Τα lvl μου μεσα!!!!!!!!!

ΣωκρατηςΜπιτζηςΣωκρατηςΜπιτζης Αναρτήσεις: 358
επεξεργάστηκε 16.01.2013 σε Ιδέες, έπαινοι και κριτική
Για τους μικρους λεω να ΜΗΝ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ να κανει επιθεση σε καποιον 7 lvl μικροτερο του.Γιατι εγω θελω να κατακτησω το οχειρο που μου εκλεψαν και δεν εχω τον στρατο να το κανω.Και αυτο δεν το θελω μονο εγω,το θελουν και πολυ αλλοι.Για εκμερους πολλων αυτο το ΑΠΕΤΟΥΜΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!
safe_image.php?d=AQCZLZWxJDLfSgA4&w=155&h=114&url=http%3A%2F%2Fi4.ytimg.com%2Fvi%2FK3r0FkBp07A%2Fmqdefault.jpg%3Ffeature%3Dog
Never give up.
Go out and figth till you survive.Show them that you are the one.You can do this.
Fight for your life.
Fight for your free.
And be proud to be you.
Βecause, that being a good soldier comes down to one thing, to one single question:
What are you prepared to sacrifice?
Post edited by ΣωκρατηςΜπιτζης on

Σχόλια

• stefanos papastefanos papa Αναρτήσεις: 1
    επεξεργάστηκε 06.01.2013
    Σωστός!!!!!
    stefanos papa @ WWW 2
  • pantelis09pantelis09 Αναρτήσεις: 61
    επεξεργάστηκε 06.01.2013
    ΛΑΘΟΣ!!!!!!
    pantelis09 @ WWW 2
  • pantelis09pantelis09 Αναρτήσεις: 61
    επεξεργάστηκε 06.01.2013
    pantelis09 έγραψε: »
    ΛΑΘΟΣ!!!!!!
    εννοω σωστος!!!!!!!
    pantelis09 @ WWW 2
  • ΣωκρατηςΜπιτζηςΣωκρατηςΜπιτζης Αναρτήσεις: 358
    επεξεργάστηκε 06.01.2013
    A!ειπα κι εγω.
    safe_image.php?d=AQCZLZWxJDLfSgA4&w=155&h=114&url=http%3A%2F%2Fi4.ytimg.com%2Fvi%2FK3r0FkBp07A%2Fmqdefault.jpg%3Ffeature%3Dog
    Never give up.
    Go out and figth till you survive.Show them that you are the one.You can do this.
    Fight for your life.
    Fight for your free.
    And be proud to be you.
    Βecause, that being a good soldier comes down to one thing, to one single question:
    What are you prepared to sacrifice?
  • StaskoStasko Αναρτήσεις: 67
    επεξεργάστηκε 08.01.2013
    Η γνώμη μου είναι ότι η λύση δεν είναι στις περισσότερες απαγορεύσεις για το ποιος μπορεί να χτυπάει ποιον αλλά στην ολοκληρωτική απελευθέρωση του παιχνιδιού...

Αλλά εγώ είμαι και παράξενος ... :)
  • CM - The Dark OneCM - The Dark One Αναρτήσεις: 523
    επεξεργάστηκε 08.01.2013
    Stasko έγραψε: »
    Η γνώμη μου είναι ότι η λύση δεν είναι στις περισσότερες απαγορεύσεις για το ποιος μπορεί να χτυπάει ποιον αλλά στην ολοκληρωτική απελευθέρωση του παιχνιδιού...

Αλλά εγώ είμαι και παράξενος ... :)

Τι εννοείς δλδ με την απελευθέρωση του παιχνιδιού. Θα μπορούσες να το αναλύσεις.

Όσο για το θέμα με τις επιθέσεις παικτών. Το πνεύμα του παιχνιδιού είναι στρατιωτικό και επιθετικό. Δδλ αφού βγείτε απο την προστασία του πρωτάρη τότε μπαίνετε και εσείς στον χορό. Και πρέπει να επιβιώσετε. Και εάν δεν μπορείτε να τα καταφέρετε μόνοι σας τότε κάντε φίλους και κάντε μία συμμαχία ή γίνετε μέλος σε μία.
    επεξεργάστηκε 09.01.2013
    Μιλάω για δεκάδες πράγματα...

Καταλήψεις σε οχυρά..

Καταλήψεις σε κάστρα..

Κατάληψη σε οχυρό και από εκεί επίθεση στο βασικό κάστρο του ιδιοκτήτη του οχυρού.

Κατάληψη σε βασικό κάστρο κάποιου και από εκεί επίθεση σε τρίτο παίκτη...

Πάτημα πάνω σε σύμμαχο και από εκεί επίθεση σε αντίπαλο...

Έχει πολλά ... αλλά όλα αυτά απαιτούν να μπορείς να κάνεις επίθεση σε όλους για να έχεις πολλά πατήματα να κάνεις πολλές επιθέσεις.... μιας και μιλάμε για επιθέτικό παιχνίδι πάντα έτσι?

Αν κάτσεις να σκεφτείς μπορείς να ανακαλύψεις πολλά πράγματα που θα μπορούσανε να γίνουνε... αλλά είπαμε εγώ είμαι και παράξενος... :)
    επεξεργάστηκε 09.01.2013
    Μιλάω για δεκάδες πράγματα...

Καταλήψεις σε οχυρά..

Καταλήψεις σε κάστρα..

Κατάληψη σε οχυρό και από εκεί επίθεση στο βασικό κάστρο του ιδιοκτήτη του οχυρού.

Κατάληψη σε βασικό κάστρο κάποιου και από εκεί επίθεση σε τρίτο παίκτη...

Πάτημα πάνω σε σύμμαχο και από εκεί επίθεση σε αντίπαλο...

Έχει πολλά ... αλλά όλα αυτά απαιτούν να μπορείς να κάνεις επίθεση σε όλους για να έχεις πολλά πατήματα να κάνεις πολλές επιθέσεις.... μιας και μιλάμε για επιθέτικό παιχνίδι πάντα έτσι?

Αν κάτσεις να σκεφτείς μπορείς να ανακαλύψεις πολλά πράγματα που θα μπορούσανε να γίνουνε... αλλά είπαμε εγώ είμαι και παράξενος... :)

Φίλε μου το να μου πετάς έτσι απλά προτάσεις δεν με βοηθάει. Κάνε μια ανάλυση και δώσε μια κάπως πιο συγκεκριμένη πρόταση και εγώ θα την προωθήσω στο κατάλληλο τμήμα. Και φυσικά όταν μπορούμε και έχουμε μια απάντηση φυσικά θα σας την πούμε. Αλλα η ελληνική κοινότητα δεν είναι η μοναδική κοινότητα που έχει προτάσεις και μερικές φορές απλά δεν λαμβάνουμε κάποια απάντηση λόγω της ποσότητας. Μας είναι αδύνατον να απαντήσουμε ή να συζητήσουμε για κάθε πρόταση που μας δίνετε.
    επεξεργάστηκε 11.01.2013
    βρε cm .... εδω ειναι ιδεες και προτασεις...

απο οτι εμπειρια εχει ο καθενας απο τετοιου ειδους παιχνιδια προσπαθουμε να προτεινουμε μερικα πραγματα ωστε να βοηθησουμετην εταιρια να παει προς τα περα το παιχνιδι, φτιαχνοντας κατι πραγματικα αρτιο.

ομως αλλο πραμμα να πεταει εδω μεσα καποιος προτασεις και αλλο να ζητας να αναπτυξω ολοκλρο το σεναριο του παιχνιδου οπως κατεβηκε στην δικη μου γκλαβα...

ετσι .. αν η εταιρια πιστευει οτι χρειαζεται ατομα στον τομεα του σεναριου του παιχνιδιου ευχαριστως, τα στοιχεια μου τα εχει, να ερθουμε σε επικοινωνια και εφοσων κρινιουν εοτι ειναι σε θεση να κανουνε πραξη ενα "σεναριο" τοτε να το αναπτυξω πληρως και να συνεργαστουμε πανω σε συγκεκριμενα πραγματα καθως και ο χρονος ειναι λιγος που μπορω να διαθεσω.
    επεξεργάστηκε 11.01.2013
    βρε cm .... εδω ειναι ιδεες και προτασεις...

απο οτι εμπειρια εχει ο καθενας απο τετοιου ειδους παιχνιδια προσπαθουμε να προτεινουμε μερικα πραγματα ωστε να βοηθησουμετην εταιρια να παει προς τα περα το παιχνιδι, φτιαχνοντας κατι πραγματικα αρτιο.

ομως αλλο πραμμα να πεταει εδω μεσα καποιος προτασεις και αλλο να ζητας να αναπτυξω ολοκλρο το σεναριο του παιχνιδου οπως κατεβηκε στην δικη μου γκλαβα...

ετσι .. αν η εταιρια πιστευει οτι χρειαζεται ατομα στον τομεα του σεναριου του παιχνιδιου ευχαριστως, τα στοιχεια μου τα εχει, να ερθουμε σε επικοινωνια και εφοσων κρινιουν εοτι ειναι σε θεση να κανουνε πραξη ενα "σεναριο" τοτε να το αναπτυξω πληρως και να συνεργαστουμε πανω σε συγκεκριμενα πραγματα καθως και ο χρονος ειναι λιγος που μπορω να διαθεσω.

Εντάξει μωρέ και εσύ. Δεν είπαμε να μου κάνεις και μία παρουσίαση. Αλλα διεύκρίνησε ή ανέπτυξε λίγο περισσότερο π.χ
    Καταλήψεις σε όχυρα.
    Μπορείς να το αναλύσεις ή να το συνδυάσεις και να εξηγήσεις ποιές καινούργεις λειτουργίες θα ήθελες ή ποιές λειτουργίες θα ήθελες να βελτιωθούν και σε ποιά κατεύθυνση.
    επεξεργάστηκε 12.01.2013
    Δειξατε περιτρανα οτι δε το θελετε...

Οσες προσπαθειες γινανε να ανοιξουνε συζητησεις για καποαι θεματα , βγηκες εσυ και μερικοι αλλοι μην χαρακτηρισω και προσπαθησες να καλυψεις την εταιρια να την διακιολογησεις να κρυψεις το προβλημα ... και δεν συν=μβαλατε στην συνεχιση της συζητησης στην οποια με συητηση πολλων ημερων βδομαδων και με συμβολη και αλλων παικτων θα μπορουσαμε να διαμορφωσουμε αρτιες προτασεις στην εταιρια που θα ειναι fair και προς τις 2 κατευθηνσεις,...

αν εσεις νομιζετε οτι αυτα τα πραγματα γινιονται με το καν γραψω εγω 2 σελιδες προταση και να την παραδωσει ο CM στην εταιρια... αν δεν ζυμωθει μια ιδεα εδω μεσα επι βδομαδες δεν γιεντραι χαιρι..

Αλλα εσυ βρε CM και αρκετοι ακομη που παρκολουθειτε δεν μπηκατε στις συζητησεις για να αντιπορτεινε να προσθεσετε να αφαιρεσετε πραγματα να δωσετε κατι περισοτερο...

Οταν φυσικα βλεπουνε τον CM σε καθε μηνυμα να απανταει: "Τα μεταφερα στην εταιρια και θα δουμε...παντως τιο παιχνιδι εγινε για να ειναι εποθετικο,,, βαρσετε βαρωνους και θα κερδισετε τονους υλικων"...
    Tοτε μοιραια και αυτος που θα ηθελε να ασχοληθει περαιτερω κατυαλαβαινει οτι δεν υπαρχει περιπτωση να γινει κατι ...

Καθηστε να γραφετε λοιπον ανεκδοατα... να βαζετε βιντεκια... να αριθμειτρε τα λεβελ σας ... και οταν εμφανιζεται ενας νεος παικτης στο παιχνδι να απαντατε στα τετριμενα που επρεπε να ειναι ηδη σε βοηθεια ενσωματωμενη στο παιχνιδι...

Και μετα γυριστε πλευρο αφου θα νομιζετε οτι αυτο ειναι που πρπεει να κανει ενα φορουμ...

Αντιος απο την λογικη .. επιστρεφω και εγω μονο για ανεκδοτακια .... αντε γεια

υγ...
    μωρος δεν ειμουνα ποτε... οταν αλλου ζητας ως προυχοντας να το "κοψω" μην το αφηνεις εσυ εδω με το "Μωρε"...
    επεξεργάστηκε 16.01.2013
    Όταν λέω οτι το προωθώ, δεν συμπληρωνώ απλά ένα κομμάτι χαρτί και το δίνω στον επόμενο.
    Όχι φίλε μου. Καθόμαστε οι Διαχειριστές και το συζητάμε με τα υπόλοιπα τμήματα και το αναπτύσουμε και το ερευνούμε. Και όταν έχουμε μια ιδέα, το τεστάρουμε. Και εάν όλα πάνε καλά και δεν σπάσει τίποτα τότε σιγά σιγά ετοιμαζόμαστε να το παρουσιάσουμε και να βγάλουμε στο παιχνίδι.
    Η ανάπτυξη των ιδεών σας δεν γίνεται σε δευτερόλεπτα αλλα σε ημέρες και εβδομάδες.
Sign In to comment.