Startseite Gruppen GGE - Czech+Slovakia

Volná diskuze

ZoeZoe Beiträge: 16,984
Ták, jak se máte?  B)
«138

Kommentare

  • Vlník Šakalí (CZ1)Vlník Šakalí (CZ1) CZ1 Beiträge: 2,778
    Ale že to tu žije, co? :-D 
  • DémonGames (CZ1)DémonGames (CZ1) Beiträge: 252
    Leafeon (CZ1) napsal(a):
    Ale že to tu žije, co? :-D 
    Pozvi další lidi :)
  • ZoeZoe Beiträge: 16,984
    Leafeon (CZ1) napsal(a):
    Ale že to tu žije, co? :-D 
    To teda :D 

    Ale tebe hned využiju :p jakožto běžný hráč, máš možnost založit tu oznámení, nebo jenom diskuzi (nebo ani tu ne)? Můžeš v oznámení komentovat? :D 

    A démone, ty mi můžeš (jakožto velitel skupiny) upravit tohle téma, nebo ne? + jaký možnosti úpravy (ať už tady nebo v "ofiku") máš? :D
  • Vlník Šakalí (CZ1)Vlník Šakalí (CZ1) CZ1 Beiträge: 2,778
    Takže diskuzi založit můžu, oznámení ne, komentovat oznámení pravděpodobně jde, ale spamovat tam nechci :D 
  • ZoeZoe Beiträge: 16,984
    Leafeon (CZ1) napsal(a):
    Takže diskuzi založit můžu, oznámení ne, komentovat oznámení pravděpodobně jde, ale spamovat tam nechci :D 
    Dííky :blush:
  • Lien Rag (CZ1)Lien Rag (CZ1) CZ1 Beiträge: 2,205
    bearbeitet 01.09.2016
    Zdravím vespolek. Koukám, samá vybraná společnost. Bezva :)

    Omlouvám se za pozdní reakci, ale snažím se dokončit Kalinu. Tak ještě chvilku strpení. Nejsem takové eso, abych ji měl sjetou podruhé. Takže aspon takhle ;):smile:
    Post edited by Lien Rag (CZ1) on
  • DémonGames (CZ1)DémonGames (CZ1) Beiträge: 252
    Lien Rag (CZ1) napsal(a):
    Zdravím vespolek. Koukám, samá vybraná společnost. Bezva :)

    Omlouvám se za pozdní reakci, ale snažím se dokončit Kalinu. Tak ještě chvilku strpení. Nejsem takové eso, abych ji měl sjetou podruhé. Takže aspon takhle ;):smile:
    Ahoj, vítám tě u nás :D Snažím se sem pozvat hlavně nějaktivnější lidi z fóra :)
    Jinak osobně mám taky jenom tu první kalinu hotovou, tohoto kalinu taky nestíhám :D
  • Sstyx (CZ1)Sstyx (CZ1) Beiträge: 3,864
    Lien Rag (CZ1) napsal(a):
    Zdravím vespolek. Koukám, samá vybraná společnost. Bezva :)

    Omlouvám se za pozdní reakci, ale snažím se dokončit Kalinu. Tak ještě chvilku strpení. Nejsem takové eso, abych ji měl sjetou podruhé. Takže aspon takhle ;):smile:
    Ahoj, vítám tě u nás :D Snažím se sem pozvat hlavně nějaktivnější lidi z fóra :)
    Jinak osobně mám taky jenom tu první kalinu hotovou, tohoto kalinu taky nestíhám :D
    Tak to už jsme 3, taky mám doplněného jen toho prvního Kalinu :D
  • MBeeMBee Beiträge: 928
    Sstyx napsal(a):
    Lien Rag (CZ1) napsal(a):
    Zdravím vespolek. Koukám, samá vybraná společnost. Bezva :)

    Omlouvám se za pozdní reakci, ale snažím se dokončit Kalinu. Tak ještě chvilku strpení. Nejsem takové eso, abych ji měl sjetou podruhé. Takže aspon takhle ;):smile:
    Ahoj, vítám tě u nás :D Snažím se sem pozvat hlavně nějaktivnější lidi z fóra :)
    Jinak osobně mám taky jenom tu první kalinu hotovou, tohoto kalinu taky nestíhám :D
    Tak to už jsme 3, taky mám doplněného jen toho prvního Kalinu :D
    jsme 4 :D
    dobré ráno všem :)
  • Lien Rag (CZ1)Lien Rag (CZ1) CZ1 Beiträge: 2,205
    bearbeitet 01.09.2016
    Dokončil sem. Jsem spokojen. Sice jen jeden kastoš z Kaliny, ale u prvního jsem zaspal start. U druhého jsem jen důsledně dofinišoval.


    Abych odlehčil tématům alá těžké - lehké, dám screenshot z archivu. Je poněkud vulgární. Ale i tak někteří dokážou psát soupeři. Jakoby nemysleli na to, že na druhé straně snad může být taky člověk, kterého to naštve :)



    Pokud byste chtěli vědět jak to s ním dopadlo. Asi tak, že jsem se hezky pobavil a zeptal se ho, jestli mám pobavit i support. Odpověděl, že si mám klidně požalovat. Jak si kdo řekne, tak dostane. Po prvním krátkém banu napsal znovu. Něco ve smyslu "žaloval si na supportu co?" a další vulgarismus. Následoval ticket č.2. Pak bylo dlouho ticho. Až se nakonec ozval někdo jiný z ali, že už se asi nevrátí. Zřejmě ticket 3. Někteří lidé jsou ve hře opravdu zběsilí  :)

    Přátelé, klídek. Nejde o život. Slušnost je základ. Domluvíte se skoro i s peklem. Jen trošku vstřícnosti a pokory nikdy neškodí ;)
  • Martin VIII (CZ1)Martin VIII (CZ1) CZ1 Beiträge: 3,960
    Čo to je za novinku toto? :smiley:

  • DémonGames (CZ1)DémonGames (CZ1) Beiträge: 252
    Čo to je za novinku toto? :smiley:

    Nové minifórum které nepatří CM ani BM :D Taková vylepšená skype skupina :D
  • Martin VIII (CZ1)Martin VIII (CZ1) CZ1 Beiträge: 3,960
    CM a BM tu nemôžu zasahovať, alebo ako? :smiley:

  • DémonGames (CZ1)DémonGames (CZ1) Beiträge: 252
    CM a BM tu nemôžu zasahovať, alebo ako? :smiley:

    To ještě nevíme, ale členové můžou zakládat pouze diskuze a psát do oznámení! Jen já jakožto majitel můžu založit událost a oznámení. Tedy BM je tu jako běžný člen :D
  • Sstyx (CZ1)Sstyx (CZ1) Beiträge: 3,864
    Zasahovat tu můžeme :P 
  • Lien Rag (CZ1)Lien Rag (CZ1) CZ1 Beiträge: 2,205
    Skoro jako varianta chatu v ali. Jen tu může být jiná skladba osob. Proč ne.? Rád pokecám i mimo ali s kýmkoliv. Ostatně ve hře to platí stejně. Když to není příliš konfliktní, dá se se všemi. Snad mi dají za pravdu i ti, se kterými jsem projednával problematické události :dizzy:
  • DémonGames (CZ1)DémonGames (CZ1) Beiträge: 252
    Sstyx napsal(a):
    Zasahovat tu můžeme :P 
    Tak do našich zpráv jo, ale založit oznámení nemůžeš ne? :D
  • Martin VIII (CZ1)Martin VIII (CZ1) CZ1 Beiträge: 3,960
    Takže Adolfa som nemôžem dať, škoda :cry:
  • ZoeZoe Beiträge: 16,984
    Sstyx napsal(a):
    Zasahovat tu můžeme :P 
    Tak do našich zpráv jo, ale založit oznámení nemůžeš ne? :D
    Můžeme úplně všechno co ty :p 

    A prosím o odpovědi na moje otázky, potřebuju je k životu! :D  

    Zoe napsal(a):
    A démone, ty mi můžeš (jakožto velitel skupiny) upravit tohle téma, nebo ne? + jaký možnosti úpravy (ať už tady nebo v "ofiku") máš? :D

  • Sstyx (CZ1)Sstyx (CZ1) Beiträge: 3,864
    Sstyx napsal(a):
    Zasahovat tu můžeme :P 
    Tak do našich zpráv jo, ale založit oznámení nemůžeš ne? :D
    Já můžu všechno :D I tady fungujeme jako řekněme správcové kontroléři :)
    Takže Adolfa som nemôžem dať, škoda :cry:
    Nein, gibt es auch keinen :P
Anmelden, um zu kommentieren.