Domů Diskuze k oficiálním oznámením

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Diskuze k "Aktualizace Alianční Erb"

1811

Komentáře

• MartinK268 (SK1)MartinK268 (SK1) SK1 Komentářů: 572
    upraveno 11.08.2015
    to jako vazne ? :D pred updatom to tam nebolo

http://prntscr.com/83gdek

lvl 70
  • MATY2000 (CZ1)MATY2000 (CZ1) CZ1 Komentářů: 3,645
    upraveno 11.08.2015
    to jako vazne ? :D pred updatom to tam nebolo

http://prntscr.com/83gdek

Zkus restart, promazat cache a cookies, ja to tam nemam :-)
    https://ctrlv.cz/oRUA
    MATY2000, CZ1
    LO

• Přízrak (CZ1)Přízrak (CZ1) Komentářů: 1,013
    upraveno 11.08.2015
    V ali pokladně jsou splněny obě podmínky pro založení šlechtického rodu. Na šutru "strážce urozenosti" mi to píše: Aby jste mohli založit šlechtický rod, musí mít aliance lepší umístění na žebříčku.

Jak dlouho tuto aktualizaci zkoušeli na údajném testovacím servru? Kolik lidí to cca testuje?
    EMPIRE - Nepřemýšlej, klikej a plať! Strategie dle GG$.
  • MartinK268 (SK1)MartinK268 (SK1) SK1 Komentářů: 572
    upraveno 11.08.2015
    MATY20002 napsal: »
    Zkus restart, promazat cache a cookies, ja to tam nemam :-)
    https://ctrlv.cz/oRUA

spehni ho a skus to cez spravy poslat, mne to robi len tam
    lvl 70
    upraveno 11.08.2015

tak ano, mám to ze zpráv taky :)
    MATY2000, CZ1
    LO

• ZoeZoe Moderator Komentářů: 16,548
    upraveno 11.08.2015
    Děkujeme za info, předám to dál :)
    Přízrak napsal: »
    V ali pokladně jsou splněny obě podmínky pro založení šlechtického rodu. Na šutru "strážce urozenosti" mi to píše: Aby jste mohli založit šlechtický rod, musí mít aliance lepší umístění na žebříčku.

Jak dlouho tuto aktualizaci zkoušeli na údajném testovacím servru? Kolik lidí to cca testuje?
    Díky za nahlášení, už jsem na to taky koukala, chybu předám :)

Na odpověď budeš muset počkat na povolanější osobu...
  • CrackonošCrackonoš Komentářů: 482
    upraveno 11.08.2015

Cca hodinu před začátkem aktualizace byla ostrá verze nahrána na testovací server. Viz info Mrazáka o průběhu aktualizace. O počtu testerů se nepíše...
  • axa11 (SK1)axa11 (SK1) Komentářů: 290
    upraveno 11.08.2015
    [/QUOTE] O počtu testerů se nepíše...[/QUOTE] jeden školkar zamestnanca GGS
    axa11 @ sk 1
    upraveno 11.08.2015
    Crackonoš napsal: »
    Cca hodinu před začátkem aktualizace byla ostrá verze nahrána na testovací server. Viz info Mrazáka o průběhu aktualizace. O počtu testerů se nepíše...

Pokud se tohle napíše cca hodinu před ostrou aktualizací, pak je to při nejmenším úsměvné:
    momentálně se aktualizace zkouší na testovacím serveru
  • MmoouurreekkRulMmoouurreekkRul Komentářů: 639
    upraveno 11.08.2015

asi vím kde je chyba, je to v ali pokladně nahoře v rámečku, pokud je to splněné, musí se to koupit, stojí to myslím 3M dřeva, 3M kamene, 1M zlata a 50k rubků, a musí to platit velitel, je to tam pro ostatní šedé, a pokud ani tam neni chyba tak to nahlaš
    MmoouurreekkRul
    upraveno 11.08.2015
    asi vím kde je chyba, je to v ali pokladně nahoře v rámečku, pokud je to splněné, musí se to koupit, stojí to myslím 3M dřeva, 3M kamene, 1M zlata a 50k rubků, a musí to platit velitel, je to tam pro ostatní šedé, a pokud ani tam neni chyba tak to nahlaš

Chyba prý už je nahlášena. Jen by mě zajímalo, jak se při téměř každé aktualizaci může vyskytnout plno bugů, když to testují "tááákovou" dobu? :D
  • vladka hladikov (CZ1)vladka hladikov (CZ1) Komentářů: 5
    upraveno 11.08.2015
    Konečně zase nové jednotky. A ještě pouze pro nakupující. 87 druhů které jsou tu teď, nemůže absolutně stačit.

takových nás bude víc u nás v ali už to začalo hráči odpadají z nedostatku rubínů sem zvědavá kdo to bude hrát taky brzo padnu tohle finančně nedávám
    vladka hladikov @ cs 1
  • jarda vnencak (CZ1)jarda vnencak (CZ1) Komentářů: 7
    upraveno 12.08.2015
    mit vlastni erb skvele jen jste zapomneli napsat ze to bude pro prvnich 103 ali v zebricku takze pro ty ostatni je to neco jako napis na brance POZOR ZLY PES))ale proc ne spis se mi nelibi ze na stanovisti zoldaku u hrasu probehli zmneny myslim ze surky ze svetu tam nepatri mam tim na mysli sklo a pod. dal to vypada ze menssi ali uz toto misto navstevovat prilis nebudou ono je sice zajiste skvele ze nabizite ke koupi za pouhych 50 000 rubinove prostredky ale kolik hracu muze jen tak obetovat 50 tisic? jsem sice na legendarni urovni ale i pro mne to je castka ktera je nedostupma tohle vylepseni bych klidne prenechal aliancim s erbem nebo udelat urovne stanoviste zoldaku 2 jedna ta stara at ji mohou vyuzivat vsichni a ta 2 treba premiova kde by teda byli prostredky ze svetu a ty rubinove ve vetsim mnozstvi)) mne osobne staci mit v nabidce 1 litinovy stit nebo stitovou zed nepotrebuju a ani na to nemam zlato jich kupovat 5 nebo 10
    jarda vnencak @ cs 1
  • Lien Rag (CZ1)Lien Rag (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,203
    upraveno 12.08.2015
    mit vlastni erb skvele jen jste zapomneli napsat ze to bude pro prvnich 103 ali v zebricku takze pro ty ostatni je to neco jako napis na brance POZOR ZLY PES))ale proc ne spis se mi nelibi ze na stanovisti zoldaku u hrasu probehli zmneny myslim ze surky ze svetu tam nepatri mam tim na mysli sklo a pod. dal to vypada ze menssi ali uz toto misto navstevovat prilis nebudou ono je sice zajiste skvele ze nabizite ke koupi za pouhych 50 000 rubinove prostredky ale kolik hracu muze jen tak obetovat 50 tisic? jsem sice na legendarni urovni ale i pro mne to je castka ktera je nedostupma tohle vylepseni bych klidne prenechal aliancim s erbem nebo udelat urovne stanoviste zoldaku 2 jedna ta stara at ji mohou vyuzivat vsichni a ta 2 treba premiova kde by teda byli prostredky ze svetu a ty rubinove ve vetsim mnozstvi)) mne osobne staci mit v nabidce 1 litinovy stit nebo stitovou zed nepotrebuju a ani na to nemam zlato jich kupovat 5 nebo 10

Rozhodně nejsme mezi 103 aliancemi a erb máme.
    Prachy za některé "zboží" na shromaždišti jsou velké, ale když se ti zvednou rabovací výnosy, díky aktivnímu ježdění, ani to problém nebude. Za předpokladu, že to bude únosná cena. 50k není nic.
    Mnoho hráčů nevystačí s denním rozpočtem v řádu statisíc, někteří i v milionech. Je to o postupu hrou. Dřív sem si taky spoustu věcí nemohl dovolit ufinancovat. Jako třeba přesuny jednotek mezi světy v řádech x set a někdy použiju i větší skupinu. Nevěš hlavu, dá se dojít daleko. Je to o trpělivosti.
    Znovu se budu opakovat. Do 70 levelu jsem došel bez jediného koupeného rubínu. V současnosti si občas něco koupím v primetime, nebo akci. To jsem ale začal praktikovat mnohem později a nedělám to nijak často. Obvykle jednou do měsíce a jen v řádu několika stokorun.

P.S.: Tahle mise stála něco přes 70k. proč bych si to nevzal. Za chvilku to mám zpátky a ani si toho nevšimnu

https://ctrlv.cz/F5EI
    Lien Rag

"Je to rebel !"
     ;-)

• HanssCZ (CZ1)HanssCZ (CZ1) CZ1 Komentářů: 3,524
    upraveno 12.08.2015
    Lien tak takovou misi bych také bral :-). Jinak máš pravdu, pokud jde o zlatky, každý hráč který pochopil že rabovaní věží, nikoliv příbytky je ta správná cesta je za chvíli za vodou. Jak píšeš, není problém někdy za "provoz" utratit miliony zlatek denně, nehledě na to kolik jsou hráči schopni nacpat zlatek do zlatého kolosu.
    Pokud jde o rubíny, zareaguji také, mám to krásně opačně, dřív jsem občas rubíny kupoval, od 70 levlu jsem naopak přestal :-D.
    ...Dokud vzdor v sobě mám i kdybych měl být sám, říkám vám do očí že mě neochočí...

upraveno 12.08.2015
    Lien Rag napsal: »
    Rozhodně nejsme mezi 103 aliancemi a erb máme.
    Prachy za některé "zboží" na shromaždišti jsou velké, ale když se ti zvednou rabovací výnosy, díky aktivnímu ježdění, ani to problém nebude. Za předpokladu, že to bude únosná cena. 50k není nic.
    Mnoho hráčů nevystačí s denním rozpočtem v řádu statisíc, někteří i v milionech. Je to o postupu hrou. Dřív sem si taky spoustu věcí nemohl dovolit ufinancovat. Jako třeba přesuny jednotek mezi světy v řádech x set a někdy použiju i větší skupinu. Nevěš hlavu, dá se dojít daleko. Je to o trpělivosti.
    Znovu se budu opakovat. Do 70 levelu jsem došel bez jediného koupeného rubínu. V současnosti si občas něco koupím v primetime, nebo akci. To jsem ale začal praktikovat mnohem později a nedělám to nijak často. Obvykle jednou do měsíce a jen v řádu několika stokorun.

P.S.: Tahle mise stála něco přes 70k. proč bych si to nevzal. Za chvilku to mám zpátky a ani si toho nevšimnu

https://ctrlv.cz/F5EI
    Ty mě dost prudíš a nemáš rád co ? Když sem dváš takové provokativní screeny :-)
    Ale, mě například se to nové shromaždiště líbí, dřív jste dali 70k zlatek za 1x náhodnej legend, 1x kušník veterán a 2x opevnění hradní brány, dneska tam jsou věci naprosto super, až jsem nejdřív myslel, jestli to není bug :-)

Jinak Liene máš pravdu, kdo rabuje, ten má peníze, zas ten rab..:-)
    MATY2000, CZ1
    LO

upraveno 12.08.2015
    To byla náhoda. Když se štěstí unaví, sedne i na vola ;). Prostě to zapnu a čumělo tam na mně tohle. Tak sem to odklikl a mrknul, co je nového. No a šoupl sem to tu jako pádný argument, že nějaké desítky tisíc zlatek roli nehrají. jen záleží co za to. No a tohle celkem šlo :D
    Lien Rag

"Je to rebel !"
     ;-)

• FastMichal812 (CZ1)FastMichal812 (CZ1) Komentářů: 39
    upraveno 12.08.2015
    Jak tu řešíte to shromaždiště žodáků tak je to super ty nové věci hold se musí jezdit baroni aby na to byli zlatky:)) ale asi by GGS zabilo něco řícz předem že?? a ne aby jsme na to po aktualizaci hleděli jak na fatamorganu a někteří si mysleli jestli to neni bug přitom stačilo dat info k te aktulce.....
    Některé věci se nikdy nezmění, ale něktére ano.
    upraveno 12.08.2015
    Lien Rag napsal: »
    To byla náhoda. Když se štěstí unaví, sedne i na vola ;). Prostě to zapnu a čumělo tam na mně tohle. Tak sem to odklikl a mrknul, co je nového. No a šoupl sem to tu jako pádný argument, že nějaké desítky tisíc zlatek roli nehrají. jen záleží co za to. No a tohle celkem šlo :D

Od jednoho hráče v ali :-)
    http://prntscr.com/83eyx0

Já měl tohle akorát o stupeň horší, jakože ne dřevoa ne zbrojíře, takže litinu.. Ale jen za 20k zlatek :-)
    MATY2000, CZ1
    LO

upraveno 12.08.2015
    Jo taky bezva. Cokoliv rubínového za zlatky je dobrý nákup. Jinak slabší hráče chápu. Ono by pro ně nebyla špatná nabídka s menším počtem a levnější. Jenže to je na GGS.
    Lien Rag

"Je to rebel !"
     ;-)

Sign In to comment.