Startseite Gruppen GGE - Czech+Slovakia

Volná diskuze

168»

Kommentare

  • Rose (CZ1)Rose (CZ1) Beiträge: 31
    DemonGames: Jestli vidím dobře (nebo jsem nezadala špatný nick) tak jsi změnil alianci, co to?
  • ZoeZoe Beiträge: 16,984
    @Rose (CZ1) nikam se nežeň, stejně je hra na nižších levlech nejlepší :D V klidu všechno pořádně postavit, vyjezdit a vyzkoušet si i boje proti hráčům :blush:
  • Rose (CZ1)Rose (CZ1) Beiträge: 31
    Zoe napsal(a):
    @Rose (CZ1) nikam se nežeň, stejně je hra na nižších levlech nejlepší :D V klidu všechno pořádně postavit, vyjezdit a vyzkoušet si i boje proti hráčům :blush:
    To je fakt :) Teď to zase doháním ale bude to chvíli trvat než zase najedu do běžného tempa, hlavně netlačit na pilu páč potom mě ta hra začíná nudit :D
  • DémonGames (CZ1)DémonGames (CZ1) Beiträge: 252
    Rose (CZ1) napsal(a):
    Zoe napsal(a):
    @Rose (CZ1) nikam se nežeň, stejně je hra na nižších levlech nejlepší :D V klidu všechno pořádně postavit, vyjezdit a vyzkoušet si i boje proti hráčům :blush:
    To je fakt :) Teď to zase doháním ale bude to chvíli trvat než zase najedu do běžného tempa, hlavně netlačit na pilu páč potom mě ta hra začíná nudit :D
    Alianci jsem změnil, ale jen na chvíli, Bezejmenní jsou naše odpočinková aliance, po vánocích se zase vracím zpátky do Dragon Laige :) 

    No nevím Zoe, ale na 70 je to lepší zábava a více odměn :)
  • Vlník Šakalí (CZ1)Vlník Šakalí (CZ1) CZ1 Beiträge: 2,778
    bearbeitet 27.11.2016
    Nevíte někdo, proč mi na některých hradech/základnách nejde verbovat kušník elitní gardy? Rád bych to věděl, abych si tuto chybu mohl rozšířit i na ostatní hrady, docela mi tam překážel :-D 
  • Lien Rag (CZ1)Lien Rag (CZ1) CZ1 Beiträge: 2,205
    Rose (CZ1) napsal(a):
    Zoe napsal(a):
    @Rose (CZ1) nikam se nežeň, stejně je hra na nižších levlech nejlepší :D V klidu všechno pořádně postavit, vyjezdit a vyzkoušet si i boje proti hráčům :blush:
    To je fakt :) Teď to zase doháním ale bude to chvíli trvat než zase najedu do běžného tempa, hlavně netlačit na pilu páč potom mě ta hra začíná nudit :D
    Alianci jsem změnil, ale jen na chvíli, Bezejmenní jsou naše odpočinková aliance, po vánocích se zase vracím zpátky do Dragon Laige :) 

    No nevím Zoe, ale na 70 je to lepší zábava a více odměn :)
    Level je na nic bez vyježděných velitelů, kastelánů a hromady zlatek pro technika. Je to jako by dítě šlo do ringu s dospělým. Kdo spěchá a nekupuje výbavu za prachy, obyčejně spláče nad výdělkem. Pomalu se dá pohodlně vyjezdit všechno možné a pak startovat vzestup ;-)
  • Vlník Šakalí (CZ1)Vlník Šakalí (CZ1) CZ1 Beiträge: 2,778
    Lien Rag (CZ1) napsal(a):
    Rose (CZ1) napsal(a):
    Zoe napsal(a):
    @Rose (CZ1) nikam se nežeň, stejně je hra na nižších levlech nejlepší :D V klidu všechno pořádně postavit, vyjezdit a vyzkoušet si i boje proti hráčům :blush:
    To je fakt :) Teď to zase doháním ale bude to chvíli trvat než zase najedu do běžného tempa, hlavně netlačit na pilu páč potom mě ta hra začíná nudit :D
    Alianci jsem změnil, ale jen na chvíli, Bezejmenní jsou naše odpočinková aliance, po vánocích se zase vracím zpátky do Dragon Laige :) 

    No nevím Zoe, ale na 70 je to lepší zábava a více odměn :)
    Level je na nic bez vyježděných velitelů, kastelánů a hromady zlatek pro technika. Je to jako by dítě šlo do ringu s dospělým. Kdo spěchá a nekupuje výbavu za prachy, obyčejně spláče nad výdělkem. Pomalu se dá pohodlně vyjezdit všechno možné a pak startovat vzestup ;-)
    Na druhou stranu je dost rozdíl mezi veliteli/kastelány v měsíčních turnajích pro nižší levely a levely 70. To jsem si taky před rokem říkal, že není kam spěchat a teď mám ledáka akorát tak na ozdobu :D Sice to chce jít do sedmdesátky už s nějakým základem, ale jít do ní moc pomalu se taky nevyplácí :-D
  • Lien Rag (CZ1)Lien Rag (CZ1) CZ1 Beiträge: 2,205
    Ale ano, to máš pravdu. Zas je ovšem snadnější je vyjezdit. A je to jen startovací set kastelána. Jak se jezdí dál, je tu samurajský set, omezeně se dá použít i ten nomádský. Sice kastelánový je slabý, ale to co vidím u některých sedmdesátek je ještě větší hrůza. Takže hop na krávu už je tele nikdy úplně nefunguje ;-)

  • ZoeZoe Beiträge: 16,984
    Rose (CZ1) napsal(a):
    Zoe napsal(a):
    @Rose (CZ1) nikam se nežeň, stejně je hra na nižších levlech nejlepší :D V klidu všechno pořádně postavit, vyjezdit a vyzkoušet si i boje proti hráčům :blush:
    To je fakt :) Teď to zase doháním ale bude to chvíli trvat než zase najedu do běžného tempa, hlavně netlačit na pilu páč potom mě ta hra začíná nudit :D
    Alianci jsem změnil, ale jen na chvíli, Bezejmenní jsou naše odpočinková aliance, po vánocích se zase vracím zpátky do Dragon Laige :) 

    No nevím Zoe, ale na 70 je to lepší zábava a více odměn :)
    Mně se líbí, že je to tam takový rychlejší... a vůbec, začátky byly prostě nejlepší :D 
  • Tywin Lannister (US1)Tywin Lannister (US1) US1 Beiträge: 1,014
    cus som tu novi
  • namorus15 (SK1)namorus15 (SK1) SK1 Beiträge: 4

    čo tak zrušiť celú hru? Načo sa dávali kamene, keď teraz už nebudú platne. Potom zrušiť sien a k tomu stavebné predmety a nemusíme vôbec hrať. Alebo skôr je Vám lepšie si robiť s nás srandu?

  • gamina (CZ1)gamina (CZ1) CZ1 Beiträge: 4,214
    tý brďo co to tady je? :DD


  • Zombiefafi (INT3)Zombiefafi (INT3) INT3 Beiträge: 5
    AHOJTE,  vie mi niekto poradiť ako robiť s tou synteznou kovarnou?
  • michael kocka (CZ1)michael kocka (CZ1) CZ1 Beiträge: 297
    ojte není to tu nejak mrtvo???
  • tedy harry (SK1)tedy harry (SK1) SK1 Beiträge: 29
    Ahojte volám sa Tadeáš a chcel by som sa opýtať kde mám napísať nápady napr.: že by mali aj nad úrovňou 70 rozdelvať odmeny na 70 leg. 1 - 70 leg. 30, 70 leg. 31 - 70 leg. 60 ...
  • Sice píšu krapet pozdě, ale ahoj  :D
  • bodlina59 (CZ1)bodlina59 (CZ1) CZ1 Beiträge: 5
    Ahoj
Anmelden, um zu kommentieren.