Αρχική Goodgame Empire – Κοινότητα Συστάσεις παιχτών

προσοχη προς ολους τους λογαριασμους empire

ονομαζομε ellinaras1 πριν λιγες ημερες ειχα κλοπη του λογαριασμου μου απο τον παιχτη πλατανα68 συνηστω την προσοχη προηγουνται μηνηματα με περιοεχομενο <<δωσε τον κωδικο σου να σου βαλω ρουμπινια>>και μετα γινετε κλοπη λογαριασμου εχετε το νου σας στελνει σε ολους μηνηματα πρεπει να διαγραφει ο λογαριασμος του

ellinaras1 @ GR 1

Σχόλια

• master_joda (GR1)master_joda (GR1) Αναρτήσεις: 1
    Και ο THE KING4 (412:454) κάνει αυτή την δουλειά .Δέν είναι δυνατόν να τα πιστέυετε αυτά ρε παιδιά ποτέ και κανένας δεν θα σας βάλει ρουμπίνια έτσι .Είναι σαν να περιμένεις να σου δώσει ένας άγνωστος στο δρόμο 100 ευρώ. 
  • ellinaras1 (GR1)ellinaras1 (GR1) Αναρτήσεις: 21
    εχεις δικιο φιλε μου σιγα μη σου βαλει καποιος ρουμπινια και μαλιστα αγνωστος απλα αυτος με τη δικιολογια αυτη χακαρει το καστρο και στο κλεβει οπως εκανε κι σεμενα προσοχη λοιπον ο παιχτης λεγεται  ( πλατανα68 )
    ellinaras1 @ GR 1
    707¨508 πλατανα68 κλεβει λογαριασμους τον εχουν διωξει απο πολλες συμαχιες
    ellinaras1 @ GR 1
  • Labros1 (GR1)Labros1 (GR1) Αναρτήσεις: 2
    ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΚΛΕΨΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΟΦΙΛ ΕΧΟΥΝ ΠΕΡΑΣΕΙ ΤΟ FACEBOOK ΤΟΥ ΚΑΙ ΜΠΑΙΝΟΥΝ ΑΠΟΤΕ ΘΕΛΟΥΝ ΣΤΟ ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΥ ΤΟ E-MAIL ΤΟ ΕΧΩ ΑΛΛΑ ΟΣΟΥΣ ΚΩΔΙΚΟΥΣ ΚΑΙ ΝΑ ΑΛΛΑΞΩ ΑΥΤΟΣ ΜΠΑΙΝΕΙ ΑΠΟΤΕ ΘΕΛΕΙ ΕΠΙΣΕΙΣ ΕΜΑΘΑ ΟΤΙ Ο ΚΛΕΦΤΗς ΕΧΕΙ 1 ΑΛΛΟ ΚΑΣΤΡΟ  takis21 ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΕ ΑΦΗΝΕΙ ΝΑ ΠΑΙΖΩ ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΤΟ FACEBOOK ΤΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΜΠΑΙΝΩ ΜΟΝΟ ΕΓΩ ΠΑΤΑΩ ΑΠΟΣΥΝΔΕΣΗ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΑΠΟΣΥΝΔΕΘΗΚΕ ΑΠΟ ΤΟ FB ΑΛΛΑ ΑΥΤΟΣ ΜΠΑΙΝΕΙ ΑΚΟΜΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ?????????????????
    γραψε στην υποστηρηξη να αποσυνδεση τον λογαριασμο σου απο το facebook και κατηγγηλε τον παιχτη που το κανει να τον διαγραψουν το μηνημα να το στειλεις στα αγγλικα και αν δεν ξερεις καλα αγγλικα πηγενε στην αυτοματη μεταφραση γραψτο στα ελληνικα και κανε αντιγραφη επικοληση θα σου απαντησουν σιγουρα
    ellinaras1 @ GR 1
  • Labros1 (GR1)Labros1 (GR1) Αναρτήσεις: 2
    ok εευχαριστω θα το κοιταξω
  • manos 123 (GR1)manos 123 (GR1) Αναρτήσεις: 7
    Ο χρήστης Labros1 (GR1) είπε:
    ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΚΛΕΨΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΟΦΙΛ ΕΧΟΥΝ ΠΕΡΑΣΕΙ ΤΟ FACEBOOK ΤΟΥ ΚΑΙ ΜΠΑΙΝΟΥΝ ΑΠΟΤΕ ΘΕΛΟΥΝ ΣΤΟ ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΥ ΤΟ E-MAIL ΤΟ ΕΧΩ ΑΛΛΑ ΟΣΟΥΣ ΚΩΔΙΚΟΥΣ ΚΑΙ ΝΑ ΑΛΛΑΞΩ ΑΥΤΟΣ ΜΠΑΙΝΕΙ ΑΠΟΤΕ ΘΕΛΕΙ ΕΠΙΣΕΙΣ ΕΜΑΘΑ ΟΤΙ Ο ΚΛΕΦΤΗς ΕΧΕΙ 1 ΑΛΛΟ ΚΑΣΤΡΟ  takis21 ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΕ ΑΦΗΝΕΙ ΝΑ ΠΑΙΖΩ ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΤΟ FACEBOOK ΤΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΜΠΑΙΝΩ ΜΟΝΟ ΕΓΩ ΠΑΤΑΩ ΑΠΟΣΥΝΔΕΣΗ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΑΠΟΣΥΝΔΕΘΗΚΕ ΑΠΟ ΤΟ FB ΑΛΛΑ ΑΥΤΟΣ ΜΠΑΙΝΕΙ ΑΚΟΜΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ?????????????????
    Αν το email που έχεις βάλει είναι δικό σου μπορείς να κάνεις κάτι, αν πάλι όχι απλως κατέγγηλε τον ή απήλησε τον πως θα τον καταγγήλεις.
  • simm50 (GR1)simm50 (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 14
    Μόλις μου ζήτησε τον κωδικό μου κάποιος με την πρόφαση ότι έχουμε τον ίδιο και να κάνουμε επαλήθευση. theokitsos2 το κάστρο του. Του έλεγα να μου γράψει τα 5 πρώτα γράμματα του δικού του κωδικού για να δούμε αν ταιριάζουν και δεν απαντούσε. Μόλις του είπα να του δώσω τον κωδικό μου για να δούμε αν είναι ο ίδιος με τον δικό του μου απάντησε στο δευτερόλεπτο ΝΑΙ. Τον έβρισα και σταμάτησε η συζήτηση.
    Τον κωδικο δεν τον δινουμε πουθενα αυτος που εγραψα εγω ποιο πανω αφησε το καστρο του πλατανα68 και εγινε ερειπια επιδη  εγινε γνωστο αλλα σιγουρα εκανε αλλο λογαριασμο
    ellinaras1 @ GR 1
  • Dimitrios2 (GR1)Dimitrios2 (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 49
    Eιναι γνωστος ο τυπος. Το προσπαθησε και σε εμας. Ενα εχω να πω, μην δινεται τον κωδικο σας σε κανεναν χωρις λογο. Βαλετε κωδικο και γραμματα και νουμερα αναμεικτα, ωστε να μην ειναι ευκολς.

Sign In to comment.