Αρχική Goodgame Empire – Κοινότητα Διάφορα

ΚΛΕΨΙΜΟ ΟΧΥΡΟΥ.

tigris9 (GR1)tigris9 (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 2
ΓΕΙΑ ΣΑΣ.ΕΙΜΑΙ ΥΠΑΡΧΗΓΟΣ ΤΗΣ ΣΥΜΑΧΙΑΣ WITNWILD.ΚΑΠΟΙΟΣ lazarosprogamer.ΤΗΣ ΣΥΜΑΧΙΑΣ Vor V Zakone, ΗΡΘΕ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΚΛΕΨΕ ΟΧΥΡΟ ΑΠΟ ΠΑΙΧΤΗ ΤΗΣ ΣΥΜΑΧΙΑΣ ΜΟΥ,ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΑΙΧΤΗ rwmaiosΤΟ ΟΧΥΡΟ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗ ΘΕΣΗ 405 456.ΠΑΡΟ ΛΟΥ ΠΟΥ ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΔΙΝΟΥΜΕ ΟΧΥΡΑ ΑΥΤΟΣ ΗΡΘΕ ΚΑΙ ΤΟ ΠΗΡΕ ΜΕ ΤΟ ΕΤΣΙ ΘΕΛΩ.ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΜΕΣΗ ΑΝΤΙΜΕΤΟΠΙΣΕΙΣ ΤΟΥ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΟΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΕΠΙΣΤΡΑΦΕΙ ΤΟ ΟΧΥΡΟ ΜΟΥ ,ΚΑΙ ΝΑ ΜΠΟΥΝ ΟΙ ΚΛΕΦΤΕΣ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΤΟΥΣ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Σχόλια

• lazarosprogamer (GR1)lazarosprogamer (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 2
    επεξεργάστηκε 02.02.2021
    Η φαση που το παιχνιδι ειναι ετσι και μπορω μεχρι και να σε καψω χωρις να τημωρηθω γιατι ετσι ειναι το παιχνιδι. καλη συνεχεια πιτσιρικο
  • tigris9 (GR1)tigris9 (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 2
    δηλαδη ο καθενασ μπορει να καταστρεφει καποιον που πληρωσε και εβαλε αρκετα ξενιχτια.για να φτιαξει αυτα που εφτιαξε.και δεν πειραζει κανεναν.εσυ  που τοσο ευκολα ηρθεσ και εκλεψεσ το οχυρο μασ και τωρα ετοιμαζεσαι να κλεψεισ κιαλο μπορεισ να πασ σε μια ισαξια συμαχια να κλεψεισ οχυρο;εμασ δηλαδη δεν μασ προστατευει κανει απο παιχτεσ σαν και σενα ;γιατι
  • lazarosprogamer (GR1)lazarosprogamer (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 2
    βρες κονεδακια στο παιχνιδι για να σε προστατευουν, το παιχνιδι ετσι ειναι, βαλε και εσυ 500 ευρω οπως εγω για να το παρεις πισω,

Σχολιάστε

Έντονη γραφήΠλάγια γραφήΔιαγραφήOrdered listΜη ταξινομημένη λίστα
Χαρακτήρες Emoji
Εικόνα
Στοίχιση αριστεράΣτοίχιση στο κέντροΣτοίχιση δεξιάΕναλλαγή προβολής HTMLΕναλλαγή πλήρους σελίδαςΕναλλαγή φωτισμού
τοποθέτησε την εικόνα/αρχείο