Αρχική Greek Goodgame Empire – Συμμαχίες, συνθήκες και άλλα

κλεψιμο οχυρου

Το μελος της συμαχιας Δ.Ν.Τ prodigy24 μου εστειλε ενα ευγενικο μνμ λεγοντας μου αν μπορει να μου κανει μια ερωτηση. Απάντησα ευγενικα τι θέλει.
Μια μέρα μετα με ρωταει αν παιζω το καστρο μ κ του απαντισα: ναι , γιατι ρωτας
Ηταν Παρασκευ κ ειχε παει 12: 30 το βράδυ
Το πρωι του Σαβατου δεν ειχε απαντησει κ εγω εφυγα για ταξιδι το μεσημερι
Αυτος εστειλε νεο μνμ με κεφαλαια γραματα αν παιζω το καστρο μ κ σε μερικες ωρες κατελαβε το οχυρο τροφης που ειχα
Το καταλαβα γτ γυρισα στις 8 το βραδυ της Κυριακης κ ειχα χασει το οχυρο κ μ εμεναν 8 ωρες κατακτησης να το σωσω

Εστειλα επιθεση κ μ βοηθησαν τα αδελφια της συμαχιας μ : 4 επιθεσεις δλδ
Του σκοτωνα στρατιωτες για να παρω πισω το καστρο κ ξαφνικα γεμισε 5000 αμιντικους που δεν ειχε καθολου , αρα ολη η συμαχια τ τον στηριξε να κλεψει ενα καστρο

Ηδη του ειχα στειλει μνμ .... Καμια απαντηση
Εστειλα μνμ κ στον αρχηγο της συμαχιας του Δ.Ν.Τ ...... καμια κουβεντα

Για να μη πολυλογω , δε κλαγομαι για το οχυρο που εχασα οπως φαινεται αλλα για τον απαραδεκτο τροπο που γινεται
Ειναι παιχνιδι πολεμικο με συμφωνιες κλπ αλλα κ στον πραγματικο πολεμο ισχυουν καπιοι κανονες .... εδω τους απαντας κ σε κλεβουν ομαδικα..... Αν ειχα κανει το "λαθος " κ επερνα ενα χωριο τους θα ειχαν κανει πολεμο ...... τωρα ολη αυτη η συμαχια συμπεριφερετε υποπτα ..... Γι' αυτο προσεξτε τη κ ιδιετερα τον prodigy24

Σχόλια

Σχολιάστε

Έντονη γραφήΠλάγια γραφήΔιαγραφήOrdered listΜη ταξινομημένη λίστα
Χαρακτήρες Emoji
Εικόνα
Στοίχιση αριστεράΣτοίχιση στο κέντροΣτοίχιση δεξιάΕναλλαγή προβολής HTMLΕναλλαγή πλήρους σελίδαςΕναλλαγή φωτισμού
τοποθέτησε την εικόνα/αρχείο