Domů Horus LOL

Horus

Uživatelské jméno
Horus
Návštěv
2,046
Funkce
Moderator
Datum registrace
Poslední aktivita
Body
165
Odznaky
13
Komentáře
364
 • Re: Sabotáže

  
 Ahoj. Mám pocit ze nieco podobne sa tu uz preberalo a nie jeden krat. V tomto smere ti bohuzial nevieme ziadno pomoct pretoze sabotaze su sucastou hry. GGS chcelo zaviest do hry funkciu NEH… (Zobrazit příspěvek)
 • Re: Představení Freya

  Ahoj usvit , jaghut, čierny škorpion. Vidim ze ta to stale bavi dookola rozoberat to iste, a v kazdom vlakne co sa vyjadris pises to iste. Len tak mimochodom pises mimo temu. Toto je predstavenie nov… (Zobrazit příspěvek)
  Post edited by Horus on
 • Údržba

  Ahojte Ako ste si určite všimli práve začala krátka údržba, ktorá má odstrániť technické problémy zo serverom. Jedlo a bonusy budú zmrazené. Ospravedlňujeme za neskoršie oznámenie. Váš tým Empire. (Zobrazit příspěvek)
  Post edited by Horus on
 • Re: Pořadí akcí

  Vylepšené hrady v akcích Král mrchožroutů znovu táhne krajinou a jeho horda špinavých válečníků za sebou nechává jen spálenou zemi. Tentokrát je to ještě horší než kdy dříve! Mrchožroutský pán shromá… (Zobrazit příspěvek)
 • Re: Pořadí akcí

  Říše je v plamenech, odrazte útok cizáckých nájezdníků! Je to troufalý útok, nůž do srdce našeho království! Cizí hradní pánové a dámy prorazili naši obranu a obsadili hrady v našem království. Tito … (Zobrazit příspěvek)