Dřevěný turnaj

13

Komentáře

• LegendaryMág IILegendaryMág II Komentářů: 38
    upraveno 28.07.2015
    ok už mlčím :-)

To je v poho:) Chvilku trvalo než jsme se dobrali k tomu jak turnaj nastavit, aby byl pro hráče zajímavý a hratelný:) Bohužel nedokážeme pravidla ušít na míru všem, ale snad se to nepovedlo úplně špatně:) V srpnu to prubneme a vychytáme mouchy a v září rozjedeme naplno, nebo v horším případě, projekt opustíme jako hloupost:D
    Jinak v poště a na skype mám spoustu pozitivních reakcí, takže někomu jsme se turnajem do nálady trefili:) 1236 hráčů kteří se na stránky turnaje přišli podívat celkem 66 tisíckrát za 16 dní fungování webu o úplném nezájmu taky nehovoří:)
    Tak si držme palce, ať to vyjde:)
    LegendaryMág II @ cs 1
  • PetrprahalehPla (CZ1)PetrprahalehPla (CZ1) Komentářů: 561
    upraveno 28.07.2015
    ja vam držím palce a v zaří se možna pokud bude čas zučastnim ale ted to nestíham byl jsem na dovoleny a ted jedeme ty nomady takže dřevo nestačím vyrábět a u zbrojiře jsem už nechal majlant takže si musím stabilizovat finanční situaci ve hře takže uvidim v zaří
    Nejlepší score ve hře:
    Ali - Old school
    Titul - Král Nebojácný
    Nejvyšší dosaženy titul - Nebojácný
    Level - 70;legenda 300
    Čest - 2863
    PetrprahalehPla @ cs 1
  • Alena 123 (CZ1)Alena 123 (CZ1) Komentářů: 33CZ1
    upraveno 31.07.2015
    Všem účastnícím se aliancím přeju hodně zábavy, válčit ve dřevě je super,stihnete to nastavit a ještě pokecáte se soupeřem,protože se vám nezjeví minutu před dopadem na hrad. Moc rádi bychom se také přidali,ale přišli k nám do aliance noví členové a musíme u některých teprve zapracovat na překování jejich motyk na meče :) Rozhodně nevynecháváme kvůli tomu, že bysme měli v gatích z silnější aliance, koneckonců prohrát se silnějším soupeřem není žádná ostuda a je to výborná zkušenost pro všechny. Doufám,že příští turnaj už se budeme mačkat na startovní čáře s mnoha dalšími.
    Komu je horko, ať si rozepne kabát. Napoleon Bonaparte
  • Dagonis (CZ1)Dagonis (CZ1) Komentářů: 206
    upraveno 31.07.2015
    chocholda napsal: »
    Takže jestli tomu rozumím, tak Triáda ani LO do toho nejdou? Trochu mě to překvapuje, protože to není tak dlouho co tu Radek někde nabízel možnost domluvené války ve dřevě...

Ahoj chocholdo, ahoj všichni,

Ano, máš pravdu, před časem jsem nabízel domluvenou válku, třeba i ve dřevě a pokud nás někdo považuje za nerovnocenné soupeře, tak třeba válku několika aliancí proti nám...

Nicméně k tématu. Mágovi patří velké poděkování za organizaci něčeho podobného, já sám mám v hlavě podobný nápad, bohužel jsem se k němu zatím nedostal.

Přesto, pokud tady bude na podzim nějaké pokračování, možná bych byl schopen pomoct jako organizátor, dřevěný turnaj je prostě dobrý nápad.

Osobně bych ale volil trochu jiná pravidla. Klasický vyřazovací turnaj typu Wimbledon. Rozdělit přihlášené aliance podle síly, počtu hráčů atd... A nasadit je do pavouka. Vždy dvě ali proti sobě na týden, v každé jeden nezávislý rozhodčí a počítat předem stanovená kritéria. Týden válka, týden na zotavenou. Vítěz postupuje do dalšího kola.

A tak dále až do finále... No a tady je bod, na kterém můj nápad zatím končí... Pro vítěze by to chtělo opravdu zajímavou cenu, například metropoli, jinak je motivace příliš slabá... Jenomže to by se opravdu nesměly účastnit ty nejsilnější aliance na serveru, tedy např. majitelé měst...

Jenomže nové metropole nejsou a stávající nikdo nedá... :) škoda.

Věřím, že takový turnaj by byl zajímavý pro daleko větší počet aliancí, tedy aspoň pro ty, jejichž hráči si uvědomí, že prohrát není tragédie ani ostuda. Naopak, mohou mít šanci zabojovat si ve férovém turnaji o něco opravdu cenného... (tady by mohli možná pomoct moderátoři...)

No nic, dost bylo utopie... Uvidíme, jak tento turnaj dopadne :)

Radek, kristítko (Empajrový důchodce)
    Jsme jako prsty na ruce, každý sám mnoho nezmůže. Ale když se semkneme, stane se z nás pěst...

(japonské přísloví)

kristítko @ cs 1
  • JohnMcReady (CZ1)JohnMcReady (CZ1) Komentářů: 2,229
    upraveno 31.07.2015
    kristítko napsal: »

Ano, máš pravdu, před časem jsem nabízel domluvenou válku, třeba i ve dřevě a pokud nás někdo považuje za nerovnocenné soupeře, tak třeba válku několika aliancí proti nám...

Nicméně k tématu. Mágovi patří velké poděkování za organizaci něčeho podobného, já sám mám v hlavě podobný nápad, bohužel jsem se k němu zatím nedostal.

Přesto, pokud tady bude na podzim nějaké pokračování, možná bych byl schopen pomoct jako organizátor, dřevěný turnaj je prostě dobrý nápad.

Osobně bych ale volil trochu jiná pravidla. Klasický vyřazovací turnaj typu Wimbledon. Rozdělit přihlášené aliance podle síly, počtu hráčů atd... A nasadit je do pavouka. Vždy dvě ali proti sobě na týden, v každé jeden nezávislý rozhodčí a počítat předem stanovená kritéria. Týden válka, týden na zotavenou. Vítěz postupuje do dalšího kola.

A tak dále až do finále... No a tady je bod, na kterém můj nápad zatím končí... Pro vítěze by to chtělo opravdu zajímavou cenu, například metropoli, jinak je motivace příliš slabá... Jenomže to by se opravdu nesměly účastnit ty nejsilnější aliance na serveru, tedy např. majitelé měst...

Věřím, že takový turnaj by byl zajímavý pro daleko větší počet aliancí, tedy aspoň pro ty, jejichž hráči si uvědomí, že prohrát není tragédie ani ostuda. Naopak, mohou mít šanci zabojovat si ve férovém turnaji o něco opravdu cenného... (tady by mohli možná pomoct moderátoři...)

A co takhle za třetí místo půjčit na měsíc nebo dva alianční město, za to druhé dát metro a za to první město? Samozřejmě ty na zeleni, protože vy si královskou verbujete i z titulů a obrana se získává často z titulu. To by byla větší zábava kvůli obrovské účasti :).
  • ZoeZoe Komentářů: 15,684Moderator
    upraveno 31.07.2015
    (tady by mohli možná pomoct moderátoři...)
    Pokud budete mít nějaký nápad, co bychom pro vás mohli jako BM udělat, určitě řekněte. Nezaručuji, že to bude možné, ale zkusím co půjde :)

Za mě dřevěnému turnaji palec nahoru, a účastníkům přeji mnoho zdaru :)
  • aci2 (SK1)aci2 (SK1) Komentářů: 340SK1
    upraveno 31.07.2015

Nazdar prduchu tys asi nepochopil o co jim tady šlo tak polopatě : srovnat třeba 40 levl ze 70 a rubíňáky s těma normálníma hráči a o to asi jim jde nějakej pavouk to je až to poslední včetně cen a myslím pokud to rozlousknou zučastní se hodně lidí a tomu věřím ale dokud to bude nerovnocené tak do toho nejde spousta lidí tak Radku pokud budeš hloubat nad turnajem zaměř se na tohle a pak si klidně mužeš zahrát třeba ti dá vejprask 50 levl :-))

aci2 fanda
    Chci P J na forum

aci2 @ cz sk 1
    upraveno 31.07.2015
    Zoe napsal: »
    Pokud budete mít nějaký nápad, co bychom pro vás mohli jako BM udělat, určitě řekněte. Nezaručuji, že to bude možné, ale zkusím co půjde :)

Za mě dřevěnému turnaji palec nahoru, a účastníkům přeji mnoho zdaru :)

Ahoj Zoe,

Předpokládám, že asi metropoli moderátoři nabídnout nemohou :), ale všiml jsem si, že tady občas vyhlašujete soutěže a občas také nějakou cenu nabídnete... Pokud byste měli možnost členům vítězné aliance nabídnout něco zajímavého... Ale něco opravdu zajímavého, třeba osmičkový drahokam dle vlastního výběru, nebo nějaký výjimečný okrasný prvek, zcela jistě byste celý případný turnaj pomohli dost podstatně zpopularizovat...

Radek, kristítko
    Jsme jako prsty na ruce, každý sám mnoho nezmůže. Ale když se semkneme, stane se z nás pěst...

(japonské přísloví)

kristítko @ cs 1
  • HanssCZ (CZ1)HanssCZ (CZ1) Komentářů: 3,514
    upraveno 31.07.2015
    Ahoj Zoe,

Předpokládám, že asi metropoli moderátoři nabídnout nemohou :), ale všiml jsem si, že tady občas vyhlašujete soutěže a občas také nějakou cenu nabídnete... Pokud byste měli možnost členům vítězné aliance nabídnout něco zajímavého... Ale něco opravdu zajímavého, třeba osmičkový drahokam dle vlastního výběru, nebo nějaký výjimečný okrasný prvek, zcela jistě byste celý případný turnaj pomohli dost podstatně zpopularizovat...

Radek, kristítko
    To sice ano, ale ruku na srdce, co by z toho GGS mělo? Určitě nebude podporovat dřevěné turnaje, natož dávat ceny. Jo, pokud by byl turnaj kde by se mohlo útočit i bránit pouze zbrojířem, to už by byla jiná....
    ...Dokud vzdor v sobě mám i kdybych měl být sám, říkám vám do očí že mě neochočí...

• chocholda (CZ1)chocholda (CZ1) Komentářů: 391CZ1
    upraveno 31.07.2015

Ahoj Radku,
    mě tento turnaj velmi zajímá a doufám v jeho úspěšný první pokus a postupném vyladění a zavedení jako novou "akci" v GGE. Jediné co se mi prostě nezdá je použití kupovaných velitelů a kastelánů (každý kdo umí trochu počítat si dá dohromady velice rychle, že proti horalovi (-160 hradby) s bonusem ze síně (-30% hradby) nemá v obraně dřevem moc šancí, protože hradby i příkop v tomto případě stáhne útočník na 0), ale věřím, že k tomu se po prvním pokusu rychle dojde, jestli tohoto velitele někdo ze zúčastněných použije.

Sám si to půjdu na vlastní kůži vyzkoušet a obhlídnout pro posouzení, jestli se naše aliance do "ostrého" turnaje zapojí nebo ne.

Chocholda

PS: Dodatečně gratuluji k vítězství v nomádech, byl to napínavý a vyrovnaný souboj....příště to už ale na konci nepodceníme. :-D
    chocholda @ cs 1
    upraveno 01.08.2015

Věřím, že na podzim budeme pokračovat. Pokud budeš mít Radku, nebo kdokoliv další, chuť pomoci s organizací, budu rád:) Strávil jsem nad turnajem mnoho desítek hodin a několik spolupracovníků se už našlo a platných:) Přesto bude každá pomocná ruka dobrá.

Co se týká pravidel, tak ta nejsou neměnná. Způsob posouzení výsledků, který navrhuješ jsem zvažoval a pokud bude množství přihlášených aliancí větší, nejspíše k němu dospějeme. Je to otevřené:) Záleží na hráčích.

Co se týká cen pro vítěze, i tohle je jen na hráčích:) Prostředky na výhry poskytuje sponzor turnaje, který sleduje zviditelnění svého e- shopu. Stránky http://drevenyturnaj.webnode.cz/ , které o turnaji informují navštívilo za tři týdny jejich fungování 81 tisíckrát celkem 1496 hráčů a kolik z nich použilo odkaz na shop sponzora teprve uvidíme:) Každopádně pokud sponzor bude spokojený se zviditelněním svého shopu, budou i hráči spokojení s výhrami. Vlastně pokud kdokoliv z hráčů má firmu, které by prostřednictvím turnaje chtěl udělat trošku reklamu, budeme jen rádi:)
    LegendaryMág II @ cs 1
    upraveno 03.08.2015
    chocholda napsal: »
    Chocholda

PS: Dodatečně gratuluji k vítězství v nomádech, byl to napínavý a vyrovnaný souboj....příště to už ale na konci nepodceníme. :-D

Ahoj ještě jednou...

Ano, závěr Nomádů byl zase kouskem toho mírně adrenalinového soutěžení, které se tady dalo najít někdy dříve...

A i já musím s určitou mírou pokory uznat, že OS byli více než rovnocenným soupeřem...

Tak uvidíme příště, přesně, jak píšeš. :)

Radek, kristítko

(japonské přísloví)

kristítko @ cs 1
  • pavsan (CZ1)pavsan (CZ1) Komentářů: 3
    upraveno 05.08.2015
    Ahoj všichni,
    myšlenka dřevěného turnaje mě ze začátku zaujala, ale nyní mám pocit, že z toho začínáte dělat " Honbu za pokladem". Pokud jste si ještě nevšimli, tak to už vymysleli vývojáři GGS.
    Nevím, zda 1.8. turnaj začal nebo ne, ale pokud ano, je něco shnilého ve světě Empire. Aliance, které cca před týdnem byly přihlášené do turnaje, si nyní nejspíš jezdí do slabších ali doplňovat body cti a podotýkám, že nejezdí se dřevem. Jinak účastníkům turnaje přeji hezkou zábavu.
    pavsan @ cs 1
  • HanssCZ (CZ1)HanssCZ (CZ1) Komentářů: 3,514
    upraveno 05.08.2015
    pavsan napsal: »
    Ahoj všichni,
    myšlenka dřevěného turnaje mě ze začátku zaujala, ale nyní mám pocit, že z toho začínáte dělat " Honbu za pokladem". Pokud jste si ještě nevšimli, tak to už vymysleli vývojáři GGS.
    Nevím, zda 1.8. turnaj začal nebo ne, ale pokud ano, je něco shnilého ve světě Empire. Aliance, které cca před týdnem byly přihlášené do turnaje, si nyní nejspíš jezdí do slabších ali doplňovat body cti a podotýkám, že nejezdí se dřevem. Jinak účastníkům turnaje přeji hezkou zábavu.
    Turnaj nezačal. Jak víš že aliance přihlášené do turnaje jezdí po slabších ali aby si doplňovali čest? Můžeš uvést příklad? A důvod proč by to dělali :)?
    ...Dokud vzdor v sobě mám i kdybych měl být sám, říkám vám do očí že mě neochočí...

• chocholda (CZ1)chocholda (CZ1) Komentářů: 391CZ1
    upraveno 05.08.2015
    Ahoj všichni,

Úplně nevím co tím vším chtěl básník říct, třeba co vymyslela GGS?

Vypadá to ale, že někomu sebrali nebo rozbili hračku, tak si přišel ulevit. :-D
    chocholda @ cs 1
    upraveno 05.08.2015
    Ahoj všichni,

Myšlenku dřevěného turnaje rozvíjím už více než rok:) Jedním z důvodů proč se tím zabývám, je moje občasná ,,spokojenost" s prací vývojářů GGS:) Nikdy jsem žádnou jinou onlajnovku nahrál, a pevně doufám, že ani nebudu:) Ale na pc své partnerky občas nakouknu třeba do ,,settlerů" :) a mám pocit, že kdyby vývojáři s ,,settlerech" předváděli to co v empire, bylo by to hráčům kompenzováno jiným způsobem než na který jsme zvyklí my tady:) Dřevěný turnaj je metoda jak dát hráčům možnost říct: ,,dobře, když vy(GGS) mi za moje peníze prodáváte zmetek, já se přihlásím do dřeveného turnaje, dokud ten svůj zmetek neopravíte:) Docela určitě to není něco, na čem by kdokoliv z GGS měl chuť se podílet:)

Pravda je to, že Dřevěný turnaj 1.8. nezačal:) Důvody toho jsou popsány na http://drevenyturnaj.webnode.cz/ a nejčerstvější novinky budou i nadále tam:) V žádném případě ovšem nepočítám s tím, že bych myšlenku dřevěného turnaje opustil, nebo ve své snaze polevil:) Pokud věci nabírají zpoždění, je to tím, že některé věci není úplně jednoduché domluvit:) A nebo třeba taky tím, že jsem se poslední dva dny intenzivně konzervoval alkoholem, abych déle vydržel:)

Nakonec s dovolením budu reagovat i na to, že aliance přihlášené do dřevěného turnaje jezdí v rubínech na jiné aliance:) A budu na to reagovat s maličko škodolibým úsměvem:) Nikde v pravidlech není slovo o tom, že by to nesměly dělat, i kdyby turnaj běžel na 200%. V pravidlech je pouze psáno, že se doporučuje zúčastněným aliancím, nejlépe společně, oplácet rubínové útoky po skončení turnaje. Z logiky věci vyplývá, že nejlepší obranou proti rubínovým útokům, je účast ve dřevěném turnaji:) Pokud turnaj takto bude fungovat, bude to nejúčinnější obrana před ,,dobrou" prací GGS:)
    LegendaryMág II @ cs 1
  • osilion (CZ1)osilion (CZ1) Komentářů: 490
    upraveno 08.08.2015

Tak důchodce jo? :) Od kdy :confused:.
    Já jsem registrovaný den po tobě a důchod jsem ještě dostávat nezačal :D :D
    .
    K Turnaji, už jsem to několikrát psal.
    RÁDI se zúčastníme, ale přes prázdniny chybí 1/3 členů, takže to asi nepřipadá v úvahu.
    Pokud se to zdrží do září, tak do toho půjdem :)
    Osilion cs1   Hraničáři

• EpicPetra (CZ1)EpicPetra (CZ1) Komentářů: 24
    upraveno 08.08.2015
    Hansi, Magu skvělá myšlenka, skvělá věc hlavně návrat ke starým dobrým kořenům Empire kdy peníze nebyly to největší "zlaté tele" ve hře. Jen mám trochu technický problém, ale ten my snad osvětlíte. Bude war mezi dvěma aliancemi ve dřevě a do toho vlítne rubínový koberčak z aliance , která se turnaje neúčastní. Pokud se trefí do útoku "dřeváků" tak to bude masakr. Možná by nebylo od věci na dobu dřevěného turnaje dát si do popisu ali, že týden válčíme dřevem a požádat o neútočení rubínových střelců. Ono pak uvidíme jaká je tolerance a slušnost mezi hráči a pak kdo je kdo!
    EpicPetra @ cs 1
  • DavePlayer3 (CZ1)DavePlayer3 (CZ1) Komentářů: 202CZ1
    upraveno 08.08.2015
    EpicPetra napsal: »
    Hansi, Magu skvělá myšlenka, skvělá věc hlavně návrat ke starým dobrým kořenům Empire kdy peníze nebyly to největší "zlaté tele" ve hře. Jen mám trochu technický problém, ale ten my snad osvětlíte. Bude war mezi dvěma aliancemi ve dřevě a do toho vlítne rubínový koberčak z aliance , která se turnaje neúčastní. Pokud se trefí do útoku "dřeváků" tak to bude masakr. Možná by nebylo od věci na dobu dřevěného turnaje dát si do popisu ali, že týden válčíme dřevem a požádat o neútočení rubínových střelců. Ono pak uvidíme jaká je tolerance a slušnost mezi hráči a pak kdo je kdo!

nevím na koho přesně narážíš, ale registruji i opačný jev, že "dřevěný" hráč si šel "zastřílet" se zbrojířem... takže tady se hodí prohodit: zamést si hlavně před svým prahem :)
  • EpicPetra (CZ1)EpicPetra (CZ1) Komentářů: 24
    upraveno 08.08.2015
    Tak nevím tady v poslední době plno lidí trpí nějakým stihomamem. Cokoliv napíšeš tak hned musíš na někoho narážet nebo někoho myslet . Já prostě nevím co je tohle za zvláštní modu. Ne nikoho jsem nemyslel na nikoho jsem nenarážel na nikoho nemířil měl jsem jen technický dotaz nic víc. Je to tak zvláštní???? Možná sem fakt raději nepsat a nekomunikovat a řešit vše přímo ve hře,
    EpicPetra @ cs 1
Sign In to comment.