Αρχική Goodgame Empire - Περι του παιχνιδιού Τεχνικά προβλήματα & σφάλματα

ΤΕΧΝΙΚΗ ΕΡΩΤΗΣΗ

Καποια στιγμή γραφτηκα με το κανονικό μου e-mail, επαιξα για λίγο καιρό και τα παράτησα. Μετά από πολλούς μήνες, αρχισα ΞΑΝΑ το παιχνίδι, αλλά με ένα άλλο, ένα προχειρο αναλώσιμο e-mail της στιγμής από site  που δημιουργεί αυτοστιγμή disposable emails που κρατάνε για μια ωρα. ΤΕΛΙΚΑ μου αρεσε το παιχνίδι και έμεινα και προχωρησα. Τωρα, θέλω να αλλαξω το email και να περασω το παιχνιδι στο ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟ email μου (αυτό με το οποίο είχα μπει την πρωτη φορά). Το ΠΡΟΒΛΗΜΑ ειναι ότι επειδη έχει λήξει το παλιο email (όπως είπα, ήταν αναλώσιμο κρατουσε μια ωρα και εχουν περασει δύο χρόνια) ΔΕΝ μπορω να μπω σε αυτό για να απαντήσω μέσα από αυτό. Παρακαλώ, θέλω μια ουσιαστική λύση που να λύνει το πρόβλημα. Ευχαριστώ

Απαντήσεις

• SurerΕλλας (GR1)SurerΕλλας (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 2
    Επειδη αλλαξα και εγω το e-mail μου, μου εστειλαν με ποιους τροπους μπορεις και για να το παρεις πρεπει να αποδιξεις οτι εισαι ο κατοχος στελνωντας τις τελευταιες σου 3 αγορες με screenshot

Σχολιάστε

Έντονη γραφήΠλάγια γραφήΔιαγραφήOrdered listΜη ταξινομημένη λίστα
Χαρακτήρες Emoji
Εικόνα
Στοίχιση αριστεράΣτοίχιση στο κέντροΣτοίχιση δεξιάΕναλλαγή προβολής HTMLΕναλλαγή πλήρους σελίδαςΕναλλαγή φωτισμού
τοποθέτησε την εικόνα/αρχείο