Domů Czech & Slovak Oficiální oznámení

Potřebujeme nové moderátory!


ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.


Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE


Nové fórum!

MrazaakMrazaak Komentářů: 629
upraveno 10.09.2015 v Oficiální oznámení
Milá komunito,
s velikou radostí vám oznamujeme, že se budeme brzy stěhovat na kompletně nová fóra! S sebou si však chceme vzít uživatelské účty, příspěvky a témata z tohoto fóra, abychom nemuseli začínat od píky!

Abychom tak mohli učinit, budeme muset provést nějaké změny ve struktuře fóra současného.

V rámci změn budou v nadcházejících týdnech provedeny následující úkony:

Části "Kreativní koutek", "Hry na fóru" a "Zábava" budou sjednoceny do jednoho "Off-topic" tématu.

Části "Tým", "Žádosti" a "Archiv" budou kompletně vymazány!


V současnosti pro vás připravujeme detailnější zprávu, ve které se dozvíte mnohem více! Na to však potřebujeme ještě několik týdnů, tak buďte prosím trpěliví.

Pokud máte k novému fóru nějaké otázky nebo funkce, které byste rádi viděli, můžete nám je napsat do TOHOTO vlákna! Zároveň vás prosíme o strpení jestli vám nebudeme schopni ihned podat odpověď na vaše otázky. Budeme si je poznamenávat a připravíme pro vás souhrn odpovědí.

S pozdravem
Váš Community Management tým
Post edited by Mrazaak on

Komentáře

 • MrazaakMrazaak Komentářů: 629
  upraveno 16.07.2015
  Milí hráči,

  jak jsme vám slíbili, tak přinášíme odpovědi na velkou část vámi, i hráči z jiných komunit, položených dotazů. Pokud máte ještě nějaké dodatečné dotazy, použijte prosím TOTO téma.

  1. Nové fórum dorazí za několik týdnů. Právě jsme v procesu optimalizace současných fór, což je jeden z prvních kroků, které musíme podstoupit. Dále nás čeká implementace nových funkcí, testování, ladění struktury, designu a dalších "detailů."
  2. Použitý systém nebude vBulletin a na novém fóru pracujeme s externím partnerem.
  3. Z technickým důvodů je velmi malá pravděpodobnost, že se nám podaří přenést seznamy přátel. Profilové obrázky a podpisy by být přeneseny měly, ale přesto vám doporučujeme provést zálohu, abyste o ně nepřišli v případě, že se přenesení nezdaří.
  4. Přechod na nové fórum chceme provést s minimálním dopadem na jeho dostupnost, což znamená, že přechod z jednoho systému na druhý by měl být buď velmi rychlý nebo dokonce instantní bez jakékoliv prodlevy.
  5. Počítač zobrazení bude fungovat, jupííí. :)
  6. Na nové fórum chceme přenést co nejvíce obsahu (témata, příspěvky, formátování příspěvků, počet příspěvků každého uživatele, uživatelské účty a další), jak to jen bude možné.
  7. Archivy byly vymazány z důvody jejich velikosti, což by ztížilo migraci na novou platformu a mohlo by dojít k chybám, čemuž se chceme vyvarovat.
  8. Na fóru budou dostupné funkce, které znáte z vBulletinu, ale budou vylepšeny pro lepší uživatelskou zkušenost (přehlednější poslední příspěvky, lepší vyhledávání a podobně).
  9. Struktura fóra bude lehce pozměněna pro potřeby každé komunity. Více detailů bude následovat.
  10. Fórum bude mít samozřejmě nový design, který bude FANTASTICKÝ. :)

  Doufáme, že jsme zodpověděli valnou část vašich dotazů a těšíme se na finální verzi nového fóra.

  S pozdravem
  Váš Community Managemenet tým
 • MrazaakMrazaak Komentářů: 629
  upraveno 24.08.2015
  Milá komunito,

  po nečekaně dlouhé době vás můžeme ujistit, že nové fórum je konečně za rohem. Pomalu dolaďujeme poslední detaily, design a některé funkce. Včas vám dáme vědět o tom, kdy přesně se na nová fóra přesuneme. Doufáme, že se těšíte stejně tak jako my. :)

  S pozdravem
  Váš CM tým
 • MrazaakMrazaak Komentářů: 629
  upraveno 01.09.2015
  Ahoj chlapci a děvčata, dámy a pánové, princezny a králové.

  Přišel čas říct 'sbohem' našim současným fórům a říct 'ahoj!' našemu novému nablyštěnému fóru. Zítra, 2. 9. 2015, budeme spouštět zbrusu novou komunitní platformu a tím pádem se chceme rozloučit s těmito současnými, zastaralými a rezavými fóry zde na vBulletinu. Tady je co se bude dít:

  Dnes, 1. 9. 2015, provedeme poslední export dat, která budou následně přenesena do nového prostředí (uživatelské účty, příspěvky, počty příspěvků a mnoho dalšího). To, bohužel, znamená, že ztratíme příspěvky a data mezi posledním exportem a spuštěním nového fóra, ale budeme se snažit minimalizovat dopad tím, že celý proces uděláme co nejrychleji. V době přecházení na nový systém bude fórum nedostupné a nebudete ho tedy moci na krátkou dobu používat.

  Samozřejmě se snažíme cílit na co nejhladší spuštění a snažíme se předejít všem možným problémům, ale jak sami nejspíše víte, ne vždy se dá předejít všemu. Tím pádem nemůžeme s předstihem specifikovat čas, po který budou fóra nedostupná.

  Po tom, co bylo všechno dokončeno, se budete moci přihlásit na novém systému se svým starým účtem tak, jako na vBulletinu.

  Upozornění: na nové fórum se budete muset dostat tlačítkem ve hře, protože bude umístěno na jiné adrese, než to současné! To také znamená, že pokud máte vytvořenou záložku s fórem, tak ji budete muset nahradit novou!

  Strašně se těšíme až nové fórum uvidíte a až ho začnete používat. :)

  S pozdravem
  Váš CM tým
 • MrazaakMrazaak Komentářů: 629
  upraveno 02.09.2015
  Milá komunito,

  bohužel došlo na straně poskytovatele ke zdržení a přenesení databáze se nestihlo v původním časovém plánu. Kvůli tomu se nám opozdila poslední testovací fáze a spuštění fóra se přesouvá na zítra ráno.

  Upozornění: stále platí to, že budeme používat datový export ze včerejška, takže žádná data se ze dneška nepřenesou!

  Chceme se ujistit, že to čekání bude stát za to a chceme vám dát co nejlepší fórum. :)

  S pozdravem
  Váš CM tým
 • MrazaakMrazaak Komentářů: 629
  upraveno 02.09.2015
  Milá komunito,

  tak nakonec musíme spuštění fóra bohužel přesunout na příští týden. :(

  Momentálně to vypadá na úterý. Tím pádem se i mění informace o tom, že se data ztratí. Nakonec se současná data neztratí a finální datový export proběhne až v pondělí. Technický problém, na který jsme narazili, není příliš závažný, jen je bohužel časově náročný a do pátku bychom ho nestihli vyřešit. :)

  Radost nám to nedělá, ale raději spuštění odložíme, než abychom riskovali nějaké problémy, které by se následně těžko opravovaly.

  S pozdravem
  Váš CM tým
 • MrazaakMrazaak Komentářů: 629
  upraveno 07.09.2015
  Milá komunito,

  nečekaně musíme spuštění fóra opět posunout na čtvrtek. To je bohužel zapříčiněno poskytovatelem, který má momentálně omezenou pracovní sílu kvůli nějakým svátkům. :)

  Nadále vás budeme o vývoji informovat.

  S pozdravem
  Váš CM tým
Sign In to comment.