Κλοπή μνημείων από alexanter great(yakuza)

geologos (GR1)geologos (GR1) Αναρτήσεις: 1
επεξεργάστηκε 08.12.2016 σε Goodgame Empire - Νέα
Θα ήθελα να καταγγείλω ενώπιον όλων των μεγάλων συμμαχιών την κλοπή μνημείου από τον παίχτη alexander great της yakuza και την κήρυξη πολέμου στη συμμαχία μας, απειλώντας μια τόσο μεγάλη συμμαχία μια μικρότερη για να τους δίνουμε με το έτσι θέλω συνεχώς τα μνημεία μας.
Θα παρακαλούσα όλες τις σοβαρές συμμαχίες να πάρουν θέση σε αυτό.

Post edited by geologos (GR1) on

Σχόλια

• alexanter great (GR1)alexanter great (GR1) Αναρτήσεις: 21
    http://prntscr.com/f2vyb5
    καποια στιγμη  θα εβγαζε και το δικο σου καστρο !!
    ετοιμασε πριντ και κλαψε παλι 
  • TheJohnReturns (GR1)TheJohnReturns (GR1) Αναρτήσεις: 223
    πραγματικα φιλε δεν ξερω τι να πω..... παλιοτερα οταν επαιζα υπηρχε ενας σεβασμος ακομα και αναμεσα στις πρωτες με τις 500στες θεση συμμαχιες τωρα αφου ξανα ξεκινησα πριν καιρο παλι εχει αλλαξει το παιχνιδι και οι ''αγραφοι'' νομοι που ισχυαν καποτε τωρα σιγα σιγα τους γραφουν......
    DarkSide
    Επιπεδο:54
    τιτλος:ο Ατιθασος
    Συμμαχια:παραφρονες
    Server:Ελλαδα 1

The Republic will be reorganized into the FIRST GALACTIC EMPIRE for a secure and a safe galaxy-Seev Palpatime-Darth Sidious
  • Tom58 (GR1)Tom58 (GR1) Αναρτήσεις: 9
    Σε αντιθεση λοιπον αυτων που αναφερεις φιλε μου και σε πιστευω θελω να πω τα εξεις ..1).ο συγκεκριμμενος παικτης πριν παει εκει που ηταν απο που ξεκινησε θυματε αραγε;2) δεν βλεπω πουθενα αντιδραση απο την ηγεσια τις συμμαχιας του την οποια σεβομαι γιατι ειμαι παλιος αρκετα παικτης και την ξερω απο παλια 3) ισως καποιοι να εχουν ξεχαση οτι καποτε ξεκινησαν απο το level 1 χωρις να εχουν ιδεα και μπαινοντας σε μια μεγαλη συμμαχια εξεληχθηκαν και εμαθαν......αυτο ομως που θα επρεπε να μαθουν πρωτα ηταν ο σεβασμος προς τον μικρο συμπαικτη οποιασδηποτε συμμαχιας .........καλο ειναι να γυρναμε λιγο πισω και να θυμωμαστε απο που ξεκινησαμε ολοι μας και οχι να κρυβομαστε πισω απο μεγαλες συμμαχιες .......εχω περασει και ξερω τι λεω και επειδη καποια πραγματα με χαλαγαν αποφασησα να κανω μια μικρη με 3-4 φιλους και να περναμε καλα και ηρεμα .Με την αφορμη ομως αυτη θα ηθελα μεσα απο το φορουμ να ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΩ ΔΗΜΟΣΙΑ τον     nbcfu (646-521) τις συμμαχιας ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ που σε αντιθετη περιπτωση εφτασε δευτερος σε εργαστηριο που ειχαμε παρη και μας το παρεδωσε σεβομενος τις αρχες του παιχνιδιου και οτι το πηρε μια μικρη συμμαχια 
    ευχαριστω για το χρονο σας καλη συνεχεια σε ολους
    screenshot222.png
  • LegendaryWarrio (GR1)LegendaryWarrio (GR1) Αναρτήσεις: 5
    Ο χρήστης Tom58 (GR1) είπε:
    Σε αντιθεση λοιπον αυτων που αναφερεις φιλε μου και σε πιστευω θελω να πω τα εξεις ..1).ο συγκεκριμμενος παικτης πριν παει εκει που ηταν απο που ξεκινησε θυματε αραγε;2) δεν βλεπω πουθενα αντιδραση απο την ηγεσια τις συμμαχιας του την οποια σεβομαι γιατι ειμαι παλιος αρκετα παικτης και την ξερω απο παλια 3) ισως καποιοι να εχουν ξεχαση οτι καποτε ξεκινησαν απο το level 1 χωρις να εχουν ιδεα και μπαινοντας σε μια μεγαλη συμμαχια εξεληχθηκαν και εμαθαν......αυτο ομως που θα επρεπε να μαθουν πρωτα ηταν ο σεβασμος προς τον μικρο συμπαικτη οποιασδηποτε συμμαχιας .........καλο ειναι να γυρναμε λιγο πισω και να θυμωμαστε απο που ξεκινησαμε ολοι μας και οχι να κρυβομαστε πισω απο μεγαλες συμμαχιες .......εχω περασει και ξερω τι λεω και επειδη καποια πραγματα με χαλαγαν αποφασησα να κανω μια μικρη με 3-4 φιλους και να περναμε καλα και ηρεμα .Με την αφορμη ομως αυτη θα ηθελα μεσα απο το φορουμ να ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΩ ΔΗΜΟΣΙΑ τον     nbcfu (646-521) τις συμμαχιας ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ που σε αντιθετη περιπτωση εφτασε δευτερος σε εργαστηριο που ειχαμε παρη και μας το παρεδωσε σεβομενος τις αρχες του παιχνιδιου και οτι το πηρε μια μικρη συμμαχια 
    ευχαριστω για το χρονο σας καλη συνεχεια σε ολους
    μακαρι να υπηρχαν πιο πολλοι σαν τον nbcfu 
  • giannaros10 (GR1)giannaros10 (GR1) Αναρτήσεις: 3
    Ο virg19 δεν έπρεπε να μιλήσει έτσι
  • jim7500 (GR1)jim7500 (GR1) Αναρτήσεις: 13
    ποτε γινονται επιθεσεις σε πολη συμμαχειας;
  • popoo6 (GR1)popoo6 (GR1) Αναρτήσεις: 2GR1
    klapses :) 
Sign In to comment.