Domů Czech & Slovak Diskuze k oficiálním oznámením

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Diskuze k "Aktualizace Šlechtické Klání"

13»

Komentáře

• Gilbo8 (SK1)Gilbo8 (SK1) Komentářů: 82
    upraveno 03.09.2015
    kristítko napsal: »
    Ahoj Lusi.

Zajímalo by mě, jestli svého oponenta najdeš.

Jinými slovy, jak bych to viděl já...

První místo v kláních se skrytým žebříčkem je od GGS ohodnoceno na určitou hodnotu. Například klání na nástroje - musíš nasbírat 50 000 bodů (to je příklad, to nevím, samozřejmě), aby tě systém poprvé pustil na první místo. A je jedno, že od začátku není nikdo lepší, než ten, komu žebříček ukazuje druhou pozici.

Jakmile tě takto systém pustí, je potřeba, aby tě za určitou, ne příliš dlouhou dobu, opět sesadil na druhé. Dejme tomu 5 min.

No a pak tě po určité, dosažené hranici bodů, opět pustí na to první. Ale opět ne na dlouho. Tentokrát řekněme na 30 min. No a pak zase šup na dvojku... :)

A až dosáhneš třetí hranice, už docela vysoké, tak tě systém pustí na první místo opět...

Tedy podle mého, první místo není nedosažitelné, ale se soutěživostí hráčů mezi sebou to nemá mnoho společného.

Co se stane? Hráči, který je ochoten toto podstoupit, je vmanipulována myšlenka, že má na to, získat první místo, ale je nutno zabrat a bojovat až do konce, protože je tady ještě někdo jiný, kdo je ochoten bojovat. No a pak je na vás, jestli se smíříte s druhým místem, ale co si budeme povídat, druhé obvykle není o nic lepší, než sté...

Anebo... sypete do toho hlava nehlava až do konce...

Lusi, jestliže jsi byla celé klání druhá, je možné, že jsi nedosáhla ani první hranice... Je mi líto...

(Příběh zde uvedený je fiktivní, osoby ani situace v něm uvedené nemají nic společného se skutečnými postavami ani situacemi, případná podobnost s nějakou skutečnou událostí je čistě náhodná)

Radek, kristítko, Legie ODPADLIKU

Dost trefne...
    Gilbo8 @ sk 1

www.johaniti.sk
  • MrazaakMrazaak Komentářů: 629
    upraveno 03.09.2015
    Ahoj, rád bych vám jméno vítěze dal (vím ho), ale nemůžu, nemáme to dovolené. Vím že není jednoduché mi věřit, protože výsledky průhledné nejsou, ale k žádnému šachování s výsledky z naší strany nedochází, řezali bychom si pod sebou větev. :)
  • lusi3lusi3 Komentářů: 4
    upraveno 03.09.2015
    No pokud to je "živej" vítěz, určitě je celkem aktivní a čte, co se děje kolem nás všech.a věřím, že mu ruka neupadne, pokud napíše:-)
    první místo je přece pocta a ne výsměch.
    a když si tu čtu ty příspěvky nazpět, tak nejsem jediná, kdo hledal soupeře - vítěze:-)
    lusi3 @ cs 1
  • Přízrak (CZ1)Přízrak (CZ1) Komentářů: 1,013
    upraveno 03.09.2015
    Mrazaak napsal: »
    Ahoj, rád bych vám jméno vítěze dal (vím ho), ale nemůžu, nemáme to dovolené. Vím že není jednoduché mi věřit, protože výsledky průhledné nejsou, ale k žádnému šachování s výsledky z naší strany nedochází, řezali bychom si pod sebou větev. :)

Ahoj. Myslím že tu si pod sebou řežete právě tím, že jsou výsledky neprůhledné. A díky zdražovacím aktualizacím a spoustou bugů už nemá plno hráčů v GG$ důvěru. Mmch nazývejme věci pravými jmény. Nejde o větší soutěživost. Ta je díky neprůhlednosti spíše menší. Zde se jedná o větší "utrácivost"
    EMPIRE - Nepřemýšlej, klikej a plať! Strategie dle GG$.
  • Gilbo8 (SK1)Gilbo8 (SK1) Komentářů: 82
    upraveno 03.09.2015
    Mrazaak napsal: »

Nie ze rezali, ale rezete...

Je to asi tak ako z vybavenim na veziach, tiez sa nic nezmenilo...

Alebo rabovanim akvy na opevneniach, ani tam sa nic nezmenilo...

Len cuduj sa svete vsetci hraci vedia ze sa zmenilo...
    Gilbo8 @ sk 1

www.johaniti.sk
  • Lukas Vydra (CZ1)Lukas Vydra (CZ1) Komentářů: 562
    upraveno 03.09.2015
    lusi3 napsal: »
    No pokud to je "živej" vítěz, určitě je celkem aktivní a čte, co se děje kolem nás všech.a věřím, že mu ruka neupadne, pokud napíše:-)
    a když si tu čtu ty příspěvky nazpět, tak nejsem jediná, kdo hledal soupeře - vítěze:-)
    No nevim, treba z nasi ali jsem prakticky jediny, kdo sleduje forum.
    Jméno ve hře: Lukas Vydra
    Svět: Česká republika 1
    Současná aliance: VeniVidiVici (od 14.6. 2015)
    Předchozí aliance: The Brotherhood (1.6.-14.6. 2015)

*1.6.2015   †6.8.2016
  • knoflík207 (CZ1)knoflík207 (CZ1) Komentářů: 197
    upraveno 04.09.2015
    Ta nová klání stojí za prd. Výsledky jsou skrýté - jak mám asi tak hledat nové členy? Fakt bych přála těm, co to vymýšlejí, aby si zkusili nábor...
  • HanssCZ (CZ1)HanssCZ (CZ1) CZ1 Komentářů: 3,524
    upraveno 07.09.2015
    lusi3 napsal: »

Jediná nejsi. I já ho hledal. Podle rabování, síly ali a na různá doporučení (za které děkuji všem co napsali) jsem odepsal cca 20 aliancí. Nečekaně se vítěz nikde nenašel. Jinak kristitko to popsal dost přesně, takhle nějak jsem se o první místo pretahoval, nevím kde tu "teorii" vzal, každopádně takhle (zcela náhodou) funguje.
    ...Dokud vzdor v sobě mám i kdybych měl být sám, říkám vám do očí že mě neochočí...

Sign In to comment.