Domů Czech & Slovak Krčma (off-topic)

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Navrh !

Sirius Black4Sirius Black4 Komentářů: 420
upraveno 05.09.2015 v Krčma (off-topic)
Mám tu nový návrh ohladom barónov

Takže išlo by o to že by sa dela zvýšiť level barónov na trave , je to zdlhavý proces ak ich chceš vytočiť na max .lvl tak by sa to dalo kúpiť za rubíny cena by bola na hráčov akú si zvolia
ale aby to nebolo zase velke a ani zadarmo tak akurát + pre GGS zisk rubínov,spokojnosť hráčov
nevýhody nevidím žiadne

Vyhodi pre hráčov rýchlejšie spravenie baróna na max
lvl bez problemov, viacej narabovanych surovin hlavne v tom lvl 70 viacej narabovanej rudy
minus strata rubínov

PS - nie je to môj návrh
prosím pridať hlasovanie
Post edited by Sirius Black4 on
Sirius Black
Rytierskasvorka
Keď sa budeš smiať bude sa s tebou smiať celý svet ,
keď budeš plakať budeš plakať sám
Bob Marley

1PqK.png

Komentáře

• osilion (CZ1)osilion (CZ1) Komentářů: 490
    upraveno 02.09.2015
    No, není to až tak špatný nápad :)
    Ale chtělo by to nějaký limit - že např. Můžeš zvedat lvl. Barona jen do lvlu, jaký má hráč sám.
    Pak by se mi moc nelíbila představa, že by na mě jela desítka s vybavením 90/90 :)
    Osilion cs1   Hraničáři

• HanssCZ (CZ1)HanssCZ (CZ1) CZ1 Komentářů: 3,524
    upraveno 02.09.2015
    Ne. Ne,ne,ne,ne,ne. Rubíňáci už mají takhle dost velké výhody, vyježděné věže je jedno z mála co si musí poctivě vyjezdit každý.
    ...Dokud vzdor v sobě mám i kdybych měl být sám, říkám vám do očí že mě neochočí...

• osilion (CZ1)osilion (CZ1) Komentářů: 490
    upraveno 02.09.2015
    HanssCZ napsal: »
    Ne. Ne,ne,ne,ne,ne. Rubíňáci už mají takhle dost velké výhody, vyježděné věže je jedno z mála co si musí poctivě vyjezdit každý.

Mě osobně je to jedno- nevyužiju to. Ale představ si, že se co půl rok stěhuješ .. to by se ti pak hodně chtělo jezdit na ty malé levelky baronů :)
    Osilion cs1   Hraničáři

• J JJ J Komentářů: 1,012
    upraveno 02.09.2015
    upraveno 02.09.2015
    osilion napsal: »
    Mě osobně je to jedno- nevyužiju to. Ale představ si, že se co půl rok stěhuješ .. to by se ti pak hodně chtělo jezdit na ty malé levelky baronů :)
    No, to je prosté... Nestěhuj se :).
    ...Dokud vzdor v sobě mám i kdybych měl být sám, říkám vám do očí že mě neochočí...

• MartinK268 (SK1)MartinK268 (SK1) SK1 Komentářů: 572
    upraveno 02.09.2015
    No, to je prosté... Nestěhuj se :).

a ako ti ma aliancia posielat podpory ak si daleko ?
    lvl 70
    upraveno 02.09.2015
    a ako ti ma aliancia posielat podpory ak si daleko ?

No já osobně podpory odmítám :-). Ale pokud je rychlí velitel (jeden je základ na podpory) a vylepšení v ali (rubíny do pokladny dnes prakticky rozdávají díky akcím) jsem s podporou za chvíli kdekoliv na mapě :-).

upraveno 02.09.2015
    :D tak ja ti neviem...je to tvoj nazor, ja zo siriusom suhlasim lebo sam mam problem z baronmy lebo som sa stahoval kvoli aliancii a nechcu sa mi robit veze znova
    lvl 70
    upraveno 02.09.2015
    No, aby jste si zase nemysleli, já stěhování za alianci beru jako důvod. Ale určitě se nebudu stěhovat co půl roku. A pokud se stěhuju, většinou že začátku hry, tam věže stejně nejsou vyježděné. A nakonec myslím že věže na zeleném jsou dost k ničemu, alchymista je fuč, putáci na palici a věže na max se nevyplatí jezdit. Určitě to není takový důvod aby se rubinakum dovolil si za ruble vylevlovat věže a pak si v klidu jezdit. Toť můj názor :-).

upraveno 02.09.2015
    No, aby jste si zase nemysleli, já stěhování za alianci beru jako důvod. Ale určitě se nebudu stěhovat co půl roku. A pokud se stěhuju, většinou že začátku hry, tam věže stejně nejsou vyježděné. A nakonec myslím že věže na zeleném jsou dost k ničemu, alchymista je fuč, putáci na palici a věže na max se nevyplatí jezdit. Určitě to není takový důvod aby se rubinakum dovolil si za ruble vylevlovat věže a pak si v klidu jezdit. Toť můj názor :-).

v lvl 70 budes rabovat z vezi rudu :) a spotreba rudy k jej vyrobe na HH je nedostacujuca
    lvl 70
    upraveno 02.09.2015
    v lvl 70 budes rabovat z vezi rudu :) a tej rudy tam teda je ale vela k tej vyrobe aka je na HH

Tak levl už na to mám :-). Ale vymaxovana věž na zeleném se ti za tu ruku nevyplatí, je tu na to i několik témat :-).

upraveno 02.09.2015
    Tak levl už na to mám :-). Ale vymaxovana věž na zeleném se ti za tu ruku nevyplatí, je tu na to i několik témat :-).

no to je pravda :) ked uz sme pri tej rude tak osobne si myslim ze posrali celu hru s tymi exo surkami :D keby aspom neboli take straty medzi prevozmy ale aj tak
    lvl 70
  • Sirius Black4Sirius Black4 Komentářů: 420
    upraveno 03.09.2015
    J J napsal: »
    Neskončil jsi náhodou? (Sorry za OT):D

Až s novým fórom

No a bude to hlasovanie ?!
    Sirius Black
    Rytierskasvorka
    Keď sa budeš smiať bude sa s tebou smiať celý svet ,
    keď budeš plakať budeš plakať sám
    Bob Marley

1PqK.png
  • ZoeZoe Moderator Komentářů: 16,862
    upraveno 05.09.2015
    No a bude to hlasovanie ?!
    Ahoj,
    sice nemůžu říct, že by se mi návrh nějak zamlouval... ale hlasovní máš přidané, uvidíme :)
Sign In to comment.