Startseite Gruppen GGE - Czech+Slovakia

Volná diskuze

148

Kommentare

  • Lien Rag (CZ1)Lien Rag (CZ1) CZ1 Beiträge: 2,205
    Leafeon (CZ1) napsal(a):
    V kole je prý nějaký systém, při určitém složení odměn se už do něj zvládnu trefit, ale občas v tom něco dělá bordel :-D Chtělo by to někdy podrobněji vypozorovat, jen kdybych nebyl tak línej :D 
    Jde to vypozorovat. Občas se taky netrefím. Chce to mít oči na štopkách. Když dáváš pozor, správnou kartu trefíš tedy pokud nezaúčinkuje zobrazovací bug  :D

    Když jste se tu bavili o tom věku, mi je 42 :smile:
  • Martin VIII (CZ1)Martin VIII (CZ1) CZ1 Beiträge: 3,960
    Ako hovorí Lien, dá sa to odpozorovať, mne sa to už pár krát podarilo :smiley:
    A keď sa bavíme o veku, ja mám 18 :)
  • ZoeZoe Beiträge: 16,984
    Jakou soutěž byste výhledově na fóru uvítali, popřípadě i jaké odměny do ní (neříkám, že se tím budeme řídit, ale slibuju, že si alespoň přečtu co odpovíte :D)? :)


    K věku, řekněme, že tu nejsem ani nejmladší, ani nejstarší  ;)
  • Martin VIII (CZ1)Martin VIII (CZ1) CZ1 Beiträge: 3,960
    Súťaž: Koľko peňazí ste investovali do hry €€$?
    Výhra: Vytvorenie supportu v jazyku, v akom výherca bude požadovať.
  • ZoeZoe Beiträge: 16,984
    Súťaž: Koľko peňazí ste investovali do hry €€$?
    Výhra: Vytvorenie supportu v jazyku, v akom výherca bude požadovať.
    Tak tohle je jeden z těch, který si jenom přečtu :D nevadí, můžeš to zkoušet dál, třeba se jednou trefíš :smiley:
  • Vlník Šakalí (CZ1)Vlník Šakalí (CZ1) CZ1 Beiträge: 2,778
    Zoe napsal(a):
    Súťaž: Koľko peňazí ste investovali do hry €€$?
    Výhra: Vytvorenie supportu v jazyku, v akom výherca bude požadovať.
    Tak tohle je jeden z těch, který si jenom přečtu :D nevadí, můžeš to zkoušet dál, třeba se jednou trefíš :smiley:
    Počkat, tak ona je to tipovací soutěž? A já myslel, že fakt chcete návrhy :-D 
  • ZoeZoe Beiträge: 16,984
    Leafeon (CZ1) napsal(a):
    Zoe napsal(a):
    Súťaž: Koľko peňazí ste investovali do hry €€$?
    Výhra: Vytvorenie supportu v jazyku, v akom výherca bude požadovať.
    Tak tohle je jeden z těch, který si jenom přečtu :D nevadí, můžeš to zkoušet dál, třeba se jednou trefíš :smiley:
    Počkat, tak ona je to tipovací soutěž? A já myslel, že fakt chcete návrhy :-D 
    Já chci fakt návrhy, Martina si nevšímej :D 
  • Lien Rag (CZ1)Lien Rag (CZ1) CZ1 Beiträge: 2,205
    Zábavná byla soutěž z Royal Post "Kde je Shaddy". Taková príma oddechovka :smile:
  • gussepe (CZ1)gussepe (CZ1) CZ1 Beiträge: 514
    Tak po náročném víkendu a pondělku jsem opět na foru. Něco o mne. Za týden 31 let, mám doma hodnou manželku, chystáme se stavět RD a plánujem rodinu. Tak uvidíme,jak k tomu budu zvládat hru :)
  • Vlník Šakalí (CZ1)Vlník Šakalí (CZ1) CZ1 Beiträge: 2,778
    bearbeitet 06.09.2016
    Zoe napsal(a):
    Jakou soutěž byste výhledově na fóru uvítali, popřípadě i jaké odměny do ní (neříkám, že se tím budeme řídit, ale slibuju, že si alespoň přečtu co odpovíte :D)? :)

    Tak za současných okolností bych asi dal soutěž najdi 5 rozdílů mezi krkavci a cizáky :D Odměnou může být hrad s 1000+ obrany.
  • ZoeZoe Beiträge: 16,984
    Lien Rag (CZ1) napsal(a):
    Zábavná byla soutěž z Royal Post "Kde je Shaddy". Taková príma oddechovka :smile:
    Děkuji :)

    Leafeon (CZ1) napsal(a):
    Zoe napsal(a):
    Jakou soutěž byste výhledově na fóru uvítali, popřípadě i jaké odměny do ní (neříkám, že se tím budeme řídit, ale slibuju, že si alespoň přečtu co odpovíte :D)? :)

    Tak za současných okolností bych asi dal soutěž najdi 5 rozdílů mezi krkavci a cizáky :D Odměnou může být hrad s 1000+ obrany.
    Soutěž dát můžeme, ale tuhle odměnu vám nezařídím :D 
  • Lien Rag (CZ1)Lien Rag (CZ1) CZ1 Beiträge: 2,205
    Prozkoušel sem poslední verzi matu a zdá se že má lepší vývojáře než samotná hra. Jak komické, když uvážím, že ta hra má primárně vydělávat a mít kvalitní podporu a vývoj  :D
  • DémonGames (CZ1)DémonGames (CZ1) Beiträge: 252
    bearbeitet 08.09.2016
    Lien Rag (CZ1) napsal(a):
    Prozkoušel sem poslední verzi matu a zdá se že má lepší vývojáře než samotná hra. Jak komické, když uvážím, že ta hra má primárně vydělávat a mít kvalitní podporu a vývoj  :D
    Ano, též jsem mat zkoušel a musím říct že je opravdu lepší než samotná hra :D
  • ZoeZoe Beiträge: 16,984
    Ehmm, tedy... nic proti, ale není náhodou využívání matu proti VOP?  >:)
  • Vlník Šakalí (CZ1)Vlník Šakalí (CZ1) CZ1 Beiträge: 2,778
    bearbeitet 10.09.2016
    Zoe napsal(a):
    Ehmm, tedy... nic proti, ale není náhodou využívání matu proti VOP?  >:)
    Myslíš ty VOP, které už nemá kdo řešit, protože i když se člověk k jejich porušení přizná, support neumí česky? :-D 
  • Lien Rag (CZ1)Lien Rag (CZ1) CZ1 Beiträge: 2,205
    Nedělal bych z toho tragedii. Kdo chce hrát, hraje bez. Jen jsem konstatoval, že na první pohled má zjevně lepší vývojáře. Vše co jsem nahrál, nahrál jsem bez. A raději se ani nebudu zamýšlet nad tím, kolik má platících zákazníků, když vidím, jakou ta utilitka udělala pokrok za rok a něco  :)
  • Martin VIII (CZ1)Martin VIII (CZ1) CZ1 Beiträge: 3,960
    Žijete :smiley:
  • Lien Rag (CZ1)Lien Rag (CZ1) CZ1 Beiträge: 2,205
    Je to konstatování, nebo dotaz?  :)
  • Martin VIII (CZ1)Martin VIII (CZ1) CZ1 Beiträge: 3,960
    Dotaz :smiley:

  • DémonGames (CZ1)DémonGames (CZ1) Beiträge: 252
    Dotaz :smiley:

    Ano, překvapivě ještě žijeme :D
Anmelden, um zu kommentieren.