leilasies se 15 lvl mikroterous

sergentanissergentanis Αναρτήσεις: 1
επεξεργάστηκε 16.01.2013 σε Ιδέες, έπαινοι και κριτική
osoi eftiaksan to paixnidi ekanan ekseretikh doulia sthn kyrioleksia ga*** tous pantes
osoi kamenoi paizoun kai xonoun 200eura kathe bdomada barane opoion nane akomh kai 15 lvl mikrotero tous etsi wste na mhn mporoun na aneboun pote lvl .
ok einai isaksioi se timh kai th paei na ph auto ? na eretai o lvl 30-35 me panisxiro strato na baraei kapoion lvl e ante kai gam*** na to xerestai to games sas emeis ftemai pou irthame kai na paiksoumai
sergentanis @ GR 1
Post edited by sergentanis on

Σχόλια

• giwrgos85giwrgos85 Αναρτήσεις: 8
    επεξεργάστηκε 06.01.2013
    an ginetai ayto to paixnidi tha pethanei giati den tha moy dinei tin eykairia se mena na anaptixθw....
    giwrgos85 @ GR 1
  • AdventurerNickAdventurerNick Αναρτήσεις: 64
    επεξεργάστηκε 07.01.2013
    Ρε ηρεμήστε!!!!!!!!!!!!!!!!Και μένα μου χει συμβεί!Φώναξα την συμμαχία μου,κάναμε πόλεμο και μόλις τελειώσαμε άλλαξε συμμαχία και μ'άφησε ήσυχο.Έτσι είναι το παιχνίδι,συνηθίστε.
    AdventurerNick @ GR 1
  • StaskoStasko Αναρτήσεις: 67
    επεξεργάστηκε 08.01.2013
    ο sargetanis έχει δίκιο ...

απλά η λύση δεν είναι η περαιτέρω απαγόρευση επιθέσεων αλλά η πλήρης απελευθέρωση αυτών ... άντε μέχρι 10 επίπεδο που πάνω κάτω θέλεις να κλαταναήσεις τις βασικές λειτουργίες του παιχνιδιού.

Απο εκεί και πέρα πρέπει να είναι ελεύθερες όλες οι επιθέσεις προς όλους...

Δεν θα μπω σε διαδικασία να το αποδείξω αυτό που λέω καθώς θέλει απλά να κάτσει κάποιος και να προσμετρήσει τα πλεονεκτήματα και τα μειονεκτήματα αυτού που λέω και αυτού που υπάρχει τώρα..
  • CM - The Dark OneCM - The Dark One Αναρτήσεις: 523
    επεξεργάστηκε 08.01.2013
    sergentanis έγραψε: »
    osoi eftiaksan to paixnidi ekanan ekseretikh doulia sthn kyrioleksia gamane tous pantes
    osoi kamenoi paizoun kai xonoun 200eura kathe bdomada barane opoion nane akomh kai 15 lvl mikrotero tous etsi wste na mhn mporoun na aneboun pote lvl .
    ok einai isaksioi se timh kai th paei na ph auto ? na eretai o lvl 30-35 me panisxiro strato na baraei kapoion lvl e ante kai gamithite na to xerestai to games sas emeis ftemai pou irthame kai na paiksoumai

Πρώτα απο όλα θα ήθελα να προσέξεις την γλώσσα σου όπως επίσης να σε ενημερώσω οτι δεν επιτρέπονται τα Greeklish.
    Δυστυχώς αυτός είναι ο στόχος του παιχνιδιού. Να επιβιώσεις. Και αυτό συμπεριλαμβάνει να επιβιώσεις απο επιθέσεις άλλων παικτών. Η πρόταση του AdventurerNick δεν ήταν καθόλου άσχημη.
  • AdventurerNickAdventurerNick Αναρτήσεις: 64
    επεξεργάστηκε 08.01.2013
    Ευχαριστώ πολύ.
    AdventurerNick @ GR 1
    επεξεργάστηκε 09.01.2013
    giwrgos85 έγραψε: »
    an ginetai ayto to paixnidi tha pethanei giati den tha moy dinei tin eykairia se mena na anaptixθw....

Βασικά δεν μας είπες... έχεις χώσει κανά 100έυρω για ρουμπινάκια? Αν δε χώσεις γιατί να αναπτυχθείς? και πώς? δε θέλει τέτοιους παίκτες η εταιρία.
    Οι εταιρίες θέλουνε πελάτες...
    επεξεργάστηκε 09.01.2013
    Stasko έγραψε: »
    Βασικά δεν μας είπες... έχεις χώσει κανά 100έυρω για ρουμπινάκια? Αν δε χώσεις γιατί να αναπτυχθείς? και πώς? δε θέλει τέτοιους παίκτες η εταιρία.
    Οι εταιρίες θέλουνε πελάτες...

Μας έχεις πάρει στο κυνήγι φίλε μου και μας αδικείς. :(
    επεξεργάστηκε 11.01.2013
    Οχι φιλε μου...

Δεν αδικω κανεναν... οτι θα δω σωστο θα το χειροκροτησω πρωτος απο ολους...

Και το οτι καθομαι και απανταω σε καθε μηνυμα, και εχω κανει και 10 προτασεις και δε θα σταματησω να τις κανω, ειναι γιατι μαρεσε το περιβαλον του παιχνιδιου, και επειδη ειναι σχετικα καινουργιο θελω να δω πως θα εξελιχθει και αν καταφερουμε οι παικτες να εχουμε ουσιαστικη συνδρομη στην εξελιξη του, οπως εγινε και με αλλα παιχνιδια.

Και καλως η κακως μπορστα πας μονο αν εχεις "κρετινους" σα και μενα να σου την λενε για το παραμικρο.

Μην στεναχωριεσαι για την κριτικη, ειναι πιστεψε με καλοποραιρετη και με στοχευση την οσο καλυτερη εξελιξη του παιχνιδου ειναι και τιποτε παραπανω....

Επειδη αρκετα παιχνιδια "χαθηκανε" ευκολα οταν στοχευσανε σε λαθος μερη (οπως ειναι τα πορτοφολια των παικτων) γιαυτο τα λεω με αυτον τον ισως καυστικο τροπο πολλες φορες...

Και εγω δε κρυβομαι... ρουμπινια αγορασα...και στο μελον ισως ξαναγορασω και παλι..
    Εγω πιστευω πως πανω απο ολα να πρεπει η εταιρια να βγαζει κερδος ωστε να μας παρουσιαζει συνεχεια ενα βελτιωμενο παιχνιδι. Γιαυτο και εγω την πληρωσα και ανα τακτα διαστηματα παλι θα την πληρωνω...

Αλλα πες μου πραγματικα ... μπορεις να δεις ποσες εγγραφες γινονται και ποσα χαλασματα παρουσιαζονται στον χαρτη... τι πιτσευεις δεν ειναι η εξαρτηση απο τα ρουμπνια που ειναι υπευθηνη γιαυτο?

Το παιχνιδι χρειαζεται παικτες... πρωτα απολα παικτες... και να μπορει ο 16-18 χρονων να ασχοληθει χωρις να χρειαζεται να ματωσει οικονομικα. Αυτοι ειναι που θα το διαφημισουνε και υθα το τρεξουνε απο παρεα σε παρεα...
    Οχι εμεις που μπορουμε να πληρωσουμε (οσο μπορουμε) αλλα εχουμε περασει τα 40....
    επεξεργάστηκε 11.01.2013
    Οχι φιλε μου...

Δεν αδικω κανεναν... οτι θα δω σωστο θα το χειροκροτησω πρωτος απο ολους...

Και το οτι καθομαι και απανταω σε καθε μηνυμα, και εχω κανει και 10 προτασεις και δε θα σταματησω να τις κανω, ειναι γιατι μαρεσε το περιβαλον του παιχνιδιου, και επειδη ειναι σχετικα καινουργιο θελω να δω πως θα εξελιχθει και αν καταφερουμε οι παικτες να εχουμε ουσιαστικη συνδρομη στην εξελιξη του, οπως εγινε και με αλλα παιχνιδια.

Και καλως η κακως μπορστα πας μονο αν εχεις "κρετινους" σα και μενα να σου την λενε για το παραμικρο.

Μην στεναχωριεσαι για την κριτικη, ειναι πιστεψε με καλοποραιρετη και με στοχευση την οσο καλυτερη εξελιξη του παιχνιδου ειναι και τιποτε παραπανω....

Επειδη αρκετα παιχνιδια "χαθηκανε" ευκολα οταν στοχευσανε σε λαθος μερη (οπως ειναι τα πορτοφολια των παικτων) γιαυτο τα λεω με αυτον τον ισως καυστικο τροπο πολλες φορες...

Και εγω δε κρυβομαι... ρουμπινια αγορασα...και στο μελον ισως ξαναγορασω και παλι..
    Εγω πιστευω πως πανω απο ολα να πρεπει η εταιρια να βγαζει κερδος ωστε να μας παρουσιαζει συνεχεια ενα βελτιωμενο παιχνιδι. Γιαυτο και εγω την πληρωσα και ανα τακτα διαστηματα παλι θα την πληρωνω...

Αλλα πες μου πραγματικα ... μπορεις να δεις ποσες εγγραφες γινονται και ποσα χαλασματα παρουσιαζονται στον χαρτη... τι πιτσευεις δεν ειναι η εξαρτηση απο τα ρουμπνια που ειναι υπευθηνη γιαυτο?

Το παιχνιδι χρειαζεται παικτες... πρωτα απολα παικτες... και να μπορει ο 16-18 χρονων να ασχοληθει χωρις να χρειαζεται να ματωσει οικονομικα. Αυτοι ειναι που θα το διαφημισουνε και υθα το τρεξουνε απο παρεα σε παρεα...
    Οχι εμεις που μπορουμε να πληρωσουμε (οσο μπορουμε) αλλα εχουμε περασει τα 40....

Δεν σε θεωρώ κρετίνο, και χαίρομαι που σιγά σιγά αρχίζει ο κόσμος να μιλάει και να λέει την γνώμη του. Μέσω εσένα ελπίζω να αρχίσουν να μιλάνε και οι υπόλοιποι.

Ξέρω πώς είναι με παιχνίδια και τα λεφτά. Και εγώ χρόνια παίχτης και έχω παρατήσει πολλά παιχνίδια που ήταν δήθεν τσαμπέ, αλλα η εξάρτηση απο τις προνομιακές υπηρεσίες ήταν απλά υπερβολικές.
    Και ναι τα ρουμπίνια είναι σημαντικά, αλλα πίστεψε με όταν σου λέω οτι υπάρχουν και παίχτες που δεν πληρώνουν για να παίρνουν ρουμπίνια φίλε μου. Υπάρχουν παίχτες που έχουν χιλιάδες ρουμπίνια δίχως να τα έχουν αγοράσει. Απλά αντί για τα λεφτά τους έχουν επενδύσει χρόνο.

Όσο για τα χαλάσματα ιδέα σου είναι, δλδ ο χάρτης θα προσαμοστεί και θα αλλάξει και πάλι πολύ σύντομα. Όπως είπα και αλλού θέλει λίγο καιρό μέχρι να ομαλοποιηθεί η κατάσταση.
    επεξεργάστηκε 12.01.2013
    Αυτη τη στιγμη με την δομη που εχει το παιχνιδι, τις ποσοστωσεις, η εξαρτηση του απο τα ρουμπινια ειναι τετοια που δεν ερχεται στα μπαγια του ουτε και 24ωρο ον λαιν παιχνιδι...

ΕΝΤΑΞΕΙ καταλαβα πηρες γραμμη... δε θελεις-θελουνε να μιλαμε στο φορουμ για ραγματα που ενοχλουνε...

Προτιμας να βαζετε μεταξυ 5-6 ατομων ανεκδοτακια και να ερχεται καμια απορια καμια φορα απο κανενα αντικειμενο αλλα στην ουσια κριτικη, σχολιασμο, και ιδεες και προτασεις ΔΕΝ ΘΕΛΕΤΕ....

Υπηρχε ολη η καλη θεληση να γινει αυτο και να εχουμε ανοιχτες συζητησεις για ενα θεμα επι μηνες οπως γινεται σε πολλα φορουμ... απλα εκει ο καθε διαχειριστης δεννοιθει οτι απειλειται το ιδιο το παιχνιδι αν μπουμε σε διαδικασια να το κατακρινουμε για καποια λειτουργια του..

Εδω εσενα δε σε εχουμε δει ποτε να παραδεχεσαι μια στραβη λειτουργια του παιχνιδου...
    ολες οι απαντησεις σου ειναι τοσο κλισε και προβλεπομενες σαν να ειναι απο μηχανημα...

το παιχνδι ειναι επιθετικο ... και η εταιρια θελει επιθετικο παιχνιδι ... και κλαιν μαιν...

ΟΤΑΝ ΠΑΡΕΤΕ ΧΑΜΠΑΡΙ ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΓΙΑ ΕΝΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΤΟΤΕ ΙΣΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΕΔΩ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΦΟΥΓΚΑΡΑΚΙ ΠΟΥ ΘΑ ΔΕΧΕΤΑΙ ΤΑ ΧΤΥΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΜΙΡΛΑ ΤΩΝ ΠΑΙΚΤΩΝ ΓΙΑ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ...

ΕΔΩ ΒΓΗΚΕΣ ΣΕ ΑΛΛΟ ΝΗΜΑ ΚΑΙ ΕΙΠΕΣ ΟΤΙ ΕΝΤΑΞΕΙ ΣΤΡΑΤΙΩΤΕΣ ΧΑΝΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΣΕ ΑΛΛΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ... ΜΗΝ ΚΑΝΕΤΕ ΕΤΣΙ.... ΚΑΝΤΕ ΤΙΚΕΤ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΠΑΡΕΤΕ ΠΙΣΩ...

ΤΟ ΟΤΙ ΜΟΥ ΞΕΣΚΙΣΕΣ ΑΥΤΟΤΟ ΟΠΟΙΟ ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ ΟΤΙ ΜΟΥ ΠΑΡΕΧΕΙΣ... ΤΗΝ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΗ... ΚΑΙ ΦΟΒΑΜΑΙ ΝΑ ΞΕΛΟΓΚΑΡΩ ΟΤΑΝ ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΚΙΝΗΣΗ .... ΔΕ ΤΙΟ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ...

ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΘΑ ΑΠΑΝΤΑΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΤΡΙΟΠΟ ΠΟΥ ΑΠΑΝΤΑΣ ΚΑΙ ΕΣΥ.. ΡΟΜΠΟΤΙΚΑ ΚΑΙ ΕΚΝΕΥΡΙΣΤΙΚΑ...

επεξεργάστηκε 16.01.2013
    Εδω εσενα δε σε εχουμε δει ποτε να παραδεχεσαι μια στραβη λειτουργια του παιχνιδου...
    ολες οι απαντησεις σου ειναι τοσο κλισε και προβλεπομενες σαν να ειναι απο μηχανημα...

ΟΤΑΝ ΠΑΡΕΤΕ ΧΑΜΠΑΡΙ ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΓΙΑ ΕΝΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΤΟΤΕ ΙΣΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΕΔΩ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΦΟΥΓΚΑΡΑΚΙ ΠΟΥ ΘΑ ΔΕΧΕΤΑΙ ΤΑ ΧΤΥΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΜΙΡΛΑ ΤΩΝ ΠΑΙΚΤΩΝ ΓΙΑ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ...

ΕΔΩ ΒΓΗΚΕΣ ΣΕ ΑΛΛΟ ΝΗΜΑ ΚΑΙ ΕΙΠΕΣ ΟΤΙ ΕΝΤΑΞΕΙ ΣΤΡΑΤΙΩΤΕΣ ΧΑΝΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΣΕ ΑΛΛΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ... ΜΗΝ ΚΑΝΕΤΕ ΕΤΣΙ.... ΚΑΝΤΕ ΤΙΚΕΤ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΠΑΡΕΤΕ ΠΙΣΩ...

ΤΟ ΟΤΙ ΜΟΥ ΞΕΣΚΙΣΕΣ ΑΥΤΟΤΟ ΟΠΟΙΟ ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ ΟΤΙ ΜΟΥ ΠΑΡΕΧΕΙΣ... ΤΗΝ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΗ... ΚΑΙ ΦΟΒΑΜΑΙ ΝΑ ΞΕΛΟΓΚΑΡΩ ΟΤΑΝ ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΚΙΝΗΣΗ .... ΔΕ ΤΙΟ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ...

ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΘΑ ΑΠΑΝΤΑΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΤΡΙΟΠΟ ΠΟΥ ΑΠΑΝΤΑΣ ΚΑΙ ΕΣΥ.. ΡΟΜΠΟΤΙΚΑ ΚΑΙ ΕΚΝΕΥΡΙΣΤΙΚΑ...

[/B][/COLOR][/FONT]

Απαντάω γρήγορα για να εξυπηρετήσω τους πάντες. Επίσης το Empire δεν είναι το μόνο παιχνίδι που πρέπει να προσέχω και να διευθύνω.

Το φόρουμ τι είναι; Τίποτα αλλό απο το κανάλι επικοινωνίας με τους παίκτες. Καθόλου σημαντικό(ΣΑΡΚΑΣΜΟΣ, για να μην παρεξηγηθώ)

Δηλαδή δεν θέλεις να σας δίνουμε πίσω τους στρατιώτες όταν τους χάνετε; Οκ, θα το προωθήσω. (ΣΑΡΚΑΣΜΟΣ)
Sign In to comment.