Domů Diskuze k oficiálním oznámením

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Diskuze k "Aktualizace Šlechtické Klání"

2

Komentáře

• HanssCZ (CZ1)HanssCZ (CZ1) CZ1 Komentářů: 3,524
    upraveno 30.08.2015
    J J napsal: »
    Tak to nevyhraješ:D Že by GGS?:D
    Toho se bojím :). Dám 5k žebříků tomu kdo mi toho prvního najde :).
    ...Dokud vzdor v sobě mám i kdybych měl být sám, říkám vám do očí že mě neochočí...

• MATY2000 (CZ1)MATY2000 (CZ1) CZ1 Komentářů: 3,621
    upraveno 30.08.2015
    HanssCZ napsal: »

Jde se na to :-D
    MATY2000, CZ1
    LO

• MmoouurreekkRulMmoouurreekkRul Komentářů: 639
    upraveno 30.08.2015

za 5k štítů by to bylo lepší :D
    MmoouurreekkRul
    upraveno 31.08.2015
    Tak nevypátráno. Musím říct že jsou obepsal slušné množství aliancí a nikde ten první nebyl.
    Už jsem to psal ale zopakuji to, neprůhlednost klání jen přispívá tomu že GGS míň a míň věříme. Čekají že budeme ve fair play věřit jen kvůli dobrému slovu od GGS? Z předchozích zkušeností kdy z věží padá stále stejné množství stejných předmětů a chyba nebyla po více než půl roce nalezena? Nebo že všem co se seká hra a je zpomelená až na hranici samotného hraní je problém hráčů, jejich zastaralých PC a pomalím připojením internetu?
    Výsledky klání MUSÍ být veřejné MINIMÁLNĚ po skončení klání pokud už musíte během klání mlžit. Jinak vám nikdo nebude věřit že s tím nemanipulujete....
    ...Dokud vzdor v sobě mám i kdybych měl být sám, říkám vám do očí že mě neochočí...

upraveno 31.08.2015
    Tak nevypátráno. Musím říct že jsou obepsal slušné množství aliancí a nikde ten první nebyl.
    Už jsem to psal ale zopakuji to, neprůhlednost klání jen přispívá tomu že GGS míň a míň věříme. Čekají že budeme ve fair play věřit jen kvůli dobrému slovu od GGS? Z předchozích zkušeností kdy z věží padá stále stejné množství stejných předmětů a chyba nebyla po více než půl roce nalezena? Nebo že všem co se seká hra a je zpomelená až na hranici samotného hraní je problém hráčů, jejich zastaralých PC a pomalím připojením internetu?
    Výsledky klání MUSÍ být veřejné MINIMÁLNĚ po skončení klání pokud už musíte během klání mlžit. Jinak vám nikdo nebude věřit že s tím nemanipulujete....

Hanssi přesně, je to hrozná kravina, už u nomádů na to byl podle mě špatnje ohlas, oni daj nový klání a tam to daj taky, jako proč ?. Jo aha, já zapoměl, interní informace..

Takže, oni ne, že nedají nomády, ale dají i na ho*no klání ? A ještě k tomu všemu zejtra cizáky ? GGS jděte fakt doprdele, už to není ani zábávné ani vtipné od vás.
    MATY2000, CZ1
    LO

• J JJ J Komentářů: 1,012
    upraveno 31.08.2015
    upraveno 31.08.2015
    J J napsal: »
    Tak už zas cizáci to si dělaj prdel né?

Ne, právě, že nedělaj..:D
    MATY2000, CZ1
    LO

• jahoda5 (SK1)jahoda5 (SK1) Komentářů: 27
    upraveno 31.08.2015
    počkal som viac nových aristokratických kým napíšem
    to že nevidno rebríček súťaže nezvyšuje súťaživosť ale znižuje chuť hráčov vôbec sa do súťaže zapojiť
    takže tam máte pár hráčov ktorý chcú vyhrať prvú cenu a ostatní na to kašlú
    tie odmeny čo dávate sú na smiech aj malým lvl-om, prečo sa nevrátite k normálnym odmenám, napr. prémiový čas.......
    tá súťaž včera - kúp u zbrojára nástroje - mi pripadá ako keby v zelovoci vyhlásili súťaž kto kúpi najviac jabĺk dostane vrece zemiakov, na hre sú hráči, ktorí majú 30, 50 a možno aj 100 miliónov mincí, tak jednoducho nakúpi rebríky a vyhrá, nikto nebude za rubíny kupovať mince a za mince nástroje, takže zarobili ste figu drevenú
    a tá súťaž dnes je úplná blbosť, najprv dáte lupičov, každý kto chce tam nasype suroviny a potom súťaž o tom istom ? Naozaj ste takí naivný a myslíte si že hráči budú kupovať drevo a kameň za rubíny a sypať ich do súťaže ? a je tam skrytý rebríček poradia. To ste zas nedomysleli. Tí 2-3 čo si to rozdajú o prvé miesto si poradie odsledujú v rebríčku lupičov.
    je tu 10-15 vecí ktoré treba opraviť alebo zmeniť, ale to keď vám napíšem tak jediná odpoveď je že sa to nedá, maximálne že posuniete ďalej.
    Tak si len vymýšlajte ďalšie somariny a nestarajte sa o to čo chcú hráči. Nakoniec tu ostanete sami.
    jahoda5 @ sk 1
  • CrackonošCrackonoš Komentářů: 482
    upraveno 31.08.2015
    A po restartu serveru začneme všichni znova od začátku :)
    upraveno 31.08.2015
    Crackonoš napsal: »

Víš že bych se ani nedivil ? :D
    MATY2000, CZ1
    LO

upraveno 31.08.2015

To by mohla být celkem zábava, já jsem pro :-).

upraveno 31.08.2015
    To by mohla být celkem zábava, já jsem pro :-).

Na druhou stranu by to byl asi nejpovedenější update co kdy GGS udělalo :-D
    MATY2000, CZ1
    LO

upraveno 31.08.2015
    MATY20002 napsal: »
    Na druhou stranu by to byl asi nejpovedenější update co kdy GGS udělalo :-D

Tak proto ten nový tutoriál :D
    upraveno 31.08.2015
    Tak proto ten nový tutoriál :D

To víš GGS to má naplánovaný, ale neboj, za to, že začneš od znova dostaneš měga kompenzaci 9 losů do kola štěstí, 50 puťáků, 3k jídla, 5k zlatek a 10% bonus na nákup rubínů, no neber to :-)
    MATY2000, CZ1
    LO

• J JJ J Komentářů: 1,012
    upraveno 31.08.2015
    Stejně budou za hodku někteří na 70ce....
    upraveno 03.09.2015
    Kolos jako dekorace nedává žádné body síly hráče. Záměr, nebo chyba???
  • MrazaakMrazaak Komentářů: 629
    upraveno 03.09.2015
    Kolos jako dekorace nedává žádné body síly hráče. Záměr, nebo chyba???

Ahoj, to je záměrné. Důvod bohužel neznám. Kdybys to opravdu potřeboval vědět, tak se to můžu pokusit zjistit.
  • lusi3lusi3 Komentářů: 4
    upraveno 03.09.2015
    Ahoj všem, najde se někdo kdo se mnou dnes bojoval v klání šlechticů, která končila před desátou o amazonku?
    Já jen že jsem byla druhá a docela dlouhou dobu a ne a ne vyhrát:-)
    lusi3 @ cs 1
  • Dagonis (CZ1)Dagonis (CZ1) Komentářů: 206
    upraveno 03.09.2015
    lusi3 napsal: »
    Ahoj všem, najde se někdo kdo se mnou dnes bojoval v klání šlechticů, která končila před desátou o amazonku?
    Já jen že jsem byla druhá a docela dlouhou dobu a ne a ne vyhrát:-)

Ahoj Lusi.

Zajímalo by mě, jestli svého oponenta najdeš.

Jinými slovy, jak bych to viděl já...

První místo v kláních se skrytým žebříčkem je od GGS ohodnoceno na určitou hodnotu. Například klání na nástroje - musíš nasbírat 50 000 bodů (to je příklad, to nevím, samozřejmě), aby tě systém poprvé pustil na první místo. A je jedno, že od začátku není nikdo lepší, než ten, komu žebříček ukazuje druhou pozici.

Jakmile tě takto systém pustí, je potřeba, aby tě za určitou, ne příliš dlouhou dobu, opět sesadil na druhé. Dejme tomu 5 min.

No a pak tě po určité, dosažené hranici bodů, opět pustí na to první. Ale opět ne na dlouho. Tentokrát řekněme na 30 min. No a pak zase šup na dvojku... :)

A až dosáhneš třetí hranice, už docela vysoké, tak tě systém pustí na první místo opět...

Tedy podle mého, první místo není nedosažitelné, ale se soutěživostí hráčů mezi sebou to nemá mnoho společného.

Co se stane? Hráči, který je ochoten toto podstoupit, je vmanipulována myšlenka, že má na to, získat první místo, ale je nutno zabrat a bojovat až do konce, protože je tady ještě někdo jiný, kdo je ochoten bojovat. No a pak je na vás, jestli se smíříte s druhým místem, ale co si budeme povídat, druhé obvykle není o nic lepší, než sté...

Anebo... sypete do toho hlava nehlava až do konce...

Lusi, jestliže jsi byla celé klání druhá, je možné, že jsi nedosáhla ani první hranice... Je mi líto...

(Příběh zde uvedený je fiktivní, osoby ani situace v něm uvedené nemají nic společného se skutečnými postavami ani situacemi, případná podobnost s nějakou skutečnou událostí je čistě náhodná)

Radek, kristítko, Legie ODPADLIKU
    Jsme jako prsty na ruce, každý sám mnoho nezmůže. Ale když se semkneme, stane se z nás pěst...

(japonské přísloví)

kristítko @ cs 1
  • lusi3lusi3 Komentářů: 4
    upraveno 03.09.2015
    no používala jsem samozřejmě jen zlatky a žebříky, minutku před koncem klání jsem měla něco přes 105 000 bodů a druhé místo bylo zaručené:-)))
    třeba se najde "opravdový" hráč, který vyhrál a bezesporu právem...
    ale na všem musíme hledat něco pozitivního, takže žebřů plno až do vánoc:D
    lusi3 @ cs 1
Sign In to comment.