Domů Krčma (off-topic)

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

[OFICIÁLNÍ] Kecací koutek

1107206

Komentáře

• JohnMcReady (CZ1)JohnMcReady (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,230
    upraveno 24.08.2015
    Rough2 napsal: »
    Protože dnešní kluci jsou tlustý a tohle je kalorická bomba :D
    Já nejsem tlustý.
  • Rough (CZ1)Rough (CZ1) Komentářů: 801
    upraveno 24.08.2015
    Taky že si dělám srandu
    ♥Milovat znamená trpět toužit a předstírat♥
    tmb_46770_1626.jpg
    upraveno 24.08.2015
    Jen aby :D Taky že si dělám srandu
    Mám BMI 21,22. To znamená asi co? Přesně v normě.
    upraveno 24.08.2015
    To mně nezajímá dělám si srandu chceš to tatarsky? :D
    tmb_46770_1626.jpg
    upraveno 24.08.2015
    To mně nezajímá dělám si srandu chceš to tatarsky? :D
    Ale já jsem se urazil!
    upraveno 24.08.2015
    Hm.... promiň
    tmb_46770_1626.jpg
  • démon113démon113 Komentářů: 620
    upraveno 24.08.2015
    Já bych tě ale rough měl porazit, jednou jsem tu slavil 1000 příspěvků ale asi to smazali a tak mi smazali i 500 příspěvků.
    Začal jsem od znova :)

Jméno ve hře: démon 113
    Level: 21
    Aliance: lord of dragons

smiley_tag.0936861001440418394.gif
  • ZoeZoe Moderator Komentářů: 16,716
    upraveno 24.08.2015
    démon113 napsal: »
    Já bych tě ale rough měl porazit, jednou jsem tu slavil 1000 příspěvků ale asi to smazali a tak mi smazali i 500 příspěvků.
    Došlo k odstranění archivu, což bude důvodem, proč jsi přišel o příspěvky :rolleyes:
  • HanssCZ (CZ1)HanssCZ (CZ1) CZ1 Komentářů: 3,524
    upraveno 24.08.2015
    No nevím, já bych spamery legendami nenazýval :).
    ...Dokud vzdor v sobě mám i kdybych měl být sám, říkám vám do očí že mě neochočí...

upraveno 24.08.2015
    Démon to mám špatný :D
    tmb_46770_1626.jpg
    upraveno 24.08.2015
    Démon to mám špatný :D

:D Tak smapuj a spamujme :D

Hanss: Ale já jo, sice to byly spameři a mulťáci ale pomohly oživit toto fórum a málem bych zapoměl na naši Rose, nejlepší CM tohoto fóra, škoda že odešla....

• Aslan (SK1)Aslan (SK1) Komentářů: 360
    upraveno 24.08.2015
    Demon ty tu ostanes?
    DJRichard CZ1 / Byvaly profil - Sirius Black SK1

Ali -Fénixův řád .
                                                        Never Give Up !

upraveno 24.08.2015
    Demon ty tu ostanes?

Já jestli tu zůstanu??? Jo snad vydržím hra se mi moc líbí tak se ji pokusím dohrát do úplného konce.

• Aslan (SK1)Aslan (SK1) Komentářů: 360
    upraveno 24.08.2015
    Já jsem tu pořád :D

Attack of titan: Tojo, kdyby se vrátila Elam a darkmaster aje ještě někteří které jsem tu kdysi uvedl v seznamu legend, zkusím ho najít. S hraji teď jednu hru ale zatím se vrátit nehodlá....[/QUOElam sem ešte chodí ale len do nového fóra a darkmaster tu pred pár tyzdnami bol zabudol
    Si na mariu5
    DJRichard CZ1 / Byvaly profil - Sirius Black SK1

Ali -Fénixův řád .
                                                        Never Give Up !

upraveno 24.08.2015
    :D Tak smapuj a spamujme :D

Hanss: Ale já jo, sice to byly spameři a mulťáci ale pomohly oživit toto fórum a málem bych zapoměl na naši Rose, nejlepší CM tohoto fóra, škoda že odešla....
    Nemyslíš že jsem spamovala dost :D (Datum registrace 01.08.2015 Příspěvky 517:D
    tmb_46770_1626.jpg
    upraveno 24.08.2015
    Já jsem tu pořád :D

Attack of titan: Tojo, kdyby se vrátila Elam a darkmaster aje ještě někteří které jsem tu kdysi uvedl v seznamu legend, zkusím ho najít. S hraji teď jednu hru ale zatím se vrátit nehodlá....[/QUOElam sem ešte chodí ale len do nového fóra a darkmaster tu pred pár tyzdnami bol zabudol
    Si na mariu5

Mária byl ale spamer několikrát zabanován, my ani jednou :D.

Rough: No asi jo podle datumu registrace :D Kolikátý máš level ve hře??

• aragon789 (CZ1)aragon789 (CZ1) Komentářů: 823
    upraveno 24.08.2015
    Co to je za vobludu? :D
    HanssCZ napsal: »
    Martin :)?

Ty ! :D;);)
    smiley_tag0511771001440330290gif

aragon789 @ cs 1
  • upraveno 24.08.2015
    زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،

Tak a mužete luštit.:D

Tak a mužete luštit.:cool:
    VZTEKLA ZOE napsal: »
    upraveno 24.08.2015

Nespamuj :D:D Ale klidně od toho to tu je :D

• ZoeZoe Moderator Komentářů: 16,716
    upraveno 24.08.2015
    زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،زوي غاضب،
    To teprve budu :rolleyes:
Sign In to comment.