Αρχική Goodgame Empire – Κοινότητα Συστάσεις παιχτών

Προτεινομενο συμμαχικο δρωμενο.

γιωργος19 (GR1)γιωργος19 (GR1) Αναρτήσεις: 2
επεξεργάστηκε 26.06.2017 σε Συστάσεις παιχτών
Θελω να προτεινω ενα νεο δρωμενο που κατα την γνωμη μου θα ειχε πολυ ενδιαφερον. Θα ειχε να κανει με τις συμμαχιες. Σε καθε συμμαχια θα δινοταν μερικες μερες πριν την εναρξη του δρωμενου ενα καστρο (σαν πολυ συμμαχιας πεισσοτερο και με συγκεκριμενα στατιστικα αμυνας για καθε επιπεδο συμμαχιας). Εκει οι παικτες της συμμαχιας θα συγκεντρωναν στρατο και αμυντικο και επιθετικο (που θα στρατολογουσαν οι ιδιοι στο δικο τους καστρο και θα τον εστελναν με υποστηρηξη). Μολις το δρωμενο αρχιζε η καθε συμμαχια με το καστρο της θα μπορουσε να στελνει επιθεσεις σε αντιπαλες συμμαχιες του ιδιου επιπεδου για να υπαρχει μια ισοτητα αναμεσα στην καθε συμμαχια. Η καθε νικη θα εδινε ποντους στην συμμαχια που την πηρε ( την νικη) οχι ομως για ανταγωνιστικους σκοπους. Οι συμμαχιες συγκεντρωνοντας ποντους, θα τους χρησημοποιουσαν για αγορες στο δρωμενο ( ειτε κατι για το ταμειο ειτε κατι για τους παικτες σαν ειδικα στρατευματα). Πειτε μου αν πιστευτε οτι θα ηταν ομορφο σαν δρωμενο και αν θα δουλευε.
Post edited by γιωργος19 (GR1) on

Σχόλια

• jim7500 (GR1)jim7500 (GR1) Αναρτήσεις: 13
    εμενα μου αρεσε η ιδεα
  • GHKamared (INT3)GHKamared (INT3) INT3 Αναρτήσεις: 31
    Βασικά πόλη κάλο θα ήταν η δημιουργία στομαχικού στρατού ξεχωριστώ από του παίκτη. 
Sign In to comment.