[OFICIÁLNÍ] Kecací koutek

1118201

Komentáře

• Rough (CZ1)Rough (CZ1) Komentářů: 801
    upraveno 26.08.2015
    :mad: Vy si tu píšete a já sedím u hřbitova :mad:
    ♥Milovat znamená trpět toužit a předstírat♥
    tmb_46770_1626.jpg
  • J JJ J Komentářů: 1,012
    upraveno 26.08.2015
  • Rough (CZ1)Rough (CZ1) Komentářů: 801
    upraveno 26.08.2015
    Ale já jsem tak hrozná že každý ztratí chuť psát :(
    ♥Milovat znamená trpět toužit a předstírat♥
    tmb_46770_1626.jpg
  • J JJ J Komentářů: 1,012
    upraveno 26.08.2015
  • démon113démon113 Komentářů: 620
    upraveno 26.08.2015
    Kdo taky rád stejné :D??

224999__duke-nukem-forever-girls-guns_p.jpg
    Začal jsem od znova :)

Jméno ve hře: démon 113
    Level: 21
    Aliance: lord of dragons

smiley_tag.0936861001440418394.gif
  • upraveno 26.08.2015
    kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK
  • upraveno 26.08.2015
    澤曼(* 28扎日1944歌林)JE捷克克魯姆politik,ekonom,prognostik一個třetíprezident捷克布傑約維REPUBLIKY。 Úřadu本身ujalsloženímslibu DNE 8března2013年

Vobdobí1993-2001působilJAKOpředseda捷克布傑約維stranysociálnědemokratické。 V letech 1996年至1998年zastávalfunkcipředsedyPoslaneckésněmovnyParlamentu捷克布傑約維 REPUBLIKY一個následujícíčtyřiroky BYLpředsedousociálnědemokratickévládymenšinovéhocharakteru,jejíž存在 bylaumožněna吶základěTZV。 “opozičnísmlouvy”SObčanskoudemokratickou stranou。

寶neúspěšnékandidatuře娜prezidenta捷克布傑約維REPUBLIKY v ROCE 2003odešel吶SEDM令z politiky。 Vbřeznu2010 SE實達předsedou諾夫založenéStranyPrávObčanůZEMANOVCI。娜funkci rezignoval婆parlamentníchvolbách2010年,已經kterých本身洽nedostala做sněmovny。[1]

V總理volběv ROCE 2013 BYL茲沃倫třetímprezidentem捷克布傑約維REPUBLIKY。 První 科洛vyhrál本身ziskem 24,21%platnýchhlasůAVrozhodujícímdruhém科爾p​​ oraziltehdejšíhoministrazahraničí卡拉Schwarzenberga本身ziskem 54,80%platnýchhlasů。飛蝨本身zároveňhistorickyprvnímčeskýmprezidentemzvolenýmpřímouvolbou。
  • Martin VIII (CZ1)Martin VIII (CZ1) Komentářů: 3,960CZ1
    upraveno 26.08.2015
    Čo je veľa, to je málo!

VOP | Support/podpora | Pravidlá fóra

STOP BAN PJ !!!
    STOP BAN PJ !!!
    PJ JE HRDINA!

cz 1
  • upraveno 26.08.2015
    [h=3]
    [/h]
  • JohnMcReady (CZ1)JohnMcReady (CZ1) Komentářů: 2,229
    upraveno 26.08.2015
    No ty vado! Já z tebe chcípnu vzteky a bude ze mě mrtvej berserk!
  • démon113démon113 Komentářů: 620
    upraveno 26.08.2015
    JohnMcReady napsal: »
    No ty vado! Já z tebe chcípnu vzteky a bude ze mě mrtvej berserk!

Z koho?? Ze mě :D??
    Začal jsem od znova :)

Jméno ve hře: démon 113
    Level: 21
    Aliance: lord of dragons

smiley_tag.0936861001440418394.gif
  • Sirius Black4Sirius Black4 Komentářů: 420
    upraveno 26.08.2015
    zoeeeeeeeeeeeeeeeee
    Sirius Black
    Rytierskasvorka
    Keď sa budeš smiať bude sa s tebou smiať celý svet ,
    keď budeš plakať budeš plakať sám
    Bob Marley

1PqK.png
  • upraveno 26.08.2015
    :p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p
    upraveno 26.08.2015
    démon113 napsal: »
    Z koho?? Ze mě :D??
    Ne, z MOPA.
  • Martin VIII (CZ1)Martin VIII (CZ1) Komentářů: 3,960CZ1
    upraveno 26.08.2015
    Špinavý mope, choď do kosoštvorca svojej mamy, spravíš tým pre svet veľkú službu.

VOP | Support/podpora | Pravidlá fóra

STOP BAN PJ !!!
    STOP BAN PJ !!!
    PJ JE HRDINA!

cz 1
  • MartinK268 (SK1)MartinK268 (SK1) Komentářů: 572SK1
    upraveno 26.08.2015
    :DDDDDDDDd chlapci chlapci chlapci :DDDDDD takto sa vyjadrovat je neslusne :p preto odbocim od temy a poviem vam ze cele pobrezie blade jak ho dneska dali tak som ho presiel za 7 hodin :D
    lvl 70
    upraveno 26.08.2015
    :DDDDDDDDd chlapci chlapci chlapci :DDDDDD takto sa vyjadrovat je neslusne :p preto odbocim od temy a poviem vam ze cele pobrezie blade jak ho dneska dali tak som ho presiel za 7 hodin :D
    Tak hoď screen :p.
    upraveno 26.08.2015
    Čo je veľa, to je málo!

Vieš mop je vírus a tak ako bola pani mária5
    Sirius Black
    Rytierskasvorka
    Bob Marley

1PqK.png
    upraveno 26.08.2015
    Vieš mop je vírus a tak ako bola pani mária5
    Mária5 je kluk, pitomče :). Psali to snad všichni :).
    upraveno 26.08.2015
    JohnMcReady napsal: »
    Mária5 je kluk, pitomče :). Psali to snad všichni :).

blbečku bolo to myslené humorom
    Sirius Black
    Rytierskasvorka
    Bob Marley

1PqK.png
Sign In to comment.