Domů Czech & Slovak Oficiální oznámení

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

4. výročí Empire a soutěž

FoxesFoxes Komentářů: 1,370
upraveno 24.09.2015 v Oficiální oznámení
izJCzi6png

Jak si můžete všimnout, tak slavíme naše 4. narozeniny! Můžete se podívat na to, jak si naše postavy užívají oslavu v okolí svého hradu. Po 4 letech válčení, dohadování a cestování je potřeba si pořádně odpočinout!

A jak párty pokračuje, tak Blažena, Sir Ulrich, Herald a Leopold se rozhodnou si trochu orazit a zavzpomínat na staré časy a jak se dostali tam, kde jsou.

Já si stále pamatuji, jak jsme dříve měli málo jídla ... nyní stačí jenom zatleskat a mám tolik muffinů, kolik chci. Také jsem se naučila starat se o své poddané jako správná princezna, protože mě zásobují tím nejlepším jídlem, jaké můžeme najít. Ulrichu, pracovali jsme velmi tvrdě pro to, abychom se dostali tam, kde jsme nyní a během všech těchto let jsem se naučila, že bez našich služebných bychom nebyli nic jiného než hubení všiváci ... tolika jim dlužím!
Můj drahý Ulrichu, již uplynuly 4 roky ... myslím že je čas, abych se vydala dál. Jíst je důležité, ale nesmím se na to tolika zaměřovat ... navíc tím akorát zatěžuji naše občany ... musím jít dál.
Ulrichu, tyto 4 roky mě dosyta nakrmily a občané mi nyní musí ušít nové šaty! Musím zářit jako krásná princezna, kterou jsem!
Ohh Blaženo, miláčku, ty se to snad nikdy nenaučíš. Jestli něco vím, tak je to po těchto 4 letech to, že abychom měli pořádné království, tak musíme mít pořádnou armádu a abychom měli pořádnou armádu, potřebujeme pořádné vojáky. Já si pamatují, že před 4 lety jsem trénoval své vojáky s dřevěnými měči a podívej se na ně teď - jsou z nich fantastičtí velitelé, hrdinové, kastelánové a mají spoustu zkušeností. Někteří z nich jsou dnes dokonce silnější než já ... asi stárnu ...
Myslím že je na čase, abych si přiznal, že jsem opravdový veterán. 4 roky učení nových vojáků, 4 roky válčení proti baronům, ostatním hradním pánům, nomádům ... byla to opravdu trnitá cesta. Ale víš co!? Nejsem starý! Vůbec ne!
Dokud máme nové vojáky, dokud se k nám přidávají noví poddaní, budu zde pro ně a ukážu jim svojí chrabrost, noblesu a nebojácnost!

Zničehonic se přidali i Leopold a Herald. Slunce za hradem zapadá a konverzace pokračují. Ulrich sesbíral pár větví a rozdělal malý ohínek. V záři ohně se blyští 4 šťastné tváře největších postav celého Empiru. Odpočívají, uívají si atmosféru, vzpomínají na staré časy a zamýšlejí se. Po chvilce ticha promluvil Leopold:
Moje dobrodružství bylo šílené ... roky bojování mě naučili to, že je důležité umět držet meč, ale ještě důležitější je umět si udržet přátele. Všechny ty boje proti Grimbertovi mi pomohli si uvědomit, že jsme vlastně tak trochu přátelé. Protože ... co bych bez něj byl? Je to můj nepřítel, ale prostě ho potřebuju! Ach ta ironie. Všechny ty roky bojů o trůn Berimondu mě přesvědčili o tom, že chci spíš boje, než trůn samotný. Víte co se říká: "Pozor na to, co si přejete, protože by se vám to jednoho dne mohlo splnit."
Já jenom doufám že Grimbert neřekl poslední slovo, protože můj meč ho ještě rozhodně neřekl!
Všechny tyhle roky ... všechna ta oznámení, uvítání ... a stejně ... kdo vůbec zná moje jméno? "Včera jsi říkal zítra" mi přichází na mysl ... moje jméno byste si měli zapamatovat.
Prostě ... znáte vůbec moje jméno? Nebo jsem pro vás prostě Hlasatel? Tak to mám pro vás překvapení, kamarádi:
Lumbricus, to je mé pravé jméno!
Jsem Hlasatel Lumbricus! Po těchto 4 letech je na čase, aby si lidé uvědomili, jak se vlastně jmenuju! Nemůžu být "ten chlápek" co postává a informuje vás o tomhle a tamhletom,
kdy přijeli nomádi nebo že máte přístup do nového království ... chci abyste si mě pamatovali. Chci aby o mně občané, pánové a paní mluvili. Chci být znám jako Lumbricus Hlasatel, protože to je moje pravé jméno. Souhlasíte, přátelé?

Takový je život pro naše oblíbené postavy v Empiru. Mají své světlé a temné chvilky, prožívají strasti a radosti, ale poslední 4 roky by za nic nevyměnili. Co tě nezabije, to tě posílí a za ta léta jsme vyrostli do těch nejsilnějších postav v našem království. Každý z nás má příběh, který se prostě vyplatí poslechnout.

A jelikož jsme si vyslechli příběhy od našich oblíbených postav, chceme slyšet i ty vaše!

Jaký byl svět Empire když jste začali hrát vy?

Níže nám můžete povědět o tom, jaké byla vaše očekávání, jaké byly vaše cíle ... popusťte uzdu fantazii a řekněte nám váš Empire příběh. Pokud máte obrázek toho, jak vypadal váš hrad v začátcích a jak nyní, jestli máte obrázek vaší největší bitvy, jestli si stále pamatujete proč jste se rozhodli pojmenovat váš hrad právě tak, jak jste ho pojmenovali ... i když jste začali hrát například před dvěma týdny!

Tohle je naše výročí a my chceme slyšel a posbírat všechny vaše příběhy (ano, i ten tvůj!)!

A co by to bylo za narozeninovou párty, kdyby se nerozdávali dárky. To znamená, že odměníme ty nejlepší příběhy. Jak? Čtěte dál!

Cen se dočkají 3 nejlepší příběhy:
580x30_pagebreak_02qaxbrpng

- Nejlepší příběh dostane dekoraci Krále Komunity a 7 500 rubínů!
- Druhý nejlepší příběh si odnese odměnu 7 500 rubínů.
- Třetí nejlepší příběh si odnese 5 000 rubínů.

580x30_pagebreak_02qaxbrpng

Počkat ... to není všechno!

Dva náhodně vybrané příběhy odměníme odměnou 2 000 rubínů, takže i když váš příběh nebude perfektní, stále máte možnost se zúčastnit a vyhrát!

Jste připraveni? Pokud ano, tak nažhavte svoje klávesnice a zpracujte své příběhy na výše popsané téma. Vaše příspěvky posílejte do TOHOTO tématu. K samotné soutěži můžete diskutovat ZDE.

S pozdravem
Váš CM tým
Post edited by Mrazaak on

COMMUNITY MANAGER 
Směrnice komunity | Podpora 

Komentáře

• MrazaakMrazaak Komentářů: 629
    upraveno 24.08.2015
    Milá komunito,

soutěž bude ukončena tuto středu 26. 8. 2015 ve 12:00 a následně vyhlášena v pátek 28. 8. 2015 ve 12:00. :)

S pozdravem
    Váš CM tým
    upraveno 26.08.2015
    Milá komunito,

přispívání do soutěže bylo ukončeno. Výsledek soutěže se dozvíte v pátek 28. 8. 2015 v přibližně 12:00. :)

S pozdravem
    Váš CM tým
    upraveno 28.08.2015
    Milá komunito,

moc vám děkujeme za vaší aktivní účast! S některými příběhy jsme se sžili a u jiných značně pobavili. Absolutní vítěz může být však jen jeden a v této soutěže je jím se značným náskokem ... dramatická hudba ...
    kristítko

... moc gratulujeme! Na druhém místě se usadila Ineris a první trojici uzavírá Lien Rag! O pořadí rozhodovalo hlasování mezi CM a BM. Obzvláště kolem třetího místa byla značně hustá atmosféra. :)

A nakonec ještě dva náhodně vybraní přispěvatelé, kteří si odnesou 2 000 rubínů: Osilion a Lord Gold. Odměny vám brzy připíšeme!

Ještě jednou děkujeme za hezkou účast a pěkné příspěvky. Doufáme, že se již brzy potkáme u další větší soutěže! :)

S pozdravem
    Váš CM tým
Sign In to comment.