Startseite Gruppen GGE - Czech+Slovakia

Volná diskuze

158

Kommentare

  • Lien Rag (CZ1)Lien Rag (CZ1) CZ1 Beiträge: 2,205
    Dalo by se říct, že asi jo. Poněvadž, kdyby tomu tak nebylo, zřejmě by se žádný text od nás zde neukázal  :)

    A Martine, ty už jsi dal hře definitivně vale? Nebo ještě si někde pro radost klikáš? Udělal sem si totiž takový malý test, jak to asi vypadá od startu se všemi vymoženostmi co ted jdou použít a dřív nešly. No a je to fofr si vyšlápnout pěkně, aniž bys leveloval a přeháněl to s růstem neadekvátně k síle. To se mi nikdy nebude chtít absolvovat. Je to sice fajn, ale na další maraton se necítím. Radši se doplazím v tomto :). Ovšem zavítala k nám třeba hráčka po pár letech a je to docela šikovná "pilka". No to jen tak mezi řečí  ;)
  • Martin VIII (CZ1)Martin VIII (CZ1) CZ1 Beiträge: 3,960
    Lien Rag (CZ1) napsal(a):
    Dalo by se říct, že asi jo. Poněvadž, kdyby tomu tak nebylo, zřejmě by se žádný text od nás zde neukázal  :)

    A Martine, ty už jsi dal hře definitivně vale? Nebo ještě si někde pro radost klikáš? Udělal sem si totiž takový malý test, jak to asi vypadá od startu se všemi vymoženostmi co ted jdou použít a dřív nešly. No a je to fofr si vyšlápnout pěkně, aniž bys leveloval a přeháněl to s růstem neadekvátně k síle. To se mi nikdy nebude chtít absolvovat. Je to sice fajn, ale na další maraton se necítím. Radši se doplazím v tomto :). Ovšem zavítala k nám třeba hráčka po pár letech a je to docela šikovná "pilka". No to jen tak mezi řečí  ;)
    No hrajem, ale je pravda, že tie XP lietajú strašne rýchlo s ohľadom na level :smiley:

  • DémonGames (CZ1)DémonGames (CZ1) Beiträge: 252
    bearbeitet 11.09.2016
    Jsem jediný koho zaráží ta 3 věta? To je chyba nebo je to schválně? :D

  • Lien Rag (CZ1)Lien Rag (CZ1) CZ1 Beiträge: 2,205
    bearbeitet 11.09.2016
    Ne nejsi. Ale záleží, jestli to pojmeš expresivně, nebo ne  :D Jinak tohle spojení s anály najdeš na mnoha místech. Není anál, jako anál  :D

    viz zjednodušeně https://cs.wikipedia.org/wiki/Letopisy
  • Vlník Šakalí (CZ1)Vlník Šakalí (CZ1) CZ1 Beiträge: 2,778
    Dá se to chápat různými způsoby. Vzhledem k tomu, že jsi seveřany zničil jako jeden z desetitisíců, je dost možné, že z pohledu dějin budeš všem u ****** :-D 
  • Grázl 77 (CZ1)Grázl 77 (CZ1) Beiträge: 138
    Ahoj :)
  • DémonGames (CZ1)DémonGames (CZ1) Beiträge: 252
    Leafeon (CZ1) napsal(a):
    Dá se to chápat různými způsoby. Vzhledem k tomu, že jsi seveřany zničil jako jeden z desetitisíců, je dost možné, že z pohledu dějin budeš všem u ****** :-D 
    To mě taky napadlo :D 
  • Lien Rag (CZ1)Lien Rag (CZ1) CZ1 Beiträge: 2,205
    Je bezva, že je tu prostor pro humor. Lepší než si nadávat jak to kdo hraje víc na lichoběžník  ;)

    Já totiž vyznávám způsob, že co se ve hře upeče, to tam i zůstane. Vyjma sprosťáren. Ty jdou pro support a blokaci komunikace. Ovšem soukromá komunikace zůstává v soukromí. Hanss moc dobře věděl co říká, když mi psal, "diplomacie je mocná zbraň, ale málokdo ji používá správně" Tak hlavně pozitivní myšlení a štastný konec přeji těm vystresovaným ;-)
  • DémonGames (CZ1)DémonGames (CZ1) Beiträge: 252
    bearbeitet 12.09.2016
    Ten harold je hroznej perverzák :/  Minule anál, teď mám vykouřit seveřany :D  

  • Vlník Šakalí (CZ1)Vlník Šakalí (CZ1) CZ1 Beiträge: 2,778
    Když má cizák konečně alespoň přes 700 obránců, ale prostě... :D 

  • Martin VIII (CZ1)Martin VIII (CZ1) CZ1 Beiträge: 3,960
    Je mi na vracanie z hry a hlavne z mulťákov ._.
  • DémonGames (CZ1)DémonGames (CZ1) Beiträge: 252
    Je mi na vracanie z hry a hlavne z mulťákov ._.
     Já mám nad sebou jednoho mulťáka... Všechny hrady stejná výstavba, stejnej erb, podobnej lv. a má všechny hrady hned u sebe... Mi tu hrajeme poctivě a on si rabuje na 10 hradech...
    Cavin, VSB, exorcista, value, ix20, TOUCH, DIVISION, DANCAC, MICAK, Fujitsu, Vygon, FROT, RON, CORTE, centrino, givi, MILWAUKEE... To jsou všechno hrady patřící jednomu hráči...
  • Martin VIII (CZ1)Martin VIII (CZ1) CZ1 Beiträge: 3,960
    Je mi na vracanie z hry a hlavne z mulťákov ._.
     Já mám nad sebou jednoho mulťáka... Všechny hrady stejná výstavba, stejnej erb, podobnej lv. a má všechny hrady hned u sebe... Mi tu hrajeme poctivě a on si rabuje na 10 hradech...
    Cavin, VSB, exorcista, value, ix20, TOUCH, DIVISION, DANCAC, MICAK, Fujitsu, Vygon, FROT, RON, CORTE, centrino, givi, MILWAUKEE... To jsou všechno hrady patřící jednomu hráči...
    Ja by sa sa z toho asi zbláznil ._.
    Ale miesto toho som sa zbláznil z toho, že ich niekto má a ggSS s tým nič nerobí ._.
  • Vlník Šakalí (CZ1)Vlník Šakalí (CZ1) CZ1 Beiträge: 2,778
    Je mi na vracanie z hry a hlavne z mulťákov ._.
     Já mám nad sebou jednoho mulťáka... Všechny hrady stejná výstavba, stejnej erb, podobnej lv. a má všechny hrady hned u sebe... Mi tu hrajeme poctivě a on si rabuje na 10 hradech...
    Cavin, VSB, exorcista, value, ix20, TOUCH, DIVISION, DANCAC, MICAK, Fujitsu, Vygon, FROT, RON, CORTE, centrino, givi, MILWAUKEE... To jsou všechno hrady patřící jednomu hráči...
    Ja by sa sa z toho asi zbláznil ._.
    Ale miesto toho som sa zbláznil z toho, že ich niekto má a ggSS s tým nič nerobí ._.
    Víš kolik by jim ubylo hráčů, kdyby něco dělali? Takhle ty hry vypadají oblíbenější :D 
  • Martin VIII (CZ1)Martin VIII (CZ1) CZ1 Beiträge: 3,960
    Leafeon (CZ1) napsal(a):
    Je mi na vracanie z hry a hlavne z mulťákov ._.
     Já mám nad sebou jednoho mulťáka... Všechny hrady stejná výstavba, stejnej erb, podobnej lv. a má všechny hrady hned u sebe... Mi tu hrajeme poctivě a on si rabuje na 10 hradech...
    Cavin, VSB, exorcista, value, ix20, TOUCH, DIVISION, DANCAC, MICAK, Fujitsu, Vygon, FROT, RON, CORTE, centrino, givi, MILWAUKEE... To jsou všechno hrady patřící jednomu hráči...
    Ja by sa sa z toho asi zbláznil ._.
    Ale miesto toho som sa zbláznil z toho, že ich niekto má a ggSS s tým nič nerobí ._.
    Víš kolik by jim ubylo hráčů, kdyby něco dělali? Takhle ty hry vypadají oblíbenější :D 
    No, to by už zrušili support aj vo francúzštine a španielčine :smiley:

  • Lien Rag (CZ1)Lien Rag (CZ1) CZ1 Beiträge: 2,205
    bearbeitet 13.09.2016
    Je mi na vracanie z hry a hlavne z mulťákov ._.
     Já mám nad sebou jednoho mulťáka... Všechny hrady stejná výstavba, stejnej erb, podobnej lv. a má všechny hrady hned u sebe... Mi tu hrajeme poctivě a on si rabuje na 10 hradech...
    Cavin, VSB, exorcista, value, ix20, TOUCH, DIVISION, DANCAC, MICAK, Fujitsu, Vygon, FROT, RON, CORTE, centrino, givi, MILWAUKEE... To jsou všechno hrady patřící jednomu hráči...
    Jsou to hlupáci. Myslí možná, že objevili Atlantidu. Ale to je mýlka. Třeba na to jednou příjdou. Dobře se dá hrát jen s jedním a na VOP to rozhodně nezáleží. Je to pragmaticky správně  :)

    Add k Zoe: A ty bys byla schopna zařídit, či navrhnout soutěž hledání Shaddy i zcela za symbolické odměny? Nemusí být žádné. Jde jen o zábavu. A hlavně přeji vytrvalost milé dámy. Asi většina nikdy nedocení vaši činnost dobrovolnictví ve funkci BM  :)
    Post edited by Lien Rag (CZ1) on
  • ZoeZoe Beiträge: 16,984
    No, schopna navrhnout bych byla :D o odměny až tak nejde, limit na měsíc je tuším 20k rubínů (pro jedno fórum), tam bychom se nějak vešli :)
    Potíž je, že nevím, jestli budou v GGS schopni nám hledací obrázek dodat, vzhledem k tomu jak to tam vypadá, ale zkusím to :)
  • Lien Rag (CZ1)Lien Rag (CZ1) CZ1 Beiträge: 2,205
    Asi tuším, že je to problematické. . Nic není bez chyby. Ale hledání Shaddy se mi líbilo :)

  • Martin VIII (CZ1)Martin VIII (CZ1) CZ1 Beiträge: 3,960
    Ten harold je hroznej perverzák :/  Minule anál, teď mám vykouřit seveřany :D  

    Mne by to nevadilo :D 
  • Vlník Šakalí (CZ1)Vlník Šakalí (CZ1) CZ1 Beiträge: 2,778
    Škoda, že jsem o tom vykouření nevěděl dřív, teď už se nikdy nedozvím, jestli k tomu byla taky ve výpisech animace :/
Anmelden, um zu kommentieren.