Startseite Gruppen GGE - Czech+Slovakia

Volná diskuze

168

Kommentare

  • Martin VIII (CZ1)Martin VIII (CZ1) CZ1 Beiträge: 3,960
    Leafeon (CZ1) napsal(a):
    Škoda, že jsem o tom vykouření nevěděl dřív, teď už se nikdy nedozvím, jestli k tomu byla taky ve výpisech animace :/
    To by bola ešte väčšia sranda :D 
  • Vlník Šakalí (CZ1)Vlník Šakalí (CZ1) CZ1 Beiträge: 2,778
    Tak jsem se chtěl jenom pochlubit, s jakými inteligentními slušnými lidmi máme tu čest :D
     


  • ZoeZoe Beiträge: 16,984
    Lien Rag (CZ1) napsal(a):
    Asi tuším, že je to problematické. . Nic není bez chyby. Ale hledání Shaddy se mi líbilo :)
    Tak ses dočkal :)
  • Lien Rag (CZ1)Lien Rag (CZ1) CZ1 Beiträge: 2,205
    To jsem netušil, že si tak rychle soutěž zajistíte. Jinak mám tušení, že ten obrázek už byl. Ale fakt si to asi málokdo bude pamatovat přesně. Nicméně oddechovka fajn. Taková minihra na foru nemůže uškodit :-)
  • Vlník Šakalí (CZ1)Vlník Šakalí (CZ1) CZ1 Beiträge: 2,778
    Lien Rag (CZ1) napsal(a):
    To jsem netušil, že si tak rychle soutěž zajistíte. Jinak mám tušení, že ten obrázek už byl. Ale fakt si to asi málokdo bude pamatovat přesně. Nicméně oddechovka fajn. Taková minihra na foru nemůže uškodit :-)
    Určitě už byl, už socha jelena mi přišla povědomá (nikde jinde se nevyskytuje, což je podle mě docela škoda) a pozice Shaddy mě ujistila :-)  Takže se účastnit nebudu, aby si někdo nestěžoval, že už jsem to viděl :D Mimochodem myslím, že dřív ty obrázky měli lepší rozlišení. 
  • Lien Rag (CZ1)Lien Rag (CZ1) CZ1 Beiträge: 2,205
    Já jen sportovně na závěr. To je spíše hra pro začínající. Těm ty ruble možná pomohou. Mě by to asi těžko vytrhlo. Jen pro zábavu se zúčastním.
  • Martin VIII (CZ1)Martin VIII (CZ1) CZ1 Beiträge: 3,960
    Mne sa zíde každý rubín :smiley:
  • Lien Rag (CZ1)Lien Rag (CZ1) CZ1 Beiträge: 2,205
    Tak asi je to příjemný bonus. Ovšem není těžké si je vyjet poměrně rychle. Ale jak na jakém levelu a z čeho, je u každého různé  :)
  • Martin VIII (CZ1)Martin VIII (CZ1) CZ1 Beiträge: 3,960
    Lien Rag (CZ1) napsal(a):
    Tak asi je to příjemný bonus. Ovšem není těžké si je vyjet poměrně rychle. Ale jak na jakém levelu a z čeho, je u každého různé  :)
    No, ja sa snažím vylepšovať hl. hrad, preto nemám základne, mal by som zbytočne veľa starostí :smiley:
    No kvôli tomu zas nemám žiadne útočné vojsko :neutral:
  • ZoeZoe Beiträge: 16,984
    Lien Rag (CZ1) napsal(a):
    To jsem netušil, že si tak rychle soutěž zajistíte. Jinak mám tušení, že ten obrázek už byl. Ale fakt si to asi málokdo bude pamatovat přesně. Nicméně oddechovka fajn. Taková minihra na foru nemůže uškodit :-)
    Nu, když jde o to někoho s něčím otravovat, jsem mistr  B)

    Leafeon (CZ1) napsal(a):
    Lien Rag (CZ1) napsal(a):
    To jsem netušil, že si tak rychle soutěž zajistíte. Jinak mám tušení, že ten obrázek už byl. Ale fakt si to asi málokdo bude pamatovat přesně. Nicméně oddechovka fajn. Taková minihra na foru nemůže uškodit :-)
    Určitě už byl, už socha jelena mi přišla povědomá (nikde jinde se nevyskytuje, což je podle mě docela škoda) a pozice Shaddy mě ujistila :-)  Takže se účastnit nebudu, aby si někdo nestěžoval, že už jsem to viděl :D Mimochodem myslím, že dřív ty obrázky měli lepší rozlišení. 
    Ale zase na druhou stranu, výherce se bude losovat, takže na rychlosti vyřešení (a tedy ani na tom, jestli už jsi to viděl) v zásadě nezáleží :)


    S rozlišením, nahrávala jsem to přímo z počítače (takže je přes screenshot), příště to zkusím hodit někam jinam, jestli to nebude lepší :)
  • Lien Rag (CZ1)Lien Rag (CZ1) CZ1 Beiträge: 2,205
    bearbeitet 16.09.2016
    Pokud je to v losování, je to hravější. Ovšem uvítal bych možnost, kdyby někdo chtěl se vzdát výhry ve prospěch nové losovačky pro zbývající soutěžící. Věřím totiž, že ne všichni prahnou až tak po výhře. Třeba stačí i jen účast kvůli hře a ti co po výhře touží více, jsou potřebnější. Ale sportovně se vždycky rád zúčastním. Ono i radost z výhry losem je fajn. Výsledek spíše ocení ostatní  :)
  • ZoeZoe Beiträge: 16,984
    Lien Rag (CZ1) napsal(a):
    Pokud je to v losování, je to hravější. Ovšem uvítal bych možnost, kdyby někdo chtěl se vzdát výhry ve prospěch nové losovačky pro zbývající soutěžící. Věřím totiž, že ne všichni prahnou až tak po výhře. Třeba stačí i jen účast kvůli hře a ti co po výhře touží více, jsou potřebnější. Ale sportovně se vždycky rád zúčastním. Ono i radost z výhry losem je fajn. Výsledek spíše ocení ostatní  :)
    Stačí hodit do příspěvku žádost, že nechceš být zařazen do losování - účast kvůli hře samotné je snad to nejhezčí, co může být :)
  • Lien Rag (CZ1)Lien Rag (CZ1) CZ1 Beiträge: 2,205
    Víš jak to myslím. Jasně že jo. Ale výhru bych spíše daroval :-) Je to jen adrenalin v soutěži. O cenu až tak nejde :-)
  • Vlník Šakalí (CZ1)Vlník Šakalí (CZ1) CZ1 Beiträge: 2,778
    Nějak to tu umřelo, co? :D 
  • ZoeZoe Beiträge: 16,984
    Leafeon (CZ1) napsal(a):
    Nějak to tu umřelo, co? :D 
    To je přirozený jev :yum:
  • DémonGames (CZ1)DémonGames (CZ1) Beiträge: 252
    bearbeitet 19.09.2016
    Tady to umírá, ale koukám že na fóru se zas řeší automaty :D
  • Lien Rag (CZ1)Lien Rag (CZ1) CZ1 Beiträge: 2,205
    Automat se bude řešit furt. Prostě funguje, firmě to je jedno a podle všeho má servis i vývojáře akční. GGS by si z toho měli vzít příklad. Tím nenabádám k jeho používání. Ikdyž ty poctivé to asi zamrzí. Já to neřeším vůbec vím o něm a je mi to jedno. K životu ho nepotřebuju a zahraju si i tak. Kdo chce na olymp za každou cenu, jeho věc ;)
  • Lien Rag (CZ1)Lien Rag (CZ1) CZ1 Beiträge: 2,205

    Bubáci :-)
  • DémonGames (CZ1)DémonGames (CZ1) Beiträge: 252
    Lien Rag (CZ1) napsal(a):

    Bubáci :-)
    Taky tolik jezdím barony, ale já takto jezdím jen 1, klidně ho sjedu 20x za den :D 

    Ale stojí to velkou spoustu urychlováků :D
Anmelden, um zu kommentieren.