Αρχική Greek Goodgame Empire - Περι του παιχνιδιού Τεχνικά προβλήματα & σφάλματα

δεν μπορω να μπω στο παιχνιδι

Gori283Gori283 Αναρτήσεις: 1
επεξεργάστηκε 07.01.2013 σε Τεχνικά προβλήματα & σφάλματα
αναγκαστηκα να ξεκινησω απο την αρχη.στο gori28 εχω λογαριασμο και καστρο 14λεβελ..δεν αναγνωριζει ουτε το ιμαιλ μου...φτιαξτετω παρακαλω,κριμα ειναι τοσο χρονο που εχω διαθεση.......
Post edited by Gori283 on
Gori28 @ GR 1

Σχόλια

• koukikouki Αναρτήσεις: 124
    επεξεργάστηκε 26.12.2012
  • CM - The Dark OneCM - The Dark One Αναρτήσεις: 523
    επεξεργάστηκε 27.12.2012
    Gori283 έγραψε: »
    αναγκαστηκα να ξεκινησω απο την αρχη.στο gori28 εχω λογαριασμο και καστρο 14λεβελ..δεν αναγνωριζει ουτε το ιμαιλ μου...φτιαξτετω παρακαλω,κριμα ειναι τοσο χρονο που εχω διαθεση.......

Πιθανότα προσπαθείς να συνδεθείς σε λάθος σέρβερ ή σε σέρβερ που δεν είναι ο λογαριασμός σου. Κοίτα στο εμαιλ που πήρες όταν έκανες εγγραφή για να βρείς τα στοιχεία σου όπως και τον σέρβερ, αλλιώς στείλε αίτηση υποστήριξης για να βρούν τον λογαριασμό σου.
  • BraveEthelredBraveEthelred Αναρτήσεις: 1
    επεξεργάστηκε 29.12.2012
    Παιδιά έχω και εγώ πρόβλημα ! Άλλαξα τον κωδικό μου, τώρα δεν τον παίρνει, και όταν πατάω για υπενθύμιση κωδικού (να μου σταλεί email) μου λέει ότι στάλθηκε ο νέος κωδικός αλλα δεν παραλαμβάνω κανένα email !
    BraveEthelred @ WWW 2
  • koukikouki Αναρτήσεις: 124
    επεξεργάστηκε 29.12.2012
    ριξε μια ματια και στα "ανεπιθημητα μυνγματα", μπορει το email σου να θεωρησε πως ειναι μηνυμα σπαμ και να το εβαλε εκει
  • marantwnmarantwn Αναρτήσεις: 1
    επεξεργάστηκε 30.12.2012
    Gori283 έγραψε: »
    to imail to gnorizo. apla uelo na mpo.
    marantwn @ GR 1
  • mary11mary11 Αναρτήσεις: 4
    επεξεργάστηκε 30.12.2012
    εμενα καμια φορα δεν μου βγαζει η αργει η συνδεση στο σερβερ , μηπωσ ομωσ μπορει να φταιει η συνδεση μου στο ethernet ???????
    mary11 @ WWW 2
  • xristos1986xristos1986 Αναρτήσεις: 1
    επεξεργάστηκε 01.01.2013
    καλημερα.καλη χρονια.παιζω εδω και καιρο το παιχνιδι απο τον υπολογιστη του σπιτιου μου.οταν ομως ειμαι σε αλλον υπολογιστη,δεν μπορω να συνδεθω με τον κωδικο μου.λεει οτι ο παικτης δεν υπαρχει.και δεν με βρισκει ουτε με το mail μου.τι μπορω να κανω???μπηκα με αλλο ονομα για να μπορεσω να επικοινωνησω αλλα περιμενω να μου πειτε τι πρεπει να κανω για να μπαινω απο παντου..
    xristos1986 @ GR 1
  • CM - The Dark OneCM - The Dark One Αναρτήσεις: 523
    επεξεργάστηκε 02.01.2013
    xristos1986 έγραψε: »
    καλημερα.καλη χρονια.παιζω εδω και καιρο το παιχνιδι απο τον υπολογιστη του σπιτιου μου.οταν ομως ειμαι σε αλλον υπολογιστη,δεν μπορω να συνδεθω με τον κωδικο μου.λεει οτι ο παικτης δεν υπαρχει.και δεν με βρισκει ουτε με το mail μου.τι μπορω να κανω???μπηκα με αλλο ονομα για να μπορεσω να επικοινωνησω αλλα περιμενω να μου πειτε τι πρεπει να κανω για να μπαινω απο παντου..

Μου ακούγεται σαν πιό πολύπλοκο πρόβλημα. Η καλύτερη ιδέα θα ήταν να στείλεις αίτηση υποστήριξης. Αυτοί σίγουρα θα σε βοηθήσουν.
  • LaurentLaurent Αναρτήσεις: 419
    επεξεργάστηκε 07.01.2013
    Απαντήθηκε και κλειδώνει.
    Live for Nothing or die for something your call.
    Δεν απαντάω σε μηνύματα με ξενόφερτες γραφές.
Αυτή η συζήτηση έχει κλείσει.