Domů Czech & Slovak Diskuze k oficiálním oznámením

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Diskuze k "Přispěvovatel měsíce (srpen)"

2

Komentáře

• aci2 (SK1)aci2 (SK1) SK1 Komentářů: 348
    upraveno 01.09.2015
    Elam napsal: »
    Jako bez urážky, ale kde jsem tam já osobně, když tam je Hanss mám tu být také, ne?
    Přijde mi to celkem nefér :(.

Elam plačeš na špatnem hrobě :-)) aci2
    Chci P J na forum

aci2 @ cz sk 1
  • fanda.spulak (CZ1)fanda.spulak (CZ1) CZ1 Komentářů: 4,056
    upraveno 02.09.2015
    Maty máš můj hlas :)

Bade musíme asi více spamovat abychom tam byli. :D
    Mrazaak napsal: »
    Hlasujte prosím zde, zatím je to vyrovnané. :)
    A hádej proč!
    Dejte někdo konečně prosím BAN tomu *** co to kazí...vzdit to celé zaspamoval!
    Screen
    Úsměv nevyřeší všechny Vaše problémy, ale dokáže nas*at tolik lidí, že stojí za to si jej pěstovat. p

Nick: Fanda.Spulak
    Uroveň: 70
    Aliance: Legie ODPADLÍKŮ
    Titul:Král Nebojácný
    V případe nejakých dotazu pište >>SEM<<

Empire wiki

Support/podpora, Pravidla fora(směrnice pro komunitu, VOP,

• Lukas Vydra (CZ1)Lukas Vydra (CZ1) Komentářů: 562
    upraveno 02.09.2015
    Já se rozhodl nehlasovat - nemohu se rozhodnout mezi Hanssem a MATYm a oběma hlas dát nemůžu ... :confused:
    Jméno ve hře: Lukas Vydra
    Svět: Česká republika 1
    Současná aliance: VeniVidiVici (od 14.6. 2015)
    Předchozí aliance: The Brotherhood (1.6.-14.6. 2015)

*1.6.2015   †6.8.2016
  • HanssCZ (CZ1)HanssCZ (CZ1) CZ1 Komentářů: 3,524
    upraveno 02.09.2015

A hádej proč!
    Screen
    Mě už je tu fakt zle :(.
    Lukas Vydra napsal: »
    Já se rozhodl nehlasovat - nemohu se rozhodnout mezi Hanssem a MATYm a oběma hlas dát nemůžu ... :confused:

Pro Matyho Luky, já tady na fóru končím. Chodil jsem sem abych si pokecal s komunitou a radil tak kde můžu. Bohužel uznávám že jsem slaboch, na tohle nemám nervy a hlavně už vůbec nemám naladu tady tyhle idioty řešit.
    Snad bude nóvé fórum lepší a já se vrátím :).
    ...Dokud vzdor v sobě mám i kdybych měl být sám, říkám vám do očí že mě neochočí...

• fanda.spulak (CZ1)fanda.spulak (CZ1) CZ1 Komentářů: 4,056
    upraveno 02.09.2015
    HanssCZ napsal: »

No tobě jsem dát hlas také chtěl neboj, ty ho máš příště :D
    Z té "nadávky",nebo toho člověka? :(
    Úsměv nevyřeší všechny Vaše problémy, ale dokáže nas*at tolik lidí, že stojí za to si jej pěstovat. p

Nick: Fanda.Spulak
    Uroveň: 70
    Aliance: Legie ODPADLÍKŮ
    Titul:Král Nebojácný
    V případe nejakých dotazu pište >>SEM<<

Empire wiki

Support/podpora, Pravidla fora(směrnice pro komunitu, VOP,

• Lien Rag (CZ1)Lien Rag (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,205
    upraveno 02.09.2015
    Myslím, že měl Hanss na mysli tu prasárnu, kdy tam někdo z virtuálních účtů nasypal nesmyslné hlasy. Doufám, že to BM a CM zohlední a vyvodí z toho důsledky.. Toto je nefér..

Osobně žádám, aby mně byly odstraněny hlasy alá "pozor strong" a podobně znějící nicky..

A Pro Hansse, nenech se otrávit jedním mamlasem. Myslím, že modíci nejsou pitomci a tohle vyřeší snadno..

Pro případ, že by se to nezohlednilo, chci být z tohoto hlasování odstraněn. Howg
    Lien Rag

"Je to rebel !"
     ;-)

• MATY2000 (CZ1)MATY2000 (CZ1) CZ1 Komentářů: 3,774
    upraveno 02.09.2015
    Lien Rag napsal: »

Pro případ, že by se to nezohlednilo, chci být z tohoto hlasování odstraněn. Howg
    Přesně, taky se odhlašuju pokud se neztrhnou ty multi hlasy, a Zoe/SStyx, vážně, tohle vám na ban nestačí ?..
    MATY2000, CZ1

• mecmecczmecmeccz Komentářů: 389
    upraveno 02.09.2015
    Proboha dejte tomu mopovi ipban!!!!!!
    Popora--Hra--Návody--Pravidla návrhů--Web aliance
    UP2ZEKG.png
    Aliance Hraničáři--hodnost pokladník
  • Sstyx (CZ1)Sstyx (CZ1) Komentářů: 3,864
    upraveno 02.09.2015
    mecmeccz napsal: »
    Proboha dejte tomu mopovi ipban!!!!!!

To bohužel nejde, proč je komplikované napsat, ale snažíme se dělat co můžeme. Osobně jdu zabanovat všechny účty co najdu a to hned!
    44 účtu zabanováno!

Pro Matyho Luky, já tady na fóru končím. Chodil jsem sem abych si pokecal s komunitou a radil tak kde můžu. Bohužel uznávám že jsem slaboch, na tohle nemám nervy a hlavně už vůbec nemám naladu tady tyhle idioty řešit.
    Snad bude nóvé fórum lepší a já se vrátím :).

To mi nedělej:( Všichni co jsou rozumní a můžou radit a zároveň naplno říct že je to blbost a srovnat některé do lajny odchází.... Co si tu počneme?

A hádej proč!
    Screen

Tomuhle "expertovy" nebudeme hlasy počítat. Bohužel nemá ani pevnou IP, takže je to složité. Tímhle jsem vás ale nechtěla zatěžovat. věřte mi, že se snažíme ho pacifikovat rozumně a co nejrychleji stačíme.
  • Lien Rag (CZ1)Lien Rag (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,205
    upraveno 02.09.2015
    Navíc já si Hansse velice vážím a je to jedna z osobností, kterou bych na fóru vždycky rád viděl. Tak doufám, že se touto hloupou eskapádou nenechá znechutit.
    Lien Rag

"Je to rebel !"
     ;-)

• aragon789 (CZ1)aragon789 (CZ1) Komentářů: 823
    upraveno 03.09.2015
    Kolik ti smapeři mají příspěvků za měsíc ?
    smiley_tag0511771001440330290gif

aragon789 @ cs 1
  • Sirius Black4Sirius Black4 Komentářů: 420
    upraveno 03.09.2015
    Je dosť nespravodlivé že ste tam nedali nikoho z Sk servera
    Sirius Black
    Rytierskasvorka
    Keď sa budeš smiať bude sa s tebou smiať celý svet ,
    keď budeš plakať budeš plakať sám
    Bob Marley

1PqK.png
  • JohnMcReady (CZ1)JohnMcReady (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,230
    upraveno 03.09.2015
    Slováci moc na fórum nechodí. A Elam tam byla :).
  • Elam (CZ1)Elam (CZ1) Komentářů: 1,966
    upraveno 03.09.2015
    aci2 napsal: »
    Elam plačeš na špatnem hrobě :-)) aci2

Já nepláču, jen upozorňuji na nedostatky, třeba vy byste tam měl být 100% dle mě :).
    Lien Rag napsal: »

Koukám, že po jedné osobě se to tu dost ujalo, vím že to není vaše vina, nějaký troll :).

Souhlasím, ale napřed by to někdo ze SK musel pravidelné psát, jinak 100% by to mohl být alespoň KUKO nebo Serviceman.
    JohnMcReady napsal: »
    Slováci moc na fórum nechodí. A Elam tam byla :).

Na SK jen hraji, jsem z CZ, takže nemohu být za SK kandidát.
    Navíc nejsem ani zdaleka nejlepší hráč, hlavně ze SK, ale vím o pár lidech ba legendách co by tu měli být.
    upraveno 03.09.2015
    Souhlasím, ale napřed by to někdo ze SK musel pravidelné psát, jinak 100% by to mohl být alespoň KUKO nebo Serviceman.
    KUKO snad nehraje, ne? Tak k čemu by mu ten trůn byl? :) Jinak kdyby soutěž byla o titul na fóru např ,,Nejrubínovější hráč'', tak by soupeřil KUKO s Lubošem74(P.S. řeči, že to nemohu komentovat si nechte, viděl jsem screeny Dj Carlosova města a KUKOVA hradu z ohně...)
  • Elam (CZ1)Elam (CZ1) Komentářů: 1,966
    upraveno 03.09.2015
    JohnMcReady napsal: »
    KUKO snad nehraje, ne? Tak k čemu by mu ten trůn byl? :) Jinak kdyby soutěž byla o titul na fóru např ,,Nejrubínovější hráč'', tak by soupeřil KUKO s Lubošem74(P.S. řeči, že to nemohu komentovat si nechte, viděl jsem screeny Dj Carlosova města a KUKOVA hradu z ohně...)

Na SK je momentálně pár hráčů více rubínových jak KUKO kdy byl, na CZ nevím ;).
    upraveno 03.09.2015
    Na SK je momentálně pár hráčů více rubínových jak KUKO kdy byl, na CZ nevím ;).
    Tak čekujte hrad hráče Luboš74. Dalšího, dle mého názoru více rubínového, pošlu na CZ do zpráv.
  • MrazaakMrazaak Komentářů: 629
    upraveno 04.09.2015
    Po přepočítání hlasů (nepočítal jsem hlasy zabanovaných uživatelů), se vítězem stává ... chvíle napětí ... o pouhé dva hlasy: HanssCZ!

Hanssovi gratuluji a i dle mého úsudku si cenu odnáší (již podruhé) zaslouženě. Doufám že jsem se nepřepočítal a dopracoval jsem se ke správnému výsledku. :) Maty zůstal v těsném závěsu.

Výherce budu v blízké době kontaktovat a všem ostatním děkuji za hlasování a účast. :)
  • HanssCZ (CZ1)HanssCZ (CZ1) CZ1 Komentářů: 3,524
    upraveno 04.09.2015
    Děkuji, děkuji...
    Děkuji všem co mi poslali hlasy, je milé vidět tu takovou podporu :-). Děkuji i všem co hlasovali pro ostatní (ne, tomu jednomu tupci opravdu ne), čím více hlasů, tím je to zajímavější.
    Osobně jsem čekal menší rozdíly mezi mnou, Matym a Lienem ( ona to vůbec byla slušná společnost:-)) i když musím říct že vítězství bylo i tak velice těsné a bylo to nerozhodnuté do poslední chvile. Za což jsem rád, ona by to jinak byla taky dost nuda :-).
    Rád bych tu tímto požádal CM aby mě příští měsíc z nominace vynechali (teda pokud by byla :-D). Ještě jednou děkuji a zdar ;-).
    ...Dokud vzdor v sobě mám i kdybych měl být sám, říkám vám do očí že mě neochočí...

• MATY2000 (CZ1)MATY2000 (CZ1) CZ1 Komentářů: 3,774
    upraveno 04.09.2015
    Děkuji, děkuji...
    Děkuji všem co mi poslali hlasy, je milé vidět tu takovou podporu :-). Děkuji i všem co hlasovali pro ostatní (ne, tomu jednomu tupci opravdu ne), čím více hlasů, tím je to zajímavější.
    Osobně jsem čekal menší rozdíly mezi mnou, Matym a Lienem ( ona to vůbec byla slušná společnost:-)) i když musím říct že vítězství bylo i tak velice těsné a bylo to nerozhodnuté do poslední chvile. Za což jsem rád, ona by to jinak byla taky dost nuda :-).
    Rád bych tu tímto požádal CM aby mě příští měsíc z nominace vynechali (teda pokud by byla :-D). Ještě jednou děkuji a zdar ;-).
    Ahoj Hanssi, gratuluji k zaslouženému vítězství :-)
    Jinak, MOP končí na foru :-)
    Tak zustan :-)
    MATY2000, CZ1

Sign In to comment.