Αρχική Goodgame Empire - Περι του παιχνιδιού Τεχνικά προβλήματα & σφάλματα

Μυνημα για ολους μετά τα σημερινα 24-10-13 γεγονοτα

Nik34 (GR1)Nik34 (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 103
επεξεργάστηκε 31.10.2013 σε Τεχνικά προβλήματα & σφάλματα
The Marketing Department! in the last upgrade was in the game created a lot of problems in the server with the Greek support section can not cope with it. And selective favouritism created in-game player input, given that the upgrade only newer ones. Also at various reports trying to justify for the unjustified, since everything they wrote in Greek Forum was neither the MISA. Also today 24-10-13 was a new hotfix in the game from them resulting in lost too many elements of the game (Metropolises that had gotten players-symachies) without good explanation. The principal is that we've all spent a lot of time and money on the game and if not an instant solution and apozimeiwsi will move through the Greek consumer protection. For whatever your own surprise please contact me regards Nikolaos .

Ολοι πρεπει να στειλετε μυνημα στα κεντρικα πωλησεων του παιχνιδιου, Οχι στην Ελλαδα αλλά στους δημιουργους
Post edited by Nik34 (GR1) on
Nik34 @ GR 1
«137

Σχόλια

• fatsoula2fatsoula2 Αναρτήσεις: 2
    επεξεργάστηκε 23.10.2013
    ναι ναι.....αντε μπας και σταματησουν τα απανωτα λαθη που μας στοιχιζουν ποικιλοτροπως!!!!!!!!!!.....καποια αποζημίωση δεν προβλεπεται????????!!!!!!!!!!!!...περιμενω....κ οχι για πολυ πια
    fatsoula @ GR 1
  • ChampionΠαναιChampionΠαναι Αναρτήσεις: 4,225
    επεξεργάστηκε 23.10.2013
    Nik34 έγραψε: »
    The Marketing Department! in the last upgrade was in the game created a lot of problems in the server with the Greek support section can not cope with it. And selective favouritism created in-game player input, given that the upgrade only newer ones. Also at various reports trying to justify for the unjustified, since everything they wrote in Greek Forum was neither the MISA. Also today 24-10-13 was a new hotfix in the game from them resulting in lost too many elements of the game (Metropolises that had gotten players-symachies) without good explanation. The principal is that we've all spent a lot of time and money on the game and if not an instant solution and apozimeiwsi will move through the Greek consumer protection. For whatever your own surprise please contact me regards Nikolaos .

Ολοι πρεπει να στειλετε μυνημα στα κεντρικα πωλησεων του παιχνιδιου, Οχι στην Ελλαδα αλλά στους δημιουργους
    Φιλε αφου γραφεις ελληνικα γιατι το κειμενο σου το εγραψες με αγγγλικα γραμματα??(?(
    [SIGPIC][/SIGPIC]
  • Nik34 (GR1)Nik34 (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 103
    επεξεργάστηκε 23.10.2013
    Γιατί η αποστολή του εγινε στα κεντρικα του παιχνιδιού στην Γερμανια
    Nik34 @ GR 1
  • AttilasAttilas Αναρτήσεις: 3
    επεξεργάστηκε 23.10.2013
    Παιδια οπωσδηποτε πρεπει να λυθει αυτη η τραγωδια....
    Attilas @ GR 1
  • tonakis2108 (GR1)tonakis2108 (GR1) Αναρτήσεις: 2,871
    επεξεργάστηκε 23.10.2013
    Νικ νομίζω πως κοροϊδεύεις τώρα έτσι?
    Θα τους στείλετε αυτό copy paste? Με λέξεις αντί για half MISA? χΔ
    Ούτε καν που θα το διαβάσουν, καλά ρε σοβαρευτείτε λίγο αν είναι να κάνετε δουλειά, κάντε την σωστά.
    Μην σκέφτεσαι τον πόνο, ο πόνος είναι η "αδυναμία" που φεύγει από το σώμα, το αποτέλεσμα είναι που πραγματικά μετράει, Ότι δε σε σκοτώνει σε κάνει πιο δυνατό!
    [SIGPIC][/SIGPIC]
    επεξεργάστηκε 23.10.2013
    Ωραια φιλε,οτι λαθος εντοπισεις,μπορεις να το διορθωσεις,οπως και ολοι
    ,δεν ειναι κακο
    Nik34 @ GR 1
    επεξεργάστηκε 23.10.2013
    Και μιας που εντοπισες καποια λαθη,κανε μια διορθωση στο κειμενο,και αναφερε και κατι περισσοτερο
    Nik34 @ GR 1
    επεξεργάστηκε 23.10.2013
    Και μην νομιζεις οτι δεν διαβαζουν ,χρηματα παιρνουν,ολα τα διαβαζουν
    Nik34 @ GR 1
    επεξεργάστηκε 23.10.2013
    Και μην νομιζεις οτι δεν διαβαζουν ,χρηματα παιρνουν,ολα τα διαβαζουν

Καλά. Μπες εδώ και δες το μήνυμα που έγραψε ο παν.
    http://el.board.goodgamestudios.com/empire/showthread.php?9725-%CE%95%CE%BA%CE%BB%CE%B5%CE%B9%CF%83%CE%B5-%CE%BF-%CF%83%CE%B5%CF%81%CE%B2%CE%B5%CF%81-%CE%BA%CE%B1%CE%B9-%CF%87%CE%B1%CF%83%CE%B1%CE%BC%CE%B5-%CF%84%CE%B7%CE%BD-%CE%BC%CE%B7%CF%84%CF%81%CE%BF%CF%80%CE%BF%CE%BB%CE%B7/page5

νομίζω πρέπει να αναφερθεί αυτό για αν θεωρηθεί βάσιμο και "πάτημα".
    Μην σκέφτεσαι τον πόνο, ο πόνος είναι η "αδυναμία" που φεύγει από το σώμα, το αποτέλεσμα είναι που πραγματικά μετράει, Ότι δε σε σκοτώνει σε κάνει πιο δυνατό!
    [SIGPIC][/SIGPIC]
    επεξεργάστηκε 23.10.2013
    Το ειδα φιλε,λεω εγω τωρα λεω,μήπως ειναι κανενας δικος τους,που παιζει στο παιχνιδι!!!!!!!!!!
    Nik34 @ GR 1
    επεξεργάστηκε 24.10.2013
    Όχι δεν παίζουν στο παιχνίδι.
    [SIGPIC][/SIGPIC]
  • NaiasNaias Αναρτήσεις: 26
    επεξεργάστηκε 24.10.2013
    Μεταξάς έγραψε: »
    deleted

δεν πρέπει να γράφουμε με κεφαλαία , δυστυχώς... :)
    [SIGPIC][/SIGPIC]
    Ό,τι δεν με σκοτώνει με κάνει πιο δυνατό!
    :)Naias @ GR 1
  • NaiasNaias Αναρτήσεις: 26
    επεξεργάστηκε 24.10.2013
    Κάπου διάβασα παράπονα παικτών ότι δέχονται επιθέσεις αν και είπαμε να παίζουμε φάρμα μέχρι να μας αποζημιώσουν.

Καταδικαστε όλους αυτούς που δεν σέβονται την προσπάθεια μας, πρέπει να δικαιωθούμε επιτέλους.. μην κολλάτε σε επίπεδο παίκτη ή συμμαχίας, είμαστε όλοι πελάτες του παιχνιδιού και έχουμε πάντα δίκιο.

Κάποιοι είναι πιο παλιοι πελάτες από μένα , εγώ παίζω από τον Απρίλιο, και άλλοι πιο μετά, όλοι μας πληρώνουμε ένα κακό προιόν τελικά, που και καλά διατίθετε "δωρεάν" και χωρίς να θέλω να πω μεγάλα λόγια:

όσοι δεν καταλαβαίνουν και συνεχίζουν να κάνουν επιθέσεις σε περίοδο εκκεχυρίας όπου συμφωνούμε όλοι να τηρήσουμε (παρότι χάνουμε όλοι δόξα μέρα με τη μέρα την τηρούμε), να απευθύνεστε πάντα στον αρχηγό της συμμαχίας από όπου σας έρχετε η επίθεση, και ακομα να τον γράψετε εδώ πέρα, κάποια στιγμή θα λήξει η ειρήνη... και τότε θα έχουν να δεχτούν ομαδικές επιθέσεις.. έτσι απλά για Δόξα και Τιμή !!!! Νομίζω ότι κανείς δεν αγαπά τους προδότες.. ( Κούλα , μ'ακούς;;;; :) )

Μια ιδέα : πως θα σας φαινόταν αν η εταιρεία αποζημίωνε όλο το σέρβερ, παίκτη προς παίκτη , και μάλιστα όσους δεν έχασαν Μητρόπολη, απλά πληρώνουν για το παιχνίδι με ένα συμβολικό αροθμό ρουμπινιών πιστωμένο στους λογαριασμους μας; Στο κάτω κάτω γνωρίζω προγραμματισμό, για την εταιρεία είναι απλά εικονικά τα ρουμπίνια, για εμας μεταφράζοντε σε ευρώ? τι λέτε ;;;
    [SIGPIC][/SIGPIC]
    Ό,τι δεν με σκοτώνει με κάνει πιο δυνατό!
    :)Naias @ GR 1
    επεξεργάστηκε 24.10.2013
    Μεταξάς έγραψε: »
    deleted

Βλέπεις ότι εγώ γράφω και προσπαθώ να μην προσβάλω κανέναν... Αυτή είναι η δουλειά μου εδώ μέσα στα φόρουμ, όμως έχω και εγώ υπομονή, επειδή είσαι ανώνυμος εδώ δεν σου δίνει το δικαίωμα να λες ότι θες όπου θες...
    Εδώ είναι η απάντησή σου και perm.ban σε περιμένω σε 2 μήνες όμως....
    http://el.board.goodgamestudios.com/empire/showthread.php?1078-%CE%9A%CE%B1%CE%BD%CF%8C%CE%BD%CE%B5%CF%82-%CE%A6%CF%8C%CF%81%CE%BF%CF%85%CE%BC.
    [SIGPIC][/SIGPIC]
  • SPARROW13 (GR1)SPARROW13 (GR1) Αναρτήσεις: 17
    επεξεργάστηκε 24.10.2013
    την μητροπολη μου πισω.
    SPARROW13 @ GR 1
  • ΚΟΙΝΟΚΤΗΜΟΣΥΝΗ2ΚΟΙΝΟΚΤΗΜΟΣΥΝΗ2 Αναρτήσεις: 35
    επεξεργάστηκε 24.10.2013
    Naias έγραψε: »
    Κάπου διάβασα παράπονα παικτών ότι δέχονται επιθέσεις αν και είπαμε να παίζουμε φάρμα μέχρι να μας αποζημιώσουν.
    Καταδικαστε όλους αυτούς που δεν σέβονται την προσπάθεια μας, πρέπει να δικαιωθούμε επιτέλους.. μην κολλάτε σε επίπεδο παίκτη ή συμμαχίας, είμαστε όλοι πελάτες του παιχνιδιού και έχουμε πάντα δίκιο.
    Κάποιοι είναι πιο παλιοι πελάτες από μένα , εγώ παίζω από τον Απρίλιο, και άλλοι πιο μετά, όλοι μας πληρώνουμε ένα κακό προιόν τελικά, που και καλά διατίθετε "δωρεάν" και χωρίς να θέλω να πω μεγάλα λόγια:
    όσοι δεν καταλαβαίνουν και συνεχίζουν να κάνουν επιθέσεις σε περίοδο εκκεχυρίας όπου συμφωνούμε όλοι να τηρήσουμε (παρότι χάνουμε όλοι δόξα μέρα με τη μέρα την τηρούμε), να απευθύνεστε πάντα στον αρχηγό της συμμαχίας από όπου σας έρχετε η επίθεση, και ακομα να τον γράψετε εδώ πέρα, κάποια στιγμή θα λήξει η ειρήνη... και τότε θα έχουν να δεχτούν ομαδικές επιθέσεις.. έτσι απλά για Δόξα και Τιμή !!!! Νομίζω ότι κανείς δεν αγαπά τους προδότες.. ( Κούλα , μ'ακούς;;;; :) )
    Μια ιδέα : πως θα σας φαινόταν αν η εταιρεία αποζημίωνε όλο το σέρβερ, παίκτη προς παίκτη , και μάλιστα όσους δεν έχασαν Μητρόπολη, απλά πληρώνουν για το παιχνίδι με ένα συμβολικό αροθμό ρουμπινιών πιστωμένο στους λογαριασμους μας; Στο κάτω κάτω γνωρίζω προγραμματισμό, για την εταιρεία είναι απλά εικονικά τα ρουμπίνια, για εμας μεταφράζοντε σε ευρώ? τι λέτε ;;;

Όπα παιδιά όπα , ποιοι είπατε ; πότε το είπατε ; και με ποιο δικαίωμα αποφασίσατε για όλο το server;
    Συγνώμη αλλά αν υπάρχουν παράπονα για κερδοσκοπία από την εταιρεία , άλλο τόσο τέτοιες μεθοδολογίες είναι άκρως Φασιστικές και απαράδεκτες .
    Δηλώνω λοιπόν ξεκαθαρα ,ως Αρχηγός των Π.Α.Ρ.Ε.Α ΜΑΖΙ , και προς πάσα κατεύθυνση , ότι η συμμαχία Π.Α.Ρ.Ε.Α ΜΑΖΙ , όσο δεν έχει ρωτηθεί , τοποθετηθεί , συμμετάσχει σε αποφάσεις , δεν δεσμεύεται για καμια απόφαση .
    ΚΟΙΝΟΚΤΗΜΟΣΥΝΗ @ GR 1
  • asd21 (GR1)asd21 (GR1) Αναρτήσεις: 559
    επεξεργάστηκε 24.10.2013
    Όπα παιδιά όπα , ποιοι είπατε ; πότε το είπατε ; και με ποιο δικαίωμα αποφασίσατε για όλο το server;
    Συγνώμη αλλά αν υπάρχουν παράπονα για κερδοσκοπία από την εταιρεία , άλλο τόσο τέτοιες μεθοδολογίες είναι άκρως Φασιστικές και απαράδεκτες .
    Δηλώνω λοιπόν ξεκαθαρα ,ως Αρχηγός των Π.Α.Ρ.Ε.Α ΜΑΖΙ , και προς πάσα κατεύθυνση , ότι η συμμαχία Π.Α.Ρ.Ε.Α ΜΑΖΙ , όσο δεν έχει ρωτηθεί , τοποθετηθεί , συμμετάσχει σε αποφάσεις , δεν δεσμεύεται για καμια απόφαση .
    συμφωνω απολυτα!εκανα μια επιθεση για υπουλη που ειχαμε συνενοηθει με τον παιχτη και ξερεις τι εγινε?εχω γινει βουκινο σε πολλες μεγαλες συμμαχιες!!!!!αλλα κανενας δεν εστειλε ενα μηνυμα στην συμμαχια μου!να ενημερωσει να πει κατι....αυτες ειναι οι μεγαλες συμμαχιες του παιχνιδιου....!!!!!!!!!ξερεις μονο τι ειπαν?παρε την επιθεση σου εχεις γινει βουκινο στον σερβερ!!!!!!αποφασιζουν και διαταζουν???????δηλωνω και εγω λοιπον οτι βρισκομαστε σε ψηφοφορια με την συμμαχια μου για το τι σταση θα κρατησουμε!!!!καμια συμμαχια και κανενας παιχτης δεν μπορει να αναγκασει αλλον να κανει αγωνα για τα δικα της/του λαθη!!!!!!!
  • Καρατζας (GR1)Καρατζας (GR1) Αναρτήσεις: 412
    επεξεργάστηκε 24.10.2013
    Το φορουμ για αυτο τον λογο υπαρχει για να ενημερωνεστε...
    εσεις τι θελετε καμια ειδιετερη πρωσκληση...?
    [SIGPIC][/SIGPIC]
    Καρατζας @ GR 1

[video]
    επεξεργάστηκε 24.10.2013
    Το κακο ειναι οτι σχεδον το 1/3 μετεχει στο φορουμ,οι αλλοι ισως να μην το ξερουν καν
    Nik34 @ GR 1
    επεξεργάστηκε 24.10.2013
    Το κακο ειναι οτι σχεδον το 1/3 μετεχει στο φορουμ,οι αλλοι ισως να μην το ξερουν καν

Ότι θέμα, μήνυμα που έχει περιεχόμενο αποχής από πληρωμές κ.τ.λ διαγράφονται. Άρα και να μπουν στο φόρουμ το πιο πιθανό είναι να μην διαβάσουν τίποτα τέτοιο.
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Σχολιάστε

Έντονη γραφήΠλάγια γραφήΔιαγραφήOrdered listΜη ταξινομημένη λίστα
Χαρακτήρες Emoji
Εικόνα
Στοίχιση αριστεράΣτοίχιση στο κέντροΣτοίχιση δεξιάΕναλλαγή προβολής HTMLΕναλλαγή πλήρους σελίδαςΕναλλαγή φωτισμού
τοποθέτησε την εικόνα/αρχείο