Domů Czech & Slovak Diskuze k oficiálním oznámením

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Diskuze k "Aktualizace Alianční Erb"

1911»

Komentáře

• ZoeZoe Moderator Komentářů: 16,862
    upraveno 17.08.2015
    chtel jsem udelat erb a misto hlavy lisky je to bez ni i kdyz jsem ji tam dal a potvrdil.opet aktualizace co stoji za kulove nehlede na to ze nam to odecetlo navic jeste ruble za opravu erbu kdyz zadna neprobehla.kdyz to chci zmenit tak to nefunguje
    Ahoj,
    na mapě by zvolený "obrázek" být vidět neměl - měl by být vidět například při otevření přehledu o hráči. Pokud ho v "přehledu" nevidíte, kontaktujte prosím Support a požádejte je o opravu erbu a náhradu rubínů.
  • TatrgelTatrgel Komentářů: 51
    upraveno 17.08.2015
    Zoe napsal: »
    Tak super :) Když jsem o tom psala CM tak říkal, že o problému už se ví... takže asi provedli opravu, ke které nebylo potřeba vypnout servery :rolleyes:

Tak už je to tu zase. Vodítkem možná bude to že mě prohlížeč nabídl novou aktualizace flash playeru, což jsem udělal. Takže asi to s tím bude mít co dělat, nevím nejsem expert, jen mě doteď jelo vše v cajku.
    Tatrgel (na cs1 od 20.4.2013)
    člen aliance Hrozná
    čest: 2616 (67.)
    legendární lvl: 299 (50.)
    body úspěchu: 14905 (67.)

VIP sem nikdy neměl, nemám a nikdy mít nebudu.
    upraveno 18.08.2015
    Tatrgel napsal: »
    Tak už je to tu zase. Vodítkem možná bude to že mě prohlížeč nabídl novou aktualizace flash playeru, což jsem udělal. Takže asi to s tím bude mít co dělat, nevím nejsem expert, jen mě doteď jelo vše v cajku.
    Děkuji za info, předám to dál, jestli jim to nepomůže :)
  • TatrgelTatrgel Komentářů: 51
    upraveno 18.08.2015
    Děkuji za info, předám to dál, jestli jim to nepomůže :)

Děkuji, je to celkem vopruz když máš hostinu a útočíš na světech na barony :D
    Tatrgel (na cs1 od 20.4.2013)
    člen aliance Hrozná
    čest: 2616 (67.)
    legendární lvl: 299 (50.)
    body úspěchu: 14905 (67.)

VIP sem nikdy neměl, nemám a nikdy mít nebudu.
    upraveno 18.08.2015
    Tatrgel napsal: »
    Děkuji, je to celkem vopruz když máš hostinu a útočíš na světech na barony :D
    Tak řešení problému má prý vysokou prioritu, což znamená, že by to mohlo být brzy vyřešeno :)
    MATY20002 napsal: »
    Co by jsi od něj čekal ? Zoe to mu nemůžete dát BANán na furt ?
    Můžeme. Ale nejprve bychom museli mít buď důkaz na multiúčet, a nebo ještě chvíli vydržet, než si ho za spam vyslouží - což nebude dlouho trvat, protože už mě nebaví to po něm všude mazat :rolleyes:
  • MATY2000 (CZ1)MATY2000 (CZ1) CZ1 Komentářů: 3,774
    upraveno 18.08.2015
    Můžeme. Ale nejprve bychom museli mít buď důkaz na multiúčet, a nebo ještě chvíli vydržet, než si ho za spam vyslouží - což nebude dlouho trvat, protože už mě nebaví to po něm všude mazat :rolleyes:

Vždyt to ví všichni, že je to multi - MOP, Neutráček a další...
    MATY2000, CZ1

upraveno 18.08.2015
    Vždyt to ví všichni, že je to multi - MOP, Neutráček a další...
    MOP dostal na fórum IP ban. Uvidíme, Neutráček má teď ban časově omezený, a trvalý má slíbený. U "dalších" tomu nebude jinak :)

Ale nechme toho, jsme OT...
  • MATY2000 (CZ1)MATY2000 (CZ1) CZ1 Komentářů: 3,774
    upraveno 19.08.2015
    Díky za upozornění o hotfixu.. mám slavnost, díky, teď je ta slavnost v ♦ ..
    MATY2000, CZ1

• Denisa Matochov (CZ1)Denisa Matochov (CZ1) Komentářů: 57
    upraveno 19.08.2015
    Díky za upozornění o hotfixu.. mám slavnost, díky, teď je ta slavnost v ♦ ..

nejsi sám :( taky mě to už štve to je furt dokola ,kdyby se daly aspon pauznout a my o tom věděly ....
    Denisa Matochov @ cs 1
  • Foxstalker (CZ1)Foxstalker (CZ1) Komentářů: 222
    upraveno 19.08.2015
    Taky děkuju taky jsem měl slavnost a psát na support? No řekněme že dohadovat se s Dušanem je fakt zážitek který člověk jen tak někde nezažije :-)))

• Chren (CZ1)Chren (CZ1) Komentářů: 19
    upraveno 01.09.2015
    A co konkrétně (kromě toho že budu mýt nějakej Erb u hradu) to alianci přinese? To sem asi nějak přehlídl.
    Chren @ cs 1
  • Lukas Vydra (CZ1)Lukas Vydra (CZ1) Komentářů: 562
    upraveno 01.09.2015
    Chren3 napsal: »
    A co konkrétně (kromě toho že budu mýt nějakej Erb u hradu) to alianci přinese? To sem asi nějak přehlídl.

No, bude se krasne lesknout, kdyz ho budes umyvat :)
    Jméno ve hře: Lukas Vydra
    Svět: Česká republika 1
    Současná aliance: VeniVidiVici (od 14.6. 2015)
    Předchozí aliance: The Brotherhood (1.6.-14.6. 2015)

*1.6.2015   †6.8.2016
  • Chren (CZ1)Chren (CZ1) Komentářů: 19
    upraveno 01.09.2015
    Takže to nepřinese vůbec nic jak sem si myslel a tudíž je to naprostá zbytečnost ;)
    Chren @ cs 1
Sign In to comment.