Αρχική Goodgame Empire - Περι του παιχνιδιού Τεχνικά προβλήματα & σφάλματα

Μυνημα για ολους μετά τα σημερινα 24-10-13 γεγονοτα

137

Σχόλια

• tonakis2108 (GR1)tonakis2108 (GR1) Αναρτήσεις: 2,871
    επεξεργάστηκε 25.10.2013
    Καρατζας έγραψε: »
    Μαληστα...
    δεν ηξερα οτι απαγορευετε να κανω και κατι αλλο παραλληλα με αυτο εδω...
    ευχαριστω για το σπαμ και την διαγραφη του μηνυματος μου...
    δεν κραταω κακια σε κανεναν...

ΠΑΟΚ ειμαι
    δεν μασαω...

Ήταν double post που βρίσκεται στην κατηγορία του σπαμ.
    Και κράτησα το παλαιότερο σου μήνυμα. Αν σε πειράζει αυτό μπορούμε να το συζητήσουμε αλλά σε PM.
    Μην σκέφτεσαι τον πόνο, ο πόνος είναι η "αδυναμία" που φεύγει από το σώμα, το αποτέλεσμα είναι που πραγματικά μετράει, Ότι δε σε σκοτώνει σε κάνει πιο δυνατό!
    [SIGPIC][/SIGPIC]
  • asd21 (GR1)asd21 (GR1) Αναρτήσεις: 559
    επεξεργάστηκε 25.10.2013
    bebe lilly έγραψε: »
    εχουν ενημερωθει ολοι οι αρχηγοι απο ολες τις συμαχιες!!!
    νομιζεις........
  • Panagos42Panagos42 Αναρτήσεις: 2
    επεξεργάστηκε 25.10.2013
    Πριν από 10 λεπτά η συμμαχία μου δέχθηκε επίθεση προφανώς για το τουρνουά από τον super puma της ALLIANCE. Λοιπόν απ' ότι καταλαβαίνεται καλά κάνει η goodgames και κάνει ότι θέλει και λογαριασμό δεν δίνει, αφού ούτε 5 μέρες δεν μπορούν οι μεγάλες συμμαχίες να αντέξουν χωρίς επίθεση. Και δεν νομίζω να ισχυρισθούν από τη συγκεκριμένη συμμαχία ότι δεν το ήξεραν. Αυτά και άλλα τέτοια μικρά πράγματα δείχνουν ποιοι είμαστε σαν ποιότητα ανθρώπων και όχι παικτών βέβαια.

ΥΓ συγχαρητήρια για την δόξα που πήρε στον συγκεκριμένο παίκτη, αν και έχασε, και καλή τύχη στο τουρνουά μια και προφανώς αυτό είναι ο σκοπός της ζωής του.
    Panagos4 @ GR 1
  • Καρατζας (GR1)Καρατζας (GR1) Αναρτήσεις: 412
    επεξεργάστηκε 25.10.2013
    tonakis2108 έγραψε: »
    Ήταν double post που βρίσκεται στην κατηγορία του σπαμ.
    Και κράτησα το παλαιότερο σου μήνυμα. Αν σε πειράζει αυτό μπορούμε να το συζητήσουμε αλλά σε PM.

Δεν χρειαζετε παλικαρι μου να το συζητησουμε γιατι δεν θα βγαλουμε καμια ακρη...
    εγω καταλαβαινω τον ρολο σου εδω αλλα κι εσυ θα πρεπει να εχεις καταλαβει οτι πολλοι παιχτες ξενερωσαν μετα απο αυτες τις δυο πιπεριες με τις αναβαθμησεις που εγιναν τελευταια...
    δεν εχω κατι με σενα ουτε και με κανεναν αλλον διαχειρηστη...
    [SIGPIC][/SIGPIC]
    Καρατζας @ GR 1

[video]
    επεξεργάστηκε 25.10.2013
    Δεν χρειαζετε παλικαρι μου να το συζητησουμε γιατι δεν θα βγαλουμε καμια ακρη...
    εγω καταλαβαινω τον ρολο σου εδω αλλα κι εσυ θα πρεπει να εχεις καταλαβει οτι πολλοι παιχτες ξενερωσαν μετα απο αυτες τις δυο πιπεριες με τις αναβαθμησεις που εγιναν τελευταια...
    δεν εχω κατι με σενα ουτε και με κανεναν αλλον διαχειρηστη...

Υπάρχει μόνο ένας διαχειριστής και αυτός δεν είμαι εγώ.
    Και καταλαβαίνω ότι έχετε θυμώσει όλοι και λίγο πολύ κάπου πρέπει να ξεσπάσετε αλλά εδώ δεν γίνεται... Αυτά θα τα συζητάτε μεταξύ σας αλλά εκτός φόρουμ. Τα φόρουμ ναι μεν είναι σελίδες συζητήσεων αλλά υπάρχουν και κανόνες που πρέπει να τηρηθούν.
    Μην σκέφτεσαι τον πόνο, ο πόνος είναι η "αδυναμία" που φεύγει από το σώμα, το αποτέλεσμα είναι που πραγματικά μετράει, Ότι δε σε σκοτώνει σε κάνει πιο δυνατό!
    [SIGPIC][/SIGPIC]
    επεξεργάστηκε 25.10.2013
    Panagos42 έγραψε: »
    Πριν από 10 λεπτά η συμμαχία μου δέχθηκε επίθεση προφανώς για το τουρνουά από τον super puma της ALLIANCE. Λοιπόν απ' ότι καταλαβαίνεται καλά κάνει η goodgames και κάνει ότι θέλει και λογαριασμό δεν δίνει, αφού ούτε 5 μέρες δεν μπορούν οι μεγάλες συμμαχίες να αντέξουν χωρίς επίθεση. Και δεν νομίζω να ισχυρισθούν από τη συγκεκριμένη συμμαχία ότι δεν το ήξεραν. Αυτά και άλλα τέτοια μικρά πράγματα δείχνουν ποιοι είμαστε σαν ποιότητα ανθρώπων και όχι παικτών βέβαια.

ΥΓ συγχαρητήρια για την δόξα που πήρε στον συγκεκριμένο παίκτη, αν και έχασε, και καλή τύχη στο τουρνουά μια και προφανώς αυτό είναι ο σκοπός της ζωής του.
    αρα πρεπει να τα βρουν πρωτα μεταξυ τους οι μεγαλες συμμαχιες γιατι δεν μπορει να λενε εχουμε συνεννοηθει ολες οι μεγαλες συμμαχιες και τελικα να ειναι οι μισες
  • marmiliamarmilia Αναρτήσεις: 63
    επεξεργάστηκε 25.10.2013
    σε καμια περιπτωση δεν εχουν ενημερωθει ολες οι συμμαχιες
    δεν ειμαστε ολοι οι πιο μικροι ακαδημιες απο μεγαλες συμμαχιες τι να κανουμε συγγνωμη κιολας
    ουτε ολος ο κοσμος ξημεροβραδιαζεται στο φορουμ
    ασε που συνεχεια κλεινουν τα θεματα και σβηνουν τα μηνυματα
    marmilia @ GR 1
    ELITE II
  • soulini2soulini2 Αναρτήσεις: 18
    επεξεργάστηκε 25.10.2013
    παιδια ειλικρινα δεν το καταλαβαινω αυτο που γινεται...απο τη μια λενε οχι επιθεσεις και απο την αλλη στο τουρνουα ολοι ανεβαινουν....πως γινεται αυτο? μας κοροιδευουν?δεν υπαρχει συννενοηση? τι? και τρωμε και επιθεσεις....
    soulini @ GR 1
  • bebe lillybebe lilly Αναρτήσεις: 8
    επεξεργάστηκε 25.10.2013
    μαλλον..δεν υπαρχει συνενωηση!!
    [SIGPIC][/SIGPIC]bebe lilly @ GR 1 Tigers :P
  • karavaso (GR1)karavaso (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 3
    επεξεργάστηκε 25.10.2013
    οταν βγηκε η ανακοινοση και καλα να μη κανουμε επιθεσεισ η ομαδα μας tigers ειχε την 39θεση στο τουρνουα!!τωρα εχουμε την 96 θεση!!πωσ γινετε κατι τετοιο?προφανος καποιοι κανουν επιθεσεισ!γιατι?μπορει να βγει καποιοσ και να μασ πει τι κανουμε?χασαμε και την υπουλη φιγουρα και ολα γιατι ειπαμε να μη κανουμε επιθεσεισ..αλλα ή ειμαστε ολοι μαζι ή οχι!
    karavaso @ GR 1
  • soulini2soulini2 Αναρτήσεις: 18
    επεξεργάστηκε 25.10.2013
    μαλλον....και κατι αλλο βρε παιδια...τα εχετε βαλει ολοι με τον τονακη που στην τελικη ειναι ο μονος που καθεται και μας απανταει...οχι επειδη εχουμε νευρα να ξεσπαμε στον μοναδικο που δεν κρυφτηκε...και στο κατω κατω ειναι υπευθυνος μονο για να κραταει σε ηπιο τονο εμας , εδω....το οτι του την πεσατε ολοι δεν ειναι και το καλυτερο...γιατι απ οτι ξερω πολυ καλα...οσοι ειχαμε αποριες και ερωτησεις παντα μας απαντουσε και μας βοηθουσε χωρις να βαριεται...σκεφτειτε το λιγο αν ησασταν στη θεση του....μην ξεχναμε καποια πραγματα...
    soulini @ GR 1
    επεξεργάστηκε 25.10.2013
    εε ναι..παρ'ολου που δεν μας αφορουσε το θεμα ειπαμε να συμπαρασταθουμε..κ ερχεται ο αλλος σημερα ανετα κ ωραια να κανει επιθεση!! χασαμε ποσο χρυσο κ ρουμπινια για το τιποτα!!

αυτο ειδα κ εγω μονο τον τονακι ξερουν να κατηγορουν!! το παιδι αλλα ελεγε κ αλλοι αλλα καταλαβαιναν
    επεξεργάστηκε 25.10.2013
    δεν βλεπω κανεναν απο τις μεγαλες συμμαχιες του παιχνιδιου να απανταει και στεναχωριεμαι!!!!!
    επεξεργάστηκε 25.10.2013
    τεσπα αν βγαλει κανεις ακρη ας μας πει
  • Lost Empire (GR1)Lost Empire (GR1) Αναρτήσεις: 89
    επεξεργάστηκε 25.10.2013
    Εμείς πάλι αυτους που σπάνε την συμφωνία τους αντιμετωπιζουμε ως φαρμα η κυνήγι βαρώνων..
    Όπα παιδιά όπα , ποιοι είπατε ; πότε το είπατε ; και με ποιο δικαίωμα αποφασίσατε για όλο το server;
    Συγνώμη αλλά αν υπάρχουν παράπονα για κερδοσκοπία από την εταιρεία , άλλο τόσο τέτοιες μεθοδολογίες είναι άκρως Φασιστικές και απαράδεκτες .
    Δηλώνω λοιπόν ξεκαθαρα ,ως Αρχηγός των Π.Α.Ρ.Ε.Α ΜΑΖΙ , και προς πάσα κατεύθυνση , ότι η συμμαχία Π.Α.Ρ.Ε.Α ΜΑΖΙ , όσο δεν έχει ρωτηθεί , τοποθετηθεί , συμμετάσχει σε αποφάσεις , δεν δεσμεύεται για καμια απόφαση .
    επεξεργάστηκε 25.10.2013
    οριστε!!!!!!!απολυτα δημοκρατικο!!!!!!!!!τι αλλο θελετε βρε?????????????
    επεξεργάστηκε 25.10.2013
    Lost Empire έγραψε: »
    Εμείς πάλι αυτους που σπάνε την συμφωνία τους αντιμετωπιζουμε ως φαρμα η κυνήγι βαρώνων..

Απειλές εκτός φόρουμ. Ο καθένας είναι ελεύθερος να κάνει ότι γουστάρει.
    [SIGPIC][/SIGPIC]
    επεξεργάστηκε 25.10.2013
    και μεις ΠΑΟΚ ειμαστε ...τα μυαλα μας πονανε...μην παιζετε με την τρελα μας
    Lost Empire έγραψε: »
    Μαληστα...
    δεν ηξερα οτι απαγορευετε να κανω και κατι αλλο παραλληλα με αυτο εδω...
    ευχαριστω για το σπαμ και την διαγραφη του μηνυματος μου...
    δεν κραταω κακια σε κανεναν...

ΠΑΟΚ ειμαι
    δεν μασαω...
  • marmiliamarmilia Αναρτήσεις: 63
    επεξεργάστηκε 25.10.2013
    ειναι προφανες οτι δε μπορουμε να συννενοηθουμε ακομα κι οταν ειναι για το συμφερον η για το δικιο μας
    δυστυχως...
    αλλα και οι απειλες δεν ειναι ωραιες
    αλλος ειναι ο εχθρος αυτη τη στιγμη οχι οι αντιπαλοι-συμπαικτες
    νομιζω...
    marmilia @ GR 1
    ELITE II
    επεξεργάστηκε 25.10.2013
    περιμενω αρχηγους συμμαχιων να ορίσουμε τους δικους μας άτυπους κανόνες του παιχνιδιού..μπορουμε να διασκεδάσουμε τρελαίνοντας τους γερμανους και γενικα οποιον τον συμφέρει αυτο το μπαχαλο

Σχολιάστε

Έντονη γραφήΠλάγια γραφήΔιαγραφήOrdered listΜη ταξινομημένη λίστα
Χαρακτήρες Emoji
Εικόνα
Στοίχιση αριστεράΣτοίχιση στο κέντροΣτοίχιση δεξιάΕναλλαγή προβολής HTMLΕναλλαγή πλήρους σελίδαςΕναλλαγή φωτισμού
τοποθέτησε την εικόνα/αρχείο