Domů Hledání členů & aliance

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

upozornění na ali Král králů

slava722slava722 Komentářů: 6
upraveno 27.07.2016 v Hledání členů & aliance
Ahoj spolubojovníci,hledáme nový členy do aliance a přitom nás jen tak vypaluje aliance Král králů ,jela na jednoho našeho člena co má legendu 21 legenda přes 100 a pak na 28 -150 legenda copak to je spravedlivý boj a fér?nemá prý bulet a naučit se nastavit obranu ..je to směšný..při takový legendě a úplně jiných a silnějších vojácích to jde? to by musel být hráč kouzelník..jsou to jen chudáci co si netroufnou na sobě rovný a bodíky si dělají na slabších aliancích..je to škoda protože každá hra by měla mít určitá pravidla a hlavně dodržovat fér útok..je to hra bojová jak napsal ale né podlá a pro zbabělce jako je aliance Král králů..ti bodíky dělají a je jim jedno jaký rozdíl mezi nima je..takový by neměli hrát a nebo se měli naučit slušnosti...Jana
Post edited by Sstyx (CZ1) on
slava72 @ cs 1
«1

Komentáře

• aragon789 (CZ1)aragon789 (CZ1) Komentářů: 823
    upraveno 23.08.2015
    No s tím hold nic neuděláš ale nevím když jsou tak vysoký level a on je nízky , nemají při tom strácet body ??

Ukázka :

2wrdtfn.png
    smiley_tag0511771001440330290gif

aragon789 @ cs 1
  • Lien Rag (CZ1)Lien Rag (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,202
    upraveno 23.08.2015
    V legendách je to šumafuk. Je to jako 70 vs 70. Je to kruté, ale hra to dovoluje. Samotné legend levely nejsou důležité. Problém je v levelu síně slávy. To může být mazec.
    Lien Rag

"Je to rebel !"
     ;-)

• HanssCZ (CZ1)HanssCZ (CZ1) CZ1 Komentářů: 3,524
    upraveno 23.08.2015
    JAk psal Lien, 70 je pořád 70, bez ohledu na legendární level. A ano, v síni může získat takový hráč náskok, to je ovšem jediné. Žádné jiné a lepší vojáky nemá. Nezbývá než posílat pospory a efektivně bránit. Pokud by jste chtěli poradit, písněte do zprávy, po Nomádech vás rád navštívím :).
    PS. Pokud máte v alianci 70 levly který už za tu dobu musí o hře vědět dos, proč za ně na forum píše levl 28?
    ...Dokud vzdor v sobě mám i kdybych měl být sám, říkám vám do očí že mě neochočí...

• slava722slava722 Komentářů: 6
    upraveno 23.08.2015
    Protože ty 70 už jsou takovýma legendama tak zhnusený že nemají zájem nic komentovat.. a podpory jsme si daly ale na běsy a děsy když se objeví těsně před dopadem nejde poslat podpora a ani se to nestíhá i když jsme blízko sebe..nesedíme tady 24 hodin denně..všechno je jen o slunosti a férovosti...škoda
    slava72 @ cs 1
    upraveno 23.08.2015
    Na mě jeli v pátek jen děsy a besy, spolu s děsy a běsy veteránama :). A bránil jsem dřevem. Všechno jde, chce to jen odhodlání. Jak píšu, když bude zájem, písněte, stavim se na pár dní a mohu s obranou poradit. Nic jiného vám poradit nemůžu, na fóru se nikdy nic nevyřěší, bývá to naopak horší...
    ...Dokud vzdor v sobě mám i kdybych měl být sám, říkám vám do očí že mě neochočí...

upraveno 23.08.2015
    dobře stav se a podívej se jak to máme ..myslím že už to ani líp nastavit nejde..měl velkou přesilu vojáků a ukázalo se to až chvilku před dopadem..ale stav se budeme rádi..každá pomoc je vítaná...
    slava72 @ cs 1
    upraveno 23.08.2015
    Převaha vyšších legend levelů je jen v tom, že udrží déle vícečetnou armádu díky sýpkám. Ovšem to dokáže aktivní rabovač i tak.
    Jakmile se ovšem k tomu přidají vysoké levely síně slávy na útok, tak to je masakr.
    No a špičkový velitel dělá svoje jakbysmet. Nezbývá než se snažit zlepšovat a posilovat kastelány. Koupené armády tomu ještě přidávají bonus v síle brutálního útoku a s koupeným velitelem k tomu, jste jenom kompars a můžete koukat.
    Není to moc košer. Ale těžko s tím něco dělat, když to hra dovoluje. Taky mi to kolikrát není příjemné a nebylo ani v levelech pod 70. Musel sem to vydržet a nějak se pokusit přežít. Jedno vím jistě, já takové likvidační ataky na někoho mnohem slabšího neposílám a taky bez příčiny nikdy nebudu.

Na fóru se to ale řešit nedá. Naopak, všechno to jen zhorší. Držím palec.
    Lien Rag

"Je to rebel !"
     ;-)

upraveno 23.08.2015
    dneska znovu útok tentokrát na základnu -jídelna..je to prostě hnus a špína aliance Král králu a jejího člena Zlatuše..jezdí s legendou na základny asi nemá sílu na hlavní hrad..je to úsměvný a zábavný..jak se snaží ,ale dost mi pomohla tato bezpáteřní aliance k tomu ,k čemu jsem se odhodlávala už delší dobu..a to přestat hrát..protože dobíjet rubíny,hasit sem tam něco vylepšit a pořád se starat o hrad kterej ti někdo chorej napadne kvůli udržení titulu pro mě opravdu nemá smysl a už tom není ani zábava ze hry samotné ale jen znechucení a opovržení nad takovými co to jsou schopni udělat..
    slava72 @ cs 1
    upraveno 23.08.2015
    Pokud jde o základny, na ty se útočí zcela běžně. Pravidlo neútočení na základny si vymyslela parta farmářů, bojovníci (ať čestní nebo nečestní) jej nedodržují.

• Kaars (CZ1)Kaars (CZ1) CZ1 Komentářů: 9
    upraveno 23.08.2015
    slava722 napsal: »
    dneska znovu útok tentokrát na základnu -jídelna..je to prostě hnus a špína aliance Král králu a jejího člena Zlatuše..jezdí s legendou na základny asi nemá sílu na hlavní hrad..je to úsměvný a zábavný..jak se snaží ,ale dost mi pomohla tato bezpáteřní aliance k tomu ,k čemu jsem se odhodlávala už delší dobu..a to přestat hrát..protože dobíjet rubíny,hasit sem tam něco vylepšit a pořád se starat o hrad kterej ti někdo chorej napadne kvůli udržení titulu pro mě opravdu nemá smysl a už tom není ani zábava ze hry samotné ale jen znechucení a opovržení nad takovými co to jsou schopni udělat..

Jo to si ty, co po klasickém útoku na tvůj hrad posíláš urážlivé zprávy, tak to se nedivím, že brečíš :D Dokud se nenaučíš slušně chovat, budeme se na tebe jezdit dívat. Hra je o slušné komunikaci mimo jiné, což tebe doma nenaučili :)

Ještě sem dám nějaké tvé zprávy:

"jsi chorá a s takovými se psát nedá..zajdi si k doktorovi dokud je čas..."
    "ubožačko"
    "jste aliance co parazituje na slabších sobě rovný nehledáte...styďte se Týna7"
    "to seš sjetá nebo nemáš nic v hlavě...asi obojí...máme tu jednu 28 level nechceš si tam dojet pro bodíky..možná už ani nevíš kolik je jedna a jedna..hloupá ale machruje...čím větší hlupák tím větší level...platí to přesně nemyslíš?"

No ani sem nedávám to co si psala přímo mě, po útoku na tvůj hlavní hrad 1vs 1 kdy si bránila blízkařema s kastelánem na dálku... Ani jsem tvou zprávu nedočetl, protože to byla jen snůška blábolů. Můžeš dále pokračovat v urážkách, na chatu se tím bavíme. Pokud se ale nezklidníš, bohužel přijde na řadu support :)

Pěkná den...

zástupce krále králů Alvin

PS: Zlatuš nepojede na hlavní hrad, páč ti hoříííí :))
    Alvin @ cs 1
    upraveno 24.08.2015
    Ahoj je to počteníčko od toho co si myslí že se umí chovat..právě proto že si to myslíš nemá cenu s tebou dál ztrácet čas..jste chorá celá aliance když jezdíte a to jak mi psala hráči a já prý nevím co to slovo znamená na tak slabší soupeře..jsem ráda že nejsem hráč jako vy..jsem slušná a dodržuju fér boj..na základny nejezdím je to ubohý každý ví že tam jsou jen obranní vojáci ale to vy H R Á Č I asi nevíte-smutný ..ale dobře nikdy mě nespojujte s takovýma jako jste vy..styděla bych se sama za sebe..hraju od začátku jen fér i když se mám co učit nejsem robot jako vy ..jsem živý člověk i se všemi city co k životu patří a né jako vy bezpáteřní a ubohý hráč co si myslí když sjede základny a menší levly a udělá si titul že je to všechno..každá hra má svý pravidla ale tady si pravidla dělají aliance jako je ta vaše..co má hroší kůži a pro bodíky se nedívá napravo ani nalevo..snad až přijdete k rozumu pochopíte..škoda že u toho nebudu...krásnou hru a doufám že vám to nějaká silná aliance vrátí i s úroky :)))

a nezapomeň to okopírovat a poslat na support..a pozdravuj Zlatuš snad už navštívila doktora?
    slava72 @ cs 1
    upraveno 24.08.2015
    Ahoj je to počteníčko od toho co si myslí že se umí chovat..právě proto že si to myslíš nemá cenu s tebou dál ztrácet čas..jste chorá celá aliance když jezdíte a to jak mi psala hráči a já prý nevím co to slovo znamená na tak slabší soupeře..jsem ráda že nejsem hráč jako vy..jsem slušná a dodržuju fér boj..na základny nejezdím je to ubohý každý ví že tam jsou jen obranní vojáci ale to vy H R Á Č I asi nevíte-smutný ..ale dobře nikdy mě nespojujte s takovýma jako jste vy..styděla bych se sama za sebe..hraju od začátku jen fér i když se mám co učit nejsem robot jako vy ..jsem živý člověk i se všemi city co k životu patří a né jako vy bezpáteřní a ubohý hráč co si myslí když sjede základny a menší levly a udělá si titul že je to všechno..každá hra má svý pravidla ale tady si pravidla dělají aliance jako je ta vaše..co má hroší kůži a pro bodíky se nedívá napravo ani nalevo..snad až přijdete k rozumu pochopíte..škoda že u toho nebudu...krásnou hru a doufám že vám to nějaká silná aliance vrátí i s úroky :)))
    Nevím teda kam jinam by se mělo jezdit než proti obraně. Jezdit po světech a vymlátit útok? Jak už jsem psal, základny nejsou nic extra,z tohoto názoru se nehnu ani o centimetr. dovolím si kus okopýrovaného textu z TOHOTO témata:
    Úkoly za XP kteří hráči tak potřebují jsou na HH.
    Důležité budovy (krčma, velitelství,výzkumná věž,purkrabství) jdou stavět pouze na HH.
    Jen na HH dostáváme i kámen i dřevo.
    Na HH se dělá výzkum.
    Proto je důležité mít na HH spousta surovin, nehasit, stavět a zkoumat.
    Obsazování základen, věží, metropolí a tušim že i monumentů jde jen z HH.
    Posílání vojáků na akce jako trnoví král nebo pobřeží čepelí jde pouze z HH.
    Když pošlete vojáky ze světů, jdou vždy na HH.
    Dobrodružství jde posílat pouze z HH.
    Na HH nejde udržet tolik vojáků jako na jídelních základnách (zvlášť bonusovích).
    Proto člověk nemůže mít nacpaný HH obranou.
    Z těchto důvodů prohlašuji útok na HH za nečestný, potupný a nefér.

upraveno 24.08.2015
    Týno7, nebo slavo722,

takže ještě jednou :)

Já jsem jel na tebe s 1670vojáky. Ty si bránila 2400 obránci. Tuším, že si legenda 21, já legenda 104. Na hlavním hradě máš postavené samé hovadiny, jako jsou domečky, strážnice, úkryty, budovy na dřevo a kámen. Absolutně podceněný veřejný pořádek a málo sýpek. Bodeť by se tam více vojáků nevešlo. Už když jsem byl legenda 1, měl jsem vyzkoumaný halapartny veterány a veterány dlouhé luky. Jak koukám, dle tvého titulu velkovévoda, asi moc neútočíš. Spíše jsem tedy předpokládal, že na mě bude čekat 6k obrany. A ono na mě čekalo jen 2400, ještě kopí veteránů a s kastelánem na dálku.

Nemůžu se z toho nějak vzpamatovat, ale řekl bych, že svou chybu svaluješ na nesmyslené legendy, které ale nedávají v mém případě zatím extra bonus, jen 4% na dálku. Sýpky máme na stejných úrovních... Tedy otázka, zda jsme opravdové "svině" že jsem jel na hrad, ktrý nehoří a ještě jsem čekal mraky obrany.

Za bitvu jsem ti poděkoval a byl jsem ochotnej ti i poradi, jak to lépe nastavit. Bohužel jsem se dočkal milých zpráv, plných urážek lidí, kteří na tebe ani nejeli!

Tak jsem to písnul na chat, jak se diplomatka aliance chová jako malé dítě, kterému ukradli dudlíka a Zlatuš napsala, já na ně taky pojedu a jela na jiného hráče, než si ty! Ten raději otevřel bránu. A to jel ligt útok jen 1460 královskými kušníky...

Ty si jí počestovala vulgarizmy, a tak se rozhodlajet na tebe. A už to začalo. :D Nejela na tebe ničím vyjímečným, normální vojsko, které naverbuješ, jsi li titulem hrozný...

Ještě jedna historka, byl jsem legenda 4 a jezdili na nás legendy 520, 385, 192 atp... Vždy jsem poděkoval za pěknou bitku, i když jsem hořel všude. Byla to moje chyba, že jsem neefektivně bránil. Nyní se tito útočníci stali našimi přáteli a to jen proto, že se umíme chovat...

Ty tady bulíš, plácáš hovadiny a pleteš si válečnou strategii s domečkařením! Jsem klidný člověk, ale jediné co mě může naštvat je neloajálnost ostatních hráčů. Počítejte s tím, že na Vás někodo občas pojede a je jen otázka času až silné hráče přestane bavit do kolečka opakující se cizáky a nomády...

Já už se tady k tomuto tématu nebudu vyjadřovat, k tobě Týno jak by jsme. Neuneseš prohru a místo bádání nad tím, co si projela kopeš okolo sebe.

Přeji ti krásnou hru, zamysly se nad sebou a povznes se nad hrou... JE TO JEN HRA boha...

Pěkný den.

Alvin, zástupce král králů.
    Alvin @ cs 1
    upraveno 24.08.2015
    no comment..děkuji ti a Zlatuš taky že jste mi pomohli se rozhodnout..končím se hrou a můžete zkoušet útočit na ty co umí nastavit obranu a staví na HH jen to co je přínosný...bez vás by moje rozhodnutí bylo opravdu těžký,ale uvědomila jsem si,že stavět,verbovat ..atd pořád dokola a za ještě víc surovin bez zdrojovek jde jen těžko mějte se pěkně a užívejte si hru..asi vás moc baví..doufám že na mě nebudete vzpomínat ve zlým..ahoj Týna7
    slava72 @ cs 1
    upraveno 25.08.2015
    no comment..děkuji ti a Zlatuš taky že jste mi pomohli se rozhodnout..končím se hrou a můžete zkoušet útočit na ty co umí nastavit obranu a staví na HH jen to co je přínosný...bez vás by moje rozhodnutí bylo opravdu těžký,ale uvědomila jsem si,že stavět,verbovat ..atd pořád dokola a za ještě víc surovin bez zdrojovek jde jen těžko mějte se pěkně a užívejte si hru..asi vás moc baví..doufám že na mě nebudete vzpomínat ve zlým..ahoj Týna7

Týno,

nebudeš tomu věřit, ale není to tak dávno, kdy jsem stál před stejným rozhodnutím. Empire je opravdu velmi náročná hra a zabere mraky času, hlavně pokud máš rodinu, barák, práci atp...

Udržet se na nohou bez dobře fungující aliance, prostě bohužel nejde. Já jsem svůj účet vybudoval díky radám těch zkušených, kteří mně taky párkrát kopli do zadku s tím, co tam mamlasím :)

Když jsem před lety začínal na jiném účtu, tak jsem dokonce kupoval škleby a děsy na barony :) Jsou to velmi úsměvné začátky a rád na ně vzpomínám.

Kůli zapálení je škoda přestat hrát, protože opravdu, pokud jsi v dobré partě lidí, tak je vlastně hra druhotná a kolikrát čvaňháme do noci na chatu a vůbec neklikáme :)

Ano, hra mě moc baví a dokonce na ní mám jistý druh závislosti, tak nějak se včlenila do mého života. Polemizovat o tom, zda je to správné nebudu :) (Asi moc ne :))

Každopádně děkuji za vše, co se tu v tomto vlákně napsalo, ono i když to nebylo úplně v klidném kontextu, tak stojí minimálně za zamyšlení.

Přeji ti spoustu úspěchů a hodně štěstí a ani ty na nás nevzpomínej ve zlém, úmysl nebyl nijak špatný, jen jsme jeli na boj... Zrovna před chvílí sem poslal další útok na jiného hráče, jen tak, bez koukání jaká je aliance atp.. Prostě pokud prohraju, tak prohraju, pokud bude válka, bude válka, pokud vyhraju, tak vyhraju :) O tom ta hra je.

Tak se měj a kdyby sis svůj konec rozmyslela, myslím, že bych ti mohl dát pár základních typů jak efektivněji brábit a hrát.

Alvin.
    Alvin @ cs 1
  • yaponecyaponec Komentářů: 102
    upraveno 25.08.2015
    Ahoj spolubojovníci,hledáme nový členy do aliance a přitom nás jen tak vypaluje aliance Král králů ,jela na jednoho našeho člena co má legendu 21 legenda přes 100 a pak na 28 -150 legenda copak to je spravedlivý boj a fér?nemá prý bulet a naučit se nastavit obranu ..je to směšný..při takový legendě a úplně jiných a silnějších vojácích to jde? to by musel být hráč kouzelník..jsou to jen chudáci co si netroufnou na sobě rovný a bodíky si dělají na slabších aliancích..je to škoda protože každá hra by měla mít určitá pravidla a hlavně dodržovat fér útok..je to hra bojová jak napsal ale né podlá a pro zbabělce jako je aliance Král králů..ti bodíky dělají a je jim jedno jaký rozdíl mezi nima je..takový by neměli hrát a nebo se měli naučit slušnosti...Jana

Je to bojová hra, slušnosť a ferovosť v takýchto hrách ide bokom.
    Fér útok, je jeden na jedného, je zaujimavejšie zaútočiť na zabetonovaný hrad, kde sa može nachádzať viac obrany, vyhrať a získať viac bodov.
    Obrana a nastavenie? Odporúčam čítať forum, http://empire.herna.biz/cs/obranci
    alebo info od dalších hráčov.
    70 lvl može získať body pri utoku od 51 lvl tušim, tiež som to zažil a na noc aj 4 útoky, zatial ma tato hra baví, takže som zostal. Časom sa na veľa veci budeš pozerať inak.
    yaponec @ sk 1

Na konci žiadnej vojny nie je víťaz, zostávajú vždy len porazení.
    upraveno 26.08.2015
    Není dobré reagovat impulzivně na jakýkoliv útok přehnanou slovní kulometnou palbou. Časem si to ověří každý. Probírat to na foru je pitomost, protože minimálně každý nezúčastněný k tomu přidá spoustu "soli a pepře" a tím se z toho stane ještě více červený hadr pro býka.

Každý začíná u sebe. Co jsem udělal špatně. Pak se může přemýšlet, jak jsem kde nevhodně zareagoval. A postupovat dál stejnou analýzou.

Nikdo není bez chyby. Nadávkami, ani přehnaným fanatickým hlásáním, tomu nikdo nezabrání. Je to hra. Máte volbu. Hrát, nebo nehrát.

Tak se tak nemračte. Všechno ve hře není tak hnusné, abyste kvůli toho museli páchat sebevraždy (herní). Dejte kafe, otřepejte se a jede se dál ;-)
    Lien Rag

"Je to rebel !"
     ;-)

• Pistok153 (SK1)Pistok153 (SK1) Komentářů: 15
    HanssCZ (CZ1) napsal(a):
    Pokud jde o základny, na ty se útočí zcela běžně. Pravidlo neútočení na základny si vymyslela parta farmářů, bojovníci (ať čestní nebo nečestní) jej nedodržují.
    NO :D Na SK Servery toto dodržujeme furt, síce sme troška aj Farmáry, ale berieme to tak, že ak chce niekto útočiť, nech udrie na Hrad a nie ako Zbabelec na Základňu, ANO v boji je to tak, zlikviduješ nepriateľov útok a podpory na základniach dobiješ Hrad nebude možná odveta, ovšem troška Fer-Play dovoliť brániť a odpovedať na útok to  neuškodí, toto nemá z Farmarením nič spoločné ak sa už útočí takto tak to potom už je rovno Likvidácia Ali.

Pistok153
    Eragon Riders
    Pistok153 @ sk 1
    Pistok153 (SK1) napsal(a):
    HanssCZ (CZ1) napsal(a):
    NO :D Na SK Servery toto dodržujeme furt, síce sme troška aj Farmáry, ale berieme to tak, že ak chce niekto útočiť, nech udrie na Hrad a nie ako Zbabelec na Základňu, ANO v boji je to tak, zlikviduješ nepriateľov útok a podpory na základniach dobiješ Hrad nebude možná odveta, ovšem troška Fer-Play dovoliť brániť a odpovedať na útok to  neuškodí, toto nemá z Farmarením nič spoločné ak sa už útočí takto tak to potom už je rovno Likvidácia Ali.

Pistok153
    Eragon Riders
    To si s tebou dovolím nesouhlasit. O tom že základny se brání úplně stejně jako HH (jídlovky snadněji) už bylo napsáno mnoho řádku a nemá smysl to rozebírat. Útočení na HH má jediné důvody a tou jsou lenost a pohodlnost. Ono naposílat si veškerou obranu že zeleného na jeden hrad (ať na mě nikdo nezkouší že se tam nevejdou, není problém je nechat na základně, poslat je kolegovi na HH jako podporu a kolega udělá to samé), nahodit všude zbrojíře a Best kastelána a můžete být v klidu. O tomhle ta hra určitě není. Teda, dnes vlastně vesměs bohužel ano ale určitě nebyla. Tohle není žádný fair play, tohle je normální vyčůranost.
    Bral bych to teoreticky u nižších levlů nebo u základen které jsou ve výstavbě, tam je nefér jezdit ale to platí i na hrady na světech a je na každém zda pojede či nikoliv. Ovšem pro 70 co má vytahnute hradby na max. není na základnách co řešit!

upraveno 10.05.2016
    Pistok153 (SK1) napsal(a):

Pistok153
    Eragon Riders
    Běžně to asi i na CZ serveru nedělají. Ale je to hrad, který se dokáže bránit. Čili i s tím musí obránce počítat. Taktika boje je neúprosná. Pokud si ze hradu schopen vést útočné vojska, tak ho i braň. Jestli je to základna, nebo jiný. Slabší se neničí. A kdo to dělá, je jen zapšklý bojovník ;-)
    Lien Rag

"Je to rebel !"
     ;-)

Sign In to comment.