν συνεχειστη θα τα παραδωσουμε και θα φιγουμε εχω συζητιση με πανω απο δεκαπεντε καστρα ολοι το ιδιο μου λενε.ευχαριστω για την ανοχη σας.
    manoysos @ GR 1
    επεξεργάστηκε 20.05.2014
    Charis123 έγραψε: »
    αμα δεν υπαρχει παιχνιδι δεν υπαρχει και φορουμ....πανε πακετα αυτα τα δυο

Η συζήτηση έχει να κάνει με την ενημέρωση μην γράφεται άσχετα. Φόρουμ υπάρχει.
    Μην σκέφτεσαι τον πόνο, ο πόνος είναι η "αδυναμία" που φεύγει από το σώμα, το αποτέλεσμα είναι που πραγματικά μετράει, Ότι δε σε σκοτώνει σε κάνει πιο δυνατό!
    [SIGPIC][/SIGPIC]
  • Nik34 (GR1)Nik34 (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 103
    επεξεργάστηκε 20.05.2014
    Πραγματικά η πιο χ'αλια ενημερωση-αναβάθμιση που έγινε στο παιχνίδι,ένας παίχτης απο μια συμαχια των 30 ατόμων να κάνει ένα σαμποτάζ,λόγω καθημερινων αποστολών θα εχουμε 30 κυριξεις πολέμου. Μπουαααααααχχααααχχααχα, χαλια χαλια,μα τι πινουν και δεν μας δινουν.
    Nik34 @ GR 1
  • NewLEON1 (AU1)NewLEON1 (AU1) Αναρτήσεις: 3,244
    επεξεργάστηκε 20.05.2014
    Μάλιστα... Το μόνο πρόβλημα που βρήκατε είναι αυτό με την βοήθεια στρατολόγησης; Έλεος...
  • Scar (GR1)Scar (GR1) Αναρτήσεις: 217
    επεξεργάστηκε 20.05.2014
    Σβήνε τα σχόλια και ρίχνε ποινές τονάκι από το πουθενά, πιο αισχρός δεν μπορεί να γίνει κάποιος.. Κατάχρηση εξουσίας κάνεις αυτή την στιγμή
    “Be proud of your scars. They remind you that you have the will to live.”
    GR 1
    επεξεργάστηκε 20.05.2014
    Από το πουθενά? Διαβάζουμε τους Γ.Ο.Χ και ξέρουμε τους Γ.Ο.Χ πριν γράψουμε κάτι, εσύ τους παραβίασες πολλαπλές φορές και όχι μόνο έναν κανόνα. Πίσω στην συζήτηση, δεν είναι αυτός ο σκοπός του θέματος.
    [SIGPIC][/SIGPIC]
  • Scar (GR1)Scar (GR1) Αναρτήσεις: 217
    επεξεργάστηκε 20.05.2014
    tonakis2108 έγραψε: »
    Από το πουθενά? Διαβάζουμε τους Γ.Ο.Χ και ξέρουμε τους Γ.Ο.Χ πριν γράψουμε κάτι, εσύ τους παραβίασες πολλαπλές φορές και όχι μόνο έναν κανόνα. Πίσω στην συζήτηση, δεν είναι αυτός ο σκοπός του θέματος.

Εντάξει ρε τονάκι επειδή είπα πως το παρατάω.. Δεν πειράζει στην ουσία αυτοί φταίνε.. να σαι καλά καλή συνέχεια φίλε μου και σε όλους
    “Be proud of your scars. They remind you that you have the will to live.”
    GR 1
  • Μιχαλης Γριμ16Μιχαλης Γριμ16 Αναρτήσεις: 911
    επεξεργάστηκε 20.05.2014
    Βρε παιδιά. Δεν το καταλάβατε; Βαριούντε να βρούνε άλλες ιδέες κι θέλουν να μην παίζει το παιχνίδι μέχρι και ο τελευταίος για να το κλείσουν. Βρίσκουν κάτι βλακείες (συγγνώμη που το λέω έτσι άμα σας πείραξε) για τον λόγο που είπα. Να δείτε τώρα, πάνω από 100 κάστρα να είναι στις φωτιές γιατί θα το έχουν παρατήσει.
    Scar έγραψε: »
    Εντάξει ρε τονάκι επειδή είπα πως το παρατάω.. Δεν πειράζει στην ουσία αυτοί φταίνε.. να σαι καλά καλή συνέχεια φίλε μου και σε όλους

Καλή συνέχεια.
    ΑΗΤ-ΟΙ
    Όνομα: Μιχαλης Γριμ16
    Επίπεδο: 60
    Ομάδα: Ολυμπιακός
    Συμμαχία για πάντα: ΟΙ ΑΘΑΝΑΤΟΙ .
    Minecraft IGN: Mixalisgr
  • axerwnaxerwn Αναρτήσεις: 21
    επεξεργάστηκε 20.05.2014
    Κύριοι παρόλο πού η συντριπτική πλειοψηφία των παιχτών είδε αρνητικά τη νέα αναβάθμιση εσείς τους γράψατε στα παλιά σας υποδήματα και προχωρήσατε χωρίς να τους λάβετε σοβαρά..
    Αν κάποια στιγμή ζητηθεί ψήφος για το καλύτερο παιχνίδι να στε σίγουροι οτι δε θα την έχετε...
    Η μονόπλευρη αντιμετώπιση των παίχτων θυμίζει απολυταρχικά καθεστώτα που στο τέλος εχουν μια κατάληξη
    axerwn @ WWW 1
  • DREX3DREX3 Αναρτήσεις: 8
    επεξεργάστηκε 20.05.2014
    Η επόμενη ψηφοφορία αργεί.Πρώτα πήρανε τη ψήφο πρόσφατα και μετά έγινε η ενημέρωση.Δε ξέρεις πως θα αντιδράσουν οι παίκτες στην επόμενη ψηφοφορία,όσοι από τους τωρινούς θα έχουν μείνει δλδ.
    Κάτι μου θυμίζει.
    Κάντε κάτι με την ενημέρωση αυτόματης κήρυξης πολέμου.Απενεργοποιήστε την. Είναι εντελώς φιάσκο.Από παιχνίδι στρατηγικής θα γίνει παιχνίδι οικοδομής.
    DREX @ GR 1
  • basilis122basilis122 Αναρτήσεις: 4
    επεξεργάστηκε 20.05.2014
    χαλια αναβαθμιση για τα μπαζα
    basilis122 @ GR 1
  • GamerAngelo (GR1)GamerAngelo (GR1) Αναρτήσεις: 22
    επεξεργάστηκε 20.05.2014
    κριμα-κριμα και παλι κριμα......μπορουν να βαλουν να καταθετουμε και ρουμπινια για καθε ποστ που κανουμε στο φορουμ....παιδια σοβαρα τωρα αν περναει απ το χερι καποιου ας επικοινονησει μαζι τους και ας τους προσγειωσει στη γη.....παιχνιδι ειναι...ελεος.....και δεν ειναι δωρεαν..το ξαναλεω.....ηταν δωρεαν...τωρα πλεον εγγραφη δωρεαν και μετα φουλ χρημα.....
    GamerAngelo @ GR 1
  • Xerogen (GR1)Xerogen (GR1) Αναρτήσεις: 25
    επεξεργάστηκε 20.05.2014
    Σταματημα των επιθεσεων και εννοειται πως δεν προκεται να ξανααγορασουμε ρουμπινια.!!και βγαλτε μου οσα μπονους θελετε.σας βαρεθηκα!!
    Xerogen @ GR 1
  • Charis123Charis123 Αναρτήσεις: 483
    επεξεργάστηκε 20.05.2014
    εδω εχουν αρχισει να πουλανε τα καστρα τους μερικοι παικτες και δεν αντιδρατε σε αυτο?το παιχνιδι δεν θα αντεξει τετοια κατηφορα καντε κατι καταργηστε την υποβαθμιση
    [SIGPIC][/SIGPIC]
    Είμαστε παντού!Δεν το περιμένεις από πουθενά!Είμαστε οι Μετεωρίτες
  • riekarieka Αναρτήσεις: 18
    επεξεργάστηκε 20.05.2014
    Λυπαμαι πολύ γιατί αυτοί που αναβαθμίζουν το παιχνίδι κατά της τελευταίες αναβαθμισης κοιτούν μονό το πως θα μας πάρουν τα φράγκα...οποίος έχει να διαθέσει φράγκα θα είναι και ο άρχοντας του παιχνιδιού..εκεί αποσκοπούν και η τελευταία αναβάθμιση να μπαίνουμε αυτομάτως σε πόλεμο για μια κατασκοπεια η μια επίθεση..θα πρέπει να πληρώνουμε φόρους...ούτε οι τρόικα δεν το έχει σκεφτεί αυτό....
    rieka @ GR 1
  • Sport BillySport Billy Αναρτήσεις: 165
    επεξεργάστηκε 20.05.2014
    Είναι μια από τις αναβαθμίσεις που αν και είναι εξαιρετικά άδικη, προσωπικά με ενοχλεί λιγότερο από άλλες που έχουν περάσει και οι οποίες είχαν μικρότερες αντιδράσεις.
    Αυτό που με ενοχλεί περισσότερο είναι η αποχή του Ραφαήλ από όλες τις συζητήσεις. Προφανώς δεν ζητάω να είναι εδώ όλη μέρα και να απαντάει σε όλες τις ερωτήσεις, αλλά έχω δει ενδιαφέρουσες ερωτήσεις από άλλους παίκτες, και έχω ρωτήσει κάποια πράγματα και εγώ και δεν παίρνουμε ποτέ κάποια απάντηση. Έστω και ας μην είναι απάντηση του Ραφαήλ. Ας μεταφέρει την ερώτηση στην εταιρία και να μας δώσει μετά την απάντηση τους...δεν ξέρω ποια είναι η διαδικασία...έτσι θα βλέπουμε πως και οι απόψεις μας μεταφέρονται τουλάχιστον στην εταιρία. Ξαναλέω πως δεν έχω απαίτηση να υπάρχει απάντση σε κάθε ερώτηση...αλλά η παντελής απουσία είναι άλλο πράγμα.
    Προοσωπικά αν συνεχιστεί αυτή η στάση θα γράφω αθροιστικά τις ερωτήσεις μου σε κάθε καινούριο θέμα για συζήτηση αναβάθμισης.
    Sport Billy @ GR 1
  • NobleLancelotNobleLancelot Αναρτήσεις: 508
    επεξεργάστηκε 20.05.2014
    πιο τραγωδια (ανα)υποβαθμιση δεν εχει ξαναυπαρξει...

15 πολεμους ταυτοχρονα εχουμε αυτη την στιγμη με σχετικες κ ασχετες συμμαχιες κι εγω που ειμαι διπλωματης εχω ψιλοχασει την μπαλα...
    Παικτες αλλαζουν συμμαχιες με ρυθμο πολυβολου...
    Το κεντρικο μου καστρο καιγεται απ'ακρη σ'ακρη επειδη δεχτηκα επιθεσεις σε πολεμο στον οποιο δεν συμμετειχα καν(για την ακριβεια δεν ημουν καν on line την μερα που ξεσπασε κ συνεχιστηκε)...κ χρειαζομαι 4500 ρουμπινια να το επισκευασω κ αυτη την στιγμη δεν τα εχω!!!

ΥΓ:και η κοροϊδια ειναι οτι μου εβγαλαν κ προσφορα 100% prime time συμμαχιας για ρουμπινια....,την ωρα που χρειαζομαι 4500 μονο για το κεντρικο καστρο...

εχετε αλλαξει εντελλως το gameplay μεσα σε λιγους μηνες!!Ολο αυτο σας φαινεται λογικο ρε παιδια?
    NobleLancelot @ WWW 1
Sign In to comment.