Domů Diskuze k oficiálním oznámením

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Diskuze k "Aktualizace Alianční Válka říší"

15

Komentáře

• Přízrak (CZ1)Přízrak (CZ1) Komentářů: 1,013
    upraveno 03.08.2015
    Foxes napsal: »
    Ahoj Přízraku,

na stěhující se hrad nemůže útočit nikdo. Lze to pouze za předpokladu, že útok byl poslán před stěhováním příslušného hradu.

Foxes

Ahoj,
    Support je bohužel jiného názoru:

Zkontrolovali jsme Vaše nahlášení a zjistili jsme, že se nejedná o chybu. Pokud stěhujete hrad, není možné posílat a nebo přijímat jednotky. Tím se vystavujete riziku příchozího útoku a nemožnosti získání podpor. O tomto jste upozorněn v popisu dané funkce.

Chápeme, že jste musel otevřít bránu a použít rubíny, což je nepříjemné, ale nejedná se o chybu a tudíž Vás nelze kompenzovat.

Omlouváme se za případné potíže a děkujeme za pochopení.

Tzn. Pokud na tebe pošlou cizáka, tak se můžeš pouze dívat, jak tě jedou vypálit a zlikvidovat případný útok který je na HH.

Cizák je ve hře brán jako nepřátelský hradní pán. Vysvětlete mi prosím, jakto že to není bug, když nepřátelský hradní pán může zaútočit na stěhující se hrad..
    EMPIRE - Nepřemýšlej, klikej a plať! Strategie dle GG$.
  • Diplomaticos (CZ1)Diplomaticos (CZ1) Komentářů: 7
    upraveno 04.08.2015
    Ahojky. Na diskusi k aktualizaci hrdinů již dlouho nikdo nebyl, takže to zkusím zde když i cizáků se můj problém týká:-)
    Tedy: proč je při útoku na cizáky nefunkční +bonus na rychlost útoku u hrdiny taktička vzácný i epický? Podle popisu se bonus týká útoků na nepřátelské hradní pány....funkční je při útoku na ostatní hráče (což odpovídá popisu) včetně negativního vlivu, u cizáků je funkční pouze vliv negativní - u hrdiny vzácný jde o + 1% na příkop....
    Diplomaticos @ cs 1
  • ZoeZoe Moderator Komentářů: 16,715
    upraveno 04.08.2015
    Ahojky. Na diskusi k aktualizaci hrdinů již dlouho nikdo nebyl, takže to zkusím zde když i cizáků se můj problém týká:-)
    Tedy: proč je při útoku na cizáky nefunkční +bonus na rychlost útoku u hrdiny taktička vzácný i epický? Podle popisu se bonus týká útoků na nepřátelské hradní pány....funkční je při útoku na ostatní hráče (což odpovídá popisu) včetně negativního vlivu, u cizáků je funkční pouze vliv negativní - u hrdiny vzácný jde o + 1% na příkop....
    Ahoj,
    děkujeme za nahlášení :) Půjde (nejspíš) o chybu, předala jsem to dál, tak uvidíme...
  • MartinK268 (SK1)MartinK268 (SK1) SK1 Komentářů: 572
    upraveno 04.08.2015
    Přízrak napsal: »
    Ahoj,
    Support je bohužel jiného názoru:

Zkontrolovali jsme Vaše nahlášení a zjistili jsme, že se nejedná o chybu. Pokud stěhujete hrad, není možné posílat a nebo přijímat jednotky. Tím se vystavujete riziku příchozího útoku a nemožnosti získání podpor. O tomto jste upozorněn v popisu dané funkce.

Chápeme, že jste musel otevřít bránu a použít rubíny, což je nepříjemné, ale nejedná se o chybu a tudíž Vás nelze kompenzovat.

Omlouváme se za případné potíže a děkujeme za pochopení.

Tzn. Pokud na tebe pošlou cizáka, tak se můžeš pouze dívat, jak tě jedou vypálit a zlikvidovat případný útok který je na HH.

Cizák je ve hře brán jako nepřátelský hradní pán. Vysvětlete mi prosím, jakto že to není bug, když nepřátelský hradní pán může zaútočit na stěhující se hrad..

vysvetlenie je jednoduche a logicke, mas na vyber z viacerych moznosti. Jedna z nich je bud kupis rubiny na otvorenie brany, druha je ze ak neotvoris budes horet a GG$ pocita ze uhasis hrad za rubiny a ta tretia moznost je ze potom co ti cudzinec znici setkych vojakov na HH tak ti daju 1 000% akciu v ktorej bude aj okamzite uhasenie poziarov na hrade + 800 obrannych vojakov :D za vsetkym sa skryvaju rubiny
    lvl 70
    upraveno 04.08.2015
    vysvetlenie je jednoduche a logicke, mas na vyber z viacerych moznosti. Jedna z nich je bud kupis rubiny na otvorenie brany, druha je ze ak neotvoris budes horet a GG$ pocita ze uhasis hrad za rubiny a ta tretia moznost je ze potom co ti cudzinec znici setkych vojakov na HH tak ti daju 1 000% akciu v ktorej bude aj okamzite uhasenie poziarov na hrade + 800 obrannych vojakov :D za vsetkym sa skryvaju rubiny

No právě. Jde o to jak s námi podpora houpá. Mmt mohl by se k tomu vyjádřit někdo z GG$? Jak to vidí třeba Foxes, nebo Mrazaak?
    Jakto, že nepřátelský hradní pán zaútočit nemůže, ale nepřátelský hradní pán - cizák, zaútočit může? Jakto že nejde o bug, či zapomětlivost vývojářů ??
  • MrazaakMrazaak Komentářů: 629
    upraveno 04.08.2015
    No právě. Jde o to jak s námi podpora houpá. Mmt mohl by se k tomu vyjádřit někdo z GG$? Jak to vidí třeba Foxes, nebo Mrazaak?
    Jakto, že nepřátelský hradní pán zaútočit nemůže, ale nepřátelský hradní pán - cizák, zaútočit může? Jakto že nejde o bug, či zapomětlivost vývojářů ??

Útočit na tebe mohou v případě, že byl útok vyslán před začátkem tvého stěhování. Měj na paměti, že útok nevidíš hned po tom, co je vyslán, ale až po nějaké době. To samé ti určitě řekli i na podpoře. :)
    upraveno 04.08.2015
    Mrazaak napsal: »
    Útočit na tebe mohou v případě, že byl útok vyslán před začátkem tvého stěhování. Měj na paměti, že útok nevidíš hned po tom, co je vyslán, ale až po nějaké době. To samé ti určitě řekli i na podpoře. :)

Ahoj. Nejedná se o mě. Chceš mi říct že systémový cizák na mě pošle útok a já ho mohu vidět třeba až za 3 hodiny???
    Bavím se o cizákách.. Barona také vidím hned když vyrazí (taky ho řídí systém). Opravdu to nemůže být tak, že na tuhle maličkost, že by cizák neměl vyjet na hrad který se stěhuje, vývojáři jaksi pozapoměli?
    upraveno 05.08.2015
    1) Zoe....děkuji:-)
    2) Vývojáři jaksi pozapomněli u cizáků na více věcí které se postupně ohalují, ale nepozapomněli na "srandičky" v podobě zásadních rozdílů mezi zjištěním zvědů a skutečným stavem (například na nádvoří schovaných dalších 5.000 obránců, nebo schovaných obránců na křídle, které se jeví podle zvědů jako zcela neobsazené)...sice se to tady mrazáček nějak snažil obhájit, ale i kdybych na jeho tvrzení přistoupil, není mi jasná další věc: všichni víme, že cizí hrady mají prostředky jen pro jednu vlnu. Jak je ale možné, že při prohraném útoku - právě kvůli ve špionzprávě neukázanému křídlu plném obrany - se při následné špionáži na tomto místě zase prostředky objeví??? Přeci měly být spotřebovány prvním útokem!!!...tak tohle mi hlava opravdu nebere:-))
    Diplomaticos @ cs 1
  • MartinK268 (SK1)MartinK268 (SK1) SK1 Komentářů: 572
    upraveno 05.08.2015
    Vývojáři jaksi pozapomněli u cizáků na více věcí které se postupně ohalují, ale nepozapomněli na "srandičky" v podobě zásadních rozdílů mezi zjištěním zvědů a skutečným stavem (například na nádvoří schovaných dalších 5.000 obránců, nebo schovaných obránců na křídle, které se jeví podle zvědů jako zcela neobsazené)

ono to nieje chyba spionaze ani nic podobne, ten hrad sa sprava ako normalny hrac cize ked posles na neho utok je mozne ze od dakial dostane podporu a prehodi si obranu. Aj mne sa to stalo viacej krat nejako som to neriesil bral som to ako normalne :) ved predsa aj normalny hrac si meni nastavenie obrany podla potreby a dostava podporu od aliancie
    lvl 70
    upraveno 05.08.2015
    Víš Martine...mně je jasný, že se cizák "chová jako normální hráč", ale chová se tak protože je tak naprogramovaný a mně by zajímalo proč. Proto také píši, že se jedná o "srandičky" programátorů....ono totiž jde o to, že ten hráč na "druhé straně" o mém útoku vůbec neví a tudíž ani nic nenastavuje a ani podpory nedostává....pokud si GGS myslí, že tímto nahradí dřívější líté boje mezi hráči tak se škaredě mýlí - tento způsob spíše odradí než povzbudí. Když dříve hráli hráči mezi sebou byla to skutečná hra....dnes se hraje proti nastaveným automatům a je to vlastně jen taková loterie, kde očekáváš co ti zrovna padne. Jednotvárné střídání cizák/nomád + ostrovy občas proložené již málo hraným Berimondem či jiným doplňkem udělalo z bojové strategické hry hru strategicko budovatelskou (v podstatě farmaření) kdy hráči se již nerozhodují samostatně, ale poslušně poskakují v rytmu německých píšťal a bubínků... ono bez této poslušnosti se vypracovat někam výše je prakticky nemožné......
    Diplomaticos @ cs 1
  • Ledňáček 1Ledňáček 1 Komentářů: 1
    upraveno 12.08.2015
    Ahoj,
    k čemu je alianční sbírání bodů, když se body nepřipisují nikam. Ani do hráčského účtu, ani do aliančního ani do soutěže Ludvíka Koule???
    Ledňáček 1
    Ledňáček 1 @ cs 1
    upraveno 12.08.2015
    Ahoj,
    k čemu je alianční sbírání bodů, když se body nepřipisují nikam. Ani do hráčského účtu, ani do aliančního ani do soutěže Ludvíka Koule???
    Ledňáček 1
    Ahoj,
    pokud se ti body nepřipisují, zkus prosím vymazat cache a obnovit hru. Pokud to nepomůže, udělej prosím screeny výpisů, že kterých nemáš body připsané a odešli je na Support, aby se na to podívali a body ti připsali :)
    upraveno 12.08.2015
    By mě zajímalo, k čemu jsou ty odměny v podobě dárkových balíčků. To je bonus pro mulťáky?
  • MATY2000 (CZ1)MATY2000 (CZ1) CZ1 Komentářů: 3,655
    upraveno 12.08.2015
    By mě zajímalo, k čemu jsou ty odměny v podobě dárkových balíčků. To je bonus pro mulťáky?

Stačí se domluvit v alianci do dvojic :-)
    MATY2000, CZ1
    LO

upraveno 12.08.2015
    MATY20002 napsal: »
    Stačí se domluvit v alianci do dvojic :-)

Šak právě. Proč tedy balíčky? To je + jen pro mulťáky.
  • HanssCZ (CZ1)HanssCZ (CZ1) CZ1 Komentářů: 3,524
    upraveno 13.08.2015
    Nebo je to + pro slabší hráče :-). 50 hráčů z 60 nemá se zlatky a prostředky problém a pošlou to těm 10ti slabším. To má celkem logiku ne ;-)?
    ...Dokud vzdor v sobě mám i kdybych měl být sám, říkám vám do očí že mě neochočí...

upraveno 14.08.2015
    Hanssi má :D:D.
  • Tlapka lapiduch (CZ1)Tlapka lapiduch (CZ1) CZ1 Komentářů: 380
    upraveno 15.08.2015
    Mrazaak napsal: »
    To mi rika kdyz se stehujes a uvidis utok tak by se mel otocit?
    Na stehovaci hrad nejde poslat podpory ani vlastni. :D
  • Maki2272 (CZ1)Maki2272 (CZ1) CZ1 Komentářů: 3
    upraveno 15.08.2015
    No, aktualizace jsou zajímavé, ale nejde hrát - od té doby se to pořád neskutečně seká! Taky se mi nelíbí, že prostředky u žoldáků jsou vázány na vojáky - ne vždy je potřebuji. Další chyba po aktualizaci je, že při mazání vojáků v nemocnici nelze vymazat všechny, vždy jeden zůstane! A taky ne každý má tolik peněz, aby mohl kupovat balíčky v hodnotě 85 000 za 900Kč, nešlo by občas dát taky něco levnějšího?
    Maki2272 @ cs 1
    upraveno 16.08.2015
    Maki2272 napsal: »
    No, aktualizace jsou zajímavé, ale nejde hrát - od té doby se to pořád neskutečně seká! Taky se mi nelíbí, že prostředky u žoldáků jsou vázány na vojáky - ne vždy je potřebuji. Další chyba po aktualizaci je, že při mazání vojáků v nemocnici nelze vymazat všechny, vždy jeden zůstane! A taky ne každý má tolik peněz, aby mohl kupovat balíčky v hodnotě 85 000 za 900Kč, nešlo by občas dát taky něco levnějšího?
    Ahoj,
    bohužel hra se seká, a nezbývá než počkat do zítřka, kdy s tím snad něco udělají...
    Za nahlášení chyby s nemocnicí děkuji, předám to dál :)
    Co se nabídek týká, čím víc rubíny nakupuješ, tím větší nabídky ti chodí... pokud nějakou dobou nekoupíš, měly by ti zase chodit menší :)
Sign In to comment.